Sada je: sub apr 27, 2024 9:31 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 7:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
E, da zaboravila sam napomenuti da se i hrane na seksualnoj energiji koja je loše usmjerena, ali to je tema za drugi podforum.:D

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 8:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Paige je napisao/la:
Može, i več je. Od rođenja nam je to uskraćeno, ali nas uvjeravaju da ju imamo. Zato sam i rekla da navodno imam slobodnu volju.
Ti ne znaš u biti što je tvoja volja, jer je to baš možda program koji ti je nametnut da misliš tako.


Ono što ja mislim pod slobodna volja nadilazi svaku diskusiju o denzitetima, o nekim ljigavim ekstraterestrijalima, Conanu, X-manu i svemu ostalome. Slobodnu volju ima SVATKO. E a to što ne zna da je ima
ili ju ne upotrebljava kako bi istinski trebao ili želio jer je UKALUPLJEN (prava etimologija riječi matriks inače) u društvo koje je opet programirano (a kakvo bi drugačije bilo?) je neka sasvim deseta stvar... U to me ne može razuvjeriti ni Isus Krist, ni ti, ni 25 programa ni nitko jer su to stvari iznad svih tih gluposti. To je ko da kažeš da ti mozes bez kisika u ovom tijelu izdržati ali si programirana da vjeruješ da trebaš disati pa zato dišeš ali onda već ulazimo u jednu tragikomičnu nijansu diskusije, ali ok, to još nisi rekla pa onda neću izmišljati. Ali je slično.


Paige je napisao/la:
Hrane se iz 4. denziteta s tvojim, mojim, svačijim strahom, bijesom, boli, uglavnom niskom frekvencijama koje ljudska bića proizvode. Zašto žrtvuju živu djecu, ljude? Znači da umiru u najgoroj boli. Pa to je njima gozba, dernek.


Ok, ali to uopće nisam pitao. Govorio sam hipotetski. Uostalom 80 % toga o čemu se ovdje priča i jest hipotetski.


Paige je napisao/la:
Tebi je dobro, ali njima nije jer nemaju hrane ako ti živiš sretan i spokojan. Njima se je*e za tebe, oni samo na svoje dupe misle.


Zašto se ne mogu hraniti sa drugačijim frekvencijama nego baš strah, bol
itd? I kako izgleda dupe u četvrtom denzitetu? :D

Paige je napisao/la:
Naglašavam da njima nije u interesu da smo mi zadovoljni i da živimo u miru. Hrana je u pitanju.


Ja više ne znam tko je u nezavidnijoj poziciji, mi ili ti jadni lizardi. Pa oni neće imati šta za jesti bokte ako se mi svi probudimo. A kako su mahom inteligentniji od nas i na višem stupnju, možda i "mi iz budućnosti", možda bi tako trebalo i da ostane. A možda i oni pređu na neko njihovo vegetarijanstvo odnosno ekvivalent našem vegetarijanstvu pa počnu voljeti emocije pune ljubavi, mira i sreće i onda nas počnu programirati da se volimo. :shock:

Paige je napisao/la:
Mislim da smo mi u istom košu ko i životinje, jedino se radi o denzitetu više.


E vidiš, ja mislim da nismo. Moj život je nebrojeno puta bogatiji i ispunjeniji od života bilo koje životinje, pogotovo ako je životinja u kavezu. Možda ljudi u globalu jesu u istom košu, pa i jesu u suštini složio bih se. Ali svijet ide prema boljemu, iz dana u dan, iz sata u sat, meni je to tako očigledno. Mogu ja sad tu plakati sto godina da nas neki tamo slinavi astralni mangupi prcaju ali šta ću sa time dobiti? Pa sve da je i veliki divovski ljubičasti krak koji želi zavladati svijetom šta mi to znači? Postoje stvari veće i šire od pukih iluminatića i njihovih tajanstvenih planova... Al' ok.

Paige je napisao/la:
Ko veli da nas ovi gore (tj. njihovi dole Ilum) nisu programirali da postupamo s životinjama tako kako i oni s nama?


Ostaje velika misterija na koju ne možemo ni ti ni ja samo tako odgovoriti, mozemo izmisljati priče, ali ne mozemo znati jer je to toliko hipotetički da se nema za što primiti... Htjela ti to priznati ili ne... Naravno moze se reci da smo toliko jadni programirani da eto to ne uviđamo, ali to je naravno puno lakše nego uključiti mozak malo više i razmišljati malo dublje.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 11:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Pantagruel je napisao/la:
Ok, ali to uopće nisam pitao. Govorio sam hipotetski. Uostalom 80 % toga o čemu se ovdje priča i jest hipotetski.


Postavio si konkretno pitanje, a ja sam odgovorila. Onda naznači da je bilo hipotetski.:):wink:

Pantagruel je napisao/la:
Zašto se ne mogu hraniti sa drugačijim frekvencijama nego baš strah, bol
itd?

Nadam se da je ovo pitanje retoričko, jer ti na ovo mogu samo oni odgovoriti.:)

Pantagruel je napisao/la:
I kako izgleda dupe u četvrtom denzitetu? :D


Ko je rekao da se u 4. denzitetu izgleda uopće. :lol: :lol: :lol:
No, dobro, djelomično izgledaju. tj. postoje fizički. :D

Pantagruel je napisao/la:
Postoje stvari veće i šire od pukih iluminatića i njihovih tajanstvenih planova... Al' ok.


Da, to je istina.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 12:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
IsusBog je napisao/la:
Evo vidim da o iluminatima znate vise od mene pa bi molio da poslije vecerasnjeg zatvaranja objasnite neke tajne simbole koji ce biti upotrijebljeni


Pogledala sam samo zadnjih pola sata jer sam bila vani, ali sam snimila.

Sve se opet na sovi odvijalo, kao što ste imali prilike vidjeti.

Ogromni dječji zbor obučen u anđele i vragove je izveo ariju iz Opere "Nabucco", bolje rečeno ariju "Va pensiero" koju u operi pjevaju robovi u ropstvu kralja Nabuccodonosora iliti Nimrod-a. U ovoj ariji robovi plaću za svojom izgubljenom zemljom i sanjaju slobodu.

Čak su i lizzy-a ubacili u obliku harfe koja riga vatru. Zanimljivo.:D :wink:

Onda su mladenke u prekrasnim vjenčanicama i sa noćnim svijetiljkama u rukama ispunile sovu iliti main stage i napravile Semiramidu (golubicu), how nice. :P
Plamen su ugasili, zastavu su odnesli, Andrea Bocelli je prekrasno otpjevao neku pjesmicu.

I onda nakon toga je Elisa otpjevala Luce, a Ricki Martin zavrtio guzom, vatrometa je bio na sve strane i tako su oni plesali do kasno u noć. :P
Baš su dobri ti naši ilumi, oni nama čak daju da gledamo kako se drugi zabavljaju. :lol:

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 1:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Paige, ja bih ipak potpisala ovo što je Pantagruel tebi odgovorio o slobodnoj volji, a i većinu ostaloga...(osim o životinjama i o pojmu "nezavidne" i "zavidne" pozicije u hijerarhijskom ustroju, ali neću sad o tome polemizirati)

Po pitanju olimpijade(bez obzira na njezinu čudnu scenografiju) ili bilo koje masovne priredbe ili masovnog rituala, ne dijelim mišljenje da je baš sve to (generalno) manipulacija i da služi isključivo u svrhu iscrpljivanja energije (mada diosta je izmanipulirano).
Neke takve "manifestacije" iliti obredi, "pune" energijom svoje učesnike i promatrače.


Kako se hrane demoni, kako izgledaju, što ih privlači a što odbija, kako im se oduprijeti, tko postoji još osim demona, što je slobodna volja a što volja, namjera, želja, bezželjnost, može se pronaći u okultističkoj literaturi. Ima o tome jako puno literature koja objašnjava osnovne pomove. Možda nije baš dobro svoje poglede na tu temu ograničiti na saznanja koja se mogu dobiti putem kasiopejskih trnskripata i filma Matrix. (sorry, Paige, nemoj to shvatiti osobno, ne odnosi se na tebe) Neki su tekstovi , da tako kažem, pojednostavljeni, da bi bili razumljivi širokim masama, i baš kao takvi unose zabunu i omogućavaju pogrešna i površna shavćanja.
Pozdrav!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 1:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
@ Arwen dor
nema potrebe za isprikama, ja samo iznosim svoje viđenje stvari, ti imaš drugačije i to je u redu.


Da, ja često koristim taj izraz matrix, ali on za mene stvarno ima malo veze s filmom (čak nisam ni treći dio još pogledala).
Matrix je za mene ono što nas zadržava da u potpunosti pronađemo našu suštinu, snagu, ljubav, znanje koje seže daleko izvan ove galaksije, ovog mračnog svijeta.
Da, pronađemo razlog zašto smo uopće došli na ovaj svijet, koja je naša uloga ovdje.

Iskreno, neda mi se nikoga uvjeravati ili pokušavati nekome objasniti što ja nosim u sebi i što osjećam.
Svatko ima svoj put.

Pozdrav

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
@Pantagruel

rasprava između tebe i Chaos Engine-a je stavljena pod sve ostalo, topic "međusobne rasprave članova".

Pozdrav

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 05, 2006 3:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
Na prethodnim stranicama je Paige dobro objasnila simboliku olimpijade, medjutim izostalo je stvarno znacenje tog rituala.
Kako me Tetra ovlastio da sirim njegovo znanje, ovom prilikom cu kanalizirat dio njegovog ucenja.

Dakle po njemu je olimpijada globalni simbol - rituala pentagrama

Citat:
U ovaj ritual zenska osoba bi bila na ivici svakog kraka od pentagrama i bio bi barem jedan muskarac koji opsti sa njom.Znaci 5 zena i najmanje 5 muskaraca.Svaki muskarac treba zadrzati misao koji je programiran da misli i pustiti ga u momenat orgazma.Svi moraju imati isti misao.Cilj bi bio da svaki tim dospe do orgazma u isti momenat tako da bi se energija amplifikovala simultano a ovo je lako izvrsiti kada su ucesnici programirani da izvrse istu funkciju.Svi muski ucesnici ejakuliraju u zensku osobu koja ucestvuje.

I samo da kazem da Washington ima ulice koji imaju konfiguraciju u obliku pentagrama.5 krugova koji su znak olimpijade sluze za 5 ekipa
koji ucestvuju u pentagram ritualima. Receno je da krugovi reprezentuju kontinente.Problem je sto postoje 7 kontinenta a ne 5.
Olimpijada reprezentuje globalni ritual. Taj znacaj ima.


Iza gornje teze ne stojim i ne namjeravam je branit, prenosim je kao zanimljivu i potencijalno mogucu.

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 9:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Pitanje za ove koji vole zavjere :

Dali je sinoć na dodjeli oskara bilo kakvih simbola zavjere ? :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 10:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
F. RA je napisao/la:
Pitanje za ove koji vole zavjere :

Dali je sinoć na dodjeli oskara bilo kakvih simbola zavjere ? :twisted:


Več se uobičajeno javljam i to sa odgovorom, naravno da je bilo. :roll: :twisted:

Kao jedna od kulisa "glamurozne" pozornice bio je ovaj poznati masonski simbol:slika

Naravno, ne u identičnom izdanju (bez ovog G u sredini, uklopljen u scenografiju), ali vrlo lako uočljiv.
Na podu pozornice bio je neki simbol koji sam ja protumačila kao rogove jarca (svatko neka protumaći sam).
Kao još jedna od kulisa bili su stupovi kao u nekom hramu, direktnu simboliku u ovom slućaju ne mogu protumačiti.
I naravno Oscar, famozni kipić i nagrada, je još jedna od inačica Nimrod-a.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 07, 2006 6:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
Cini mi se da sam gornji simbol na ovom forumu vidio poprilican broj puta do sad... :twisted:

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 07, 2006 4:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
chaos engine je napisao/la:
Cini mi se da sam gornji simbol na ovom forumu vidio poprilican broj puta do sad... :twisted:


Da, neki ga čak i u avataru furaju. :lol: :lol:

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 07, 2006 6:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Taj koji ga fura na avataru je osoba sa iskustvom i znanjem i zato se
njega ne trebate bojat


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 07, 2006 7:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Ko je pričao o bilo kakvom strahu??:)

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 12:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
F. RA je napisao/la:
Taj koji ga fura na avataru je osoba sa iskustvom i znanjem i zato se njega ne trebate bojat


Ovdje nema govora o strahu, a upucenima je jasno da iluminati/masoni imaju i iskustvo i znanje.

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 12:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
chaos engine je napisao/la:
F. RA je napisao/la:
Taj koji ga fura na avataru je osoba sa iskustvom i znanjem i zato se njega ne trebate bojat


Ovdje nema govora o strahu, a upucenima je jasno da iluminati/masoni imaju i iskustvo i znanje.


ovisi kako koji masoni i iluminati, oni do 5 stupnja misle da rade za dobrobit čovječanstva, a kasnije kad dođu do 30 stupnja i vide kakvo zapravo je sranje....onda je već gotovo

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 1:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
GameDeveloper je napisao/la:
ovisi kako koji masoni i iluminati, oni do 5 stupnja misle da rade za dobrobit čovječanstva, a kasnije kad dođu do 30 stupnja i vide kakvo zapravo je sranje....onda je već gotovo


Svejedno jer svi imaju vise znanja od prosjecne vecine, sta im omogucava kontrolu i povlasteni polozaj. To sta oni misli da rade i kako to znanje zloupotrebljavaju je druga prica.

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 96 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz