Sada je: čet apr 25, 2024 5:53 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Radio komunikacije stvorile vestacku EM barijeru oko planete
PostPostano: ned sep 01, 2019 9:10 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned sep 01, 2019 8:40 am
Postovi: 1
https://www.sciencealert.com/nasa-space ... ding-earth
https://naukaitehnologija.com/otkriven- ... -barijera/

Senzacionalno otkrice koje je ignorisano u regionalnim medijima. Uloga barijere (osim komunikacije sa podmornicama) je da stiti satelite i digitalni ekosistem od solarnih vetrova i predstavlja realnu primenu HAARP tehnologije. Klimatske promene dodju kao kolateralna steta...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Radio komunikacije stvorile vestacku EM barijeru oko pla
PostPostano: sub apr 11, 2020 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Možda sam to vidjela? Molim, pogledaj moju objavu u temi alternativna medicina, "za praktikante reikija"

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Radio komunikacije stvorile vestacku EM barijeru oko pla
PostPostano: sri apr 29, 2020 12:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Poštovanje. Evo, javljam vam se zato što već mjesecima svi u kući doživljavamo neobjašnjive stvari. Naime, radi se o tehnici. Svi tehnički aparati u kući su počeli raditi sami od sebe, znaći, sami se pale i gase, zračenje je jako povećano. Kompjuter mi već mjesecima sam šalje besmislene, sulude poruke, destruktivne reklame, sam otvara i zatvara stranice, slike, gifove... Mog fb profila kod nekih ljudi uopće nema, kao da ne postoji, a kod mene doma postoji. Isto mi se dešava sa televizorom i sa mobitelima. Oni sami mijenjaju podatke, sami uključuju aplikacije.. Mislim da se radi o pojavi umjetne inteligencije i mislim da je to jako opasno. Ako možete, i hoćete naravno, obavijestite o tome i druge ljude zato jer mislim da je to dosta važno. Jer i drugima će se to početi dešavati. Nisam uspjela naći pod koju temu ili naslov ovo moje ide pa sam stavila ovdje. Nek neko premjesti u prikladnu temu jer već dugo nisam na forumu. Hvala i lijepi pozdrav

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 14 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz