Sada je: sub apr 27, 2024 10:06 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Al nema veze Ivica ima srebro.


Nek oni prave rituale mi cemo uzimat medalje :D

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
IsusBog je napisao/la:
Citat:
Al nema veze Ivica ima srebro.


Nek oni prave rituale mi cemo uzimat medalje :D


Neces ju uzimati ni ti ni ja, nego pojedinci pod istom zastavom. Na tebi i na meni je da ih gledamo, " prozivljavamo " njihove uspjehe, pijemo pive, gledamo reklame, poslije necije pobjede dozivomo erekciju koju smirimo na zeni, otvorimo jos jednu pivu i smacamo jaja u matrixu. Nije da scenario nije jak, ali glumaca je sve manje :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Citat:
Citat:
IsusBog (napisa):
Citat:
Al nema veze Ivica ima srebro.



Nek oni prave rituale mi cemo uzimat medalje


Neces ju uzimati ni ti ni ja, nego pojedinci pod istom zastavom. Na tebi i na meni je da ih gledamo, " prozivljavamo " njihove uspjehe, pijemo pive, gledamo reklame, poslije necije pobjede dozivomo erekciju koju smirimo na zeni, otvorimo jos jednu pivu i smacamo jaja u matrixu. Nije da scenario nije jak, ali glumaca je sve manje


Ma boli me i za matrix, i isus, bog, muhameda i ostale, ja ocu gledat skijanje, makar me i gusteri prozdrli :evil:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 1:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
http://www.cremationofcare.com/illu_molech.htm

odnosno:
http://www.cremationofcare.com/illu_sym_main.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 11:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Bravo J.G.!

Odlični linkovi, btw. ovo s tower of babel nisam ni primjetila, zgrada EU.:evil:
Eh, pred očima su nam dokazi!!!!! :x :x
Vrijeme je da se probudimo svi, jer ćemo u suprotnom biti još veći robovi nego što jesmo.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 12:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Paige je napisao/la:
Bravo J.G.!

Odlični linkovi, btw. ovo s tower of babel nisam ni primjetila, zgrada EU.:evil:
Eh, pred očima su nam dokazi!!!!! :x :x
Vrijeme je da se probudimo svi, jer ćemo u suprotnom biti još veći robovi nego što jesmo.


Recimo da nas se vecina probudi.
Sta onda?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 1:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
J.G. je napisao/la:
Paige je napisao/la:
Bravo J.G.!

Odlični linkovi, btw. ovo s tower of babel nisam ni primjetila, zgrada EU.:evil:
Eh, pred očima su nam dokazi!!!!! :x :x
Vrijeme je da se probudimo svi, jer ćemo u suprotnom biti još veći robovi nego što jesmo.


Recimo da nas se vecina probudi.
Sta onda?


Kad se potpuno probudimo, čitaj saznamo tko smo zapravo i zašto smo uopće ovdje, onda podižemo nivo svjesnosti i pokrećemo našu istinsku snagu.
Tirani ovog svijeta vladaju samo zato jer mi nismo još spoznali to.
Neznam koliko ti ovo odgovara na pitanje, ali za onaj pravi odgovor moraš početi gledati u sebe.
Svi odgovori se nalaze u tebi.:)

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Paige je napisao/la:
J.G. je napisao/la:
Paige je napisao/la:
Bravo J.G.!

Odlični linkovi, btw. ovo s tower of babel nisam ni primjetila, zgrada EU.:evil:
Eh, pred očima su nam dokazi!!!!! :x :x
Vrijeme je da se probudimo svi, jer ćemo u suprotnom biti još veći robovi nego što jesmo.


Recimo da nas se vecina probudi.
Sta onda?


Kad se potpuno probudimo, čitaj saznamo tko smo zapravo i zašto smo uopće ovdje, onda podižemo nivo svjesnosti i pokrećemo našu istinsku snagu.
Tirani ovog svijeta vladaju samo zato jer mi nismo još spoznali to.
Neznam koliko ti ovo odgovara na pitanje, ali za onaj pravi odgovor moraš početi gledati u sebe.
Svi odgovori se nalaze u tebi.:)


pa kad je to tako lijepo cemo onda pokrenit kampanju za "prosvijetljenje" ljudi, ne znam, lijepit cemo plakate okolo po gradu "Saznajte istinu, tko vlada vama, tko su iluminati, pogledajte web-site taj-i-taj, saznajte istinu o Olimpjskim igrama", i tako dalje...
Ovako jednostavno cekajuci da netko dodje na ovaj forum, procita ovaj thread i prosvijetli se necemo nikad nista postic, kamoli ako im kazes "gledajte u sebe, u vama je istina".
Samo onda riskiras da te netko "makne".

Pa onda, recimo da ljudi i saznaju za iluminate, masone itd. i nekako im se suprotstave (mada ce prije 3. svj. rat nego to, a onda je ionako gotovo), opet ti ostaje problem reptila kojima se i ne mozes suprotstavit na ovoj razini...
U svakom slucaju WE'RE SCREWED! (or not?) :-({|=


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 3:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
pa kad je to tako lijepo cemo onda pokrenit kampanju za "prosvijetljenje" ljudi, ne znam, lijepit cemo plakate okolo po gradu "Saznajte istinu, tko vlada vama, tko su iluminati, pogledajte web-site taj-i-taj, saznajte istinu o Olimpjskim igrama", i tako dalje...


Hehe, ovo je bila već davno jedna od ideja...

No, da nastavimo o tome što poduzeti u odgovarajućoj, već otvorenoj temi... tu je negdje... na forumu.

No, svaka, makar i najmanja, pozitivna promjena, malo po malo - ipak pokreće stvar k pozitivi. Koliko god to nama "malo" izgledalo... a zašto nam "malo" izgleda? Zato što OČEKUJEMO uvijek nešto, veliko, blještavo, veličanstveno... nene... stvari se uistinu mijenjaju malo po malo... bar one "velike". Pročitaj sindrom majmuna koji su počeli prati voće koje su jeli... tu negdje na stranici ili forumu... kako stvar djeluje na "mase"!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Lijepljenje plakata i takva kampanja bi rezultirala katastofom koju niste niti svjesni.
Vi ne smijete nikoga nasilu "buditi" niti dirati, efekt na kolektivnu svijest bi bio negativan, razmislite malo o mogućim događajima i posljedicama.

Nismo najebali kako kažeš J.G, nitko te nije silio da se inkarniraš ovdje u ovom razdoblju nego si sam to odabrao a odabrao si s nekim razlogom.
Neke stvari će se dogoditi i moraju se dogoditi da bi se nešto pomaklo u kolektivnoj svijesti, a većinom su to neka za nas negativna događanja.

Planet zemlja, ali i mi samo radimo neke stvari u kolektivnoj svijesti koje "bude" ostale ali to ne smije ići na agresivan način i rađe pustiti da ide polakše.
To što netko dođe ovdje, to ne znači da je ta osoba budna, štoviše je totalno zbunjena svim ovim informacijama, budna osoba je tek osoba koja sama može razdvojiti "istinu od laži", kada je svjesna sebe i svijeta kakav jest, i kada zna što treba i što može učiniti.
Morate imati na umu da postoji više razina "budne" osobe, ja bi prije rekao da ima više razina osobe koja sanja.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 11:07 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 10:52 am
Postovi: 15
Lokacija: One Step Closer To The End
IsusBog je napisao/la:
Citat:
Iskreno mene nikada nisu pretjerano zanimala sva ta silna i glamurozna "sportska" dešavanja, razna svjeska prvenstva, olimpijade i sl. Iskreno ne vidim nikakvu svrhu svih tih veličanstvenih rituala prilikom otvaranja nekih sportskih manifestacija, osim ove koju si ti navela.


U ovom se potpuno slazem s tobom iako ja volim pogledat dobru utakmicu u svakom sportu, redovito preskacem otvorenja


Također...

_________________
..........:::::Linkin Park:::::..........

Forfeit the game / Before somebody else
Takes you out of the frame / Puts your name to shame
Cover up your face / You can’t run the race
The pace is too fast / You just won't last


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Evo jos jednom ponavljam: NEK ONI PRAVE RITUALE JANICA JE OSVOJILA ZLATO \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 8:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
IsusBog je napisao/la:
Evo jos jednom ponavljam: NEK ONI PRAVE RITUALE JANICA JE OSVOJILA ZLATO \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/


I kaj to tebi znači u životu??
Pazi, s ovime ne omalovažavam Janicu. Jako mi je drago zbog nje, i nevjerojatno cijenim njen trud.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 11:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
GHehehe, još kad sam vidio kako izgleda medalja pao sam na guzicu.
Janica nije svjesna da je žrtva jedne velike manipulacije zato što je odlična skijašica.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 12:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
GameDeveloper je napisao/la:
GHehehe, još kad sam vidio kako izgleda medalja pao sam na guzicu.
Janica nije svjesna da je žrtva jedne velike manipulacije zato što je odlična skijašica.


Da, medalja je jako čudna, nisam uspjela skužiti o kakvom se to simbolu radi.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 1:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Simbol sunca (tako mi se čini), iluminati su štovatelji kulta sunca

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 2:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
GameDeveloper je napisao/la:
Simbol sunca (tako mi se čini), iluminati su štovatelji kulta sunca


Aha, pa da, imaš pravo.
Znam ja jako dobro da su ilum štovatelji kulta sunca.:D

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 2:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Još možemo nadodati da je iz tog kulta nastalo današnje kršćanstvo.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 4:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Pratim ovu temu, i dosta sam naučila. Koliko god čitam o iluminatima, nikad dosta. Uvijek neka nova podlost :?

Zašto ustvari štuju sunce?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
I ja štujem Sunce, iako nisam iluminat.

Ono je izvor svjetlosti, ovdje u 3 D. Energija. Centrala našeg sunčevog sistema ( čitaj centrala, ne centar - razlika je ). Podupire "život", znanje, sjaj, koncept širenja svijetla.

To što je Iluminatima to simbol, i to u stvari oni - ne čine! Radi susprezanja znanja. U biti - oni to znanje - čuvaju za sebe - radi već znanih razloga manipulacije čovječanstva.

Inače, bravo Janice, tvoja nastojanja da postigneš ono što si postigla - dala su rezultata. =D>

Ali mi svi drugi ljudi na planeti - nemamo ništa od toga. Određeni entitet je postigao neki svoj cilj u svom životu - bravo - i što više možemo tu reći.

Recimo ovo se može gledati i kao jaki OPS cilj - biti bolji od drugih, gledati samo da TI samo osvojiš neko mjesto u piramidi natjecatelja. I što drugi imaju od toga? Jad, bijedu, nisu uspjeli - baaaaa !!! Depresije, osjećaji manje vrijednosti i sve druge negativne emocije koje proističu iz gubljenja na olimpijadi.
Veći i "humaniji" cilj bi bio da pomogneš drugima, bilo kome, recimo nekim ljudima kojima treba neka pomoć, gladni, hladno im je, bla, bla... Ili recimo da bar to svoje znanje preneseš na druge. Naučiš ih skijati ili slično. Bilo kakvo znanje je bolje od nikakvog. Janice - pretopi ovu zlatnu medalju sa simbolom Iluminata i prodaj u zlatarni. Za te novce kupi jakne i obuci djecu koja su gola i bosa. Za početak. Eto.

Ali - njen je izbor.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 86 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz