Sada je: sub apr 27, 2024 5:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned jun 04, 2006 3:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Da se vratimo na temu.

Ključna rečenica u filmu 'U ustima ludila' je:

'Kada ljudi počnu da gube sposobnost da shvate razliku između mašte i stvarnosti, stari (Drako) mogu da počnu svoje putovanje nazad (na ovaj svet, da vladaju). Što više ljudi veruju, putovanje će biti brže.'

Ceo film govori kako ljudi gube sposobnost kritičkog rasuđivanja usled uticaja medija, naročito filmova.

Crni humor je na kraju kada se u jednom trenutku kaže da je ludilo, koje masovno zahvata ljude da se ubijaju, naročto izraženo među sveštenicima :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 04, 2006 5:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Jedino sebe mogu da izmjenim a na druge ljude se utice primjerom ili doprinosom poboljsanju spiritualne aure oko zemlje cije pozitivno dejstvo moze da izazove "sjecanja" kod drugih bica o njihovoj istinskoj prirodi.

Na koga li me ovo podseca? :D
Mislim da su neke osobe na ovom forumu previse citale Donosioce zore. :D
Citat:
I zašto ikoga na išta tjerati, to je prazan hod... A često se postiže i kontra-efekat. To znamo najbolje sami na sebi, kada ti netko kaže da nešto MORAŠ, baš to nećeš, uglavnom.

Nisam mislio da mi teramo nekog na nesto nego da nas neka visa sila treba da tera na nesto, aka iluminati,reptili i ostala bagra koja nas teraju da menjamo svest.A oni nesto bas i ne mare za kontra-efekte.Ustvari njima to i koristi. :?
Citat:
Meni recimo nikada prije nije trebalo tako nešto, a mislim da mi u suštini i ne treba. Uvijek sam imao neke svoje poglede i relativno avangardna razmišljanja, uvijek sam gledao naprijed nekoliko milja ispred svoje generacije, pa i drugih... I imao sam i još uvijek imam "vizije" kako bi neke stvari "trebale" izgledati, pritom ne mislim na nikakvo forsiranje nego upravo što ne valja, zašto ne valja i što bi se moglo promjeniti na bolje te kako.

Pa ne treba ni meni.Ali ovi zemljani nece da slusaju kada im se kaze da ce im se to sto rade obiti o glavu postojali reptili ili ne.A sta ce se dogoditi njima dogodice se i nama tako da od neke pasivnosti nema velike koristi.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 1:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 24, 2005 10:44 pm
Postovi: 18
evo malo više o mulholland drive-u:

http://www.mulholland-drive.net/home.htm

neznam kolko su ljudi tamo povezivali stvari sa illuminatima, ali i dalje postoji veza sa financijskim moćnicima na vrhu piramide koji manipuliraju običnim ljudima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 124 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz