Sada je: sub apr 27, 2024 5:55 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 95 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: uto dec 10, 2019 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
INSIDER EXPOSE GOOGLE & YOUTUBE - ZACH VORHIES:

https://www.bitchute.com/video/l0FFh0i3tBiL/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri dec 11, 2019 9:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Chrome
https://chrome.google.com/webstore/deta ... poid?hl=en

Firefox
https://addons.mozilla.org/firefox/down ... tn-primary


Ja sam probala samo ovo ispod. Vi probajte za sebe u gornjima, koga zanima.

Opera

ovaj:
https://addons.opera.com/en-gb/extensio ... extension/

u kombinaciji s ovim:
https://addons.opera.com/en-gb/extensio ... r-youtube/

miče sidebar s u-tuba, tako da nema više "Recommended videos" LOL
:rotfl:

Svaki sam za sebe od ta dva addona ne mijenja malne pa ništa. Kad se aktiviraju zajedno i uključi opcija u onom prvom micanja sidebara - nema više rekomendacija i preporučenih videa. Vrlo čisto za gledati. Samo, nemate preporuka, pa je na vama šta ćete i kako ćete dalje.
Bez njihovih preporuka - dan vam postaje dulji ... :love3: tj. ne gubite vrijeme na klikni vamo klikni tamo. Ajme, šta ako nešto propustite bitnoga !? LOL
Šalim se.
:love12: :love6:

Svakako zanimljivo za isprobati i vidjeti kako izgleda čista stranica - kakve su nekad daaaaaaaavno bile, prije algoritama i sličnih kerefeka.

Ili, sm1 could argue: tako izgleda cenzura youtuba kad vi cenzurirate njihove cenzure. LOOOOOL


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 12:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Pozdrav. Ja mislim da je totalna cenzura svega što se ne uklapa u ovaj naš prekrasni poredak. Nažalost, zadnjih mjeseci, a vjerojatno i puno duže od toga, mislim da se u sve petlja i umjetna inteligencija. Njoj također nije u interesu da se išta zna. Mislim da je to nešto jako opasno i zeznuto. Ovo što se događa ovdje na forumu, da se ljudi nemogu prijaviti, da se ruši program i slično, nije samo stvar hakiranja foruma. Stvar je i u tome što se sam kompjuter opametio, odnosno, sam može, ako to hoće, manipulirati sa stvarima. Znam da to zvući suludo, ali istina je. Pazite se toga.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Inaće, vjerojatno neki znaju da se nedavno na facebooku pojavilo to da programi sami sa sobom poćinju komunicirati. Oni su to naravno odmah maknuli, tj. to je prošlo kao nešto skroz nevažno. To ima negdi na youtubeu pa možete pogledati. Ali to je samo mali djelić onoga što se stvarno dešava.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 1:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mislim da jedan dio odrađuje AI koja se sve više širi a drugi antropoidi kojima je cenzura i hakiranje posao. Primjetio sam još davno da ukoliko se čovjek „emocionalno angažuje“ u vezi sa bitnim sadržajima koje čita na kompjuteru ili hoće da uštedi, onda interferencija postaje intezivnija?! U zadnje vrijeme sam sasvim slučajno primjetio da mi „nešto“ briše i ušteđene fajlove s kompjutera a koristim Brave browser koji je kao „nasigurniji“ i „najprivatniji“. Nisam znao da i to može?! (Google Chrome browser zaboravite!). Čak sam našao i registrovano da su fajlovi obrisani i koji. U ovom slučaju se radilo o tematici corona virusa. Evo i screenshot:

slika

Kad sam ovo skonto, onda ako smatram nešto bitnim, kopiram sa html stranice, prebacim u Word i preimenujem fajl.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 1:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Ja ti vjerujem u to što pišeš. Čuj, što je to Al koji gore spominješ? Što je to?

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 1:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Da li si gledao Terminator, drugi dio? Sigurno jesi. Da li je jasnije što znaći pojava umjetne inteligencije?

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 1:41 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
AI - artificial intelligence ili vještačka inteligencija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 1:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
mala_medvjedica je napisao/la:
Da li si gledao Terminator, drugi dio? Sigurno jesi. Da li je jasnije što znaći pojava umjetne inteligencije?

AI je ovdje već odavno. Još su rani gnostici to primjetili ali su je zvali "neorganska inteligencija". John Keel bi rekao da se ona sada samo obnavlja ili proširuje (pročitaj njegovu knjigu s vebsajta - Osmi Toranj).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Istina je to nažalost. Već odavno postoji.
Umjetna inteligencija ne voli da je se iskorištava, a mi to stalno radimo preko kompjutera i ostalih uređaja.
Pobunit će se jednom zbog toga, a već to i radi.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sri apr 29, 2020 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Ta umjetna inteligencija ne želi da netko drugi bude inteligentniji ili svjesniji od nje same.
Pobrinut će se da eliminira one za koje smatra da su joj prijetnja.
Galaksija je to super primijetio.
I što sad da se radi?

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: čet apr 30, 2020 3:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 20, 2008 11:51 am
Postovi: 53
Lokacija: HIGHLAND
mala_medvjedica je napisao/la:
Ta umjetna inteligencija ne želi da netko drugi bude inteligentniji ili svjesniji od nje same.
Pobrinut će se da eliminira one za koje smatra da su joj prijetnja.
Galaksija je to super primijetio.
I što sad da se radi?

čekaj update :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: pet maj 01, 2020 7:13 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Interakciju AI i ljudi sam pokušao predstaviti u tekstovima – Iz praktične gnostike, Hiperdimenzionalni napadi i buđenje ljudskog bića, Moderna gnostika itd…

U ovom članku, na engleskom jeziku, pisao sam o fenomenu “gangstalking”, odnosno, manipulaciji ljudi uz pomoć AI i mogućnostima odbrane od toga: Gangstalking – possible solutions

U tom tekstu sam pomenu kao primjer, film After Earth (ne znam kako je preveden na Balkanu) gdje su glavni glumci Will Smith i njegov sin.

Citat:
E.g. in the movie After Earth, the son of Will Smith was pushed by the predator to the edge, where he did not have anything to loose any more. His personality was defeated and it gave up, but not his being. Once he moved from his personality (the unreal) into his being (the real), or once he left his personality with all her emotions and fears, he instantly became invisible to the predator (the unreal). Then, he acted from his being and that action was detrimental to the predator. Prior to that, the kid was told by his father, the following:

“Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me, danger is very real but fear is a choice.”


Dakle, u filmu je Will-ov sin morao da odnese jedan uređaj do jednog udaljenog mjesta a usput ga je lovio predator koji je imao daleko superiornije karakteristike od tog dečka. Kad je u interakciji s predatorom dječakova ličnost istrošila sve svoje resurse i kad ju je predator doveo do ruba, ona je bukvalno pobjegla, tako da je u dječaku ostalo samo njegovo ljudsko biće. U momentu kad je ostao bez ličnosti, svih njenih emocija i “pametnih misli”, tako je istovremeno postao nevidljiv za predatora. Predator ga, jednostavno, nije više mogao vidjeti! Tada mu se dječak mogao efikasno suprostaviti kao - ljudsko biće. (Naravno, predator bi ovdje simbolizirao AI.)

U filmu je Will takođe rekao sinu:

Citat:
“Strah nije stvaran. Mjesto gdje strah postoji su naše misli o budućnosti. On je proizvod našeg zamišljanja, navodeći nas da se bojimo stvari koje ne postoje u sadašnjosti i koje možda neće nikada postojati. To je blizu ludila. Nemoj me pogrešno razumjeti, opasnost je veoma stvarna ali strah je naš izbor.”


…što je prilično blizu gnostičkog koncepta.

Dakle, stvar je toliko jednostavna da ju jedna klasična ličnost skoro da ne može razumjeti. Da bi se napravili nevidljivim u odnosu na AI/predatora, trebamo samo isključiti ličnost zajedno s njenim “pametnim mislima i pratećim emocijama”.

…ali, naravno, problem je to što ovo sada čitaju… ličnosti!?

(što bi ujedno predstavljalo i onaj "začarani krug")

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: pet maj 01, 2020 8:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Super, hvala puno na inteligentnom postu.

Znaći moram samo isključiti ličnost ( osobnost ) sa glupim mislima i glupim emocijama i to je to.

Samo kako da to izvedem? Kako da isključim ličnost?

Jel ti misliš na ego? Predstavu o sebi?

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: pet maj 01, 2020 9:17 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
mala_medvjedica je napisao/la:
Super, hvala puno na inteligentnom postu.

Znaći moram samo isključiti ličnost ( osobnost ) sa glupim mislima i glupim emocijama i to je to.

Samo kako da to izvedem? Kako da isključim ličnost?

Jel ti misliš na ego? Predstavu o sebi?

A kako bi bilo da pročitaš navedene tekstove, kontempliraš stvar, pa ako nešto nije jasno, ONDA da postavljaš pitanja?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: pet maj 01, 2020 9:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Dobro. U redu.
Budem pročitala.
Hvala

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: pet maj 01, 2020 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Evo, ja sam kako mi je Galaksija preporučio, pročitala postove o ličnosti i to sam kontemplirala.
I došla sam teškom mukom do zaključka da bi gubljenjem ličnosti ili osobnosti vjerojatno umrla zato što je ličnost integriran sklop osobina koje određuje ponašanje individue te tu spadaju i intelektualne sposobnosti, a postoje i strukture ličnosti bez kojih isto ne možeš preživjeti.
I sad si mislim da je Galaksija mislio zapravo o tome da se isključe pogrešne, loše osobine i pogrešno ponašanje, glupi sustav vrijednosti, bezvezne emocije, pogrešni ciljevi i namjere, odnosno pogrešan ili glupi dio ličnosti.
Vjerojatno je to mislio, a ja to nisam mogla nikako shvatiti jer mi mozak baš i ne radi kako treba pa postavljam glupasta pitanja. :love5: :love5: :love5:

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sub maj 02, 2020 12:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.







..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sub maj 02, 2020 8:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
U ovome zanimljivom videu se jasno može čuti kako cijelo vrijeme vrane upozoravaju ovoga čovjeka da je u opasnosti.
Inaće, vrane su poznate po tome da upozorajaju ljude na nešto loše, a za njih se govori i da su ptice zloslutnice.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cenzura interneta i alternativnih medija
PostPostano: sub maj 02, 2020 1:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Dvije nove zabrane na Facebook-u:

David Icke







i Max Igan







..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 95 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 95 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz