Sada je: sub apr 27, 2024 9:40 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Da li vjerujete da reptili vladaju svijetom?
Da 55%  55%  [ 46 ]
Ne 45%  45%  [ 38 ]
Ukupno glasova : 84
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 7:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 05, 2006 8:46 pm
Postovi: 31
Reptili ili ne mislim da to nije tako bitno. Ja osobno sem nekakvih guštera i pacova još nisam nikakvog vidjeo. Onome koji si da više truda da ih nadje vjerovatno će se to i posrećiti.Sem aktivnih reptilolovaca vjerovatno većina o njima samo razmišlja. E u tom grmu leži zec da nekažem reptil.
Kako su misli energetske forme kojima se razne bitosti hrane najbolje ih je ignorirati. Crknut će gmazovi od gladi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 17, 2006 9:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 10:10 am
Postovi: 17
#-o #-o ne mogu se baš sa svakim sad posebno razgovarat i komentirat jer tu je bilo zaista puno razne teorije ali bih samo skrenuo pažnju cijenjenim čitateljima i članovima foruma;mnogo toga iz naše perspektive izgleda tako prirodno i tako "daleko" ali nikad ne zaboravimo da je naša,ova tu sada,znači "mi" potpuno umjetno stvorena rasa kao genetički experiment i u skladu sa tim jasno je da tu možda ništa nije skroz "prirodno".postoji i kontrola i kontrolori i usmjerivači i brojači i manipulatori i vlasnici experimenta i suvlasnici a možda i kradljivci.pri razvoju rase jasno je da nam je skrojen dna i ostale genetičke fore potpuno po želji stvaraoca i mi smo se na nivou duše samo kasnije "suglasili" da ćemo "ući" u to tijelo.e sad,da li je netko tu nas poslije malo zeznuo pa ubacio neki softver ili čak i hardver za "prisilno" zadržavanje u vidu karme i hrpe drugih manipulacija to je već drugo pitanje.isto tako evidentno je da smo svi različiti a opet svi nastanjujemo tijelo jedne rase.za većinu vanzemaljskih rasa primjećujemo da su pripadnici skoro pa isti.jesmo li mi jedino ovdje svi drugačiji....?to bi nas moglo dovesti i do zaključka da nisu baš svi možda "dobrovoljno" ušli u ljudska tijela,možda smo zapravo sakupljeni odsvakud??i od svakakvih rasa u originalu.....razmišljajmo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 23, 2006 1:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Ja mislim da pojedinci previse forsiraju rijech "reptili". mislim budite realni ljudi. nesto definitivno ima iznad nas sto utjeche na nas i mozda cak crpi nasu energiju al "njih" oslovljavat kao uzrok za svo zlo i sve lose sto se desi kod nas na Zemlji, je chisto apsurdno. Politichari su zmije (metafora), hinje i lisice ,sami po sebi.

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 10:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
slika


I BELIEVE!!!

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 02, 2006 9:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
Cartman je napisao/la:
Ja mislim da pojedinci previse forsiraju rijech "reptili". mislim budite realni ljudi. nesto definitivno ima iznad nas sto utjeche na nas i mozda cak crpi nasu energiju al "njih" oslovljavat kao uzrok za svo zlo i sve lose sto se desi kod nas na Zemlji, je chisto apsurdno. Politichari su zmije (metafora), hinje i lisice ,sami po sebi.


Moguće je problem zbog toga što mnogi oteti koji ne zaborave otmicu vidjaju nekakva bića reptoidnog oblika koja tvrde da su njihovi gospodari. Naravno postoje i bića drugačijih oblika, pa čak i humanoidne vanzemaljske rase.Ali izgleda da samo ti reptili tvrde da su nekakvi gospodari. Naravno da nisu reptili uzrok za sve loše i za sve zlo, oni imaju životinjski nagon grabežljivca i ponašaju se sukladno svojoj prirodi. Krivi su oni koji su ih jednom davno pustili da zavladaju, a sada su skloni predstavljati se kao neki koji su nam kao došli pomoći. I onda dobijemo text Donosioci Novog Svitanja gdje ekipa koja je omogućila vladavinu tih istih Reptila sada oni nas obavjestavaju da se nalazimo u ropstvu tih bića (kao da je to neka novost) i oni su nas kao dušli izvući (a cijelo vrijeme nisu nista poduzeli iako su imali s čim). U toj igri UZMI ili OSTAVI uvijek je bolja ova druga opcija, jer bolje da ostane status quo nego takva licemjerna pomoć i promjena gospodara.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 02, 2006 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Cartman je napisao/la:
Ja mislim da pojedinci previse forsiraju rijech "reptili". mislim budite realni ljudi. nesto definitivno ima iznad nas sto utjeche na nas i mozda cak crpi nasu energiju al "njih" oslovljavat kao uzrok za svo zlo i sve lose sto se desi kod nas na Zemlji, je chisto apsurdno. Politichari su zmije (metafora), hinje i lisice ,sami po sebi.


=D> =D> =D>

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 02, 2006 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jedno pitanje za Sarguela i Piquita: WHO ARE THE GOOD GUYS?

Dakle, kako u cijeloj Kreaciji postoji ravnoteža, odnosno svaka pojava ima svoju protutežu ili drugu stranu, možete li mi pojasniti, kako vi vidite izlaz iz ove situacije u kojoj tvrdite da se svi nalazimo i postoje li ovdje, dakle, kako sam već gore pitala, uopće dobri momci?

I još jedno pitanjce za kraj: je li ovdje itko spomenuo Boga, u smislu onog krajnjeg "kontrolora" dešavanja, također "dobrog tipa",itd...? Vjerujete li vas dvojica da takvo biće- entitet (šta li već) uopće postoji? I može li vam On pomoći?

S poštovanjem,
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 02, 2006 9:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
I onda dobijemo text Donosioci Novog Svitanja gdje ekipa koja je omogućila vladavinu tih istih Reptila sada oni nas obavjestavaju da se nalazimo u ropstvu tih bića (kao da je to neka novost) i oni su nas kao dušli izvući (a cijelo vrijeme nisu nista poduzeli iako su imali s čim).


Sarguel jesi li pročitao taj tekst?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 12:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
I onda dobijemo text Donosioci Novog Svitanja gdje ekipa koja je omogućila vladavinu tih istih Reptila (a cijelo vrijeme nisu nista poduzeli iako su imali s čim).

Plejadanci u Donosiocima Novog Svitanja nisu Plejadanci nego su Transient Passengers.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 12:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Tako je Andjela, za sve postoji protuteza pa je bolje reci da se klackamo a ne da netko vlada sa necim.
Na necijoj klackalici ima malo vise reptila, na necijoj Boga ili kako god izvor sopstveni zove ili dozivljava.
Sve je to samo utakmica u kojoj mozez biti i pobjednik i porazen a moraju barem u ovoj materijalnoj kreaciji postojati i jedni i drugi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 10:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Što ako je remi?

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 1:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Pantagruel je napisao/la:
Što ako je remi?

Pa, šta i ako jeste...valjda smo svi dosad naučili igrati remija, he,he,he...znaš ono dva špila...itd...dvije suprotstavljene strane... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 2:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Da, ali ja mislio na "draw"... ;)

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 4:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Plejadanci u Donosiocima Novog Svitanja nisu Plejadanci nego su Transient Passengers.


a par godina kasnije su se nazvali kasiopejci.
Chabar a Esperio? :mrgreen: =D>

Nego treba reci da ta ekipa (energetski kolektiv,mi u buducnosti)
sebe ne zove ni plejadanci ni kasiopejci nego je to tamo gde su trenutno i odakle se javljaju,znaci kako kazu nisu nativno sa Plejade ili Kasiopeje,nego su tamo nasli govornicu koja radi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 4:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Što ako je remi?

Pa, šta i ako jeste...valjda smo svi dosad naučili igrati remija, he,he,he...znaš ono dva špila...itd...dvije suprotstavljene strane...


Dobri momci ne igraju sah.......a verujem ni remi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 4:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
a par godina kasnije su se nazvali kasiopejci.

Pametan si ti momak. Bice nesto od tebe. :mrgreen:
Citat:
nego je to tamo gde su trenutno

Pogresno. Oni su svuda. :)
Citat:
odakle se javljaju,znaci kako kazu nisu nativno sa Plejade ili Kasiopeje,nego su tamo nasli govornicu koja radi.

Moze da prodje. :)
Citat:
Dobri momci ne igraju sah.......a verujem ni remi.

Dobri momci igraju "Covece ne ljuti se". :mrgreen:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 5:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned sep 03, 2006 2:30 pm
Postovi: 13
Citat:
I mislim da ne treba vjerovati. Treba samo otvoriti oči i uši i zaključiti sam. Ako ne vidiš i ne čuješ nešto - to ne znači i da to ne postoji !!!



Oksimoron!
Najprije se tvrdi da "ne treba vjerovati nego otvoriti oci i usi i sam zakljuciti" drugim rijecima uvjeriti se da je nesto istinito na osnovu vlastitog iskustva kojega sticemo preko (jos uvijek) pet cula a odmah zatim se tvrdi da "ako nesto ne vidimo i ne cujemo - ne znaci da to ne postoji"!

AKO NESTO POSTOJI A JA TO NE MOGU VIDJETI I CUTI, I AKO ZNAM DA JA TO NE MOGU VIDJETI I CUTI, KOG VRAGA CU ONDA UOPCE OTVARATI OCI I USI? :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 6:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Ljudi ja vas cijenim , mada mislim da treba ipak da se opustite.. ono chill, poslusajte koju slow jam pjesmu, ono chisto da pobjegnete od sebe ;)
i ako oni crpe nashu energiju i sve to , ako se hrane nasim losim raspolozenjem, ovo vase izlaganje nije nista sem negativna energija. recite jest, shupci ste, al ste shupci bez moje zivotne energije, popijte koje pivce za zivce, chisto iz satisfakcije , pogledajte koju komediju...

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 11:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
otvoriti oci i usi i sam zakljuciti


Prijevod: nastojati otkriti, istraživati, upotrebljavati mozak

Citat:
I AKO ZNAM DA JA TO NE MOGU VIDJETI I CUTI, KOG VRAGA CU ONDA UOPCE OTVARATI OCI I USI?


Pa nemoj shvaćati to sve doslovce. Možeš uzeti neke instrumente i izmjeriti nečujno i nevidljivo. Da li su radio-valovi čujni i vidljivi? Ne. Samo ako se adekvatno pretvore pomoću tehnologije i onda prikažu na nekom osciloskopu i čuju na nekom radio-prijemniku.

A ti radi ( ili ne radi ) što te volja. Ne moraš ionako ništa. Sve ovisi o tebi i tvojoj slobodnoj volji.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 7:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
Andjela je napisao/la:
Jedno pitanje za Sarguela i Piquita: WHO ARE THE GOOD GUYS?

Dakle, kako u cijeloj Kreaciji postoji ravnoteža, odnosno svaka pojava ima svoju protutežu ili drugu stranu, možete li mi pojasniti, kako vi vidite izlaz iz ove situacije u kojoj tvrdite da se svi nalazimo i postoje li ovdje, dakle, kako sam već gore pitala, uopće dobri momci?

I još jedno pitanjce za kraj: je li ovdje itko spomenuo Boga, u smislu onog krajnjeg "kontrolora" dešavanja, također "dobrog tipa",itd...? Vjerujete li vas dvojica da takvo biće- entitet (šta li već) uopće postoji? I može li vam On pomoći?

S poštovanjem,
A.

U ovom našem Matrixu imaš samo umjetno dobre i umjetno loše momke stvorenih u Umu Arhitekta. Mislim da nema uistinu dobrih i loših tj. najgori su Arhitekti koji su zakuhali sve ovo.
Možda uistinu dobri momci tek dolaze. Ja vjerujem u Boga u smislu Apsolutnog Dobra i Kreatora svega postojećeg, Stvoritelja Duše tj. OCA. I mislim da mi je već pomogao, a nadam se da će još više.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 82 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz