Sada je: čet mar 28, 2024 6:32 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Izliječen barutom
PostPostano: pet jun 10, 2011 10:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jun 10, 2011 10:22 pm
Postovi: 5
Pozdrav svima.Htio sam da vam prenesem moje iskustvo iz djetinjstva.Imao sam problem sa gubitkom kose , valjda od nekog virusa .Nema što nisu moji kupovali ne bi li mi je povratili na nekim mjestima , od onih proizvoda što su se non stop reklamirali , do terapija i svega nečega...

međutim , čuli su za neku nadriljekarku iz nekog sela , koja ima lijek na to na bazi BARUTA ! Taj lijek umotan u krpu sam nosio na glavu i meni se kosa vratila veoma brzo i uvijek sam imao zdravu kosu od tad...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Izliječen barutom
PostPostano: sub jun 11, 2011 7:14 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jun 09, 2011 8:50 pm
Postovi: 15
Lokacija: Srbija
jodzo je napisao/la:
Pozdrav svima.Htio sam da vam prenesem moje iskustvo iz djetinjstva.Imao sam problem sa gubitkom kose , valjda od nekog virusa .Nema što nisu moji kupovali ne bi li mi je povratili na nekim mjestima , od onih proizvoda što su se non stop reklamirali , do terapija i svega nečega...

međutim , čuli su za neku nadriljekarku iz nekog sela , koja ima lijek na to na bazi BARUTA ! Taj lijek umotan u krpu sam nosio na glavu i meni se kosa vratila veoma brzo i uvijek sam imao zdravu kosu od tad...

Црни барут је смеша шалитре (калијум-нитрата или, ређе, натријум-нитрата) ћумура и сумпора са приближним тежинским односом 15:3:2. Кроз векове однос се мењао и варира зависно од намене барута :toothy2:

_________________
Ve haArec hajeta tohu vavohu ve hošeh, alpenetehom; ve ruah Elohim merahefet alpene amajim.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz