Sada je: sub apr 27, 2024 6:56 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 1:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Ivica20 je napisao/la:
Da, imam tlakomjer, onaj oko zgloba (kazu da nije bas najtocniji, ali bar orjentaciono) i mogu redovito mjeriti tlak.
Ovo sa vizualizacijom neznam, nisam pokusao, no objasni mi kako pa cu pokusati, vjerujem da cu moci.


Pazi,

Zatvori oči i pokušaj Misaono vidjeti lopticu za tenis.
Ili ping pong lopticu.

Ako ne možeš da ih Misaono vidiš tad uzmi veći komad papira (može novine) i izgužvaj taj papir tako da dobiješ okruglu loptu.
Zagledaj se u tu loptu - zatim zatvori oči i pokušaj "vidjeti" (zamisliti) tu loptu onakvu kakva izgleda u prirodi.

Ako to možeš - javi mi.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 2:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto aug 14, 2007 12:26 pm
Postovi: 15
Lokacija: Zagreb
Uh, mislio sam da ce ici bez problema, ali nije tako...s novinama je islo nakon malo vjezbe, ali "vidim" ju vrlo kratko, mozda sekundu ili dvije...

_________________
Ivica20


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 2:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Ivica20 je napisao/la:
Uh, mislio sam da ce ici bez problema, ali nije tako...s novinama je islo nakon malo vjezbe, ali "vidim" ju vrlo kratko, mozda sekundu ili dvije...


Znam da je teško "vidjeti" no može se to postiči vježbom.
Stoga vježbaj dan-dva vidjeti kuglu učinjenu od novina ili uzmi neku loptu i vizualiziraj je - da je vidiš malo duže od nekoliko sekundi.

Uz to pokušaj i ovo.
Kad uspoješ "vidjeti" kuglu ili loptu "sakupi energetski potencijal" do te mjere da "vidiš" tu kuglu-loptu kako gori, dakle kao da je u plamenu.

Javi mi rezultat

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 3:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
tombola,
molim te, podeli sa nama šta je svrha tih vizuelizacija


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 3:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
squaw je napisao/la:
tombola,
molim te, podeli sa nama šta je svrha tih vizuelizacija


Svi oni koji mogu da vizualiraju u svom tijelu, ali i van tijela, svjetleću kuglu boje Sunca ili bijele boje, srebrnaste boje, sivo-plavkaste boje, kao i snop svjetlećih zraka i da "vidi" kako mu zrače iz dlana - to TVRDIM - mogu sebe (a često i druge) iscijeljivati, odnosno održavati svoje zdravstveno stanje u granicama Biti zdrav.

Uz to, svaki ko može da vizualizira stvari koje Želi da "vidi" je - to TVRDIM - Stara duša koja se je Ponovila ("reinkarnirala") VIŠE od 120 puta, odnosno da je Spirit monade ostvarivao u raznim Materijalnim tjelima zajedništvo na razini Spirit - Materijalno tijelo (do ovog momentalno zadnjeg) oko 7200 zemaljskih godina.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 5:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 04, 2006 9:39 am
Postovi: 21
tombola33 je napisao/la:
squaw je napisao/la:
tombola,
molim te, podeli sa nama šta je svrha tih vizuelizacija


Svi oni koji mogu da vizualiraju u svom tijelu, ali i van tijela, svjetleću kuglu boje Sunca ili bijele boje, srebrnaste boje, sivo-plavkaste boje, kao i snop svjetlećih zraka i da "vidi" kako mu zrače iz dlana - to TVRDIM - mogu sebe (a često i druge) iscijeljivati, odnosno održavati svoje zdravstveno stanje u granicama Biti zdrav.

Uz to, svaki ko može da vizualizira stvari koje Želi da "vidi" je - to TVRDIM - Stara duša koja se je Ponovila ("reinkarnirala") VIŠE od 120 puta, odnosno da je Spirit monade ostvarivao u raznim Materijalnim tjelima zajedništvo na razini Spirit - Materijalno tijelo (do ovog momentalno zadnjeg) oko 7200 zemaljskih godina.


Da li postoji neki isprobani način kako se iscjeljivati pomoću vizualizacije, ili svatko treba sam doći do toga? Npr. kad vizualiziram sunce, svaki put ga "vidim" upravo srebrnaste boje, a ne onako kako ga vidim očima u "stvarnosti". Zašto je to tako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 05, 2007 10:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
mutiny je napisao/la:
tombola33 je napisao/la:
squaw je napisao/la:
tombola,
molim te, podeli sa nama šta je svrha tih vizuelizacija


Svi oni koji mogu da vizualiraju u svom tijelu, ali i van tijela, svjetleću kuglu boje Sunca ili bijele boje, srebrnaste boje, sivo-plavkaste boje, kao i snop svjetlećih zraka i da "vidi" kako mu zrače iz dlana - to TVRDIM - mogu sebe (a često i druge) iscijeljivati, odnosno održavati svoje zdravstveno stanje u granicama Biti zdrav.

Uz to, svaki ko može da vizualizira stvari koje Želi da "vidi" je - to TVRDIM - Stara duša koja se je Ponovila ("reinkarnirala") VIŠE od 120 puta, odnosno da je Spirit monade ostvarivao u raznim Materijalnim tjelima zajedništvo na razini Spirit - Materijalno tijelo (do ovog momentalno zadnjeg) oko 7200 zemaljskih godina.


Da li postoji neki isprobani način kako se iscjeljivati pomoću vizualizacije, ili svatko treba sam doći do toga? Npr. kad vizualiziram sunce, svaki put ga "vidim" upravo srebrnaste boje, a ne onako kako ga vidim očima u "stvarnosti". Zašto je to tako?


Svakako da da - jer ja ne bih TVRDIO da nisam isprobao kako Iscijeljivati (vizualizacijom Svjetlosnih kugli i Svjetlosnog zračenja iz dlanova ruku) sebe i druge ljude.
I kako se liječi tom Spiritualnom tehnikom podučio sam još jedan broj ljudi.
Taj broj svakako nije velik jer mnogi ljudi ne mogu da vizualiziraju običnu, recimo bijelu ili crnu točku, a kamo li neki predmet koji se nalazi ispred njih a kojeg neko vrijeme gledaju.
Svakako da ti ljudi i poništavaju sve Spoznaje koje zadiru u područje; Ta meta ta physika.

Razlog zašto ti "vidiš" Sunce u srebrnastoj boji je spiritualnog karaktera.
Tako ako se je tvoj Spirit u nekom ranijem životu "družio" sa karistalima to je njihov srebrnasti odsjaj mogao ostati u Memoriji koja se kao Otisak nalazi u tvojoj Monadi.
No postoje i druga objašenjenja do kojih bi mogao doći onaj parapsiholog koji bi u direktnom kontaktu s tobom ispitao sve tvoje Spiritualne moći koje se kod tebe pokazuju.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 05, 2007 4:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
squaw je napisao/la:
tombola,
možda bi bilo dobro da otvoriš posebnu temu koja će obrađivati isceljenje, pošto se to sigurno ne odnosi isključivo na Visoki pritisak


Razmišljao sam o tome ali u ovom momentu nemam dovoljno vremena za ovo.
U stvari, negdje imam napisan veći dio teksta koji se odnosi na liječenje vizualizacijom, ali momentalno bi mi bio velik posao to pronači.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 05, 2007 9:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
U stvari, negdje imam napisan veći dio teksta koji se odnosi na liječenje vizualizacijom, ali momentalno bi mi bio velik posao to pronači.


Koristi funkciju "search" na svom kompjuteru, staviš samo izraz ili riječ iz naslova file-a... i nađe ti gdje je... i onda samo lagani copy-paste... :D


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 13, 2007 7:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
evo jedan link koji ce pomoci ljudima oko vizualizacije
http://www.nmazca.com/fractalism/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 115 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz