Sada je: čet mar 28, 2024 10:47 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 175 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ozonoterapija
PostPostano: ned okt 22, 2006 9:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Uvodna poruka, autor: Organski Portal

Pozitivan utjecaj ozona na ljudsko zdravlje nije nova stvar. Ozon je na različite načine korišten još od polovice 19 st. u medicinske ili higijenske svrhe. Prvo spominjanje ozona u terapijama u medicinskim časopisima seže još u 1920. godinu u britanskom medicinskom časopisu The Lancet. Znanstveni radovi koji potvrđuju njegov učinak na cijeli spektar bolesti, od obične prehlade preko raznih drugih virusnih i malignih oboljenja, u današnje vrijeme se broje u tisućama.


Tijekom vremena ozon se dobivao na nekoliko načina: metodom iskre (na slici Teslin model), UV zračenjem, hladnom plazmom. U današnje vrijeme postoje i naprednije varijante proizvodnje ozona direktno na mjestu oboljenja ili povrede.

Ozon je visoko reaktivna molekula koja pokazuje odlične baktericidne, fungicidne i antivirusne osobine. Njegova uporaba u medicinskoj terapiji pokazala se posve sigurnom s gotovo nikakvim nuspojavama i negativnim utjecajima na ljudsko zdravlje. Oksigenacija tkiva ozonom ne koristi se samo u medicinske već i u kozmetičke svrhe kod tretmana bradavica, madeža i sl..

Znanstvena podloga koja objašnjava utjecaj biooksidativnih terapija u koje spadaju terapija ozonom i vodikovim peroksidom je relativno jednostavna. Veliki broj bolesti nastaje naime zbog nakupljanja toksina u tijelu, koje su u normalnim uvjetima oksidirane kisikom. Uz dovoljnu količinu kisika organske tvari razgrađuju se do ugljikovog dioksida i vode, molekula koje organizam bez problema izbacuje iz tijela. Međutim, u stanju hipoksije, nedovoljne opskrbljenosti tkiva kisikom (zbog pušenja, loše ishrane, konzumacije alkoholnih pića, bolesti, stresa, nepravilnog disanja itd.) toksini se nakupljaju u tkivu i ometaju normalan rad organizma. Dodatnim uzimanjem aktivnog kisika u organizam čiste se nakupine toksina i omogućava normalan rad organizma. Stanje hipoksije također podržava rast anaerobnih patogenih organizama koji u toj okolini imaju povoljno okruženje za život i rast.

Jednom kad uđe u organizam, ozon u obliku aktivnog kisika i nusprodukata svog raspada u organizmu(O3, H2O2, O-) dolazi u kontakt s anaerobnim organizmima i zaraženim stanicama, te ih uništava ne škodeći pritom zdravim ljudskim stanicama. Bakterija naime ima oko sedamnaest puta slabiji metabolički potencijal od čovjeka. Kao takva ne može producirati dovoljni antioksidativnih enzima kao što su npr. katalaza i drugi, koji su u stanju reducirati aktivne vrsta kisika na kontrolirani način i time umanjiti štetnost po stanicu. Granulociti, stanice koje se pojavljuju na mjestima infekcija, koriste vodikov peroksid (jedan od produkata raspada ozona u tijelu) kao prvu liniju obrane od zaraze.

Ove tvrdnje o djelovanju ozona možemo sažeti u nekoliko glavnih točaka na sljedeći način:


1. Ozon potiče proizvodnju crvenih krvnih stanica čime omogućuje veliku koncetraciju kisika u krvi dugo vremena po završetku terapije.

2. Povisuje razinu interferona do 9 puta.

3. Potiče stvaranje TNF-a (tumor necrosis factor).

4. Potiče izlučivanje IL-2, jednog od glavnih faktora imunološkog odgovora.

5. Ozon je izuzetno jak baktericid. Metabolizam većine bakterija nema ni približno takav antioksidativni potencijal kao ljudska stanica, što ih čini izuzetno ranjivima na čak i niske koncetracije ozona. Tek nekolicina bakterija može preživjeti u okolini s iznad 2% ozona.

6. Ozon je jako fungicidno sredstvo.

7. Ozon je antivirusno sredstvo. Napada viruse direktno, ciljajući njihovu "reproduktivnu" strukturu. Ujedno napada i zaražene stanice koje pod teretom bolesti nemaju toliki antioksidativni potencijal, te ih tako uništava.

8. Ozon utječe na razvoj i širenje raka. Stanice koje se brzo dijele, poput stanica raka izuzetno su osjetljive na prisutnost ozona zbog toga što većinu svoje aktivnosti za vrijeme dijeljenja ne mogu usmjeriti na obranu stanice od oksidansa..

9. Ozon može očistiti arterije te ublažiti i izliječiti bolesti srca i krvnih žila razlažući naslage u žilama.

10. Ozon povećava fleksibilnost i broj krvnih stanica čime se poboljšava oksigenacija tkiva i do nekoliko tjedana nakon terapije.

11. Ozon ubrzava ciklus limunske kiseline (Krebsov ciklus) poboljšavajući glikolizu i samim tim pospješujući uporabu energije u organizmu.

12. Ozon pojačava antioksidativni enzimski mehanizam.

13. Ozon razgrađuje otrove i produkte raspada nafte čime se otvara mogućnost uporabe ove tehnologije u ekologiji.


Jasno je da ozon kao takav ima učinak na vrlo širok spektar bolesti i da djeluje na više načina. Preko stvaranja nepovoljne atmosfere za razvoj patogenih organizama, jačanjem imunološkog odgovora, te direktnim utjecajem na patogene organizme koji se zateknu u tkivu. Teško je nabrojati sve bolesti kod kojih se ozon pokazao učinkovit. Terapija ozonom u ovom trenu priznata je u preko 15 zemalja i od svih pacijenata koji su prošli neku vrstu terapije ozonom nije zabilježena niti jedna smrt ili iole teža posljedica kao nuspojava terapije. Primjena je raznovrsna i kreće se od bakterijskih i virusnih bolesti, pa do regeneracije tkiva kod slučajeva discus hernie u ortopediji.

Popis samo nekih bolesti kod kojih biooksidativna terapija ozonom pokazujue utjecaj: kardiovaskularne bolesti i problemi s cirkulacijom, artritis, maligni tumori, rak, limfomi, leukemija, hepatitis, Epstein-Barr virus, herpes, akne, upale, gljivice, rane i opekotine, alergije, reuma, gangrena, dermatološke bolesti itd.


Imajući u vidu znatno povećanje ugljičnog dioksida u zraku u toku nekoliko prošlih desetljeća (preko 20%) i značajno smanjenje udjela kisika nije čudo da porast broja oboljelih od raka i sličnih malignih bolesti vrtoglavo raste iz dana u dan. Indikacije nedovoljne oksigenizacije tkiva su brojne što terapiju ozonom čini važnom karikom u modernim terapijskim metodama. Postoje različite metode primjene ozona; npr. rektalna insuflacija, kojom se pacijentu kroz cjevčicu ozon dovodi u tijelo, ozonski šatori i ozonske saune, gdje se ozon apsorbira kroz pore na koži, autohemoterapija, koju su Njemci koristili još davno, tako da se pacijentu uzme dio krvi, ozonizira ga se, i vrati natrag u krvotok, i možda najjednostavnija metoda - pijenje ozonizirane vode.
Ozon se također može koristiti i kao sredstvo za sterilizaciju instrumenata u medicini.


Bio bi propust ne spomenuti i druge mogućnosti uporabe ozona; kao sterilizator na farmama, sterilizator vode i zraka, u industrijskim postrojenjima, restauraciji nakon požara, kemijskoj sintezi, u sustavima za hlađenje, održavanje tla, ekologiji, zbrinjavanju otpadnih voda itd.


******************

Jack987:

Za dobrobit ozona je još znao i Tesla... i napravio stroj za proizvodnju istog...

slika

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 01, 2006 3:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
http://www.fokus-tjednik.hr/vijest_arhi ... izdanje=46

Mladi zagrebački stomatolog dr. Domagoj Prebeg (1978.) okrenut je znanstvenim pogledima na svijet u kojem živimo. Pokušava ući u tajne elektromagnetizma i u njemu naći neka rješenja za sve veće probleme zdravlja današnjega čovjeka...

8)

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 11, 2006 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 19, 2006 8:24 am
Postovi: 37
Lokacija: Varazdin, Hrvatska
imam doma taj famozni teslin trafo (onaj koji je jack987 prikazal), ali ja sam svojega sam napravil 8) i mogu reci da je dosta jaci od onih koje sam do sad imal prilike videti u varazdinu! moj ima 90 kV i osjetno se primjeti nastanak ozona... ponekad ga ostavim da radi kroz dan i navecer kad idem spavati ga ugasim, mogu vam reci da je to najbolji san koji si mozete zamisliti!
ima negde u vz-u za kupiti takve transformatore ali su dosta slabi i dosta skupi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 11, 2006 1:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Generator ozona može se jednostavno napraviti diodno-kondenzatorskom kaskadom, koja na igli na kraju stvara takozvanu elijevu vatru.
Izrada je jednostavna i jeftina.
Praktički bez izmjena može se upotrebljavati i kao ion-generator.
Ako nekog zanima mogu postati shemu, lako se nalazi sheme i na netu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 08, 2007 7:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Pitanje za OP..

Pre u temu koloidno srebro si pisao o otvaranje klinike koja bi pruzila tretmane s ozonom i da ce se ta klinika otvoriti posle Nove godine..

Zanima me shta se desilo, jer je vec otvorena, jer imam ljudi koji su zainteresirani, i kako mogu doci u kontakt s tom klinikom?

Hvala i pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 11, 2007 5:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
meya je napisao/la:
Pitanje za OP..

Pre u temu koloidno srebro si pisao o otvaranje klinike koja bi pruzila tretmane s ozonom i da ce se ta klinika otvoriti posle Nove godine..

Zanima me shta se desilo, jer je vec otvorena, jer imam ljudi koji su zainteresirani, i kako mogu doci u kontakt s tom klinikom?

Hvala i pozdrav

Klinika se otvara u 3 mjesecu makar je vec sad u "pogonu".
Klinika je u zagrebackim sesvetama. Ako zelis vise informacija salji mail.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 11, 2007 11:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 03, 2006 10:10 pm
Postovi: 43
morskow je napisao/la:
Generator ozona može se jednostavno napraviti diodno-kondenzatorskom kaskadom, koja na igli na kraju stvara takozvanu elijevu vatru.
Izrada je jednostavna i jeftina.
Praktički bez izmjena može se upotrebljavati i kao ion-generator.
Ako nekog zanima mogu postati shemu, lako se nalazi sheme i na netu.


... možete upotrijebiti i gotovu kaskadu iz monitora ili TV-a (color naravno). Pogledajte stranice gdje konstruiraju one elektrostatske piramidalne levitatore (antigravitacijske uređaje) - tamo piše kako povezati više kaskada za dobiti veći napon...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 23, 2007 12:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Op , pisala sam ti privatnu poruku, poshto nemogu da nagem tvoj mail..Da zeljela bih vishe informacija, kao broj telefona, koliko koshtaju tertmane, shto sve moze da se tretira...

Evo moj mail, ako slucajno nisi video privatnu poruku

siljanoskamaja@yahoo.com

Unapred Hvala. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 16, 2007 9:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Otvorio sam poseban topic za bioionizator, ali i ovdje se dosta o tome raspravlja.

Mene zanima konstrukcija što jednostavnijeg, što jeftinijeg i što učinkovitijeg ionizatora. Mislim da je dušu dala za to bobina od auta koju bi tiristor mogao okidati u ritmu mreže (50 Hz). Međutim, problem je u tome što su korisni samo negativni ioni, dok pozitivni uzrokuju glavobolje i manjak kisika (recimo, TV ekran je generator pozitivnih iona pa vas kod dugotrajnog gledanja TV-a boli glava i spava vam se zbog nedostatka kisika). Znači, na izlaz bi trebalo postaviti diodu, jer TV kaskada u sebi ima zalivene diode koje daju pozitivan napon tako da je neupotrebljiva za ionizator. Našao sam diodu od 18kV kao najvećeg radnog napona što se može kupiti, ali mi izgleda premalo jer mislim da vrhovi izboja sa bobine idu i preko 30kV.

Spominje se zavojnica koja daje 90kV. Kako si dobio negativan izlaz? Kakvu diodu si stavio na izlaz?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 16, 2007 8:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Ispada da ono što mene zanima (generiranje negativnih iona u zraku) i nije baš povezano sa ozonom, tj. ozon se kod takvih uređaja nastoji izbjeći pa se u ionizatore stavljaju grafitne igle, a ne metalne.

Čitavo vrijeme sam bio u zabludi da se negativni ioni kisika stvaraju ozonom i da ionizatori proizvode ozon?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 16, 2007 9:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet sep 08, 2006 8:43 pm
Postovi: 49
meya, kada dobijes odgovore na pitanja koja si postavila, mozes li ih proslijediti i meni? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: OZONIZATOR ZA VODU
PostPostano: sub mar 17, 2007 8:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Sa voćem i povrćem postoji jedan veliki problem: pesticidi. Kada ste poslednji put našli crva u jabuci? Nekad se govorilo: "Ako je dobro za crva, dobro je i za nas." Hemijske supstance koje održavaju plodove "zdravim" i "štite od crva" nemoguće je oprati pod tekućom vodom. Isti je slučaj sa mesom punim hormona i sa svime što danas jedemo. Šta onda možemo da uradimo?

Revolucionarni ozonizator-sterilizator za vodu je dokazano bezbedan i efikasan uređaj za uništavanje pesticida koji se nalaze na svežem voću i povrću kao i za eliminisanje svih vrsta mikroorganizama i hormona iz mesa, piletine, ribe, morskih plodova itd.

Ovaj patentirani ozonizator za vodu je neškodljiv po životnu okolinu i ne stvara nikakavo toksično zagađenje. Voda tretirana sa ovim ozonizatorom može se koristiti za dezinfekciju i sterilizaciju delova vašeg doma kao što je kuhinja i delovi kupatila, kućni aparati, kao i javna mesta kao što su kancelarije, hoteli, restorani, barovi, prodavnice kućnih ljubimaca, bolnice, klinike, domovi za stara lica, banje i prodavnice hrane, što ih čini čistijim, bezbednijim i svežijim.

Voda koja je tretirana sa ovim ozonizatorom može da se koristi na mnogo načina:



Sterilizuje

* Čisti bakterije sa ruku, čime se sprečavaju infekcije i ostala zarazna oboljenja

* Dezinfikuje i steriliše odeću i nameštaj

* Uništava mikroroganizme u svežem voću, povrću, mesu i morskim plodovima čime se izbegava trovanje hranom

* Uništava 99.99% koliformnih bakerija, Staphylococcus aureaus, Pseudomonas aeruginosa, Klebsellia pneumoniae i Salmonellosis, itd

Razlaže sve vrste pesticida

* Eliminiše preostale količine pesticida i patogena koje se nalaze na voću i povrću
* Prečišćava vodu razlaganjem bakterija i hemikalija kroz oksidaciju

Održava svežinu

* Održava povrće svežim i čvrstim

* Produžava trajanje svežih proizvoda 2 do 3 puta tako što uništava buđ, gljivice i plesan

Odstranjuje mirise

* Usta se ispiraju sterilizovanom vodom radi sprečavanja upale periodoncijuma (tkiva oko zuba)

* Održava hranu u svežem, čvrstom stanju bez mirisa

* Odstranjuje neprijatan miris nogu i uništava mikrorganizme sa njih


više na:

http://www.medisana.co.yu/xj_1900.htm



http://www.medisana.co.yu/proizvodi.htm



Ovo nije reklama!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 18, 2007 5:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Mogu shvatiti da ozonator uništava mikroorganizme, ali pesticide i hormone, to još nisam ćuo.
Trebalo bi to malo istražiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 14, 2008 9:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Citat:
Whole Body Ozonation

Purchase large plastic bags (50 gallon or larger) meant for leaves or trash. You should be able to stand in one and have it come just over the waist. Also purchase a roll of ½ inch masking tape (tan color). Your ozonator should have been tested for nickel emission even though you will NOT breath it and also have black rubber tubing replaced.

Ozonate after a hot shower. The shower is not essential. This lets the ozone penetrate the skin, without you getting chilled. Place the ozonator on the floor beside a comfortable chair. Set the tape, scissors, twist ties beside you. It is not necessary to undress.

Cut a small hole, just big enough to let the ozonator hose through the bag, about halfway up the front. Tape the hose tightly to the bag so no ozone can escape there. Leave it attached; no need to take it apart each day. You should NOT be able to smell the ozone.

Standing in the bag, tighten it around your upper waist; then twist it. Fold it down. Do not tape to skin. Sit down. Turn on the ozonator. The bag will begin to puff out in 5 or 10 minutes. It must puff out to show you there is pressure inside.

Change position a lot to stay comfortable. Sitting on the edge of the chair or leaning back does not make a difference.

If your illness is very advanced, try to ozonate for 1½ to 2 hours, 2 or 3 times a day. It will kill parasites, bacteria, and viruses altogether without side effects.

After turning off the ozonator and getting out, turn the bag upside down to let any sweat or moisture drain. Change the bag if you sweated in it, or turn it inside out. Push the bag aside so you don’t breathe the stale ozone. Take another hot shower right after the ozonation to prevent reabsorbing your sweat.


http://www.oneradionetwork.com/patrickt ... ncepts.pdf

http://www.oneradionetwork.com/content/view/373/97/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ozon
PostPostano: sri dec 21, 2011 11:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Zar je moguce da niko nije otvorio temu u vezi OZONA.Ozon moze da zamene vecinu alternativnih lekova koje pominjete ovde na forumu.

Za pocetak pogledajte sta radi ozon,ali to je samo mali deo upotrebe

http://www.youtube.com/watch?v=xTRszfnTHmg


Sa ozonom cete resiti vecinu zdravstvenih problema


http://www.argentumcompendium.org/Ozono ... fault.aspx


http://www.zracenja.akcije.biz/ozonator.htm

http://www.youtube.com/watch?v=1oAFj5ZP ... re=related


http://www.lovesensa.rs/clanci/holistic ... iscelitelj


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozon
PostPostano: čet dec 22, 2011 11:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 31, 2011 12:03 pm
Postovi: 94
ja cistim vodu s ozonom. vec dvije godine. litru na pet minuta. ali ostavim da ishlapi kisik i spremim u frizider. povrce i voce ne cistim time. :mrgreen:

_________________
“What a great thing for leaders that men do not think.”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozon
PostPostano: čet dec 22, 2011 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Ja sam prvi put u zivotu video ozonsku vodu kad sam kupio Cepterov BIOPTRON,To je bilo oko 2000 god.Vodu dosad nisam koristio,Pre nekoliko meseci sam povredio lakat,sve sam probao ali nista nije pomoglo.Pre cetiri dana dodje mi pod ruke ta boca sa ozonskom vodom ,kojoj je istekao rok trajanja jos 2002 god.Iz boce je izlazila voda u obliku kaplica vode,i ja sam namazao lakat sa tom vodom, i desilo se cudo,mogao sam da pokrecem ruka vec posle nekoliko minuta a da ne osetim bol u laktu.

I potrazim ja na Intrenetu ozonsku vodu, i nadjoh svasta i bio sam vrlo zadovoljan.Danas mi stigao NEOTEC XJ-100,a odma posle Nove stize mi i XJ-1900.a kasnije XJ-2100.

Planiram da ih maksimalno iskoristim:da prskam vocke i povrce posto je jaki fungicid,da pijem tu vodu ,svremena na vreme klistiranje,posle kupanja premazes se sa to vodom,dezifinkujem sve sobe, i sve sto je sobi,dezifinkujem svu hranu i zimnicu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozon
PostPostano: čet dec 22, 2011 1:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
mikikiki je napisao/la:
Zar je moguce da niko nije otvorio temu u vezi OZONA.Ozon moze da zamene vecinu alternativnih lekova koje pominjete ovde na forumu...
viewtopic.php?f=6&t=1336&hilit=ionizator

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozon
PostPostano: čet dec 22, 2011 1:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 31, 2011 12:03 pm
Postovi: 94
prije nego sto sam odlucila kupiti ozonator gledala sam dosta prociscivaca za vodu. nisam bila sigurna koji je najbolji. i da iskreno kazem - ni danas neznam. odlucila sam se na ozonator. i kad sam odlucila ic po njega saslusala sam predavanje.
zena je rekla da se zrak moze cistit, voce i povrce od pesticida. nahvalila je to, naravno. moram priznati da nisam sigurna da je to 100% rjesenje od pesticida. a i voce opet nije ukusno. nema do eko proizvodnje i domacih stvari.

voda mi ima drugaciji okus. ljudi tvrde da je kisik dobar, drugi tvrde da nije. ja pustim da ishlapi. gledam na to da sam barem ppkusala s ozonom imat ciscu vodu i ne zamarat se previse sta je bolje. jer sam vec ovako luda! :mrgreen:

ono sto mi definitivno uspjeva je da kad se porezem, umocim ranu u svjeze ozoniranu vodu i brze zacijeli. to mi se sada desava isto od kada sam na sirovoj hrani. rane jako brzo zacjeljuju!

_________________
“What a great thing for leaders that men do not think.”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozon
PostPostano: čet dec 22, 2011 1:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 31, 2011 12:03 pm
Postovi: 94
mikikiki je napisao/la:
Planiram da ih maksimalno iskoristim:da prskam vocke i povrce posto je jaki fungicid,da pijem tu vodu ,svremena na vreme klistiranje,posle kupanja premazes se sa to vodom,dezifinkujem sve sobe, i sve sto je sobi,dezifinkujem svu hranu i zimnicu.


javi iskustva obavezno!

_________________
“What a great thing for leaders that men do not think.”


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 175 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz