Sada je: sub apr 27, 2024 12:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto apr 28, 2009 7:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Zašto bi ti smetala limunska kiselina ako to uzimaš sa nekim sokom, razblaženo. Ja sam uzimao i nisam ni oetio kiselinu. Oseća se samo hlor.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 28, 2009 1:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Ja sam ga dobio u po dve bocice. Dve sa MMCom i dve sa limunskom kiselinom!
Stavljao sam kapi po uputstvu i dodavao pola caše vode ne, sok! Pa i naši sokovi su puni limuntusa. Ukus, nebitan...jeste hemija ali može se...Metadon je još gori pa se živ čovek na sve navikne!
Ali kako sa bruh (kila) u unutrašnjem delu tankog creva ono se nadraži i upali kao zub, natekne i zatvori prolaz hrani i tecnosti. Mišici želudca guraju hranu a ona probijajuci pravi zaista težak bol koji traje koliko i varenje min. nekoliko sati puta 3 obroka! Bruh sam dobio trpeci neke druge bolove, od naprezanja i na jedvite jade, ne stavljajuci ništa u usta 4 dana, samo malo vode sa medom da preživim, se smirio! Ostao je tu, nisu hteli da me operišu iz verovatno poznatih razloga ali ga nikako nesmem dražiti!
Moram pronaci neki drugi nacin konzumiranja MMCa ali ne ni intravenski jer su mi se sve vene odavno povukle i spržile upravo od limuntusa (kiseline) koja razbija Heroin kao bazu!
Zato sam otišao na drugu temu da potražim savet, kad tamo svađa ciji je pravi, koliko i kakvih kapljica, koje koncetracije, koji je pravi Kolorit...
Nije to za mene, nemam vremena pokušavauci još malo da mrdnem, da proživim ako ne mogu da poživim!
Imam utisak da sam na raskrsnici i da me sa sve 4 strane vuku za rukav a ja ne znam kome da verujem, kako da saznam koji je pravi!
Evo ja sam spreman da deo MMCa koji sam dobio podelim sa nekim ko hoce, bez dinara, donecu mu ga kolima na noge ako treba!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 28, 2009 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
AKo ne možeš da uzmiaš MMS, probaj srebro koloidno, Urinoth, ili reiki? Ima ovde puno stvari za čišćenje organizma, samo potraži...

Mogu ti ja praviti srebro ako želiš, imam aparaturu a i destilovanu vodu za DŽ :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 28, 2009 4:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Imaš i druge aktivatore. Pogledaj u Hambleovoj knjizi, prevedenoj

http://rapidshare.com/files/226791645/m ... odatak.pdf

Otvori link u novi tab (desni klik), ne direktno odavde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 28, 2009 7:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Vicke, netražim ništa badava! MMC sam uzeo jer mi ga je ponudio prijatelj a ne neko ko želi da me sažaljeva.
Smatram da prvo trebam zaokružiti pricu sa MMCom, da se uverim može li mi pomoci a tek onda preci na nešto drugo! Bio bih neozbiljan ako bih olako odustao..
Hvala ti od srca, smatraj kao da si mi pružio ruku...znaci svaka podrška! Pozz!



Ovog puta sam uspeo otvoriti uz pomoc 'new taba', sada imam prevedenu verziju. Malo je pogolema 9,5 MB u PDFu, polako cu je prouciti da pronađem drugu aktivaciju!
Možda uspem, moram biti uporan! Spasiba!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 29, 2009 4:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
Samo napred Delijo
Ja te takodje jos jednom ohrabrujem da krenes uz MMs i sa urinoterapijom. Kolikogod to čudno i ludo zvucalo, na ovom forumu vidis da je urinoterapija ljudima donosila samo dobra iskustva. Osnovno što valja u tom slucaju prevazići jeste samo lična predrasuda da je to nešto prljavo.
Pozdrav i nedaj se


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 29, 2009 7:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Urino...hmm..teško!
Jetra, bubrezi, lekovi...pa to sve nazad...ne znam, mislim da je kao opcija kod zdravijih moguca...kod mene, sumljam, previše je prljava!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 29, 2009 10:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
Delija je napisao/la:
Urino...hmm..teško!
Jetra, bubrezi, lekovi...pa to sve nazad...ne znam, mislim da je kao opcija kod zdravijih moguca...kod mene, sumljam, previše je prljava!


Mislim da se može uzimati urin od dece, koliko sam ja pročitao :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 30, 2009 9:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
Vicke_bg je napisao/la:
Delija je napisao/la:
Urino...hmm..teško!
Jetra, bubrezi, lekovi...pa to sve nazad...ne znam, mislim da je kao opcija kod zdravijih moguca...kod mene, sumljam, previše je prljava!


Mislim da se može uzimati urin od dece, koliko sam ja pročitao :roll:


Da od dece se bas i preporucuje, ali opet nije to lako izorganizovati u nasem kulturoloskom okruzenju :)

Citat:
Interno, za ovu terapiju se smatra da je djelotvorna kod liječenja AIDS-a (pošto se antitijela HIV-a nalaze u urinu) kao i kod raka, sindroma hroničnog zamora (chronic fatigue syndrome), anemije, svih vrsta bolesti urinarnog trakta, prehlade i gripa, kandide, dijabetesa, probavnih poremećaja, žutice itd. Naučno je dokazano da je terapija vlastitom mokraćom djelotvorna kod infekcije polio virusom i kod tuberkuloze. Isto tako, neki doktori liječe imunološke bolesti kao što su psorijaza, karcinom bazalnih ćelija i astma, inramuskularnim ubrizgavanjem urina.

Više od 600 naučnika, od kojih mnogi vjeruju da se čovjekovim urinom može tretirati sve, od ćelavosti pa do raka i AIDS-a, sastali su se u februaru 1996.g. u mjestu Goa, u Indiji, na Prvoj Svjetskoj Konferenciji o Auto-Urinarnoj Terapiji. Druga Svjetska Konferencija o Auto-Urinarnoj Terapiji održana je u Njemačkoj 1998.g.

Citat sa istog linka:
Može li čovjek da pije svoj urin kada uzima neke lijekove?
Odgovor je ukratko – ne, zato što postoji (mala) mogućnost prekoračenja doze određenog lijeka recikliranjem onog njegovog dijela koji biva izlučen uz pomoć mokraće. Međutim, hormoni, vitamini i minerali se mogu slobodno uzimati za vrijeme terapije vlastitim urinom.
http://www.galaksija.com/urinoterapija.htm


Ja ipak mogu da podijelim svojke iskustvo, i pored lekova koje sam pio (radi se o antiepilepticima, koje jos uvijek moram da uzimam svaki dan), imao sam samo pozitivna iskustva. Ipak je doza koju sam uzimao mala, radi se o tri gutljaja na jutro.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: sub jun 13, 2009 4:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jun 13, 2009 12:13 pm
Postovi: 31
pa matematicki gledano za ovaj novi virus H1N1..,recimo da svaka
vakcina (preventive radi) kosta 2-3 eura xm...koliko samo kineza ima
sve u svemu farmacija je dobro drzeca institucija


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: čet aug 27, 2009 11:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
The Other Side of AIDS

slika
Kod:
http://rapidshare.com/files/271601347/The_other_side_of_AIDs.part1.rar
http://rapidshare.com/files/271602021/The_other_side_of_AIDs.part2.rar
http://rapidshare.com/files/271600737/The_other_side_of_AIDs.part3.rar


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: uto sep 08, 2009 4:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet dec 12, 2008 12:56 pm
Postovi: 36
Voleo bih da prodiskutujem sa nekim o ovome filmu,mislim ipak je glavna akterica filma umrla
kao i njena cerkica stara 3 god,i jos par njih.
Argumenti su im donekle dobri ali nepotpuni ali sama smrt Christine Maggiore od upale pluca
govori da mozda i nije bila u pravu...
Recimo da je smrt Kris Doe bila zbog upotrebe AZT-a kao i smrt Rex Poindexter-a zbog AIDS
terapije ...
Recimo da zvanicnici nisu uspeli da izlece nikoga od AIDS-a i ne znaju kako da izoluju virus
to nam ne govori da virus ne postoji,jer je dosta ljudi do sada umrlo koji nisu prihvatili zvanicne
lekove a to se u ovom filmu zanemaruje....
Voleo bih da prodiskutujem sa nekim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: business as usual
PostPostano: sri okt 28, 2009 4:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
naletih na ovo pa da podijelim sa vama...

HIV=AIDS: Fact or Fraud? (1996)

slika


torrent...

http://isohunt.com/torrents/HIV%3DAIDS?iht=-1&ihp=1&ihs1=2&iho1=d


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: sub dec 05, 2009 11:19 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned jun 21, 2009 12:45 pm
Postovi: 25
Tužna priča bre brate Delijo, ali živećeš ti još podugo Bogami. Virus zvani smrt nije ti ni blizu
a neće ti ni prići sve dok imaš cilj.Dokle god čovek ima cilj u životu on ne može da umre,
tako je OTAC udesio. Podebljaj CILJ tako što ćeš ga detaljno opisati u žutu svesku. Tvrdi povez dreč boja sunca. Ako čovek nema cilj i nezna zašto živi dešava se smrt.
Neznam šta su ti ubacili, koji virus , ali znam da sve može da se izbaci.
Nedoumica, šta uzeti koji preparat.
Lek nije u tome šta uzeti već, neuzeti ništa.Gladovanje je lek. Zapamti da čovek od gladi nikad nije umro,već od sa hrane i lekova.Prestani sa otrovima i ponovi ovu rečenicu svako veče pred spavanje.
" Voljeni OČE pomozi mi, želim da živim, pomozi mi direktno ili mi pokaži koji je lek za mene,molim te OČE". Probaj da se umiriš uveče i dobićeš njegovu misao.
Učlani se na forum Objave tamo ima puno dobrih terapeuta koji mogu da ti pomognu da se skineš sa heroina.
Ima puno načina da se očistiš za par meseci," čovek je stvoren po liku i slici Božijoj", zar ne.
Pozdrav

_________________
ČOVEK je isto što i BOG


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: sri dec 16, 2009 12:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: sri dec 16, 2009 10:14 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned jun 21, 2009 12:45 pm
Postovi: 25
Bravo, ovo je odličan dokaz o gušterskoj prevari sa sidom.
Pozdrav

_________________
ČOVEK je isto što i BOG


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: čet dec 17, 2009 8:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Delijo, nemoj zamjerit sta na ovom pitanju, ali kako ces da se izljecis ako si jos uvijek na smedjem prahu ? :( Ako sam dobro procitao sve odpocetka, tu je jos dosta tableta tj. nekih drugih lijekova sastrane ?

Sta god za zdravlje koristio i koliko god to bilo jako, to ce te gurnuti jedan korak naprijed, a ovo sto uzimas dva koraka unazad.

Misljenja sam da napredka u zdravlju i ozdravljenju moze i mora biti, samo uz postupno smanjivanje ovoga sto uzimas vec xx godina :-k

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: sub dec 19, 2009 3:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Delija uopšte nema sidu.
On je sebe sjebo nezdravim postupcima od ranije i lekovima "protiv" side.

Sastavio sam i okačio ceo film "Druga strana side"

http://rapidshare.com/files/323014937/D ... a_side.flv

Sa pratećim komentarom:

DOKUMENTARAC U KOME HIV POZITIVNI ZAJEDNO SA VRHUNSKIM NAUČNICIMA (I JEDNIM NOBELOVCEM) RAZOTKRIVAJU SVE ŠTO SE SKRIVA O SIDI
Kao na primer da test na HIV virus uopšte ne ustanovljava nikakav HIV virus nego prisustvo antitela koja reaguju na neke proteine koji su sintetizovani u Abbott laboratoriji, a to bi po nekom koncenzusu (nikada dokazanom) trebala da bude reakcija imuniteta kada bi u telu bilo HIV virusa. I sve se to veštačkim putem stvara u laboratoriji. To je zapravo test na specifična antitela koja nemaju nikave veze sa HIV-om jer HIV nije nikada bio izolovan.
Da bi se potvrdio neki dijagnostički test po svim standardima mora se pokazati da pacijenti sa pozitivnim testom imaju virus u sebi, a sa negativnim da ga nemaju. To ovde nikada nije učinjeno jer se virus uopšte ne može pronaći kod pacijenata koji su "pozitivni" na test.

HIV nikada nije pronađen ni u jednom čoveku.

HIV testovi proizvode ljude "obolele" od SIDE.

HIV "pozitivni" ljudi umiru od "lekova" protiv SIDE.


Zadnja izmjena: Pantelija; sub dec 19, 2009 3:55 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: sub dec 19, 2009 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
ja cu nadodat samo torrent pa koga volja...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AIDS
PostPostano: uto jan 26, 2010 6:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet dec 12, 2008 12:56 pm
Postovi: 36
Christine Maggiore ciji je video klip objavljen gore je inace umrla od upale pluca,tako da i nije bas
neki primer LIVE AND WELL....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 101 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz