Sada je: pon jun 03, 2024 5:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pet maj 13, 2011 8:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Prika, jel ti u u svakom postu bas moras reklamirati svoj sajt!? Ocu rec da bi mozda bolje bilo da napises kako se dobiva natrij-askorbat i u cemu ima vitamina B17, pa to stavis u potpis i nemoras ni pisati! Ovako bubas ko pokvarena ploca brojeve telefona i stranicu!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub maj 14, 2011 6:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
Gordan je napisao/la:
Prika, jel ti u u svakom postu bas moras reklamirati svoj sajt!? Ocu rec da bi mozda bolje bilo da napises kako se dobiva natrij-askorbat i u cemu ima vitamina B17, pa to stavis u potpis i nemoras ni pisati! Ovako bubas ko pokvarena ploca brojeve telefona i stranicu!


O tome je već pisano više puta al evo opet. Natrij askorbat se može dobiti tako da pomiješaju dva dijela askorbinske kiseline (C vitamin iz apoteke) i jedan dio sode bikarbone uz dodatak malo vode. Omjer koji sam ja koristio dok nisam nabavio gotov natrij askorbat je bio:
100 grama askorbinske kiseline: 50 grama sode : 1 dl vode.
Ovo treba pripremati u većoj tegli (barem 2 litra) jer kad se doda voda počinje se oslobađati ugljen dioksid. Nakon pola sata proces će završiti i to što dobijete je natrij askorbat. to je pravi C vitamin u obliku soli - zaista je slano.
Može se uzimati više puta u toku dana u čaši vode, i količina se može povećavati na svaka tri ili četiri dana, sve dok se ne dobije proljev, tad se dnevni unos malo smanji.

Može se dobiti i da se nacijedi limun pa se u to doda soda bikarbona. Možda je ovo i zdraviji način ali teže je odrediti omjer. Međutim nakon nekoliko pokušaja doći će se do dobrog omjera. Bitno je da se soda dodaje dok smjesa na postane slana - tada je dovoljno sode.

Prika, jel ovako u redu. Slijedeći put o B17, važi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub maj 14, 2011 6:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Vec su pisani i tvoji kontakt podaci ali evo opet ih vrtis... 8)
Hvala prika i moze o B17 drugi put... :thumbup:

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub maj 14, 2011 7:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
Gordan je napisao/la:
Vec su pisani i tvoji kontakt podaci ali evo opet ih vrtis... 8)
Hvala prika i moze o B17 drugi put... :thumbup:


Vidim prika, da si protiv NWO (barem ti je to u potpisu) a verovatno u ovom trenutku nemaš predstavu da se on sporovodi i preko B17. Uskoro će svi proizvodi koji potiču iz koštica kajsije biti zabranjeni u Srbiji. Kao distributer za Srbiju morao sam podneti zahtev (pišem ekavski jer se odnosi na Srbiju) Farmaceutskom fakultetu za odobrenje za distribuciju (to je prva instanca) i to kao dodatka ishrani - i dobio odgovor da su svi proizvodi iz koštica kajsije potencijalno opasni i da ne mogu da se koriste kao dodaci ishrani na teritoriji Srbije. U objašnjenju su na dve strane naveli sve američke izvore u kojima je, tobože, ispitivan B17.
Iako postoje potpuno drugačija iskustva i pisanja uglednih stručnjaka. To sam pokušao dodati kao prilog (ne znam da li je uspelo).
Dakle prika moj, New World Order je na delu tamo gde smo najosetljiviji - deluje preko zdravlja i tako se svet mnogo lakše i jače kontroliše nego oružjem.
Za sada je samo u Srbiji tako ali, kako se i Hrvatska sprema da potpiše "Codex Alimentaris" - biće uskoro isto i u Hrvatskoj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub maj 14, 2011 10:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 1:42 pm
Postovi: 59
Lokacija: 5D
SVEZE UBRAN LIMUN UBIJA CELIJE RAKA!
Studija američkog Instituta za zdravlje iz Baltimora komotno se može nazvati senzacionalnom - rezultati njegovog dugogodišnjeg istraživanja pokazuju da limun ima moć da ubija kancerogene ćelije, a da pri tom ne utiče na zdrave ćelije!

Navodi se da limun ubija ćelije 12 različitih vrsta karcinoma.

To svojstvo ima samo tek ubrani limun koji odmah treba pojesti, jer kako je otkriveno, C vitamin se brzo razgrađuje nakon branja limuna.

Iz baltimorskog Instituta za zdravlje su saopštili da je "limun antimikrobski agens širokog spektra delovanja i da je delotvoran protiv bakterijskih infekcija, gljivica i parazita, da reguliše visok krvni pritisak i nervne poremećaje i da deluje kao antidepresiv", piše San.

Ova studija naišla je na ogromno interesovanje u cijelom svetu, a na pitanje zbog čega se tek sada ovo saopštava, usledio je zanimljiv odgovor - uticaj moćne farmaceutske industrije je ogroman, a ona uveliko radi na proizvodnji sintetičke verzije tek ubranog limuna koji treba da joj donese ogromnu zaradu.

Jedite dosta voca(crvenog i zutog!) i povrca.Za preventivu konzumirajte lubenicu jer:

Lubenica stiti od raka
Lubenica potiče iz Južne Afrike, odakle je vrlo brzo preneta u dolinu Nila, što se može videti i na slikama na zidovima starih grobnica. Postoje mnoge zablude da je lubenica voće, jer se koristi najčešće kao poslastica i veoma je slatka. Radi se o plodu jednogodišnje biljke, a svi plodovi koji se koriste kao hrana i koji moraju da se sade svake godine, spadaju u povrće. Voće je plod višegodišnjih biljaka, a lubenica je povrće iz porodice tikvi. Za nju su znali i u Siriji, Arabiji i Indiji, a Arapi su je preneli u Španiju, a zatim u južnu Francusku. U 10. veku se proširila u Kinu, dok je preko Španije stigla prvo na američka ostrva, a nešto kasnije i na kopno. Kada je sadržaj vode u pitanju, lubenica sadrži i više od 90 procenata vode na 100 grama. Ona je niskokalorična, ima samo 29 kalorija na 100 grama. Lubenica sadrži minerale i vitamine, voćne kiseline i boje koje joj daju osvežavajući ukus i aromu.
Vitamin C za imunitet
Vitamin C pomaže u procesima koji pospešuju zaceljivanje rana i podstiče rad imunog sistema. Naučnici znaju da se, kada se jede lubenica, citrulin preobražava u arginin posredstvom određenih enzima. Arginin je amino-kiselina koja čini čuda za srce i krvotok i održava imuni sistem u dobrom stanju. Spoj citrulina i arginina poboljšava zdravlje srca, imuni sistem, a možda će se pokazati veoma korisnom za ljude koji pate od gojaznosti i dijabetesa tipa II.
Likopen štiti srce
Likopen je jedan od vrlo delotvornih antioksidanata, koji daje crvenu boju paradajzu, lubenici ili crvenom grejpfrutu. Mnogobrojne studije utvrdile su zaštitnu ulogu likopena kod nekoliko vrsta raka (rak pluća, dojke, prostate i drugih vrsta). Likopen štiti ćelije, srce i krvne sudove. Lubenica povoljno utiče na organe za varenje, jetru, srce i krvotok, a posebno na bubrege jer ih tera da „rade", čime se izlučuju otrovi iz tela i sprečavaju urinarne infekcije. Lubenica deluje osvežavajuće: gasi žeđ, otklanja umor i popravlja raspoloženje starih i mladih, daje energiju, radni elan, takoreći - podmlađuje.
Od lubenice se mogu praviti razni džemovi, slatka, voćne salate i druge poslastice. Meso lubenice, uvaljano u brašno, čak se prži na ulju.
Zanimljivosti iz sveta lubenice
Sigurno vam se nekoliko puta desilo da kupite lubenicu, pojedete zalogaj-dva i bacite je jer nije dovoljno slatka. Da živite u Japanu, taj luksuz ne biste mogli sebi da dozvolite. U toj zemlji lubenice se izuzetno cene i ne prodaju se cele, već isečene na kriške, a jedna osmina obično košta 4,50 dolara. Manje lubenice se mogu naći i u komadu po ceni od 20 dolara i tada upakovane u lepu kutiju, pa mogu poslužiti i kao poklon. Na etiketi koja ide uz lubenice obavezno se upisuje, pored regiona iz kojeg potiče, i koliko je lubenica slatka. To se određuje jednostavnom metodom merenja - uzme se uzorak soka lubenice i stavi u aparat, na kojem je najviša vrednost 13. Odavno se prodavci utrkuju ko će mušterijama ponuditi voće vrhunskog kvaliteta u pakovanju unikatnog dizajna. Tako je početkom juna u Tokiju na aukciji prodata lubenica za 6.300 dolara! Reč je o sorti Densuke, koja se uzgaja samo na ostrvu Hokaido, na severu zemlje, a kupio ju je biznismen koji je želeo da ostane anoniman. U pitanju su lubenice tamnozelene boje, zbog čega ih često nazivaju i crnim. Stručnjaci procenjuju da će ove godine biti ubrano 9.000 lubenica te sorte, a ona skupocena, prodata na aukciji, bila je prva iz prvog ovosezonskog kontingenta od ukupno 65 lubenica. Najskuplja lubenica je jeftin zalogaj u poređenju sa dve sorte dinje Jubari iz istoimenog mesta sa ostrva Hokaido, koje su u maju prodate za po 12.000 dolara.
Prema najnovijim istraživanjima, naučnici su otkrili da lubenica sadrži sastojke koji u krvnim sudovima izazivaju efekat sličan „vijagri".
Energetska vrednost u 100 g iznosi svega 88 kJ (21 kcal) pa je idealna za konzumiranje prilikom dijete. Preporučuje se da jednom nedeljno jedete samo lubenicu koja će vam odlično očistiti organizam.
Ukoliko je stavite na lice kao masku, umanjiće bore i pružiti svežinu.
Danas postoji oko 1000 sorti lubenica, ali se najčešće uzgaja oko 50, i to u više od 96 zemalja sveta.

Lekovi za sve bolesti su svuda oko nas!

:love3:

_________________
Love & Light


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub maj 14, 2011 10:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 1:42 pm
Postovi: 59
Lokacija: 5D
barajevo je napisao/la:
(ne voća - voće ima previše prostih šećera)


Ovo je najveci apsurd koji sam ikada procitala u zivotu... :rofl
Jedite sto vise citrus voca i pijte dosta vode!

:love3:

_________________
Love & Light


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub maj 14, 2011 12:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet apr 07, 2011 11:27 pm
Postovi: 8
vjerojatno je već bilo ili ovo ili nešto slično.. a za slučaj da nije:
http://hubpages.com/hub/Scientists_cure ... kes_notice

_________________
right in two


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub maj 14, 2011 2:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
Jasmina je napisao/la:
SVEZE UBRAN LIMUN UBIJA CELIJE RAKA!
Studija američkog Instituta za zdravlje iz Baltimora komotno se može nazvati senzacionalnom - rezultati njegovog dugogodišnjeg istraživanja pokazuju da limun ima moć da ubija kancerogene ćelije, a da pri tom ne utiče na zdrave ćelije!

Navodi se da limun ubija ćelije 12 različitih vrsta karcinoma.

To svojstvo ima samo tek ubrani limun koji odmah treba pojesti, jer kako je otkriveno, C vitamin se brzo razgrađuje nakon branja limuna.

Iz baltimorskog Instituta za zdravlje su saopštili da je "limun antimikrobski agens širokog spektra delovanja i da je delotvoran protiv bakterijskih infekcija, gljivica i parazita, da reguliše visok krvni pritisak i nervne poremećaje i da deluje kao antidepresiv", piše San.

Ova studija naišla je na ogromno interesovanje u cijelom svetu, a na pitanje zbog čega se tek sada ovo saopštava, usledio je zanimljiv odgovor - uticaj moćne farmaceutske industrije je ogroman, a ona uveliko radi na proizvodnji sintetičke verzije tek ubranog limuna koji treba da joj donese ogromnu zaradu.


Lubenica stiti od raka


Lekovi za sve bolesti su svuda oko nas!

:love3:


Kao i za sve ostalo, važno je znati tko je naručio istraživanje. Meni ovo najviše liči na narudžbu uzgajivača limuna kojima prodaja ne ide kako su ošekivali.

Što se tiče lubenice - lubenica ima glikemijski indeks 72, među najvećima kod voća ili povrća (lubenica je povrće), što znači da može biti smrtonosna kod raka jer direktno hrani tumorske ćelije, a pri tome je potpuno nebitno kolika joj je kalorijska vrednost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub maj 14, 2011 3:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
Jasmina je napisao/la:
barajevo je napisao/la:
(ne voća - voće ima previše prostih šećera)


Ovo je najveci apsurd koji sam ikada procitala u zivotu... :rofl
Jedite sto vise citrus voca i pijte dosta vode!

:love3:


Jasmina, očito ste malo pročitali ili Vam je izbor uzak. Rado bih Vam prosledio jednu brošuricu ali mi to ne uspeva preko foruma. Pokušati ću opet.
Ipak, voće ima puno složenih (kvalitetnih) šećera ali još više i prostih (jednostavnih, brzih - loših). Dakle, voće je izuzetan izvor vitamina ali i tih prostih šećera i zato svi koji imaju prekomernu težinu, dijabet na granici i sl. moraju kontrolisati unos voća (i povrća - posebno lubenice)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto maj 31, 2011 12:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 31, 2011 12:03 pm
Postovi: 94
ja sam osobno upoznata samo s knjigom -Liječenje na Gersonov način - na tu temu ima i dva dokumentarca koja sam bas prosli tjedan gledala - The Beautiful Truth i Dying To Have Known (koji su u cjelosti postavljeni na yourube, za one koji nisu pogledali - obavezno!). jako lijepo i dirljivo. iako sam i sama na biljnoj prehrani, jos mi treba taj skok na 100% sirovo.

_________________
“What a great thing for leaders that men do not think.”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jun 20, 2011 12:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ja sam u januaru 2011 pisala na ovom Forumu o TEHNOLOGIJI SVIJESTI – GRIGORI P. GRABOVOI
(primjetila sam onda da za ovakvu velecanstvenu tehnologiju nije bilo interesa, vjerojatno zbog nerazumjevanja njemackog jezika.)

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=6&t=322&p=102175&hilit=grigori+grabovoi#p102175

Danas sam se ugodno iznenadila, kad sam slucajno naletjela na ovu stranicu na hrvatskom!!!
Ova Tehnologija evo stize i u nase krajeve [size=150]na hrvatskom jeziku
, a takodjer i Seminari.
[/size]

http://www.vastuveda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=76:grigorigrabovoi-tehnologijesvjesti&catid=39:novosti&Itemid=63


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jun 20, 2011 6:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Ja sam u januaru 2011 pisala na ovom Forumu o TEHNOLOGIJI SVIJESTI – GRIGORI P. GRABOVOI
(primjetila sam onda da za ovakvu velecanstvenu tehnologiju nije bilo interesa, vjerojatno zbog nerazumjevanja njemackog jezika.)

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=6&t=322&p=102175&hilit=grigori+grabovoi#p102175

Danas sam se ugodno iznenadila, kad sam slucajno naletjela na ovu stranicu na hrvatskom!!!
Ova Tehnologija evo stize i u nase krajeve [size=150]na hrvatskom jeziku
, a takodjer i Seminari.
[/size]

http://www.vastuveda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=76:grigorigrabovoi-tehnologijesvjesti&catid=39:novosti&Itemid=63


Hvala za ovaj link, ali bih rekao da to o čemu piše Grabovoi nije ništa novo, pa ni na ovom forumu. O tome piše i govori Hose de Silva na seminarima za "Kontrolu uma", o tome govori i Domančić na svojim seminarima, deo toga je i na seminarima "Theta" tehnike, a sve potiče odavno, najverovatnije iz indije, jer to i nije nešto drugo do meditacija i "Tehnika pozitivnog mišljenja". Dakle, ako ovo nije bila reklama za seminar na koji pozivaju na ovom sajtu, onda to i nije nešto novo za sve koji se interesuju za energetsko lečenje, odnosno veruju u SAMOIZLEČENJE, kojima i sam pripadam. U svakom slučaju, interesantno je, a svako voli sebi da pripiše nešto i nazove po sebi pa makar to bilo odavno poznato.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jun 20, 2011 10:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
[color=#00BF40]Pa ti dragi Barajevo, kao i ostali mozete da mislite sto god zelite, vasa slobodna volja! Sto se tice reklame, neka ju svako sebi pravi. Ja sam ucila ovu Metodu iz knjiga i interneta na njemackom, seminar nisam jos nazalost uspjela posjetiti, ali sam ovu metodu iako malo nestrucno posto nisam bila na seminaru, jednostavno sama prakticirala, a uz nju paralelno jos nekoliko drugih metoda i to Bio-informativnih. Da samo napomenem da mi je u septembru 2010 dijagnosticiran Adenocarcinom, u Februaru 2011 opet jos jednom potvrdjen ali bez pogorsanja, a prije 2 tjedna histoloski nalaz je bio: nisu mogli vise nista da nadju- nema karzinoma, imam sve crno na bjelom! ( o tome opsirnije mozda drugi puta)
Svako je sam kreator sopstvenog realiteta!

Ima li sada, jos Komentara?????????????????

PS. ( za one koji mozda misle ovaj post, vec po malo ustaljenoj navici prebaciti u drugi Podforum npr. Manipulacija ljudskih bica, neka se prvo opsirno upoznaju sa ovom tehnikom, ima je i na ruskom,njemackom i engleskom, a ovo sto je ova gospodja Heilpraktikerka iz Passau napisala na svojoj stranici na hrvatskom, povrsno informira u glavnim crtama o mogucnostima djelovanja tih metoda tj. u njemackoj je poznata ova metoda pod nazivom "Russische Heilmethode" mozete je naci preko Google i Youtube.)


[/color]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jun 20, 2011 2:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
HO_OPONOPONO je napisao/la:
[color=#00BF40]Pa ti dragi Barajevo, kao i ostali mozete da mislite sto god zelite, vasa slobodna volja! Sto se tice reklame, neka ju svako sebi pravi. Ja sam ucila ovu Metodu iz knjiga i interneta na njemackom, seminar nisam jos nazalost uspjela posjetiti, ali sam ovu metodu iako malo nestrucno posto nisam bila na seminaru, jednostavno sama prakticirala, a uz nju paralelno jos nekoliko drugih metoda i to Bio-informativnih. Da samo napomenem da mi je u septembru 2010 dijagnosticiran Adenocarcinom, u Februaru 2011 opet jos jednom potvrdjen ali bez pogorsanja, a prije 2 tjedna histoloski nalaz je bio: nisu mogli vise nista da nadju- nema karzinoma, imam sve crno na bjelom! ( o tome opsirnije mozda drugi puta)
Svako je sam kreator sopstvenog realiteta!

Ima li sada, jos Komentara?????????????????

[/color]


Ni jednog trenutka nisam negirao delotvornost ovog metoda već sam želeo da naglasim da nije ništa novo a ponajmanje može biti pripisan bilo kome pojedinačno. Naravno svako od nas se trudi da izreklamira ono od čega živi (ja, B17 i Natrj Askorbat) pa tako i Vas potpuno razumem što pokušavate da reklamirate tečaj koji se održava u Hrvatskoj i, dapače, toplo ga preporučujem jer to je sigurno vrlo delotvorna tehnika i potpuno je nebitno da li je netko pripisao sebi ili priznao da postoji od mnogo vremena pre nas.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jun 20, 2011 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
barajevo je napisao!

Naravno svako od nas se trudi da izreklamira ono od čega živi (ja, B17 i Natrj Askorbat) pa tako i Vas potpuno razumem što pokušavate da reklamirate tečaj koji se održava u Hrvatskoj

Ajde molim te ponovo procitaj sto sam gore pisala! (ne moras me persirati, jer ja nisam tvoj kupac, a u ovome Forumu smo svi na ti)

Kakvu ja reklamu pravim??? kome ja reklamu pravim??? na ovu stranicu gore sam nocas naletila slucajno, ako bi reklamu htjela sebi da pravim onda bi to bilo sasvim u drugom podrucju koje apsolutno ne spada u Metafizicki -Forum!!!

Alternativna medicina i moje veliko zanimanje za druge metafizicke teme spada u moj Hoby !!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jun 20, 2011 7:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
HO_OPONOPONO je napisao/la:

na ovu stranicu gore sam nocas naletila slucajno, ako bi reklamu htjela sebi da pravim onda bi to bilo sasvim u drugom podrucju koje apsolutno ne spada u Metafizicki -Forum!!!

A !!


OK, odlično, i još jednom hvala u ime svih koje to interesuje jer svaka takva informacija je dobrodošla.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet jun 30, 2011 9:27 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jan 06, 2011 11:15 am
Postovi: 27
Jedna dosta učinkovita metoda kada je rak u pitanju jest bioterapija po metodi Zdenka Domančića. Ako se baš ne dođe pred sam kraj metoda je veoma uspješna. U terminalnim fazama i to najtežim, postotak onih kojima se može pomoći pada na 50%.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto jul 05, 2011 3:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Slucajno naletih na ovu temu i procitah malo od pocetka.

Sjetih se kako je bilo na pocetku kad sam je postavio(prije 6 godina).

Elem, iako ovo vise nema veze sa orginalnom temom, otac je ziv i zdrav, prekjuce je igrao stonog tenisa. Sto se tice metoda ljecenja, koristena je klasicna medicina(transplantacija), noni sok, brokule za vrijeme procesa transpalntacije. Bolest se povukla u remisiju vec 6. godinu, vidjecemo koliko ce trajati. Svi nalazi su dobri. Pivo se pokazalo kao odlican dodatak za suzbijanje negativnih efekata steroida koji se primaju dosta dugo nakon transplantacije.

U svakom slucaju, zelim svima srecu i kao sto neko rece najvazniji je stav osobe koja se ljeci.

Poz

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto jul 05, 2011 5:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
U svakom slucaju, zelim svima srecu i kao sto neko rece najvazniji je stav osobe koja se ljeci.

Poz


OOOO, pa i tebi jedan veliki poseban pozdrav!!! :occasion5: :occasion5: :occasion5: :blob:

Lijepo je čuti ovako dobre vijesti, a posebno od kolege kojeg dugo nije bilo na forumu!!!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub jul 16, 2011 12:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Burzynski The Movie - Cancer Is Serious Business - "Ubijanje dozvoljeno, liječenje zabranjeno"

http://www.naturalnews.tv/v.asp?v=F5B32D25BDC2E1977584DF9A1DF9CC0D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz