Sada je: čet mar 28, 2024 12:28 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Rosacea
PostPostano: čet aug 18, 2011 12:25 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 15, 2011 4:50 am
Postovi: 2
Pozdrav svima,imam rosaceu 6 godina (crvenilo i otok lica) zna li netko može li se prirodnim putem (naturopatijom,ayurvedom......) potpuno izliječiti ova bolest. Čitao sam da je odlično napraviti čišćenje jetre,neki kažu da se mora čistiti debelo crijevo.Ima li netko ko se izlječio već ili je pokušao i imate li kakve prijedloge? Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rosacea
PostPostano: čet aug 18, 2011 1:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
furio je napisao/la:
Pozdrav svima,imam rosaceu 6 godina (crvenilo i otok lica) zna li netko može li se prirodnim putem (naturopatijom,ayurvedom......) potpuno izliječiti ova bolest. Čitao sam da je odlično napraviti čišćenje jetre,neki kažu da se mora čistiti debelo crijevo.Ima li netko ko se izlječio već ili je pokušao i imate li kakve prijedloge? Hvala.

pogledaj ovu temu:
viewtopic.php?f=6&t=52
nije mi poznato koliko je efikasna konkretno u lechenju rosacee(mada je opshte gledano,za tretman koze zakon)
ali kad si vec pomenuo chishcenje jetre i debelog creva,tu je urinoterapija neprikosnovena,daleko ispred svih ostalih metoda chishcenja,
a koliko je prirodnija i blagotvornija od ostalih metoda,to se ne da ni porediti

PoZdrav

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rosacea
PostPostano: čet aug 18, 2011 6:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Kod mene je teska kozna alergija koja je trajala 15 godina otisla nakon promjene prehrane na sirovu i temeljitog ciscenja organizma (klistiranja i ciscenje jetre). Urin je bolji i jaci od bilo koje tekucine za klistiranje :occasion5: Zanimljiv je podatak koji navodi vise istrazivaca-autora knjiga, da 90% koznih bolesti dolazi iz zagadjenog debelog crijeva. O vaznosti debelog crijeva, higijeni i ciscenju istog procitaj u ove dvije knjige:

http://www.4shared.com/document/pJ5g_yy ... ava_p.html

http://www.4shared.com/document/zs9nyhQ ... tvori.html

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rosacea
PostPostano: čet aug 18, 2011 11:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
Malo off topic, ali juče sam odradio klistir, sa vodom i limunom, i osetio sam se naravno sjajno posle. Ali ono najbolje je to što jutarnji urin je bio super ukusa i mirisa, dok je ranijih dana bio baš nja. Moram mnogo češće raditi klistir...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rosacea
PostPostano: čet aug 18, 2011 11:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Vicke_bg je napisao/la:
Malo off topic, ali juče sam odradio klistir, sa vodom i limunom, i osetio sam se naravno sjajno posle. Ali ono najbolje je to što jutarnji urin je bio super ukusa i mirisa, dok je ranijih dana bio baš nja. Moram mnogo češće raditi klistir...


Da, takav je svjetao i bezmirisan kad se hranis sirovim vocem i povrcem. Cim nesto kuhano i zacinjeno pojedes, odmah postaje smrdljiv i taman. Isprobano puno puta :love3:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rosacea
PostPostano: čet sep 01, 2011 2:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 09, 2006 10:58 am
Postovi: 53
Lokacija: Beograd
Mislim da bi ti bilo najpraktičnije da probaš na nedelju dana:
1) izbaciti iz ishrane sve proizvode koji u sebi imaju šećer i brašno - hleb, testenine, slatkiše, ... voće ne spada u ovu grupu, može se jesti
2) od mlečnih proizvoda jedeš samo one koji su fermentisani - jogurt, kiselo mleko, ...

ako se ni posle nedelju dana ne poboljša stanje, probaj nastaviti ovako još jednu nedelju ali sada izbaci i sve mlečne proizvode.

Ja nisam imao rosaceu, ali bubuljice i iritaciju okolne kože eliminišem na ovaj način.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rosacea
PostPostano: čet okt 18, 2012 8:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 28, 2011 8:21 pm
Postovi: 14
furio je napisao/la:
Pozdrav svima,imam rosaceu 6 godina (crvenilo i otok lica) zna li netko može li se prirodnim putem (naturopatijom,ayurvedom......) potpuno izliječiti ova bolest. Čitao sam da je odlično napraviti čišćenje jetre,neki kažu da se mora čistiti debelo crijevo.Ima li netko ko se izlječio već ili je pokušao i imate li kakve prijedloge? Hvala.

.....furio..... mozes li mi javiti da li se izlijecio rosaceu.....hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz