Sada je: sub apr 27, 2024 10:32 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 3:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Zahvalnost svima na podršci. Posle Nove Godine dajem krv na analizu, Cd4 (broj belih krvnih) i PiSiaR (broj Hiv ćelija po ml3) i ostala hemo-analiza. To ce mi biti parametar da bih kasnije, po korišćenju MMCa uporedio sa sledečom analizom. Nadam se dobrom, mada, posle 21g staža, organizam nije baš, baš...Ali zasigurno ču Vam pokazati iste da ih prokomentarišemo zajedno.
Roganostor me je večeras (28dec.) pozvao u goste. Kaze, ima naručen već MMc tako da ne moram porućivati.
Hvala Zemuntrio(u) na sajtu jer tamo je baš lepo opisana upotreba tako da ne moram prevoditi uputstvo!
Takođe, hvala i BorisBoris(U) koji mi je iz Australije ponudio besplatnu pomoč! =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Podrska
PostPostano: ned dec 28, 2008 6:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Samo napred,od tvog ozdravljenja sad zavise i mnoga druga,SIGURAN sam,da,kad nam pokazes lepe i pozitivne rezultate,da ce mnogi krenuti tvojim stopama!! Zapamti da i drugi sad zavise od tebe i od tvojih izvestaja...ko zna koliko majki ce biti sretno za svoju decu,ako saznaju ili vide nadu kroz tebe...po meni,sad imas misiju velike vaznosti,i voleo bih da je odradis do kraja..Ovde te svi podrzavaju i cekaju izvestaje i tvoje ozdravljenje =D>

-Kraj nije kraj,dok nije kraj-

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 8:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Kad ozdraviš mene da častiš s jednom dozom MMS-a 8)
jer sam te izgleda ja nagovorio da to probaš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 29, 2008 5:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Ma kupicu celu kutiju ako treba i podeliti. Još jedan forumaš želi da proba MMC, ne zato što mu nešto fali, vec da bi ocistio organizam. Ko zna, možda budem jedan od onih koji je otišao na onaj svet sa AIDSom a ne od AIDSa? Vala, ako je upola istina ono što pišu o MMCu, ne može da škodi. :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 29, 2008 7:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
Kad ozdraviš mene da častiš s jednom dozom MMS-a 8)
jer sam te izgleda ja nagovorio da to probaš.

Hm,dal to sjećam mrvicu egoizma? :mrgreen:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 29, 2008 8:08 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Nasao si koga ces da provociras. :mrgreen: :mrgreen:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 29, 2008 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Mislim da zna da ne provociram nego ukazujem što sam opazio. :angel4:

:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 29, 2008 11:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Samo nastavljam sa podsticajima da proba MMS :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 31, 2008 11:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Društvo, da se mi, dobro, ovako raspoloženi sastanemo i uoči Nove 2010g. i razmenimo utiske, nadam se pozitivne! Svakako, ono što sebi u ovom momentu želim, poželeću vašim porodicama i Vama!
slika
Pozz od Delije i Raše!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 06, 2008 3:13 pm
Postovi: 46
Lokacija: Outside the Box
postojao ili ne postojao...

energetski stabilnoj osobi imunoloski sustav je imun na sve vrste bakterija i virusa....

pa nek samo nastaju novi :D

_________________
"Poznavati druge je inteligencija; poznavati sebe je prava mudrost.Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog je prava moć."
-Lao Tse-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 2:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
@Delija

I tebi sve najbolje u Novoj godini ,te da se napokon izlječiš.

Sretno ,i imaš moju podršku. :)

@Yami

Da u pravu si ,ali kad nam se tolikim stvarima remeti imunološki sustav (cijepljenjem,vjerojatno chemtrailsima,hranom i čime još ne) ,ima malo osoba kojima je imunološki sustav na 100%.

Opče je poznato da su neke osobe se zarazile sa HIV-om ,ali su iz "nepoznatih" razloga nisu razvili AIDS sindrom.

Najvjerojatnije je taj razlog to što im se sustav sam obranio od virusa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 3:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Mogao bih reci; 'na nesrecu' kod mene je AIDS proradio pre desetak godina. Ipak, imam li pravo tako razmišljati a samim tim i tako se osecati? Mislim da nemam, da je to u mom slucaju negativan luksuz jer mogao sam i dalje furati HIV a mirisati cvece odozdo jer me je, recimo zgazio auto.
Nisam za sažaljenje, za podršku, da, za podstrek da nastavim da živim kao sav normalan svet. Mene, zapravo ubi predrasuda i dan danas, nerazumevanje tipa;'samo da ga ne sretnem, da ne moram da mu cestitam Novu' a ima, na žalost, još toga kod nas na brdovitom...Svakako, ima i suprotnih primera. Doktor mi uradi hirušku intervenciju, bez reci a njegova med.sestra ne želi da me previje. Tece rasprava a ja na stolu kao...nemam reci! Prepišu mi kucno dve injekcije antibiotika. Prepodne sestra odbila da dodje a poslepodne tehnicar dolazi i kaze; 'ja sam došao a drugog ne mogu silom terati', cutiš šta da kažeš?
Ne mrze oni mene što sam takav, vec su u strahu velike oci! Pa moj drug me na rukama unese na kliniku a posle zove sestru da mu otvori vrata jer ne želi da dodirne kvaku. Da je loš covek ne bi mi ni pomogao ali srah je strah (mislim na neznanje)!
Coveku kad je teško trba drugome pomoci jer se teda i sam oseca bolje! Staro pravilo!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 8:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Delija je napisao/la:
Pozz od Delije i Raše!


i tebi isto, baš ste lijepi obadvoje. <3

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 11:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Ovo su fotke, snimljene u poslednjih par godina. Nisam egzibicionista (da se reklamiram kao živi brend za AIDS) vec samo želim da vam pokažem da i sa tim problemom ne posustajem, samo napred, guram!
slikaslikaslika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 11, 2009 1:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
Delija na http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?p=58907#58907 imaš za skinuti nexus časopis br. 29 u kojemu ima prvi dio članka o AIDS-u. Nastavak je u broju 30, ali njega još nisam skenirao. Potrudit ću se idući tjedan to napraviti.

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 11, 2009 11:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Hvala Stanks, skinuo sam uz pomoc Adobe'a i ono što mi je prvo zapalo za oko je da je takst pisan u jednoj ne komercijalnoj formi. Da bih Vam pojasnio o cemu se radi moram izneti sledece. Mnogi 'humanitarci' povezuju se sa stranim ne vladinim organizacijama za borbu protiv AIDSa, pri tom' misleci samo na sopstvenu korist. Dobijaju racun sa novcem koji im treba služiti za direktnu i indirektnu pomoc obolelim osobama, tako što ce otvoriti kancelariju, organizovati pravnu i savetodavnu pomoc i dr. Međutim, šta oni rade, Odštampaju par prirucnika, par letaka i obavezno kupe kutiju kondoma, dođu u našu cekaonicu podele nam maaterijal i nestanu, normalno sa ostatkom para. Govorim vam o Srbiji. Par takvih prirucnika imam na polici i moram reci da mi deluju uniformisano kao da ih je pisala sama farmaceutika. Nešto u stilu onih reklama u kojima vas ubeđuju da ako bore namažete baš sa tom pomadom sutra vam je lice k'o decije dupence ili nemaš kosu a ujutro, posle prskanja sprejem moraš kod frizera na šišanje! Mislim...
Ovaj tekst me je obradovao jer je pisan razumljivim jezikom i za nas laike koji se ne bavimo medicinom. Kada nešto bolje razumeš imaš priliku da doneseš i bolju odluku šta dalje!
Divio sam sa hrabrošcu Drnovšeka (slovenacki politicar) koji je saznavši da ima težak oblik kancera, odbio bolnicko lecenje sa hemoterapijom i citostatike, otišao u brvnaru u šumu, sakupljao lekovito bilje i time se hranio. Na žalost posle par godina, tacnije prošle, umro je ali je bar pokušao i sigurno uspeo to vreme kvalitetno proživeti!
Vidim, skidao si još neke brojeve a ako uspeš skini i 30ti.
Unapred zahvalan!
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 17, 2009 6:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
Evo da napisem jos nesto, nadam se zanimljivo.

Prije 10-ak godina nasao sam u kolima jedan tekst iz 80-ih godina, u kojem je bila rjec o nekom nasem travaru (iz okoline Valjeva kako se sjecam) koji je nasao lijek za `aids`. Isao je u Njemacku i tamo je izlijecio neke zene, posto tada izgleda nije bilo `oboljelih` kod nas.
E sta je bilo onda, doktori i zvanicna medicina je uzela taj njegov na testiranje. Trazili su detaljan recept, a on je trazio valjda nobelovu nagradu. Naravno sve je palo u vodu na kraju.

To je sve cega se sjecam, bio sam mali :mrgreen:

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 07, 2009 3:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
Delija nadam se da je situacija ok.
Nisi nam napisao kakve rezultate je dao MMS.
Mozda ne bilo lose da krenes i sa praksom gledanja u sunce. O tome sada vec ima dosta materijala, apripisuju mu takodje cudotvorna dejstva.
Nadam se da ce sve biti dobro
Srdacan pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 27, 2009 9:25 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
segrt je napisao/la:
Delija nadam se da je situacija ok.
Nisi nam napisao kakve rezultate je dao MMS.
Mozda ne bilo lose da krenes i sa praksom gledanja u sunce. O tome sada vec ima dosta materijala, apripisuju mu takodje cudotvorna dejstva.
Nadam se da ce sve biti dobro
Srdacan pozdrav


Ne znam kako da shvatim 'gledanje u sunce' da li kao šalu ili...ta materija mi je nepoznata, nisam do sada imao prilike cuti o njoj!

Odgovor napisan i predat, uredno u mesecu februaru ali ko zna gde sam zabrljao jer post ne vidim a neverujem da ga je moderator skinuo. Mator sam vam ja za ovu tehnologiju ali trudim se!
Posredstvom jednog forumaša dobio sam besplatno MMC, malo se kanio i nakanio. Jedno vreme sve je bilo u redu, nikakvih nuspojava, mučnine ili sl.
Međutim, kada sam došao do određene dnevne doze limunska kiseline, iskljućivo ona je počela da mi pravi probleme, tako što mi se upalio bruh u tankom crevu, natekao i u atacima boleo. Morao sam da prestanem.
Neposredno posle prestanka radio sam vec zakazan CD4 test (br. belih krv.zrnaca/ml3) E sada, normalan broj kod relativno zdravvih osoba je 900-1200. Kod mene je ta brojka bila 150 premalo ali sa obzirom da mi je imunitet padao i na 50, može da prođe! Sada je porastao na 200 jedinica!
Premalo s'obzirom da se organizam oseća loše ispod cifre 500 ali za mene je to napredak, za mene koji 22g.furam AIDS i Hepatit C, ma fenomenalno!
U redu, ne smem olako davati prognozu šta je i kako je ali tako je!
Ali problem i dalje stoji, ne mogu koristiti limuntus (pokušajte zamisliti kako bi se osećali kada bi vam neko stavio limunsku kiselinu na upaljen i natečen zub, direktno na sluzokožu).
Šta sada, nisam pametan...polako, naći će se neko rešenje!
Drugarski pozdrav!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 28, 2009 7:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
Delija je napisao/la:
segrt je napisao/la:
Delija nadam se da je situacija ok.
Nisi nam napisao kakve rezultate je dao MMS.
Mozda ne bilo lose da krenes i sa praksom gledanja u sunce. O tome sada vec ima dosta materijala, apripisuju mu takodje cudotvorna dejstva.
Nadam se da ce sve biti dobro
Srdacan pozdrav


Ne znam kako da shvatim 'gledanje u sunce' da li kao šalu ili...ta materija mi je nepoznata, nisam do sada imao prilike cuti o njoj!

Odgovor napisan i predat, uredno u mesecu februaru ali ko zna gde sam zabrljao jer post ne vidim a neverujem da ga je moderator skinuo. Mator sam vam ja za ovu tehnologiju ali trudim se!
Posredstvom jednog forumaša dobio sam besplatno MMC, malo se kanio i nakanio. Jedno vreme sve je bilo u redu, nikakvih nuspojava, mučnine ili sl.
Međutim, kada sam došao do određene dnevne doze limunska kiseline, iskljućivo ona je počela da mi pravi probleme, tako što mi se upalio bruh u tankom crevu, natekao i u atacima boleo. Morao sam da prestanem.
Neposredno posle prestanka radio sam vec zakazan CD4 test (br. belih krv.zrnaca/ml3) E sada, normalan broj kod relativno zdravvih osoba je 900-1200. Kod mene je ta brojka bila 150 premalo ali sa obzirom da mi je imunitet padao i na 50, može da prođe! Sada je porastao na 200 jedinica!
Premalo s'obzirom da se organizam oseća loše ispod cifre 500 ali za mene je to napredak, za mene koji 22g.furam AIDS i Hepatit C, ma fenomenalno!
U redu, ne smem olako davati prognozu šta je i kako je ali tako je!
Ali problem i dalje stoji, ne mogu koristiti limuntus (pokušajte zamisliti kako bi se osećali kada bi vam neko stavio limunsku kiselinu na upaljen i natečen zub, direktno na sluzokožu).
Šta sada, nisam pametan...polako, naći će se neko rešenje!
Drugarski pozdrav!!


Hej pozdrav Delija
Nisam se zezao kod gledanja u sunce. To je tehnika koja se sad vec uveliko pocela primjenjivati i kod nas. Nista komplikovano, pocinje se prvi put gledanjem u sunce 10 sekundi, svaki sledeci dan se povecava jos 10 sekundi i tako guras. Sme se gledati u prvom satu od izlaska sunca i poslednji sat pre zalaska, kada je UV zracenje manje od 2.Indijac Hira Ratan Manek koji promovise tu metodu kaze da posle 15min nestaju sve psihicke bolesti, a posle 30 min sve fizicke bolesti.Ide se ukupno do 44min.
U ovom poforumu imas i temu hranjenje suncem, sa dosta materijala o ovoj temi. Nije lose da pogledas intervju sa tim indijcem, ima ya skinut. Ako ti je los internet, javi na pp pa mogu ti poslat na DVD. Ne znam koliko iimas vremena i volje za sva nova eksperimentisanja, ali mislim da nemas sta izgubit ako pocnes i sa ovim. Tu je takodje i urinoterapija...gde vidimo jos dobrih rezultata, pa MMS.

Ja ti zelim da se potpuno oporavis. Iako to moze djelovati kao cudo, cuda se desavaju sad vec svakodnevno, tako da se nadam da ce to biti i u tvom slucaju.

Puno pozdrava i dobrih vijesti ti zelim


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 95 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz