Sada je: pon maj 20, 2024 5:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned maj 07, 2006 6:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Dopada mi se sve sto je Arwen napisala a potvrdila sam i mnoge stvari iz njenog posta vlastitim iskustvom, nekad neprijatnim ali na kraju price je vrijedilo.
Mi uvijek mislimo da nesto o nama treba otkrivati negdje tamo daleko a svakodnevne situacije su nam najbolja skola.
Ja imam jednog kolegu na poslu kome je ego doista do plafona i ko neki je policajac. Svojevremeno mi je stalno trazio neke greske a i meni je svojevremeno toliko bilo tesko ako pogrijesim da mi ovaj kolega bio najveci terorista.
Kad sam ja neke stvari izmjenila u sebi odnosno shvatila da mi greske tesko padaju i radila na prevazilazenju te blokade kolega mi se vremenom cinio sve bezazlenijim.
Interesantno je da mi se sada skoro izvinjava kad treba nesto da mi kaze da nisam uradila kako treba kao da je i on shvatio na neki nevidljivi nacin da mi to nece tesko pasti.
I njega bolje razumijem jer vidim da se i on davi u vlastitom modelu i ima zato potrebu da stalno ukazuje na tudje greske a ne vidi svoje, tako da mi ga ponekad dodje i zao.
Arwen , ako imas volje o ovoj temi nesto vise da kazes, mislim da bi svatkome bilo korisno kako se na ponekad malim stvarima nauci velika istina o nama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: manipulacija
PostPostano: uto maj 09, 2006 10:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri mar 08, 2006 9:00 am
Postovi: 101
Arwen - divan ti je ovaj zadnji post....
Samo... nakon svog životnih iskustava i 'relativnog' učenja čini mi se da neke uloge, u nekim periodima života, u životu (materijalnom) MORAMO igrati ...
Npr. nikako se ne mogu oteti dojmu da su situacije u kojima sam bila RUŽNA, PRLJAVA I ZLA (na svojoj JEZIČINI) izrodile promjenama nekih ljudi na BOLJE (iako je opet to SUBJEKTIVNO opažanje) - u smislu toga da su se počeli pitati o nečemu, o SMISLU, o BITKU...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste obrane od manipulacije
PostPostano: uto jul 28, 2009 8:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Kolos, našao sam temu koja je srodna diskusiji o štitovima i ostalim vrstama obrane.
Sve što sam rekao o štitovima govorim iz svog osobnog iskustva i znam pouzdano da djeluje. Činjenica je da je skupljanjem znanja čovjek jači no bitnije je od toga znati koje je to znanje u pitanju. Kao što vidimo na forumu, mnogi ovdje trpe napade od svakakvih energetskih bića iako prate ovu tematiku i skupljaju znanje. Odgovori tipa "pokaži toj gamadi zube" i sl. nemaju nekog velikog smisla. Takvi odgovori samo pokazuju kako kod ljudi dilvlja svijest. Kažeš, obrana pod štitom nema smisla jer iz tog napada nešto naučimo. Da, naučimo da nitko ne smije namjerno manipulirati i krasti našu energiju te se zaštitimo da to više ne radimo, no isto tako, energetski, pokažemo zube i vratimo mu to što je napravio, kao bumerang. Sve se ionako vraća, te zbog toga tvrdim da sve namjerne energetske manipulacije, kao i nasilno otvaranje štitova, koje nije tako pouzdano kao što se misli, rade samo obične budaletine kojima radi ego i koji za sebe misle da su neki prosvjetljeni gurui ili neka slična glupost.
Slažem se da je od samih štitova bitnije znati balansirati energije no ako znaš kako se to radi, možeš nam reći. Ako ne znaš onda je to samo teoretska pretpostavka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz