Sada je: čet mar 28, 2024 4:20 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 175 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: čet okt 11, 2012 7:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
da li je dosta da obicni original poklopac dam na flasu, nema toga plasticni umetak (ne znam ni sta je to u mojoj zemlji), kad zatvorim do kraja vodu ne pusca?

Dosta je. Moje flase su od maslinovog hladnog cedjenog ulja.

Ako odmah koristis ozoniranu vodu, nije potrebno da bude hermeticki zatvorena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: sri okt 17, 2012 9:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 24, 2012 11:51 am
Postovi: 34
da li ozoniranje sobe pobije sve insekte u prostoru ili samo mikrobe...?

zna li ko, je li bolje ozonirati vodu na dobro prezračenom prostoru ili terasi ili u zatvorenom prostoru (tu ozonirana voda ima kod mene kiselkast ukus)?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: čet nov 01, 2012 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Neznam dal je već stavljen link http://www.elteh.net/projekti/ionizator.html

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: čet nov 01, 2012 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
:help:

Ajde momci molim, recite jeli ovaj ozonisator OK, jeftin je direktno iz Kine. Takve iste narucuju trgovci, pa ih dalje prodaju po 4, 5 puta vecoj cijeni, tj oni ih dobiju za 5-6 €. Imam 15€ poklon od Paypal moram ih do najkasnije sutra iskoristiti ili propadose.
http://www.ebay.de/itm/250886048954?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Traba mi Ozonisator za uklanjanje mirisa, kupila novi namjestaj od pravog drveta, smrdi do besvjesti, tko zna sa cim su ga mazali, onda trebam za hranu. Kada placam sa Paypal, onda ukoliko ne dobijem robu, novac mi se vraca, tako da nema rizika.

:help:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: sub nov 03, 2012 10:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 24, 2012 11:51 am
Postovi: 34
HO_OPONOPONO je napisao/la:
:help:

Ajde momci molim, recite jeli ovaj ozonisator OK, jeftin je direktno iz Kine. Takve iste narucuju trgovci, pa ih dalje prodaju po 4, 5 puta vecoj cijeni, tj oni ih dobiju za 5-6 €. Imam 15€ poklon od Paypal moram ih do najkasnije sutra iskoristiti ili propadose.
http://www.ebay.de/itm/250886048954?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Traba mi Ozonisator za uklanjanje mirisa, kupila novi namjestaj od pravog drveta, smrdi do besvjesti, tko zna sa cim su ga mazali, onda trebam za hranu. Kada placam sa Paypal, onda ukoliko ne dobijem robu, novac mi se vraca, tako da nema rizika.

:help:


taj je sigurno ok, a paypal redovno daje take poklone?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: sub nov 03, 2012 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Paypal 15 € sam sinoc iskoristila, da mi ne propadne, ali za nesto drugo. Daju ponekad poklone, da bi podstakli placanje preko Paypal tj. prave reklamu. Za kupce je besplatan, ali za prodavace vrlo skup, 30 centi po Transaktion + 2-3 % od brutto-cijene placa prodavac.
Kod ebaya je obavezan Paypal za Ebay-Shop-artikle (ebay i Paypal su ista firma :toothy2: ) i za privatne prodavace koji imaju manje od 50 Bewertung-a tj. ocjena, i za one koji imaju lose ocjene, kao zbog :mrgreen: sigurnosti. Ja kupujem preko ebaya samo Artikle (aukcija) koji su iz zemlje u kojoj zivim, ( i to naravno super jeftino, ako ne odgovara, onda ih ja opet prodam dalje za visu cijenu) ako bi se desilo da nesto ne dobijem, da mogu napraviti prijavu za prevaru. Ako platis za robu iz inostranstva, mozes zaboraviti da novac dobijes nazad ukoliko ne dobijes robu, ili ukoliko roba ima gresku tj. nije ispravna. Tu ulijece onda kao Paypal, ali nekad i ne (obecanja ludom radovanja).

Takve iste ozonatore prodaju po puno visoj cijeni u zemlji, uglavnom je riziko narudjbe iz Kine, ako ga uopste dobijes, dali radi i koliko dugo radi, kako imas srece----lutrija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: pon nov 05, 2012 10:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 24, 2012 11:51 am
Postovi: 34
DianeMK je napisao/la:
da li ozoniranje sobe pobije sve insekte u prostoru ili samo mikrobe...?

zna li ko, je li bolje ozonirati vodu na dobro prezračenom prostoru ili terasi ili u zatvorenom prostoru (tu ozonirana voda ima kod mene kiselkast ukus)?


zna li ko? :-s


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: pon nov 05, 2012 9:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Citat:
DianeMK je napisao/la:
da li ozoniranje sobe pobije sve insekte u prostoru ili samo mikrobe...?


Inaktivacija bakterija, virusa, gljivica i protozoa.
Ozon je jedan od najjačih poznatih baktericida.

Citat:
zna li ko, je li bolje ozonirati vodu na dobro prezračenom prostoru ili terasi ili u zatvorenom prostoru (tu ozonirana voda ima kod mene kiselkast ukus)?


Svejedno je o kojem se prozračenom prostoru radi, bitnija je snaga ozonatora (max. 1000 mg/h).
Što veća snaga kvalitetnija je i čistoća ozona, odnosno kvaliteta vode :) .

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: pon nov 19, 2012 11:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 10:05 am
Postovi: 46
Lokacija: južno..južno..
pozz svima..
evo malo sam ,,preletila,, ovu temu i vidim samo govorite o ozoniranoj vodi. ja sam primila ozon intravenozno i djelovao je trenutno. imam velikih motoričkih problema ali sam odmah osjetila veću
pokretljivost u zglobovima ruku i imala sam više snage. voljela bih pročitati još poneko iskustvo jer se ne razumijem baš u ove tehničke stvari.
pozdrav svima
:hello2:

_________________
Ne shvaćajte život preozbiljno. Nikad se nećete iz njega izvući živi.
-Elbert Hubbard


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: pon nov 19, 2012 9:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Moja iskustva sa ozonom su isključivo vezana uz ozoniranu vodu, a tek nedavno sam saznao i za intravenoznu i rektalnu terapiju ozonom.
Otkad pijem ozoniranu vodu (a pijem svaki dan 5-6 čaša) imam osjećaj povećane razine energije u organizmu i nekako sam sretniji, optimističniji.., ako me i trefi prehlada ili viroza prolazi brzo i bez temp. te većih tegoba (mada znam da u svemu ovome svoj veliki udio ima i prehrana).Dodao bih i osjetno poboljšanje pamćenja (eh.., to je sad teza o klasterima u vodi koji pamte, te citoskelama i biofotonima u ljudskom mozgu).
Ozonirana voda mi je ispočetka imala blagi okus po bademima i trebalo mi je nekoliko dana da se naviknem na okus, međutim stvorio sam toliku "ovisnost" o njoj da ju čak nosim i na posao u staklenim bocama.
Prije par godina, kad sam nabavio ozonator, imao sam manjih problema sa zubnim mesom.., danas mi je taj problem nepoznanica. :D
Kad već opisujem svoja iskustva vezana uz ozon, moram napomenuti da apsolutno svo voće i povrće te meso ozoniram (tkz. bubbling), iako većinu namirnica nabavljam iz biološkog uzgoja.

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: pon nov 26, 2012 10:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 24, 2012 11:51 am
Postovi: 34
Dali kome ozonator napravi žutu/tamnu vodu?


Zadnja izmjena: DianeMK; sub jul 27, 2013 9:56 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: ned jul 21, 2013 7:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 13, 2012 3:50 pm
Postovi: 34
Ako tko želi, da kupi ozonator, neka piše na mio.web12@gmail.com

Dostava u sve zemlje. Nakup i placilo nisu problem (kako vama odgovara, preko vaše pošte, banke, na licu mjesta ...). Dostavimo gdje god želite.

Trenutno je ovaj največi hit: http://www.youtube.com/watch?v=JlU2ZWfOaRE

Sasvim nov. Jamstvo proizvođača jednu godinu. Zapakovan u neotvorenom paketu. Vrlo povoljna cena, po dogovoru. Očistite vode a i zrak.

Pogledajte video o tome kako se koristi, ako proizvod ne poznajete. Ozon je vrlo koristan za zdravlje, ako ga dobijete sa ovim uređajem, jer stvara baš povoljne količine ozona.

Uređaj možete koristiti kod kuće ili na radnom mjestu. Možete ga koristiti za čiščenje pitne vode, zbrinjavanje kemikalija, antibiotika, hormona, sterilizaciju, čiščenje svih plodova i ishrane, osvježavanje, detoksifikaciju otpadnih voda, ozoniranje maslinovog ulja, očistite akvarijske vode, vodu za navodnjavanje, uništenje virusa u biljkama, ozonska kupelj, osobni dezinfekcijski uređaj, čišćenje lica, liječenje bolesti usne šupline, akna, kuhanje, spremanje hrane, ukratko, za sve što treba dezinfekciju ili sterilizaciju. Lako pa i samo pijete zdravu ozonisanu vodu, bogatu aktivnim kiseonikom i tako izlečite cijelo tijelo.

Uređaj ima kontroler za određivanje ozonski izlaz sa 100% na 40%, što ga čini idealnim za rad s Redox (ORP) regulatorom u kontroli kvalitete vode u ribigojnici ili akvariju. Tako može se koristiti za akvarije, kao što i vodu za piće , sve objekte lahko prezračite, ... On također ima izlaznu jedinicu za vanjski zrak (Sušac zraka - Klima za kosu, 200ml), koji uklanja vlagu iz zraka i povećava količinu ozona (sve u granicama europskim standardima).

Izuzetno praktičan, samo 2kg, samo ca. 20x10x7cm, jednostavan za korištenje.



Specifikacije

Max. Ozone output
500mg/h
Ozone output nastavljiv
Nutranja zracna pumpa –
izhod
1-2L/Min; 50~60Hz
Moc 25W
Pritisak interne zracne pumpe 17kpa
Metoda generiranja ozona Corona Discharge (Ozone Tube)
Napajanje AC240V 50Hz
Velikost 215mmX150mmX60mm
Neto težina 800g
El. kabel 1-1.5 m

Ozonator Ozone Generator Water Purifier OZX-300AT
Djelovanje na isti način,kao što je pokazao Miki Kiki, samo, da je njegov jači (više W, ali to znači i veča potrošnja elektrike (struje).


Pozdrav svima


Attachment/i:
images.jpg
images.jpg [ 6.37 KiB | Pogledano 6586 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: sub jul 27, 2013 9:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 24, 2012 11:51 am
Postovi: 34
finpol1 je napisao/la:
Ako tko želi, da kupi ozonator, neka piše na mio.web12@gmail.com

Dostava u sve zemlje. Nakup i placilo nisu problem (kako vama odgovara, preko vaše pošte, banke, na licu mjesta ...). Dostavimo gdje god želite.

Trenutno je ovaj največi hit: http://www.youtube.com/watch?v=JlU2ZWfOaRE

Sasvim nov. Jamstvo proizvođača jednu godinu. Zapakovan u neotvorenom paketu. Vrlo povoljna cena, po dogovoru. Očistite vode a i zrak.

Pogledajte video o tome kako se koristi, ako proizvod ne poznajete. Ozon je vrlo koristan za zdravlje, ako ga dobijete sa ovim uređajem, jer stvara baš povoljne količine ozona.

Uređaj možete koristiti kod kuće ili na radnom mjestu. Možete ga koristiti za čiščenje pitne vode, zbrinjavanje kemikalija, antibiotika, hormona, sterilizaciju, čiščenje svih plodova i ishrane, osvježavanje, detoksifikaciju otpadnih voda, ozoniranje maslinovog ulja, očistite akvarijske vode, vodu za navodnjavanje, uništenje virusa u biljkama, ozonska kupelj, osobni dezinfekcijski uređaj, čišćenje lica, liječenje bolesti usne šupline, akna, kuhanje, spremanje hrane, ukratko, za sve što treba dezinfekciju ili sterilizaciju. Lako pa i samo pijete zdravu ozonisanu vodu, bogatu aktivnim kiseonikom i tako izlečite cijelo tijelo.

Uređaj ima kontroler za određivanje ozonski izlaz sa 100% na 40%, što ga čini idealnim za rad s Redox (ORP) regulatorom u kontroli kvalitete vode u ribigojnici ili akvariju. Tako može se koristiti za akvarije, kao što i vodu za piće , sve objekte lahko prezračite, ... On također ima izlaznu jedinicu za vanjski zrak (Sušac zraka - Klima za kosu, 200ml), koji uklanja vlagu iz zraka i povećava količinu ozona (sve u granicama europskim standardima).

Izuzetno praktičan, samo 2kg, samo ca. 20x10x7cm, jednostavan za korištenje.



Specifikacije

Max. Ozone output
500mg/h
Ozone output nastavljiv
Nutranja zracna pumpa –
izhod
1-2L/Min; 50~60Hz
Moc 25W
Pritisak interne zracne pumpe 17kpa
Metoda generiranja ozona Corona Discharge (Ozone Tube)
Napajanje AC240V 50Hz
Velikost 215mmX150mmX60mm
Neto težina 800g
El. kabel 1-1.5 m

Ozonator Ozone Generator Water Purifier OZX-300AT
Djelovanje na isti način,kao što je pokazao Miki Kiki, samo, da je njegov jači (više W, ali to znači i veča potrošnja elektrike (struje).


Pozdrav svima


Ja upravo taj koristim i jeste super stvarno, mozda cak i bolji od hand-made :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: ned jul 28, 2013 3:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 10:05 am
Postovi: 46
Lokacija: južno..južno..
pozz svima
zna li tko kako se moze ozonirati maslinovo ulje :-k
hvala unaprijed
lp :hello2:

_________________
Ne shvaćajte život preozbiljno. Nikad se nećete iz njega izvući živi.
-Elbert Hubbard


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ozonoterapija
PostPostano: pon jul 29, 2013 6:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
lola je napisao/la:
pozz svima
zna li tko kako se moze ozonirati maslinovo ulje :-k
hvala unaprijed
lp :hello2:


Ozoniraš 20 min. s bubblerom u staklenoj bočici, dobro zatvoriš istu i držiš u frižideru. Naravno, zbog potpunog efekta poželjno je paziti i na kvalitetu ulja (eko-bio hladno prešano).
:D

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 175 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz