Sada je: sub apr 27, 2024 12:44 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 2:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Illuminati su luciferijanci i za njih sunce predstavlja lucifera (svijetlo), pa se zbog toga klanjaju suncu. Sunce = lucifer (za ilum, naravno).

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Da, Paige, to je logično.

Biti će izgleda onda i pri zatvaranju olimpijskih igara sova i kojekakvih tajnih znakova...
Gledat ću...samo zbog toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 2:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
S obzirom da več neko vrijeme raspravljamo o ovoj temi koju sam otvorila, primjetila sam (tj. jedna osoba mi je napomenula i hvala mu za to) da nisam objasnila značenje simbola koje ilum koristi, a masama predstavlja kao nešto sasvim drugo.

Evo da počnem, a bilo mi je i vrijeme. :)

Sova = bog moloch, koji nosi i druga imena, npr. Osiris, Nimrod (ili Nabucodonosor), inače reprezentiran u dualnoj ulozi kao Otac i Sin. Kao sin nosio je ime Ninus, Tamuz (babilon) i Horus(egipat), zatim Mithra, Hercules (grčka), Saturn, Eannus (sa dva lica, i od toga je nastao dvoglavi orao), Rimljani su ga nazivali Janus, u Indiji Shiva. Sve su to imena za jednog te istog boga, a ima ih još (imena).
Moloch-u se žrtvuju djeca i to tako da ih se žive zapali na vatri. Zbog toga se svečano pali olimpijski plamen, koji je simbol za Moloch-ov plamen.
Primjetili ste valjda da je dijete pjevalo talijansku himnu, e to bio simbol žrtve (što ne znači da su onu preslatku djevojčicu žrtvovali, simbolika je u igri).

Golubica (dove) = božica Semiramida (trojstvo Nimrod, Semiramis, Tamuz), božica Isis (trojstvo Oziris, Isis, Horus), Marija (trojstvo Josip, Marija, Isus) i još masu imena za istu božicu, a mase gutaju da to simbolizira golubicu mira.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Evo vidim da o iluminatima znate vise od mene pa bi molio da poslije vecerasnjeg zatvaranja objasnite neke tajne simbole koji ce biti upotrijebljeni

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 2:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Crystal Dream je napisao/la:
IsusBog je napisao/la:
Citat:
Al nema veze Ivica ima srebro.


Nek oni prave rituale mi cemo uzimat medalje :D


Neces ju uzimati ni ti ni ja, nego pojedinci pod istom zastavom. Na tebi i na meni je da ih gledamo, " prozivljavamo " njihove uspjehe, pijemo pive, gledamo reklame, poslije necije pobjede dozivomo erekciju koju smirimo na zeni, otvorimo jos jednu pivu i smacamo jaja u matrixu. Nije da scenario nije jak, ali glumaca je sve manje :wink:


Baš tako. Nema mi goreg dok neko kaže "gubimo". Ili "dobili smo Dance". Ma dobio si ti lepi k****, a ne Dance... Ne podnosim ljude koji se živciraju ili vesele radi pobjede/gubitka reprezentacije svoje države, to mi je nešto očajno... Puca mi kiton za to i smatram da bi svakome trebalo pucati. Ali ne, očito je to važnije od toga kakav si sa okolinom, kakvo ti je zdravlje, koliko si pametan i svijestan nekih stvari itd.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 2:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
IsusBog je napisao/la:
Evo vidim da o iluminatima znate vise od mene pa bi molio da poslije vecerasnjeg zatvaranja objasnite neke tajne simbole koji ce biti upotrijebljeni


U kol'ko sati je zatvaranje?

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 2:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Paige je napisao/la:
http://www.heart7.net/uspresidents/washington_owl.gif


http://www.24sata.hr/repository/images/ ... _large.jpg

Za one koji možda ne vide onaj olimpijski podij kao sovu, evo jedne iluminatske za usporedbu.


Ne radi prvi link. Možeš to sredit?
Odakle je ovaj drugi stadion ili što je već to?

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
U kol'ko sati je zatvaranje?


Mislim da je u 8

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 3:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Paige je napisao/la:
Pantagruel je napisao/la:
Ne gledam baš TV, tako da nisam gledao ni ovo, ali mi je par djelova skočilo u oči. U stvari ništa prečudno (bar za nas), ali dobro da si primjetila. Samo da kažem da inače o Peter Gabrielu imam jako visoko mišljenje i da samo zato što je čovjek unajmljen da pjeva i slično, ne znači da ima veze s "crnim silama".


Ja nigdje nisam rekla da je Peter Gabriel dio toga, čovjek je unajmljen kao izvođač. Vjerujem da je u najboljoj namjeri i izveo ovu pjesmu. Ja ga isto jako cijenim kao glazbenika. Malo si krivo protumačio moju izjavu, ali nema veze. :D


Nisam ju čak ni tumačio ;). Odnosno nisam donosio nikakve suvisle zaključke, skužio sam što hoćeš reći... Naravno da je samo unajmljen, isto kao što sportaši "samo rade svoj posao" i odvijaju predstavu. Kruha i igara. Samo sam iskoristio priliku da pohvalim Gabrielovu diskografiju koja je stvarno hvale vrijedna :wink: ...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 3:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Paige je napisao/la:
Pantagruel je napisao/la:
A čuj bar imaju stila ako ništa drugo, šteta što se iza toga svega krije velika laž.


Neznam kakvo je tvoje poimanje stila, ali ja to uopće tako ne doživljavam.
To je ismijavanje čitavog ljudskog roda.
Gdje nam očito daju do znanja da smo njihovi robovi, a većina hipnotizirano slavi robovlasnika, kojeg uopće nije svjesna.


To sa stilom je uvjetno rečeno. Ali stil nije nužno ni negativan ni pozitivan, jednostavno što je boli stil - to je veća estetska snaga, to je veći UČINAK. A u svakoj angažiranoj umjetnosti važan je učinak. Ono što rade, dobro rade, za sebe, to je moja poanta. Pa da nemaju stila, masa nebi pušila hehe...

Inače umjetnost je angažirana kroz čitavu povijest, od kršćanstva nadalje... Da ne govorimo o Staljinovim agitacijama koji je držao monopol nad svime tako i nad umjetnošću. Pisao sam jednom zgodan esejčić o tome, ako nekoga zanima estetika mogu to podjeliti sa vama... Nije nesto preposebno, ali ima zanimljivih stvari što se tiče pogleda na umjetnost, najviše na angažiranu...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 3:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Paige je napisao/la:
Pantagruel je napisao/la:
Pa u suštini ideja mozda i jest plemenita. U najmanju ruku tako je prikazana.
Ljudi, ne smijemo zaboraviti da smo i mi ti kojima je u prirodi da se ubijaju, ne mozda "mi" kao pojedinci koji razmisljaju ali mi kao vrsta... To nam je u krvi, podjele, mrznje, segregacije, r-kompleks u mozgu itd. itd.
Teško da ce čovječanstvo ikad "stati na noge" sto se toga tiče... No to je sve predaleko, to su spekulacije, sve je moguce...


Vidiš u potpunosti si u krivu!
Ljudskom rodu je nametnuto to nasilje, mržnja, podjele.
Mi smo u prirodi miroljubivi, reptili su čisto zlo i oni su nam to nametnuli.
Pa, mi smo pod njihovom tiranijom već nekoliko tisuća godina naravno da su nas za to vrijeme uvjerili da smo nasilni i da nam je priroda zla. Bullshit!!


Znaš onu "a teško je žabu u vodu natjerati", tako i ovo.
I opet tko smo to "mi"? Ako uzmemo samo temeljnu podjelu na antropoide i adamične ljude, već se gubi smisao riječi "mi". Ja kao pojedinac se u suštini slažem sa tim šta kažeš i ja bi najrađe da se svi poštujemo, radimo na napredku i razvoju, stvaramo i sve pozitiva ovo ono. No samo zato što ti, ja, Damir, Petra ili Martina tako želimo i mislimo da li možemo reći tako nešto za cijelu rasu? Pa možda i možemo reći ali kolko to onda ima uopće uporišta u stvarnosti. To je lijepa verzija i meni je lijepo vjerovati u tako nešto, mogu čak reći da i sam vjerujem da je tako. Ali opet, stvarni NISU tako crno-bijele. Nikad nisu i nikad neće biti. I ja uopće ne pričam o zlu. Zlo i dobro ćemo ostaviti braći Grimm i Hans Christian Andersenu...

Moguće je pretpostaviti da netko jako dobro poznaje našu vrstu, bolje nego mi sami sebe i da to iskorištava u svoje svrhe, proizvodeći tako razne podjele segregacije itd., sireci netoleranciju i mrznju medju ljudima itd. Ali ODAKLE ta mrznja? Cim je covjek sposoban mrziti, to vec nesto govori. Mi ljudi nismo ni dobri ni zli, to su gluposti... Isto kao i reptili, zašto bi oni pobogu bili zli? To su neke uskogrudne interpretacije. U krajnjoj liniji, oni se eto malo hrane. To što nisu baš ispunjeni nekim srcedrapajućim emocijama, pa nismo ni mi baš za našu stoku, eto... Još ako dodamo da su isključivo bića orijentirana na tehnologiju, dominaciju i bez osjećaja, što više reći... Pa to kao da kriviš pticu što ne pliva, umjesto da leti.

Drugim riječima, naša priroda nije tako jednostavna da bi se svela na puko dobro ili zlo, ovo ili ono, a samo zato što su neke stvari tako ekstremne u svijetu, sve što možemo pretpostaviti je da je netko koristio razne tzv. programe kao katalizatore već postojećih prirodnih stanja. Kao što rekoh, nije teško žabu u vodu natjerati...

A čovjek kao takav je po prirodi takav kakav je, nit dobar, nit zao, a svojim postupcima si stvara okolinu kakva je...
E to što sada nije svatko sposoban za to odnosno jest ali je ukalupljen i ne razmislja izvan strogo nametnutih granica a nekome to jaaaaako odgovara, eeee to je već neka druga stvar ;).

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 3:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Moguće je pretpostaviti da netko jako dobro poznaje našu vrstu, bolje nego mi sami sebe i da to iskorištava u svoje svrhe, proizvodeći tako razne podjele segregacije itd., sireci netoleranciju i mrznju medju ljudima itd


Vrlo lijepo receno
=D> =D> =D>


Citat:
oni se eto malo hrane


I mi se hranimo nizim bicima pa se nesmatramo zlim, vec to objasnjavamo kao prirodni lanac prehrane

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 4:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Moguće je pretpostaviti da netko jako dobro poznaje našu vrstu, bolje nego mi sami sebe i da to iskorištava u svoje svrhe, proizvodeći tako razne podjele segregacije itd., sireci netoleranciju i mrznju medju ljudima itd


COINTELPRO "banda".

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 5:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Pantagruel je napisao/la:
Ne radi prvi link. Možeš to sredit?
Odakle je ovaj drugi stadion ili što je već to?


Naravno.:D

http://www.theforbiddenknowledge.com/ha ... on_owl.jpg

http://www.24sata.hr/repository/images/ ... _large.jpg

Nije onaj isti link, ali je ista slika. :)

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 5:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Pantagruel je napisao/la:
To sa stilom je uvjetno rečeno. Ali stil nije nužno ni negativan ni pozitivan, jednostavno što je boli stil - to je veća estetska snaga, to je veći UČINAK. A u svakoj angažiranoj umjetnosti važan je učinak. Ono što rade, dobro rade, za sebe, to je moja poanta. Pa da nemaju stila, masa nebi pušila hehe...


To ovisi o vrsti programa koji je korišten na pojedincu i naravno masama.
Stil, umjetnost sve su to programi, ma kako mi to negirali.
Svi smo mi programirani na svakakve načine, a sve u svrhu da te na onaj ili ovaj način odvaja od tvoje suštine, pa bilo to i ono što ti je možda i najsvetije u životu.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 5:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Pantagruel je napisao/la:
Znaš onu "a teško je žabu u vodu natjerati", tako i ovo.
I opet tko smo to "mi"? Ako uzmemo samo temeljnu podjelu na antropoide i adamične ljude, već se gubi smisao riječi "mi".


Okej, moja izjava je nažalost krivo protumačena, ustvari okrenuta u krivom smjeru.:D
Pokušala sam samo naglasiti neke stvari, zdravo seljački da bi se o tome poćelo ozbiljno razmišljati.
Naravno da je reći "mi" za ljudsku rasu malo nespretno, jer ljudska rasa nije nastala sama od sebe, več mješanjem razlićitih alien rasa i svatko od nas nosi genetiku neke od tih rasa, pa i reptilske između ostalog.
Nije mi se dalo ulaziti u ovu temu, jer bi to potrajalo i jer nisam (bar tako smatram) dovoljno informirana o samoj tematici da bi ulazila u neke dublje rasprave. Zato stajem tu.:)

Pantagruel je napisao/la:
Ali opet, stvarni NISU tako crno-bijele. Nikad nisu i nikad neće biti. I ja uopće ne pričam o zlu. Zlo i dobro ćemo ostaviti braći Grimm i Hans Christian Andersenu...


Naravno da nisu crno bijele. Nisam ja nigdje to ni napisala. Radi se o NWO-u koji se meni baš i ne sviđa, te ne bih rado bila njihov čipirani zombi. E, sad, dal su oni zli ili nisu, to je subjektivna stvar. Osobito onda kad te otmu i bez beda te režu, ugrađuju ti čipove itd... Ma upravo su neodoljivi. :roll:

Pantagruel je napisao/la:
Moguće je pretpostaviti da netko jako dobro poznaje našu vrstu, bolje nego mi sami sebe i da to iskorištava u svoje svrhe, proizvodeći tako razne podjele segregacije itd., sireci netoleranciju i mrznju medju ljudima itd.


Zavadi pa vladaj i sprovodi svoje ciljeve i planove!
Vro jednostavno.

Pantagruel je napisao/la:
Ali ODAKLE ta mrznja? Cim je covjek sposoban mrziti, to vec nesto govori. Mi ljudi nismo ni dobri ni zli, to su gluposti... Isto kao i reptili, zašto bi oni pobogu bili zli? To su neke uskogrudne interpretacije. U krajnjoj liniji, oni se eto malo hrane. To što nisu baš ispunjeni nekim srcedrapajućim emocijama, pa nismo ni mi baš za našu stoku, eto... Još ako dodamo da su isključivo bića orijentirana na tehnologiju, dominaciju i bez osjećaja, što više reći... Pa to kao da kriviš pticu što ne pliva, umjesto da leti.


Sve to stoji, ali ja isto tako navodno imam svoju slobodnu volju i zašto bi ja morala biti njihova hrana???
Ili ti, ili bilo tko drugi??
WTF??
Tko su oni da se na meni hrane, ako ja to ne želim?!
Zašto bi ja to njima morala dozvoliti?!

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 6:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Paige je napisao/la:
Pantagruel je napisao/la:
Ne radi prvi link. Možeš to sredit?
Odakle je ovaj drugi stadion ili što je već to?


Naravno.:D

http://www.theforbiddenknowledge.com/ha ... on_owl.jpg

http://www.24sata.hr/repository/images/ ... _large.jpg

Nije onaj isti link, ali je ista slika. :)


A taj drugi stadion je sa olimpijskih igara ili što?
Ne pratim pa neam pojma...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 6:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Paige je napisao/la:
Sve to stoji, ali ja isto tako navodno imam svoju slobodnu volju i zašto bi ja morala biti njihova hrana???
Ili ti, ili bilo tko drugi??
WTF??
Tko su oni da se na meni hrane, ako ja to ne želim?!
Zašto bi ja to njima morala dozvoliti?!


Naravno da imaš slobodnu volju...
To ti nitko ne može oduzeti, uglavnom.
BTW meni samo jedna stvar nije jasna baš PREVIŠE pa neka mi onda netko molim vas objasni. Kako se to oni konkretno s tobom hrane? Kužim ja spiku suptilne energije ovo ono, uzivaju u ratovima i mrznji jer onda se "proizvodi" najvise straha, mrznje, destrukcije i toga a te im frekvencije odgovaraja no kako se oni to sa tobom hrane? Ako ti živiš svoj život plemenito i uzvišeno, ako se ne povodiš sa niskim strastima, ako živiš zdravo i uravnoteženo i nemaš nikakvih namjera u vezi ratova itd. da li se i onda s tobom "hrane"?

I ako da, čak i onda, što je tu loše ako ti vodiš zdrav i normalan život i zadovoljna si sobom? Dobro je tebi, dobro je njima... Onda je vrlo sebično i OPS ne dozvoliti da stvari budu prirodne i da zivite u simbiozi ;).

Naglašavam ZDRAV I URAVNOTEŽEN ŽIVOT, dakle nitko ne pati, nema ratova i sranja u tvojoj okolini, sve pet osim renoa...

Što se tiče životinja, one su u puno nezavidnijoj poziciji od nas jer one baš i nemaju previše te famozne slobodne volje, a ako je i imaju, ne pomaže im ništa jer će ih "dobri mesar" iz 3D-a ionako našopati antibioticima, narušiti prirodnu ravnotežu, namjerno zatrudnjeti da im narastu ogromna vimena i da daju neprirodne količine mlijeka veće nego inače i onda tako fino slatko priklati. Vidiš, ovi iz 4D-a na našu sreću bar kuže osnovne zakone karme pa onda ako ništa drugo, zbog svoje guzice nama daju bar prividnu slobodu izbora, odnosno kroz razne institucije, masovne medije i slične hijerarhijske strukture daju nam već proizvedene
obrasce razmišljanja koje mi onda veselo upijamo i govorimo da su naši, ali ih zato hranimo. I eto, ovi koji su u iluziji u 3D su bar nešto sretniji od životinja koje su u kavezu i pate više nego što je to mozda moguce i zamisliti... Ne pate na ljudski način naravno, ali isto proizvode sigurno neke ne baš lijepe vibre.

Kad gledamo kako mi postupamo sa našom prirodom i životinjama, nije ni čudo kako ovi "od gore" tako rade sa nama... Sve je to neka karma i svatko tko je rođen u ovom svijetu na neki je način već zaprljan i nije nevin. Pričati bajke da su ljudi super i baš dobri je apsurdno i krajnje glupo... Bili oni i adamični na kvadrat...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 6:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Pantagruel je napisao/la:
A taj drugi stadion je sa olimpijskih igara ili što?
Ne pratim pa neam pojma...


Ne to nije stadion, to je u Washington-u, Capitol Hill bolje rečeno.
Vidiš da se Capitol Hill nalazi u sredini te sove.

http://www.cremationofcare.com/images/m ... photo3.JPG

Evo slikano iz zraka.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 7:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Pantagruel je napisao/la:
To ti nitko ne može oduzeti, uglavnom.


Može, i več je. Od rođenja nam je to uskraćeno, ali nas uvjeravaju da ju imamo. Zato sam i rekla da navodno imam slobodnu volju.
Ti ne znaš u biti što je tvoja volja, jer je to baš možda program koji ti je nametnut da misliš tako.

Pantagruel je napisao/la:
BTW meni samo jedna stvar nije jasna baš PREVIŠE pa neka mi onda netko molim vas objasni. Kako se to oni konkretno s tobom hrane? Kužim ja spiku suptilne energije ovo ono, uzivaju u ratovima i mrznji jer onda se "proizvodi" najvise straha, mrznje, destrukcije i toga a te im frekvencije odgovaraja no kako se oni to sa tobom hrane? Ako ti živiš svoj život plemenito i uzvišeno, ako se ne povodiš sa niskim strastima, ako živiš zdravo i uravnoteženo i nemaš nikakvih namjera u vezi ratova itd. da li se i onda s tobom "hrane"?


Hrane se iz 4. denziteta s tvojim, mojim, svačijim strahom, bijesom, boli, uglavnom niskom frekvencijama koje ljudska bića proizvode. Zašto žrtvuju živu djecu, ljude? Znači da umiru u najgoroj boli. Pa to je njima gozba, dernek.

Pantagruel je napisao/la:
I ako da, čak i onda, što je tu loše ako ti vodiš zdrav i normalan život i zadovoljna si sobom? Dobro je tebi, dobro je njima... Onda je vrlo sebično i OPS ne dozvoliti da stvari budu prirodne i da zivite u simbiozi ;).


Tebi je dobro, ali njima nije jer nemaju hrane ako ti živiš sretan i spokojan. Njima se je*e za tebe, oni samo na svoje dupe misle.

Pantagruel je napisao/la:
Naglašavam ZDRAV I URAVNOTEŽEN ŽIVOT, dakle nitko ne pati, nema ratova i sranja u tvojoj okolini, sve pet osim renoa...


Naglašavam da njima nije u interesu da smo mi zadovoljni i da živimo u miru. Hrana je u pitanju.

Pantagruel je napisao/la:
Što se tiče životinja, one su u puno nezavidnijoj poziciji od nas jer one baš i nemaju previše te famozne slobodne volje, a ako je i imaju, ne pomaže im ništa jer će ih "dobri mesar" iz 3D-a ionako našopati antibioticima, narušiti prirodnu ravnotežu, namjerno zatrudnjeti da im narastu ogromna vimena i da daju neprirodne količine mlijeka veće nego inače i onda tako fino slatko priklati. Vidiš, ovi iz 4D-a na našu sreću bar kuže osnovne zakone karme pa onda ako ništa drugo, zbog svoje guzice nama daju bar prividnu slobodu izbora, odnosno kroz razne institucije, masovne medije i slične hijerarhijske strukture daju nam već proizvedene
obrasce razmišljanja koje mi onda veselo upijamo i govorimo da su naši, ali ih zato hranimo. I eto, ovi koji su u iluziji u 3D su bar nešto sretniji od životinja koje su u kavezu i pate više nego što je to mozda moguce i zamisliti... Ne pate na ljudski način naravno, ali isto proizvode sigurno neke ne baš lijepe vibre.


Mislim da smo mi u istom košu ko i životinje, jedino se radi o denzitetu više.

Pantagruel je napisao/la:
Kad gledamo kako mi postupamo sa našom prirodom i životinjama, nije ni čudo kako ovi "od gore" tako rade sa nama... Sve je to neka karma i svatko tko je rođen u ovom svijetu na neki je način već zaprljan i nije nevin. Pričati bajke da su ljudi super i baš dobri je apsurdno i krajnje glupo... Bili oni i adamični na kvadrat...


Ko veli da nas ovi gore (tj. njihovi dole Ilum) nisu programirali da postupamo s životinjama tako kako i oni s nama?

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 77 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz