Sada je: uto jun 04, 2024 6:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet okt 30, 2008 11:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
grof_Drakula, dobrodošao.

Nećemo izbrisati tvoj primjer odgovora, dobar je za primjer drugima. Samo samanji svoj ego i sve će biti u redu.

Dakle, nastavimo sa iskustvima urinoterapije, iz toga se najboje uči.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 30, 2008 11:48 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nešto mi čudno i poznato miriše kineska kuhinja sa dostavom u ZG...
:D :D :D
Mislim da sam otkrio tajni sastojak.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 31, 2008 2:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 2:03 am
Postovi: 9
Jack987 je napisao/la:
grof_Drakula, dobrodošao.

Nećemo izbrisati tvoj primjer odgovora, dobar je za primjer drugima. Samo samanji svoj ego i sve će biti u redu.

Dakle, nastavimo sa iskustvima urinoterapije, iz toga se najboje uči.

:mrgreen: :wink:


Ma dušo moja draga ti si neopisivo pametan. Samo, eto, nisi pametan u onome u čemu bi trebao biti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 31, 2008 8:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Citat:
Samo što ćeš.... U koju god grupu dođeš, u njoj zatekneš 95% budala, a samo 5% ljudi s kojima možeš normalno komunicirati.


A šta ćeš, tako je to. Hvala nebesima na 5 % Vas normalnih komunikatora. Činite nas ostalih 95% ponosnima.

Huza!!Huza!!Huza!!
aj lov ju sou mač
:love12: :notworthy:


p.s. Spamam, spamam al ne mogu si pomoć,
ljudske izlučevine izazivaju mi nemoć.
U probavnom traktu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 31, 2008 4:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
Da obučem prvo pancirku ili mogu slobodno nekaj pitati? Hehehe
8)

Ovak, osobno nisam zagrijan za bilo kakvu konzumaciju urina.
Sve koji ga koriste na bilo kakav način - respektiram, podržavam ako im to pomaže i sve sve ok.
Ne negiram njegov učinak i ne kažem da ga nikada ne bih uzimao kada bih ne daj Bože bio bolestan i da bi mi on jedini pomogao.
Dakle predrasude na stranu.
No međutim mene zanima jedna druga stvar.
Pročitao sam na ovih par stranica a i nešto malo kroz onu literaturu na koju ste upućivali i vidim da se
svugdje precizno navodi vrijeme uzimanja odnosno vrijeme kada organizam izlučuje najkorisniji urin.
Prvi jutarnji, odnosno onaj između 3 i 4 sata ujutro. Dakle predviđeno za ljude koji
idu spavati u 22 odnosno 23 sata te ustaju ujutro. Nameće mi se pitanje : Što je s onim velikim brojem ljudi kojima je
taj satni raspored debelo pomaknut te rade noću i koji su u to doba (03.00-04.00) budni ?
(portiri, liječnici, medicinske sestre, recepcioneri, pekari, policajci, razne dežurne službe …. Itd).
Kada i koji urin bi trebali ONI uzimati ako spavaju cijeli dan, bude se pred večer i
odlaze na posao oko 22 h te se vraćaju ili idu spavati ujutro oko 6,7,8... h ?
(ili bilo koja druga kombinacija spavanja-buđenja a koja se ne poklapa s onim decidiranim vremenom)

:?: #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 31, 2008 6:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
GAL je napisao/la:
Da obučem prvo pancirku ili mogu slobodno nekaj pitati? Hehehe
8)

hehe... :mrgreen:
nije valjda da ti ovako trezven nasedash na provokacije umishljenih Egomanijaka koji su dovoljno pismeni da pishu slova ali prelenji da prochitaju 5 strana teksta 8)

Citat:
Ovak, osobno nisam zagrijan za bilo kakvu konzumaciju urina.
Sve koji ga koriste na bilo kakav način - respektiram, podržavam ako im to pomaže i sve sve ok.

Blagodaram :D 8)

Citat:
Ne negiram njegov učinak i ne kažem da ga nikada ne bih uzimao kada bih ne daj Bože bio bolestan i da bi mi on jedini pomogao.
Dakle predrasude na stranu.

=D> samo tako je i moguce komunicirati,predrasudama je mesto sa izmetom,u kanalizaciji
Citat:
No međutim mene zanima jedna druga stvar.
Pročitao sam na ovih par stranica a i nešto malo kroz onu literaturu na koju ste upućivali

neizmerno mi je drago da si prochitao :D da bi imali o chemu da prichamo i da bi pitanja bila smislena,kao ovo tvoje,odlichno pitanje =D>
nazalost,kao sto si imao priliku da vidish i u temi,u kojoj bi se trebala razmenjivati iskustva ,lichna ili posredna,u kojoj bi se diskutovala veoma dostupna literatura,obichno u raspravu ulete neki likovi koji ne samo sto nemaju lichna iskustva,to je stvar lichnog izbora i nema veze sa tim,nego nisu ni tekstove,chak ni prethodne postove u temi prochitali da vide da im je na pitanja odgovoreno,i josh se uvrede shto je to neko eto video i fino,lepim rechima ukazao na to,pa se od izliva besa i mrznje i frustracije zapene pljuvajuci i vredjajuci,hvala i njima 8)
zashto onda uopshte pishu?
da bi spamanjem i pljuvanjem oterali one koji bi da svoja iskustva podele sa ostalima?
da bi ispljuvali i pokolebali nekog ko je tek krenuo sa Urinoterapijom,kao shto je ovde bilo par sluchaja?

Citat:
i vidim da se
svugdje precizno navodi vrijeme uzimanja odnosno vrijeme kada organizam izlučuje najkorisniji urin.
Prvi jutarnji, odnosno onaj između 3 i 4 sata ujutro. Dakle predviđeno za ljude koji
idu spavati u 22 odnosno 23 sata te ustaju ujutro. Nameće mi se pitanje : Što je s onim velikim brojem ljudi kojima je
taj satni raspored debelo pomaknut te rade noću i koji su u to doba (03.00-04.00) budni ?
(portiri, liječnici, medicinske sestre, recepcioneri, pekari, policajci, razne dežurne službe …. Itd).
Kada i koji urin bi trebali ONI uzimati ako spavaju cijeli dan, bude se pred večer i
odlaze na posao oko 22 h te se vraćaju ili idu spavati ujutro oko 6,7,8... h ?
(ili bilo koja druga kombinacija spavanja-buđenja a koja se ne poklapa s onim decidiranim vremenom)

:?: #-o

da,lepo si primetio,naglashava se na vishe mesta taj najbolji uchinak i najkvalitetniji uzorak tog prvog jutarnjeg mokrenja,i to srednji mlaz
i nije Urinoterapija jedina koja uvazava ovo,i mozda je bolje da krenemo odatle,upravo zbog tolikog skepticizma i predrasuda u vezi urinoterapije
kada idemo u medicinsku ustanovu,zbog bolesti ili kontrole,uzima se uzorak krvi i urina ujutro na gladan stomak da se ne bi slika poremetila i dobili pogreshni rezultati
vrlo chesto,ce vam med.sestra ili lekar reci da je bolje,ili chak kog nekih analiza neophodno da se uzorak urina uzme ,ne u ambulanti ,nego josh kuci,dakle ono prvo mokrenje,srednji mlaz,meni se nekolko puta to desilo ,tako da ne sumnjam da je to iskustvo zajednichko skoro svima
zashto lekar to preporuchuje,zahteva?
to za jutro i gladan stomak,smo vec rekli,dakle bitno je da se prethodnih nekoliko sati ne unosi ni hrana ni pice zbog validnosti rezultata
ono drugo,da je najbolje ono prvo mokrenje,bi moglo imati veze sa mirovanjem i spavanjem fizichkog tela u odredjenim vibracijama,jer to je jedina razlika,ako nista ne pojedes od kuce do ambulante,zasto je onaj urin jutarnji bolji za prikaz stanja od onog sat kasnije u ambulanti?zar ne?

ovim poredjenjem iz medicine se moze lako povezati zashto je urin koji daje najbolji prikaz stanja organizma takodje najbolji i za korishtenje pri urinoterapiji
jer,kao sto si prochitao u prethodnim postovima,taj hologramski prikaz stanja nasheg fizichkog,a i ostalih tela,u urinu je od sushtinskog znachaja za lechenje
mozda se zbog toga,iako je svaki urin ok za piti,ipak najbolji i najlekovitiji,onaj prvi,zato sto je najchistiji,zato shto je organizam bio u stanju mirovanja itd....
sledstveno tome,a ovo je,naglashavam,samo moje subjektivno mishljenje,oni koji zbog nekih razloga spavaju u nekom drugom periodu,bi mogli konzumirati,opet onaj prvi urin posle spavanja, odmora i od aktivnosti,uzrujanih misli,hrane... bolje nego jutarnji ,koji nije prvi posle spavanja nego deseti... u kom ima i stresa i tek unetih materija i svashta

svakako,treba uzeti u obzir da kao shto je san i odmor kvalitetniji kada je nocni,tako je valjda ova sinhronizacija pogodna i za urin,pa bi najbolje bilo da je taj san i odmor nocni a urin jutarnji,ali nije neki veliki bed i ako nije 8)
PoZdrav :occasion5:

:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 31, 2008 8:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Ma Drakula :wink: nije ništa lično, samo je lepa situacija da se nešto nauči iz nje =D> Ispričaću ti jednu zen priču, zove se: Vratanca raja.

Vojnik po imenu Nobušige dođe kod Hakuina i zapita ga :" Postoje li zaista raj i pakao ?"
"Ko si ti?", upita Hakuin.
" Ja sam samuraj", odgovori ratnik.
" Ti vojnik !", uzviknu Hakuin. " Koji bi to vladar tebe hteo za čuvara? Lice ti je kao u prosjaka ".
Nobušige se toliko razbesne da poče da vadi svoj mač, ali Hakuin nastavi: " Pa ti imaš mač ! Oružje ti je verovatno previše tupo da bi mi odseklo glavu."
Kada Nobušige izvuče mač, Hakuin, primeti: " Ovde se otvaraju vratnice pakla!"
Na ove reči samuraj, shvativši učiteljevu poruku, vrati svoj mač u korice i pokloni se.
" Ovde se otvaraju vratnice raja", reče Hakuin.


Eto, to bi bila ta priča, ja bih na to samo dodao, - Lepa reč i gvozdena vrata otvara :D

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 01, 2008 4:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 03, 2008 2:44 pm
Postovi: 51
Lokacija: Zagreb
Samo što ćeš.... U koju god grupu dođeš, u njoj zatekneš 95% budala, a samo 5% ljudi s kojima možeš normalno komunicirati.[/quote]


Evo nama jednog OP ili adamičmog čovjeka, evo majstore dobro ove pojmove prouči tu na galaksiji i odluči dali uopće trebaš biti tu na forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 2:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
Genadij Petrovič Malahov
URINOTERAPIJA

http://rapidshare.de/files/40852435/Gen ... a.rar.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 9:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 2:03 am
Postovi: 9
roganostor je napisao/la:
Ma Drakula :wink: nije ništa lično, samo je lepa situacija da se nešto nauči iz nje =D> Ispričaću ti jednu zen priču, zove se: Vratanca raja.

Vojnik po imenu Nobušige dođe kod Hakuina i zapita ga :" Postoje li zaista raj i pakao ?"
"Ko si ti?", upita Hakuin.
" Ja sam samuraj", odgovori ratnik.
" Ti vojnik !", uzviknu Hakuin. " Koji bi to vladar tebe hteo za čuvara? Lice ti je kao u prosjaka ".
Nobušige se toliko razbesne da poče da vadi svoj mač, ali Hakuin nastavi: " Pa ti imaš mač ! Oružje ti je verovatno previše tupo da bi mi odseklo glavu."
Kada Nobušige izvuče mač, Hakuin, primeti: " Ovde se otvaraju vratnice pakla!"
Na ove reči samuraj, shvativši učiteljevu poruku, vrati svoj mač u korice i pokloni se.
" Ovde se otvaraju vratnice raja", reče Hakuin.


Eto, to bi bila ta priča, ja bih na to samo dodao, - Lepa reč i gvozdena vrata otvara :D


Lepa reč???

Koji je sad tebi kurac?

Zašto si takvo glup? Jesi li ti uopće pročitao moje prvo, sasvim pristojno i ljudski normalno pitanje? Kako da drugačije pitam nego da pitam?

Vrati se na prethodne postove. Vidjet ćeš da sam lijepo postavio pitanje, samo mi je bahati kreten arogantno odgovorio. I onda svoje propovijedi drži njemu, a ne meni.

Jebote što si glup.

Ili ne zna odgovorit ili je takav inače.

Pojma nemam.

U međuvremenu me urinoterapija više ne zanima, niti informativno.

Jednostavno je nevjerojatno kako su ljudi bahati i arogantni u svojim uvjerenjima koja su apsolutno neprovjerljiva. Pritom mislim na cijeli ovaj forum s kojim se zdravi svijet smije. Hebote, raspravljate, a bože moj dragi, o ne znam ni ja čemu već, ali za ništa nemate dokaze. I onda sami sebe uvjeravate, sanjate otmice i vanzemaljce, u svemu vidite zavjere.

Sasvim je jasno da ste mentalno oboljele osobe koje su stvorile svoju super uzbudljivu stvarnost.

Evo, čitam da je jedan tip sanjao dolazak izvanzemaljaca 31. listopada. Vraga bi sanjao izvanzemaljce da mu ovi s foruma nisu ispirali mozak, vjerojatno urinom, da će oni tada stvarno i doći.

I onda vi, koji nemate apsolutno nikakve argumente na svoje psihodelične tvrdnje, nastupate s takvom dozom arogancije da se ljudima povraća od vas.

Vi niti ne tražite dokaze niti ne odgovarate na pitanja koja vam ljudi postavljaju, nego želite apsolutizam, želite stvoriti dogme u koje svi trebaju vjerovati. Pa normalno da neću pit svoju pišaku dok mi kreten ne odgovori zašto se instinktivno odmičem od nje. A on neće da odgovori, bahato se ophodi, ali hoće da cijeli svemir pije pišaku.

A pička ti materina, sad si se ti jedan jedini pametan u cijelom kozmosu našao pit pišaku i svi to moraju radit. Pa nisi ti bog da te svi moraju bespogovorno slušat i automatski prihvaćat sve tvoje savjete. Normalno je da te pitamo.

Ali, vrlo je jasno da su ljudi koji borave na ovom forumu, potpuno socijalno neprilagođeni i cijelo vrijeme sviraju kurcu i tjeraju po svom. E o nekakvim vanzemaljcima, o metafizici, o pizdama materinama.

A pitaš čovjeka osnovno pitanje i on te bahato diskreditira. I takav da ide raspravljati o stvarima koje u životu nije niti vidio niti bilo kako empirijski spoznao...

Nevjerojatno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 10:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
Polako Drakula ,smiri se. :D

Močne sile rade protiv nas nije potrebno da se među sobom koljemo.

Čovjek nije nikakav provokator ,več ti je samo lijepo rekao da pročitaš ovih 6 stranica ako nisi i večinu odgovora bi vidjeo.

Tvoj je izbor dali želiš pit urin (pišalina je dobila nekakvo uvredljivo značenje),nitko te na ništa ne prisiljava.

Ima toliko knjiga o urinoterapiji,pa počni čitati u knjigama je sve.

Evo ova knjiga od Malahova post ili dva niže je odlična ,i mislim da če odgovoriti na sva tvoja pitanja i više od toga.

A odbojnost prema urinu je stvorena umjetno preko medija,i proglašavanja uriniranja ali i velike nužde nekakvim nastranim činom.

Ali ipak bez "govna" biljke ne rastu tako dobro! :twisted:

Misliš da je na lijekovima od farmaceutske industrije empirijski dokazano da su zdravi za ljude?

Pa ipak ih prodaju i reklamiraju da imaju jako malo posljedica,a zapravo uništavaju čovjeka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 11:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 2:03 am
Postovi: 9
Ramayana je napisao/la:
Polako Drakula ,smiri se. :D

Močne sile rade protiv nas nije potrebno da se među sobom koljemo.

Čovjek nije nikakav provokator ,več ti je samo lijepo rekao da pročitaš ovih 6 stranica ako nisi i večinu odgovora bi vidjeo.

Tvoj je izbor dali želiš pit urin (pišalina je dobila nekakvo uvredljivo značenje),nitko te na ništa ne prisiljava.

Ima toliko knjiga o urinoterapiji,pa počni čitati u knjigama je sve.

Evo ova knjiga od Malahova post ili dva niže je odlična ,i mislim da če odgovoriti na sva tvoja pitanja i više od toga.

A odbojnost prema urinu je stvorena umjetno preko medija,i proglašavanja uriniranja ali i velike nužde nekakvim nastranim činom.

Ali ipak bez "govna" biljke ne rastu tako dobro! :twisted:

Misliš da je na lijekovima od farmaceutske industrije empirijski dokazano da su zdravi za ljude?

Pa ipak ih prodaju i reklamiraju da imaju jako malo posljedica,a zapravo uništavaju čovjeka.


Ja sam potpuno smiren čovjek, ali izuzetno temperamentan. I nije tajna da me budaletine, poput onog gore, u potpunosti izbace iz takta. Mada još uvijek sam sebi ne uspjevam objasniti zašto pridajem toliku pozornost bahatom idiotu koji, usput, pije svoju pišaku.

Dalje, ja ne vidim kakve to sile rade protiv nas? O kakvim ti silama govoriš? Nemamo dovoljno svakodnevnih problema pa ćemo još izmišljati neke sile koje rade protiv nas. Ne znam.... ja nemam vremena za takve sile u radnom danu.

Ljudi, imamo svoju stvarnost. Zašto izmišljati drugu?

Što se tiče urina. Pa normalno da neću pit urin. A ako bih ga odlučio pit, normalno je da bih se najprije o svemu raspitao i sve provjerio. Jer, ako čovječanstvo i sve druge živine kroz cijelu povijest odbacuju urin, zašto bih ja sad poslušao jednog bahatog forumaša i počeo pit urin?

To vam je isto kao da vam netko kaže da je dobro sakupljati znoj sa sebe i poslije ga, ohlađenog, ili pomiješanog s kositrom ili olovom piti. To do sada nitko nije radio, to je nešto apsurdno, ali, eto, nađe se netko i stane vam propovijedat o tome. I što bi vi? Pa normalno da bi ga, ako ste dobro odgojeni, pitali o svemu vezanom za to. Ako niste dobro odgojeni, što je u ovom slučaju bolje, odmah biste rekli da je to budaletina.

Tako i ja pitam čovjeka o urinoterapiji, mada sam odmah mogao reći da je lud.

A što se tiče mojih pitanja. Ne, tamo nije bilo odgovora na njih. Prije mog pitanja nema milijun stranica, nego ima pet stranica. A ako vi mislite da je pet forumaških stranica dovoljno da promijeni naviku čovječanstva, koja je konstantna od dana postanka, onda na to nemam daljnjeg komentara.

Evo, sad sam downlodairao i tu knjigu. Jebote knjige. Pa ono uopće nije knjiga. Ono je pizdarija.

Je li vi znate kako se piše znanstveni članak i kako se piše neka stručna knjiga s ozbiljnim pretenzijama?

Tamo u toj knjizi niti jedne fusnote, niti jednog izvora literature. Pa čekaj, mi smo svi budale, a on se našao pametan? Zanima me, odakle tip crpi znanje, na koje se dokaze prethodnika poziva, od kud mu uopće informacije? I što bi mi sad trebali, s obzirom da nema niti jedne fusnote niti jednog izvora literature, u sve povjerovati i početi piti pišaku ili sve ići provjeravati? Njegova je dužnost bila ta da sve eksperimentalno provjeri.

U svakom slučaju, knjiga nipošto nije znanstvena, nego neozbiljni amaterski pokušaj.

Zamislite, tip misli da bez iti jedne fusnote i bez iti jednog izvora literature, ili znanstvenog eksperimenta, može promijeniti naviku i percepciju cijelog čovječanstva. I misli da to sve može stati u nekih stotinjak stranica.

Malo čitam na preskake... Piše: "Kažu da je magareći urin..." Ma što kažu? Nema tu kažu ili ne kažu. Ili je ili nije. Nema trećeg. I kako bi mi trebali kvalificirati ovakve navode? Što s njima. Ako uzmete bilo koju znanstvenu knjigu ili udžbenik koji je promijenio svijet i navike, vidjet ćete da tamo nema takvih pizdarija. Tamo je ili je ili nije. Ili "dokazao sam" ili "nisam dokazao".

Onda čitam tamo neka pisma. Javlja se neki momak. Zamisli, taj tip pije svoj urin šest mjeseci i šest mjeseci mu tijelo pati, bolestan je, na tijelu mu se pojavile kraste, iz usta mu izlaze neke dlake, osjeća bol po cijelom tijelu, spolno je impotentan, ima milijun pizdarija. I tip nastavlja pit urin... Nevjerojatno.

Kad vas zaboli grlo odmah idete liječniku. Kad nezgodno zaspite i kad vam se ukoči vrat, odmah mijenjate stranu. Kad dotaknete vreli štednjak refleksno se izmaknete. Kad vam određeni zrak smrdi mičete se iz njega. Kad vas oči peku u bazenu više ne ronite u njemu.

A on se mazohist šest mjeseci ranjava vjerujući da je bol neko iscjeljenje ili pitaj boga što već.

Na kraju sam dobio i odgovor na sve. Kaže, evo, dvije već godine, kaže, nije, kaže, išao, kaže psihijatru. Kaže...

:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 11:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 2:03 am
Postovi: 9
Ramayana je napisao/la:
A odbojnost prema urinu je stvorena umjetno preko medija,i proglašavanja uriniranja ali i velike nužde nekakvim nastranim činom.



Ma kakvi mediji?

Je li ti stvarno vjeruješ u to što pišeš? Tko je dao medije u starom Rimu? Kakve su medije imali Grci, Maje, Asteci, Egipćani, Neandertalci? Ja ne znam za niti jednoga...

Kakve medije imaju životinje? Tko je njih izmanipulirao i rekao im da je urin štetan pa ga one sve od dana nastanka izbacuju vani? Nevjerojatno.

Osim toga, zašto je progresivna evolucija nesposobna i slijepa za urin? Recimo, ako Eskimi imaju veće nosnice, što je najbanalnija stvar na svijetu, zašto se onda ta priroda nije potrudila pa taj urin zadržala u čovjeku, a ne u tijelu zadržala štetne tvari?

Pa je li vi znate što je evolucija i koliko ona traje? Pa sva su živa bića najprilagođenija svojem okolišu, ali su neprilagođena u samo jednoj stvari - uriniranju.

Čitam u ranijim postovima, kao, priroda se pobrinula da čovjek na raspolaganju uvijek ima besplatan lijek... :D ... dalje neću niti citirati. Jebote, tko da povjeruje u to? Da prirodna evolucija na umu ima današnje financijske konstelacije?

Pa ljudi su, koliko ja znam, pišali i prije pojave novca. I nisu pili svoju pišaku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
grof_Drakula je napisao/la:
A koji si sad ti u pičku materinu?


Citat:
Koji je sad tebi kurac?


Citat:
Jebote što si glup.


Citat:
A pička ti materina, sad si se ti jedan jedini pametan...


Drakula, cini se da vulgarnost i primitivizam prosto kuljaju iz tebe.

Ili obuzdaj svoj "temperament" ili se uzdrzi od postovanja na ovom forumu.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 12:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Kome baš trebaju dokazi neka poseti neki svetski kongres lekara urinoterapeuta koji se održavaju svake dve godine.
Evo linka o trećem kongresu u Brazilu 2003 godine:
http://www.wise-mens-web.com/ut_3_conf.html

Takođe na Google se može naći puno materijala o urinoterapiji ako se ukucaju ključne reči
urine therapy, auto-urine therapy, urotherapy, urinotherapy ili uropathy

Što se Drakule tiče (dobro je ime sebi odabrao!) mislim da se radi o psihopati koji uopšte ne može da vidi ono što unapred ne želi.
Osim toga priča gluposti, životinje uveliko koriste urin za svoje lečenje, identifikaciju i dr..
Poistovećuje urin sa fekalijama a urin uopšte nije fekalija nego filtrirana krv, fekalije ni hemijski ni anatomski nemaju veze sa urinom, one su nešto sasvim drugo. Očigledno pojma nema šta su bubrezi i čemu služe.

Kada bi mu neko i rekao da se sam izlečio urinoterapijom, kao ja na primer, on to ne bi prihvatio jer to unapred ne želi, tražio bi uvek nove i bolje dokaze. Ja nekome ko se ovako ponaša ne bi ni ponudio dokaze. Razumnom čoveku je dovoljno jedno logično objašnjenje cele stvari oko urinoterapije na strani
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... rapija.htm
Ostalo je na samom čoveku da to proveri i sam se uveri. Ko bi drugi to uostalom mogao osim nas da učini?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 24, 2007 3:28 pm
Postovi: 31
grof_Drakula je napisao/la:


Jednostavno je nevjerojatno kako su ljudi bahati i arogantni u svojim uvjerenjima koja su apsolutno neprovjerljiva. Pritom mislim na cijeli ovaj forum s kojim se zdravi svijet smije. Hebote, raspravljate, a bože moj dragi, o ne znam ni ja čemu već, ali za ništa nemate dokaze. I onda sami sebe uvjeravate, sanjate otmice i vanzemaljce, u svemu vidite zavjere.

Sasvim je jasno da ste mentalno oboljele osobe koje su stvorile svoju super uzbudljivu stvarnost.
Evo, čitam da je jedan tip sanjao dolazak izvanzemaljaca 31. listopada. Vraga bi sanjao izvanzemaljce da mu ovi s foruma nisu ispirali mozak, vjerojatno urinom, da će oni tada stvarno i doći.

I onda vi, koji nemate apsolutno nikakve argumente na svoje psihodelične tvrdnje, nastupate s takvom dozom arogancije da se ljudima povraća od vas.

Vi niti ne tražite dokaze niti ne odgovarate na pitanja koja vam ljudi postavljaju, nego želite apsolutizam, želite stvoriti dogme u koje svi trebaju vjerovati. Pa normalno da neću pit svoju pišaku dok mi kreten ne odgovori zašto se instinktivno odmičem od nje. A on neće da odgovori, bahato se ophodi, ali hoće da cijeli svemir pije pišaku.

A pička ti materina, sad si se ti jedan jedini pametan u cijelom kozmosu našao pit pišaku i svi to moraju radit. Pa nisi ti bog da te svi moraju bespogovorno slušat i automatski prihvaćat sve tvoje savjete. Normalno je da te pitamo.

Ali, vrlo je jasno da su ljudi koji borave na ovom forumu, potpuno socijalno neprilagođeni i cijelo vrijeme sviraju kurcu i tjeraju po svom. E o nekakvim vanzemaljcima, o metafizici, o pizdama materinama.

A pitaš čovjeka osnovno pitanje i on te bahato diskreditira. I takav da ide raspravljati o stvarima koje u životu nije niti vidio niti bilo kako empirijski spoznao...

Nevjerojatno.



Ti Si bas kao ovi ljudi u ovom klipu
http://www.youtube.com/watch?v=aoRD1wmvwUc
posleden pozdrav

_________________
dont ju dear distrb sajln bob


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 07, 2008 4:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Urea jedna od glavnih komponenti Urina se koristi u mnogim kremama i tonicima za zalijecivanje rana kao i u raznim lijekovima za tretman inflamacija , zato se Urin i preporucuje za mazanje promjena na kozi.
Recimo koristi se u preparatima za lijecenje Herpesa , dakle ima vrlo jako anti virusno djelovanje.
Dokaza ima raznih tko ih trazi i povezuje logiclki informacije, bar se ovdje radi o naucnim dokazima u domenima materije, vezane za sastav Urina i dokazano djelovanje odredjenih komponenti, za koje nije potrebna metafizicka masta.
Neke produkte recimo farmaceutske industrije koji se siroko koriste ne bi nazvali ni fekalijama nego teskim otrovima .
Medjutim kad se sve to zapakuje u sarenu pilulu u sterlinoj bocici to covjeku izgleda jako ukusno za progutati.
Poznavala sam jednu zenu, ljekara iz Indije, koja mi je nekad davno ispricala razne slucajeve tradicionalnog lijecenja rana i zaustavljanje krvarenja urinom od krave, i sjecam se da mi je detaljno objasnila zasto i kako je to moguce uzimajuci u obzir bio-kemijski sastav...nije samo sto im je krava sveta zivotinja ...itd..
Pozdrav.
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 18, 2008 4:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 326
Vec mesec i nesto koristim svoj urin, nikad se u zivotu nisam bolje osecala, sredili su se hormoni, ostala sam u drugom stanju, koza mi je lepsa, cinimi se kao da sija......

Koncentracija mi je bolja...mozda ce neko pomisliti kako sve ovo umisljam, ja cu samo reci da svako ima pravo na svoje misljenje.....

Mislim da o ovoj temi treba malo vise da se raspravlja, opet smo dozvolili da se duze vreme nista ne pise o tome, to samo pokazuje kako smo i dalje podlozni losem uticaju i losim kritikama.... :cry:

Puno pozdrava!!!!!! :occasion5:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 18, 2008 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
poz fairy! reci nam kako koristis urin, kada... malo info-a, bar nesto kratko... :wink:

UPDATE: tek sad widio twoje prethodne postowe. sorry :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 18, 2008 10:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 326
Nista strasno, evo objasnicu:
Koristim prvi jutarnji urin, i to samo srednji mlaz. Postoji jedna izreka koja kaze: " urin je kao zmija, glava i rep se bacaju"...
Popijem tri gutljaja, jako je bitno da bude neparan broj, zbog frekfencije, sve je to lepo objasnjeno u knjizi ( uputstva za urinoterapiju), imas link negde na ovoj temi, , isperem nos urinom, zatim se umijem takodje i pustim da mi se lice osusi i tako nekih sat vremena , zatim isperem lice samo vodom i namazem kremu...
I to je to, eto sasvim jednostavno i neverovatno jeftino, a na dohvat ruke, pocela sam i zdravije da se hranim, izbacila sam slatkise , jedem vise voca i to posebno mandarine, jer mi tako organizam trazi, sve se nekako podsvesno regulise....
To je to u kratkim crtama, pozzzz :hello2:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz