Sada je: sub apr 27, 2024 8:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kako neutralisati strani entitetet
PostPostano: pet apr 04, 2014 12:48 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet apr 04, 2014 10:14 am
Postovi: 4
primjetio sam da njihovo prisustvo jenjava nakon tuširanja toplom vodom =D> .
Također njihovo prisustvo se uopšte ne osjeća dok se kupam u moru ili ronim

A razvio sam i sasvim pouzdanu tehniku koja nije svima pristupačna ali može pomoći oko razumjevanja njihovih slabih tačaka :blob:
Možda će vam izgledati glupo ili nevjerovatno ali potpuni osjećaj slobode i sopstva a time i apsolutne sreće otkrio sam dok sam vozio motocikl na velikim brzinama.Zaključujem da ih to potpuno parališe ali također zaključujem da su i oni možda jedini uzrok zašto nismo srećni.Možda je naša prava priroda da budemo sretni a sretni smo kada sed osjećamo kompletni tj kada osjećamo Jastvo , dakle na brzini od preko 200 km h na motociklu ili na 280 km h javlja se potpuni osjećaj jastva i slobode a time i neopisive sreće i to stanje može da potraje i do 24 sata nakon tog tretmana.
Vrlo je vjerovatno da oni nemogu da funkcionišu u tim uslovima a također onda nam svima postaje i jasno zašto su tobogani smrti i sl toliko popularni jer ljudi tada možda po prvi put u životu osete sebe bez prisustva tih entiteta.Možda će neko napisati komentar da govorim gluposti ali to može samo da bude znak da njegov entitet zakačen na njemu protivi se da bude razotkriven.
Dakle Brzina ih neutrališe makar jedno vreme sve dok i mi sami ne budemo neutralisani ako poginemo na motoru :toothy2: ..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: kako neutralisati strani entiteten
PostPostano: pet apr 04, 2014 5:12 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Gibanje postavlja problem i tehnologiji sa satelita u praćenju osobe, konkretno nekakve energetske zrake kojom časte čovjeka osobno, ne mora uvijek biti entitet.
Kladim se da mogu nekog pratiti u milimetar kako god se vozio, ali to opet ide u viši cjenovni razred, treba to zaslužiti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz