Sada je: čet mar 28, 2024 9:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 405 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Teorije zavjere
PostPostano: pon mar 14, 2005 2:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Ovo sto citam, hm ima cinjenica koje su smjesne.

Mislim, ocito je neko lupao, pogledajte ovo:
Citat:
Rečeno je da će se roditi dijete koje će ujediniti svijet sa planom za svjetski mir i lažnu religiju koja će početi 1992. Do 1995. ljudi će shvatiti da je on zao i istinski antikrist. Treći Svjetski rat će početi na srednjem istoku 1995. invazijom Izraela na Ujedinjene Arapske države koristeći se konvencionalnim naoružanjem, a kulminirati će nuklearnim holokaustom 1999. godine. Između 1999. i 2003. godine, većina života ovog planeta će kao posljedica toga umrijeti. Povratak Krista će se dogoditi 2011.


I onda

Citat:
Vanzemaljcima su predočene činjenice i potvrdili su da ja to bila istina. Objasnili su da su
nas kreirali kroz hibridizaciju i manipulaciju ljudskom vrstom kroz religiju, sotonizam, čarobnjaštvo, magiju i okultizam. Kasnije su objasnili da mogu putovati kroz vrijeme i da će se događaj uistinu dogoditi.


Sto znaci da, buduci da se dogadjaji, ocito nisu dogodili, vanzemaljci nisu ih znali, tj ne mogu putovati kroz vrijeme. Ili je ovaj sto je pisao ovu teoriju malo se preracunao .... :?

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 14, 2005 4:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Malo se preracunao.
Vrlo lahko moguce, ali sta se desava sada na Bliskom Istoku. Mozda samo koju godinu unaprijed da se pomjeri vrijeme.
Iskreno u pojavljivanje Krista 2011 ili bilo koje druge godine ne vjerujem ni pod tackom razno.
To je isto kao da ja napisem da vjerujem u pojavljivanje mog rahmetli djeda te i te godine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 14, 2005 7:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Da, ocito je da su ovi djelovi daleko od istine, postavlja se pitanje sta je onda sa ostatkom teksta!?

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 14, 2005 10:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
To je možda bila jedna od bezbroj mogućnosti u budućnosti. OPS stvorenja obožavaju manipulaciju, pa tako i "vremena". Možda su izmjenili podosta toga u "povijesti" pa se drugačije na kraju zbilo. Ali to se nije zbilo u našem realitetu. Možda i jest, ali u nekom drugom.

Sve u svemu, proročanstva se obično ne ispune, jer postoje neograničeni broj mogućnosti za moguće "budućnosti", da je teško uzeti sve u obzir. Ionako prošlost i budućnost ne postoje, već se sve dešava istovremeno, ali u drugim realnostima.

Imamo možda sreće da se nije dogodilo ono navedeno u našoj.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 15, 2005 7:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Jack987 je napisao/la:
To je možda bila jedna od bezbroj mogućnosti u budućnosti. OPS stvorenja obožavaju manipulaciju, pa tako i "vremena". Možda su izmjenili podosta toga u "povijesti" pa se drugačije na kraju zbilo. Ali to se nije zbilo u našem realitetu. Možda i jest, ali u nekom drugom.

Sve u svemu, proročanstva se obično ne ispune, jer postoje neograničeni broj mogućnosti za moguće "budućnosti", da je teško uzeti sve u obzir. Ionako prošlost i budućnost ne postoje, već se sve dešava istovremeno, ali u drugim realnostima.

Imamo možda sreće da se nije dogodilo ono navedeno u našoj.

:wink:


Pa onda i ja mogu rec da ce 2023. godine prnut baba sa 3. sprata i rec da ako se to ne desi jebga, nije do nas, desilo se u drugom realitetu :D

Izvini, ali to nema nikakvog objektivnog znacaja. MOja poenta je jednostavna: ovaj tekst pobija sam sebe.

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 15, 2005 10:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobro, ako baba prdne, nije bitno osim ako se smrad ne proširi do nas... hehe !!!

Ono prvo je vjerojatno neki new - age opis... tako meni bar liči.

A vjerojatno je i dio velikog dezinformativnog kontrolnog sistema. Baš da i uvede ovakve konfuzije među ljude.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Teorije zavjere
PostPostano: čet apr 14, 2005 3:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 06, 2005 1:58 pm
Postovi: 38
T-1000 je napisao/la:
Rečeno je da će se roditi dijete koje će ujediniti svijet sa planom za svjetski mir i lažnu religiju koja će početi 1992. Do 1995. ljudi će shvatiti da je on zao i istinski antikrist. Treći Svjetski rat će početi na srednjem istoku 1995. invazijom Izraela na Ujedinjene Arapske države koristeći se konvencionalnim naoružanjem, a kulminirati će nuklearnim holokaustom 1999. godine. Između 1999. i 2003. godine, većina života ovog planeta će kao posljedica toga umrijeti. Povratak Krista će se dogoditi 2011.


Ne vjerujem tim laznim prorocanstiva. Znate li da i Sotona može utjecati na svoje proroke. Te preko njih objaviti svoj plan i ciljeve. Tako da ljude lakše zavede i odvete u put propasti.

Treći sv. rat će biti. To je i sasvim jasno i mora da ga bude, nažalost...

Dolazak Krista. To nitko ne zna kada će doći. I sam Isus kaže: A o onom danu i času nitko ne zna, pa ni anđeli na nebu, ni Sin, nego samo Otac. Luka 13:32


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 14, 2005 3:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Naravno, ratova ce biti na zalost, ali svjetskih,...... NA ZALOST HOCE

E pa gospodine ja ne vidim nista dobro u tom Bogu, ma kako se god on zvao.
Prolijevanje krvi bez razloga NE MOZE biti opravdano.
Rat nije izlazak na megdan dvije vojske i to je to.
Rat je stradanje miliona i milijardi....neduznih...
Nekome je stalo da krv non stop tece ovom planetom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 14, 2005 4:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Nekome je stalo da krv non stop tece ovom planetom.


Ma da... pa tko bi to mogao biti ?!? Hehehe...
Imate tri puta pravo pogađati... hehe! A i "oni" nisu jedini...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 14, 2005 8:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ma kakav 3 sv rat, vi ste se već rezervirali za rat i time zatvorili svoj um drugim mogućnostima, budućnost je sada i nije fixna, šta znači da se 3 svj rat i nemora dogoditi i može se izbjeći samo ako se dovoljan broj ljudi probudi da spriječi ono šta je planirano.
Planiran je dolazak i krista, i prije 2011, ali ne pravog već kloniranog koji bi trebao da prevari cijeli svijet....
Koliko ja znam, do sada se invazija trebala dogoditi 2 puta, i mislim da smo ih oba puta uspili pomutiti planove, tako i treba nastaviti dok se narod budi, a kad se probudimo.....mislim da im neće biti lako, osim šta će mo ih mi gaziti...(oni koji budu mogli), pojedine ostale rase samo čekaju da ih pozovemo u pomoć jer se ne žele mješati na silu, a sve dok mi mislimo da smo sami u svemiru, nikoga mi nećemo tražiti za pomoć.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 3:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Je,a ja san papa.Kolko ova knjiga košta?119 kuna!?Jesu li oni normalni?119 kuna za ove pizdarije.rađe ću platit televiziju a ostaće za pivicu i cigare).


Hahaha ! Zakon si !!! Pa bolje je sad uzet adsl za 99 kn mjesečno i tu na netu nađeš svakakvih pizdarija, a ovo što nude u knjizi je samo jedan mali dio ( informacija ili dezinformacija... )... haha i naravno - opet ostane za pivu !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 4:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 06, 2005 1:58 pm
Postovi: 38
Baron je napisao/la:
Naravno, ratova ce biti na zalost, ali svjetskih,...... NA ZALOST HOCE

E pa gospodine ja ne vidim nista dobro u tom Bogu, ma kako se god on zvao.
Prolijevanje krvi bez razloga NE MOZE biti opravdano.
Rat nije izlazak na megdan dvije vojske i to je to.
Rat je stradanje miliona i milijardi....neduznih...
Nekome je stalo da krv non stop tece ovom planetom.



bog u kojem ti ništa ne vidiš dobro je glavom i bratom - knez ovga svijeta - Lucifer. On je krivac sva zla na ovome svijetu. Njemu se obrati, za svu nedužnu krvi prolivenu od pravednoga Abela do danas, i do nakrah svijeta. Kada će i sam Lucifer primiti kaznu za sva zla koja je počinio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 4:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 29, 2005 3:56 pm
Postovi: 10
ma ok je to....Lucifer je kriv, odgovoran il što već....al kako je Lucifer nastao...ko je njega stvorio...tj recimo da je i on potekao iz istog izvora....znaci da ga je napravila ista bozanska svijest kao i sve ostalo....mene u svemu tome zanima svrha svega toga. :roll: :?: :?: :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 4:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Znate li vi, kad smo već kod Lucifera, da ON simbolizira ljudsku rasu ? Možda i nije tako negativan kako ga crkvene spike opisuju... a i ako je crkva protiv njega ( kao mita... ) onda je protiv ljudi... opa - pa nismo baš ni daleko od toga... hehe !

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 8:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ma dajte, Lucifer ne postoji, tako nešto ne postoji a pogotovo kako ga opisuju, niti je on kriv zašto se događaju sranja na ovoj planeti, krivi smo mi sami šta smo dopustili da nas reptili muljaju nekoliko tisuća godina.
P.S. Lucifer = Svjetlonoša.....pa mi nije jasno kako može biti uz to i princ tame?
Sve u svemu, postoji mišljenja da je lucifer ništa drugo doli sam bog ali njegova suprotna strana, tj protuteža onoj drugoj energiji.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 11:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 05, 2005 2:46 pm
Postovi: 7
Procitah jednom,

-najvecu prevaru koju je Lucifer napravio bila je kada je ubedio narod u to da on ne postoji.

Zanimljivo receno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 15, 2005 11:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
P.S. Lucifer = Svjetlonoša.....pa mi nije jasno kako može biti uz to i princ tame?
Sve u svemu, postoji mišljenja da je lucifer ništa drugo doli sam bog ali njegova suprotna strana, tj protuteža onoj drugoj energiji.


Da, tako sam i ja to interpretirao... pa svjetlonoša znači donosioc znanja i balansa, pa je to pozitivna polarizacija.

Naravno, izgleda da su to ovi preokrenuli kontra, naravno kao i sve ostalo... izgubili smo osnovne pojmove onoga što je dobro. Pa njima nije u interesu da netko donosi znanje i naravno da ga proglase sotonom i slično, pa škvadra puši, pušila je i pušit će... hehe ! Hrkljuš...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 16, 2005 3:21 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Preturajući po komjuteru nađoh ovih dana u jednom folderu ovaj tekst kojeg sam poodavno napisao a nisam ga nigdje objavio, pa mi pade na pamet da ga pošaljem pod ovom temom.


“Teorije zavjere”

‘Ljudi ne ginu zbog teorija, ali ginu usljed zavjera.’
(Credo Mutwa, šaman plemena Zulu)



Krajem 1993.g. došao sam iz Austrije gdje sam tada živjeo u Beograd da se vidim sa jednom meni dragom osobom koja je uspjela da izađe iz Bosne u kojoj je tada bjesnio rat. Tom prilikom, ta osoba mi je ispričala kako se u Sarajevu sprijateljila s nekim Rusom koji je radio za UN a istovremeno je bio i obavještajac. Uostalom, većina onih koji rade za kojekave organizacije u sklopu UN, Crveni Krst itd. i koji se muvaju po ratom zahvaćenim područjima rade istovremeno i za neku obavještajnu službu, to uostalom i nije neka velika tajna. (Ovdje trebamo uzeti u obzir i mogućnost da UN imaju svoje obavještajce, jer kako se čini, ta organizacija ima veoma važnu ulogu u uspostavljanju Novog Svjetskog Poretka). Međutim, taj Rus je ovoj osobi rekao i to da će 1999 g. Amerikanci napasti Srbiju, kako bi od nje odcijepili Kosovo. Na njeno pitanje, da li će Rusi stati na stranu Srba, ovaj je bukvalno odgovorio – “Samo kobajagi; Rusija će se samo praviti da je na strani Srba’. Ovaj obavještajac nije htjeo da ‘elaborira’ nešto više na tu temu, nego je samo posavjetovao ovu osobu da se skloni u stranu, osnuje porodicu i da ne razmišlja o svemu tome, jer ionako neće razumjeti stvar.

Moram priznati da ni ja u to vrijeme nisam baš najbolje razumjeo sve ovo, mada sam cijelo vrijeme od izbijanja rata na našim područjima osjećao jednu vrstu manipulacije iz vana (i “odozgo”) a istovremeno sam bio frustriran što nisam mogao da vidim ko to vuče konce, kako i zašto, odnosno, što nisam mogao da vidim one tzv. ‘manipulatore iza zavjese’ ili da nađem neko racionalno objašnjenje za sve to. Ovi podaci su me dodatno frustrirali jer nikako nisam mogao da se pomirim sa činjenicom da smo žrtve manipulacije sila koje unaprijed znaju kad će na koga doći red, kad će se u kojem dijelu svijeta prouzrokovati neka kriza, koliko dugo će ta kriza trajati, koliko ljudi će biti eliminisano itd. što takođe podrazumjeva da prosjećan čovjek tu dođe kao neka vrsta ping-pong loptice koja odskače onako kako je ko udari, sve dok neko ne stane nogom na nju!?!

Bez obzira što sam na mahove pokušavao da se utješim da se u gornjem slučaju radilo o nekom ‘drugoligaškom agentu’ (“jer u drugom slučaju ta “vijest” sigurno ne bi stigla do mene”), u podsvijesti mi je nesto zvonilo na uzbunu, a u ‘stomaku’ sam osjećao da je taj čovjek rekao istinu, što se kasnije jasno ispostavilo kao tako. Kasnije, kad sam se prihvatio proučavanja pozadine ove tematike, ispostavilo se da su se moje sumnje potvrdile, odnosno, da već od davnina postoji jedna vlada koja upravlja svim zbivanjima na našoj planeti, dok se istovremeno održava iluzija podijeljenosti među narodima i državama.

Sve do izbijanja rata na našim prostorima, mogu da kažem da sam bio programiran, manje više, kao i svi ostali. Bio sam Yu-patriota i entuzijast u smislu da mi kao ljudska bića možemo ne samo od naše zemlje, nego i od cijele ove planete napraviti jednu baštu u kojoj svako može lijepo da živi. Vidjeo sam ono što sam želio da vidim a bio sam slijep za stvari koje nisam htjeo da vidim tj. one stvari koje mi se nisu sviđale ili se nisu uklapale u moju sliku realnosti. To se ukratko zove – život u iluziji.

Nakon mase nekih ličnih šokova koji kao da su namjerno bili tako aranžirani od strane ovog univerzuma - da me probude ili da me unište, započeo sam sa proučavanjem tzv. objektivne realnosti. Tu se odmah javio problem što sam se pri tome jos uvijek čvrsto držao nekih svojih predubjeđenja u smislu kako bi ona trebala da izgleda, a što sam ih se duže držao, toliko sam više lupao glavom u zid.

Drugi problem s kojima se suočio bio je taj što u bibliotekama i knjižarama nisam mogao naći materijale koji su sadržava značajniju dozu istine kada se o ovoj tematici radi, međutim, preko www.amazon.com , nekih privatnih izdavača i interneta još uvijek je dostupno dosta toga iz čega se može sklopiti kakav takav mozaik. Ono što je specifično, to je da čovjek pri svemu tome stiće utisak da je na jednu informaciju plasirano 10 dezinformacija, kada se o ovoj tematici radi.

U prvoj fazi istrazivanja očekivao sam da su novac i kontrola jedini i dovoljan razlog za jednu relativno malu grupu ljudi da ne prezaju ni od čega kako bi odrzavali svoju moć i kontrolu tokom hiljada godina. S obzirom da mi je relativno brzo postalo jasno da se radi o jednom dugogodišnjem planu (pogledaj: Protokoli Sionskih Mudraca), koji se sprovodi u djelo veoma vješto, korak po korak, iz generacije u generaciju, mahom od strane članova jednih te istih porodica koje su u međusobnom srodstvu, dugo mi je trebalo da racionalizujem otkud jedna tako sumanuta predanost pojedinaca jednom tako dugoročnom planu u čijim plodovima oni ne mogu “do vijeka” da uživaju. Odgovor na ovo pitanje našao sam u pretpostavci da se oni stalno inkarniraju u istim porodicama. Međutim, ni to nije baš sasvim držalo vodu.

Proučavajući kojekakva tajna društva primjetio sam da su okultizam, rituali i simbolika njihov sastavni dio, kao i to da je veoma malo svjetskih državnika, vladinih službenika, uticajnijih ljudi itd. koji nisu članovi nekog od tih društava. Dovoljno je samo pogledati spomenike i grbove na zastavama nekih zemalja, multinacionalnih korporacija itd. a istovremeno poznavati neke osnovne “iluminati-simbole”. U gornjim ehelonima ovih društava, uključujući i neke religiozne grupe i sekte tipa mormona i drugih, redovno se održavaju i žrtveni rituali satanističkog tipa. Još jedna od stvari koje idu zajedno s njima je i pedofilija.

Tajna društva, sama po sebi, idu zajedno sa uspostavljanjem i održavanjem ljudima nametnutog ‘matriksa’ i hijerarhijskog sistema kontrole nad ovom planetom, mada je sasvim razumljivo da većini njihovih članova nije jasno šta se događa, niti su oni uopšte u stanju da steknu malo širu sliku. Oni su zadovoljni sa svojom ulogom šarafa u mašini i povlasticama koje imaju.

Ukoliko čovjek zaviri malo dublje u istoriju, neće mu trebati dugo da uvidi kako je i koliko ona izmanipulisana. Dovoljno je samo doći do saznanja nekih areheologa kojima je zabranjen pristup medijima i vidjeti koliko toga ima što se zataškava iz prostog razloga što pobija sve ono što se uči u školama kada se o našoj zvaničnoj istoriji radi. Na tu temu dovoljno je samo pročitati knjigu Forbidden Archeology, Cremo; Thompson, da bi se bar vidjelo da ‘nešto nije u redu’.

O manipulacijama ratova da ne pričamo. Rijetko ko danas postavlja javno pitanja tipa zašto saveznici nisu bacili nijednu bombu čak ni u blizinu ijedne strateške njemačke fabrike, kao što su to npr. bili petrohemijski pogoni I.G. Farben, fabrike kugličnih ležajeva, oružja i optičkih sprava itd, dok su se istovremeno bacale bombe na Beograd, u kojem se koliko toliko pružao otpor fašistima!?! Iz jednostavnog razloga što u tom slučaju Njemačka ne bi bila u stanju da ratuje i što su Prescot Bush, djed danasnjeg američkog predsjednika, Allen Dulles, bivši direktor CIA, i porodice tipa Rockefeller, Rotchild itd. i mnoge druge iluminati-porodice imali svoje akcije u tim kompanijama i što im je taj rat odgovarao. Zašto su Prescot Bush i Rockefeller snabdjevali Hitlera kaučukom i naftom preko Španije (uz pomoć Onazisa, takođe)? Uostalom, bez Rotchildove pomoći (Rotchild-i se inače predstavljaju Jevrejima!) Hitler ne bi ni bio u stanju da dođe na vlast u ondašnjoj Njemačkoj.

Pa, organizacija revolucije i uvođenje komunizma u Rusiji uz pomoć iluminata i Rockefeller-ovih para i kasnije prebacivanje nuklearne tehnologije iz USA u Rusiju, kako bi se osnovao “bauk” komunističke i nuklearne prijetnje…! Formiranje blokova i indukcija straha u narodne mase od izbijanja nuklearnog sukoba. Trka u naoružanju…Sve se režira i sprovodi iz jednog jedinog centra! Normalan narod služi kao topovska hrana, baterija i žrtva koja se prinosi “svevišnjim bogovima” ovih individua koji na prvi pogled liče na ljude, dok u suštini po svom genomu i mentalnom sklopu nemaju mnogo zajedničkog s onim što bi se podrazumjevalo pod normalnim čovjekom. Sa vrha piramide lako je upravljati mentalno programiranom i razjedinjenom populacijom. Podijeli, pa – vladaj! Usput kontroliši sve bitne informacije, jer one imaju potencijal da promijene stanje svijesti čovjeka.

Strategiju mentalnog kontrolisanja narodnih masa oni su davno savladali. Danas je samo unapređuju. To nije nikakav problem. Dovoljno je samo uzeti za primjer vojsku. Jedan prijatelj koji je svojevremeno služio armiju u jednom centru za obuku rezervnih oficira u Bosni, svojevremeno mi je priznao da mu je mozak nakon 6 mjeseci obuke bio toliko ispran da je bio u stanju bez ikakvog razmišljanja da ubije rođenu majku, da mu je neki od pretpostavljenih izdao takvo naređenje.
Metode za individualno i masovno programiranje ljudi uz pomoć audi-vizuelnih signala, elektromagnetnih talasa određenih frekvencija itd. danas dostižu svoj vrhunac. Atlantiđani su svojevremeno bili implantirani određenim kristalima koji su bili u ‘rezonanciji’ sa centralnim kristalom, programiranim da ih mentalno kontroliše. Danas njihovi potomci opet rade isti posao!?

Kada sam sa svojim proučavanjem objektivne realnosti stigao do teme vanzemaljaca i njihove moguće uloge u pozadini manipulacije ljudi, tu sam morao da zastanem i relativno dugo se zadržim, jer nisam mogao tako lako da prihvatim kao činjenicu mogućnost da neko manipuliše nama kako mu se sviđa iz jedne druge oblasti postojanja. Vanzemaljci pogotovo. Oduvijek sam u sebi znao da oni postoje ali sam na neki način bio ubjeđen u njihovu dobrodušnu prirodu kao i to da žive negdje ‘tamo daleko’ a nas eventualno, s vremena na vrijeme, samo posmatraju ne ulazeći u neku direktnu interakciju s nama. Nakon što sam malo dublje proučio stvar, ispostavilo se upravo suprotno od onoga što sam nagadao. Vjerovanja i nagađanja su smrtni neprijatelj istine.

Današnja nauka je takođe kontrolisana kao i sve ostalo. Dozvoljeno joj je da se bavi i objašnjava samo materijalni aspekt Svega Što Jeste. Besplatna energija je tabu tema, ona zvanično ne postoji, mada u suštini postoji od kako je svijeta i vijeka. O nekom povezivanju nauke sa duhovnošću, nema ni govora.

Korištenje talasa određenih frekvencija za efikasno liječenje različitih oboljenja čovjeka i reparaciju DNA je tabu tema u medicini. Čovjek mora da se boji da se ne razboli, on mora da se boji smrti i kad je zdrav i kad je bolestan, a isto tako dobro da plati za lječenje odnosno kontrolu simptoma bolesti, dok je živ i dok ima para.

O kontroli bankarskog sistema, obrazovanja, medija, religije … itd. da ne govorimo.

Kažu da Novi Svjetski Poredak podrazumjeva jednu vladu, jednu armiju, jednu monetu, jednu religiju, mentalno kontrolisanu populaciju itd. Ovdje se odmah pojavljuje par očiglednih pitanja a to su, kao prvo, zašto jedna vlada, kada je već imamo? Čini se da se ovdje samo radi o prelasku te vlade iz tajne u javnu. Njeno postojanje do sada je bilo tajno da bi se mogli manipulsati razni međuljudski konflikti i održavati neprestana kriza i strah od mogućih konflikata. Njeno postojanje će biti tajno sve do sljedećeg velikog sukoba kojeg će ona organizovati i nakon koga će se ukazati uslovi za njeno zvanično i javo ustoličenje. To je, navodno, bilo potrebno da bi se ljudi lakše kontrolisali. Strah je glavna poluga za kontrolu čovjeka. Logika ovih entiteta je da ako čovjek nema prirodnog neprijatelja, onda prirodnog neprijatelja treba stvoriti u vidu drugog čovjeka koji je po nečemu kobajagi drugačiji. Samom tom logikom i strahom od onoga koji se smatra neprijateljem, ljudi će odobriti potrošnju enormnih finansijskih i materijalnih sredstava za vojne svrhe.

Ta sredstva su tolika da kad bi se ona pravilno raspodijelila, ljudi ne bi morati raditi, prema nekim procjenama, više od 4 sata dnevno, 4 puta sedmično a imali bi duplo viši standard. To se nije smjelo dozvoliti jer bi tada ljudi imali i više vremena za razmišljanje, pa možda i proširenje svog opšteg obrazovanja i svijesti, te bi ih bilo mnogo teže manipulisati. Ljudi bi mogli početi čak u jednoj većoj mjeri i uživati u životu. Samim tim, manje bi patili i oslobađali manje emocionalne energije, a to je ono što nikako ne odgovara našim “hiperdimenzionalnim svevišnjim gospodarima”, jer oni u tom slučaju ne bi imali šta da jedu, tj. od čega da žive.
Investiranje finansijskih i materijalnih sredstava u vojne programe analogno je bacanju tih sredstava u jedan bunar bez dna.

Drugo pitanje koje se postavlja je zašto zvanična totalna kontrola, kad nas već sada skoro kompletno kontrolišu? Doba vodenjaka, čini se, podrazumjeva poslednju fazu razvojnog ciklusa čovječanstva, ubrzavanje frekvencija planete, pa time i buđenja određenog dijela populacije. Svjetska vlada se navodno nada da ce uz pomoć određenih hemijskih sredstava raspršivanih u obliku kemtrejlsa, propagacije EM talasa odredenih frekvencija, subliminalnih poruka audio-vizuelne prirode, i stalnim sijanjem straha uz pomoć medija smanjiti frekvencije naših tijela do te mjere da ne budemo u stanju da ostvarimo ‘kvantni skok’ na ‘gornji sprat’ ili, što bi se reklo – da ostanemo u “podrumu” do daljnjeg. Istovremenom modifikacijom i manipulacijom mentalnog stanja čovjeka uz pomoć elektromagnetnih talasa, on će se povremeno dovoditi u slična stanja svijesti kao što su ona u kojima se on nalazi za vrijeme ratnih ili drugih sukoba, te će se ona vrsta energije tako i dalje oslobađati za potrebe ‘svevišnih bogova sa sprata iznad nas’, sve dok se mi ovdje nalazimo.

Jedan američki vojno-politički strateg jednom prilikom davno reče da će američki neprijatelji prvo biti zemlje iz drugog bloka, nakon njih teroristi, pa onda ‘odmetnički’ režimi nekih trećih zemalja, nakon toga asteroidi i na kraju - vanzemaljci.
S ovim se možda možemo složiti, samo s tom rezervom, da se svjetska vlada sigurno neće suprostavljati ovim vanzemaljcima koji je već odavno kontrolišu, tj. greysima i reptoidima. Ukoliko bi slučajno došlo do sukoba s nekim vanzemaljcima, onda bi to sigurno bilo s tzv. ‘silama konfederacije’, koji su u suštini pozitivne prirode i koji bi nam jedini mogli pomoći. Naravno, oni bi nama bili prikazani u negativnom svjetlu. (Za sada ni jedni ni drugi zvanično ne postoje).
Što se asteroida tiče, sve su prilike da je planeta Nibiru upravo izmišljena da se odvuće pažnja od grupe asteroida koja nas posjećuje svakih 3600 godina, kako to neki sumerski spisi lijepo kažu, samo što se krivo tumače, kao uostalom i većina drugih stvari.

Na kraju krajeva, sve je povezano i ništa ne treba posmatrati izolovano. Tako, možda se može reći da ipak postoji veza između Novog Svjetskog Poretka, vanzemaljaca, predstojećih ‘prirodnih’ kataklizmi i eventualne tranzicije u 4D?!?

Da li je ovo teorija zavjere, objektivno stanje stvari na ovoj planeti ili nijedno od to dvoje? Mislim da ćemo to imati priliku uskoro da vidimo.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 16, 2005 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
mislim da clanak zasluzuje da se postavi na sajt


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 16, 2005 12:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Citat:
Da li je ovo teorija zavjere, objektivno stanje stvari na ovoj planeti ili nijedno od to dvoje? Mislim da æemo to imati priliku uskoro da vidimo.


Fakat, ova planeta postaje sve uzarenija kugla, samo je pitanje trenutka kada ce da pukne


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 405 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz