Sada je: sri maj 29, 2024 6:02 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 77  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto okt 25, 2022 11:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.




WORLD FIRST: ROBOTIC ARMS Assembling Via Nanotech Inside COVID-19 “Vaccines” – Filmed in Real Time – Dr. Nixon




...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet okt 28, 2022 11:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.



Član Evropskog parlamenta, Mislav Kolakušić, o lažnim vakcinama protiv kovida: LINK



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub okt 29, 2022 12:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
U sklopu ove multidimenzionalne (kvantne) pušione, imamo i ove informacije:


Uncensored: Dr. Ana – The Science EXPLAINED – Nanotech in Injections & Quantum Physics, Detoxing


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet nov 04, 2022 12:38 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
Na temu trovanja čovječanstva sintetičkim zmijskim otrovima koji takođe izazivaju simptome kovida:



Worldwide Exclusive: Dr. Ardis Was WRONG



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub nov 05, 2022 1:18 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.




26 GHz Graphene Transistor




..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned nov 06, 2022 12:34 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.


How to detoxify the body with natural infusions



La Quinta Columa informs on more antioxidants that degrade graphene oxide



...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet nov 18, 2022 3:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.




MARK OF THE BEAST? PROOF: Toxic Graphene Oxide Nano Bots Self Assemble In Vaxxed Blood



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: ned nov 20, 2022 12:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.



Dr. David Nixon - Nanotech DISAPPEARING - What Else Are They Hiding in the "Vaccines"?



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon nov 21, 2022 6:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:


Samoorganizirajuče mikrostrukture grafen(oksid)a nalik čipovima su postala tema koja zanima sve više cijel+pljenih ljudi. To sam saznao od davidsa sa foruma.hr koji je čitao tu temu na f.hr .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sri nov 23, 2022 6:59 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.




'Died Suddenly.' The full movie documentary about SADS. Sudden Adult Death Syndrome



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon nov 28, 2022 11:00 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.


Brain Jabbed; Part 1


Brain Jabbed; Part 2


Brain Jabbed; Part 3


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pon nov 28, 2022 6:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:


Ja nažalost ne razumijem govorni engleski, a titlovi jako brzo idu. Ako je netko pogledao barem prvi nastavak, može li nam u nekoliko rečenica opisati o čemu se radi.

Inače Twitter gori od vijesti o iznenadnim smrtima odraslih cijepljenih ljudi. Često čak u vrlo mladoj dobi. 20-30 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto nov 29, 2022 4:05 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.




Nanotechnology: self assembly structures in mRNA-injections



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto nov 29, 2022 9:15 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
Nanotehnološki sadržaj “vakcina” i teoretsko objašnjenje načina funkcionisanja (pdf):




Nanotech in vaccines



Patern ID in c0r0n@ vvi-rus v*@ccine: nanorouters



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: uto nov 29, 2022 10:51 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
.




Bluetooth MAC Addresses in the Vaccinated! Fully Explained!! (Video)



************
Mislim da je ovdje, do sada, natovareno sasvim dovoljno materijala na osnovu kojeg se može jasno vidjeti to, da je čovječanstvo, u ovim vremenima, izloženo procesu transhumanizacije (spajanja sa tehnologijom/AI), uz pomoć nanotehnologije koja se unosi ili ubrizgava u ljude, uglavnom, preko kojekakvih injekcija a vjerovatno i na neke druge načine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet dec 02, 2022 2:05 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
galaksija je napisao/la:
Nanotehnološki sadržaj “vakcina” i teoretsko objašnjenje načina funkcionisanja (pdf):




Nanotech in vaccines



Patern ID in c0r0n@ vvi-rus v*@ccine: nanorouters



..


Ova dva dokumenta čiji je autor Mik Anderson (pseudonim) su vrlo bitna za razumijevanje nanotehnologije iz injekcija koje su nam prezentirane kao "vakcine". ("mRNK" i neke druge "vakcine" su, u stvari, nanoteh-injekcije namijenjene za transhumanizaciju čovječanstva.)

U međuvremenu su Mikov blog i vebsajt corona2inspect.net pometeni sa interneta, čak i iz web arhive, međutim, neki materijali sa vebsajta su dostupni na drugim platformama.

Na primjer, ovaj njegov članak, čiji sam link poslao u augustu pod ovom temom je takođe bitan:


Explanation of the MAC phenomenon.


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet dec 02, 2022 9:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 120
Nešto mi se čini da je to neizbježno, ma šta god uradio iko od ljudi koji žele to spriječiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: pet dec 02, 2022 11:57 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4225
Constantine je napisao/la:
Nešto mi se čini da je to neizbježno, ma šta god uradio iko od ljudi koji žele to spriječiti.

Definitivno je neizbježno na globalnom nivou, koliko god to frustrirajuće zvučalo. Možda, na individualnom nivou?! Mislim da smo likovi u nekoj vrsti kompjuterske simulacije gdje imamo „doživljajni efekat“ ali malo ili nikakvog uticaja na dešavanja i „naše“ razmišljanje i ponašanje. Pod temom Transhumanizam sam naveo par citata koji uz lične opservacije, ukazuju na tako nešto a isto tako i pod drugim temama kao što su Gnostika, Virtuelna realnost itd...

Još davno sam pod temom Moj slučaj naveo kako ljudi reaguju na programiran način, kad im pokažeš šta im se dešava iznad glave (u smislu kemtrejliranja). Iste reakcije sam primjetio kad ih informišeš o zračenju BT signala sa MAC adresama i nanotehnološkim komponentama vakcina.

Izgleda da je „AI-kontrolni sistem“ pustio nekolicinu da to vide, čisto radi održavanja (lažnog) dualizma u maji/iluziji/VR/matriksu/lažnoj realnosti, međutim, oni nisu u stanju ništa efikasno učiniti u vezi s tim.

Kad sam prije više od 15 godina prvi put čitao knjigu Osmi toranj, gdje John Keel reče da smo kontrolisani od strane superkompjutera a onda u vezi poduzimanja nečega u vezi s tim, citirao ono što davno ranije reče Charles Fort u obliku pitanja – „kako se lutka na koncima može pobuniti protiv lutkara“?, pa dodao da se čovjek mora nositi s tim na svom individualnom nivou, nisam nimalo bio oduševljen tim konceptom, niti sam se mogao pomiriti s njim. Prezentacija problema kojem se rješenje ne vidi. U stvari, niko ne želi da vidi problem tako da ne bi morao tražiti rješenje (što bi, uostalom, i bilo u skladu sa samim programom?!). To je i Kastaneda govorio u vezi s predatorom i čovjekovim izbjegavanjem da ga vidi jer se osjeća bespomoćnim u odnosu na njega.

Jedino je u istočnoj gnostici prikazan koncept spasavanja, u obliku povezivanja sa Istinskom svijesti (koja je nama trenutno nepoznata) i njenim manifestovanjem, međutim, i to je takođe samo jedna teorija za koju ne znamo koliko drži vodu u praksi tj. da li je to uopšte moguće praktično izvesti jer nam individue kojima je tako nešto pošlo za rukom u ovim vremenima, nisu poznate?!

Na kraju se opet vraćamo na individualni nivo. Plivaj što bolje ili svjesnije možeš i - čuvaj dupe.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub dec 03, 2022 1:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 120
galaksija je napisao/la:
Još davno sam pod temom Moj slučaj naveo kako ljudi reaguju na programiran način, kad im pokažeš šta im se dešava iznad glave (u smislu kemtrejliranja). Iste reakcije sam primjetio kad ih informišeš o zračenju BT signala sa MAC adresama i nanotehnološkim komponentama vakcina.

Izgleda da je „AI-kontrolni sistem“ pustio nekolicinu da to vide, čisto radi održavanja (lažnog) dualizma u maji/iluziji/VR/matriksu/lažnoj realnosti, međutim, oni nisu u stanju ništa efikasno učiniti u vezi s tim.


Da da to se da primjetiti, ja to mojim matorcima govorim od 2016te, ostalima oko sebe takođe a reakcija je - kao da pošandrcaju, neprijatno im, kao da ih zaboli nešto u glavi a mene uviđaju tada kao nekog ko to izaziva i samim tim su pasivno-agresivno nastrojeni. Kakvi NPCjevi jbt. Znaš one filmove američke o zombijima, e pa samo što to nisu filmovi to je apsolutna realnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/plandemija?!
PostPostano: sub dec 03, 2022 7:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 551
galaksija je napisao/la:
Constantine je napisao/la:
Nešto mi se čini da je to neizbježno, ma šta god uradio iko od ljudi koji žele to spriječiti.

Definitivno je neizbježno na globalnom nivou, koliko god to frustrirajuće zvučalo. Možda, na individualnom nivou?! Mislim da smo likovi u nekoj vrsti kompjuterske simulacije gdje imamo „doživljajni efekat“ ali malo ili nikakvog uticaja na dešavanja i „naše“ razmišljanje i ponašanje. Pod temom Transhumanizam sam naveo par citata koji uz lične opservacije, ukazuju na tako nešto a isto tako i pod drugim temama kao što su Gnostika, Virtuelna realnost itd...

Još davno sam pod temom Moj slučaj naveo kako ljudi reaguju na programiran način, kad im pokažeš šta im se dešava iznad glave (u smislu kemtrejliranja). Iste reakcije sam primjetio kad ih informišeš o zračenju BT signala sa MAC adresama i nanotehnološkim komponentama vakcina.

Izgleda da je „AI-kontrolni sistem“ pustio nekolicinu da to vide, čisto radi održavanja (lažnog) dualizma u maji/iluziji/VR/matriksu/lažnoj realnosti, međutim, oni nisu u stanju ništa efikasno učiniti u vezi s tim.

Kad sam prije više od 15 godina prvi put čitao knjigu Osmi toranj, gdje John Keel reče da smo kontrolisani od strane superkompjutera a onda u vezi poduzimanja nečega u vezi s tim, citirao ono što davno ranije reče Charles Fort u obliku pitanja – „kako se lutka na koncima može pobuniti protiv lutkara“?, pa dodao da se čovjek mora nositi s tim na svom individualnom nivou, nisam nimalo bio oduševljen tim konceptom, niti sam se mogao pomiriti s njim. Prezentacija problema kojem se rješenje ne vidi. U stvari, niko ne želi da vidi problem tako da ne bi morao tražiti rješenje (što bi, uostalom, i bilo u skladu sa samim programom?!). To je i Kastaneda govorio u vezi s predatorom i čovjekovim izbjegavanjem da ga vidi jer se osjeća bespomoćnim u odnosu na njega.

Jedino je u istočnoj gnostici prikazan koncept spasavanja, u obliku povezivanja sa Istinskom svijesti (koja je nama trenutno nepoznata) i njenim manifestovanjem, međutim, i to je takođe samo jedna teorija za koju ne znamo koliko drži vodu u praksi tj. da li je to uopšte moguće praktično izvesti jer nam individue kojima je tako nešto pošlo za rukom u ovim vremenima, nisu poznate?!

Na kraju se opet vraćamo na individualni nivo. Plivaj što bolje ili svjesnije možeš i - čuvaj dupe.

..



Vjerujem da ovaj svijet je zaista matriks, iluzija ,maja ili kako god ali isto talo mislim da se realnost tj. iluzija da promijeniti vjerojatno kada si svjestan sebe. U zadnje vrijeme ima vec par mjeseci stalno o tome razmisljam o mijenjanju moje realnosti. Nesto kao onaj transsurfing. Vjerujem i znam da se moze. N kraju krajeva i u filmu Matriks je bila promjenjena realnost tj. sami Matriks na odredeno vrijeme doduse, a kada se gleda zadnji dio matriksa tj. cetvrti onda oni koji su gledali znaju kraj.


A ovo sto si rekao da je sve na indivualnom nivou i da moras gledati na svoju guzicu, pa cak i biti pomalo egoistican stoji. Iskreno da nisam napravio neke stvari u zadnjih 2 godine bi najebo ko crni macak, i onda ljudi pisu i govore sve i svasta ali nema od nikoga pomoci, stoga samo radim po svom nahodenju. Sto kaze Gurdijeff nekome sto je moralno ovdje nije moralno negdje drugdje i obratno. Tako da radim ono sto moram kako to nekome izgledalo boli me dupe, jer je moje dupe na vatri pa kud koji mili moji...

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 77  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz