Sada je: sub maj 11, 2024 10:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Marihuana , legalizacija?
Protiv sam legalizacije marihuane 9%  9%  [ 14 ]
Ako su cigarete legalne, neka bude i marihuana 91%  91%  [ 150 ]
Ukupno glasova : 164
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub mar 08, 2008 2:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Probaj pa ces vidjet :-)

NO FEAR!

ili jedi gljive ;-)

Tako sigurno nećeš preći ponovno na duhan ...

Sve ti je to stvar mijenjanja vlastitog unutrašnjeg poretka.
Ako si kažeš --"neću zapali" onda se toga i držiš ;.)

Najveća pobjeda je ona koju može napravit nad sobom.
Preći preko vlastitih limitacija, ili bar naji naći kako ih zaobiči / otkloniti...

Well yeah...

NO FEAR!

There is no spoon!

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 08, 2008 3:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
Ako se bojiš da ces propušit zbog trave jedi kolace... evo baš sam jucer našo recept na netu ...jako jednostavno za priprimenit... i uopce netreba jako puno trave kao sto svi kazu...
(u nekim receptima se preporuca 1oz trave /*to je malo manje od 30g,americka mjerna jedinica "ounce"*/)
tako i u dosta recepata sta sam naso na našim stranicama tipa vutra itd.
a istina je da lik od 5 grama napravi kolace i dobri budu.

jako jednostavno kao sto rekoh... na vruce ulje (neki koriste maslac) hitit dobro izmljevenu travu (bar 5g ) ... THC se otopi u ulju i inace pogotovo u vrucem, naravno... mješamo i nakon par min odvojimo ulje sada bogato THCom i klorofilom od sitno nasjeckanog lišca koje nakon odvajanja bacimo...znaci dobro procjedimo ulje iz tog lišca naravno (svaka kap je vrijedna!)
trebalo bi biti crno zelene boje zbog klorofila.
To ulje jednostavno stavimo u smjesu za kolace i zmiksamo to... specemo kolace od toga i eto...niš lakše zbilja...


Sam sam napiso recept jer nemogu nac onu stranicu s receptom da dam link...a sjecam se ionako pa mi ni netreba.



PEACE :mrgreen:

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 04, 2008 6:25 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri apr 30, 2008 1:56 pm
Postovi: 7
http://www.youtube.com/watch?v=fe208nLLEwk

evo jedan zanimljiv isjecak sa UN-ove konferencije...
psihijatar Frederick Polak postavio je jednostavno pitanje Antoniju-Mariji Costi, direktoru UN-ovog odbora za droge...
Na pitanje kako to da Nizozemska ima legaliziranu marihuanu, a razina konzumiranja marihuane manje je učestala nego u susjednim državama u kojima "trava" nije legalizirana.
Costa odgovara da su neki coffee-shopovi zatvoreni i odlučuje zaključiti temu riječju "period" ("točka"). Na to Polak upita je li to odgovor na njegovo pitanje i dobije odgovori "zaboravi!". Kad Polak ponovi pitanje oko njega se počne vrzmati osiguranje, a Costa više puta ponavlja "period" i daje do znanja da ne želi odgovoriti. Ovo je bio treći put da je isti čovjek istom UN-ovcu postavio isto pitanje, ali nijednom nije dobio odgovor.

zanimljivo je da Costa nije ni pokusavao odgovorit na pitanje nekim argumentima o stetnosti marihuani i sl.,vec je samo odgvorio nesto drugo i zavrsio raspravu....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 23, 2008 8:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
prestao sam pusiti duhan i marihuanu ima 4g. no ono cega se jako dobro sjecam jeste da sam na travi bio nekako "trijezniji". bolje i inteligentnije sam stvari percipirao. cak sam se i smijao od kuda meni ovako odlicno rasudjivanje/razmisljanje o svim stvarima. znam samo da kada sam u normalnom stanju nisam nikada otako razmisljao. to me jako iznenadilo, da marihuana ima takvog utjecaja na mene. pitam se sto bi bilo da sam probao gljive/ayahuascu/dmt?

kako doci do ovih supstanci kod nas? :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 23, 2008 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Citat:
Horror je i ovisnost prema cokoladi i cola picima. To nemogu shvatiti oni koji s time nemaju problema.


ovisnost se odnosi na bilo što, a ne samo na drogu. A riječ droga se ne odnosi samo na opojna sredstva. Ljudi sve krivo shvaćaju.

Marihuana, kanabis, trava i resice od banane :lol:

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 23, 2008 10:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Meni duvan bistri msli i to onaj sa više nikotina. Kad se previše izbistre šinem dvije loze da se malo zamagle i poslije se osjećam vrlo lijepo. Ostalo ne koristim jer i ove navike teško finansijski podnosim.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 24, 2008 2:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 27, 2008 10:14 pm
Postovi: 63
Formice,"sto se ,bolan,pjanis,sto ne pusis travu,manje je stetna,vise udara u glavu!" :D
Najopasnija droga koju znam je-zivot:Opasan je po zivot,stvara zavisnost,uzimanje i najmanje kolicine garantovano vodi u smrt,cesti su slucajevi overdoziranja,preterana upotreba steti vama i vasoj okolini...
I niko nista!

Jesam li off? :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Marihuana, kanabis, trava
PostPostano: uto nov 25, 2008 2:58 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 11:29 am
Postovi: 22
Lokacija: Istocna Slavonija
gocat je napisao/la:
Otvaram post za ljubitelje marihuane čiji sam veliki uživaoc već godinama.

Napokon sam prevladao strahove okoline, i pritiska sistema o toj zabranjenoj supstanci. Kada pogledam iza sebe, uz sve te godine pušenja trave danas se vidim daleko kompletnijom osobom nego ostali sa kojima sam odrasao. Ne boljom, svijesnijom, ljudi jednostavno ne vide mnoge bitne stvari.

Pušio sam cigarete, prestao, smatram ih mnogo štetnijima za ljude nego marihuanu. Jedini sam iz generacije i ekipe koji je počeo i prestao pušiti cigarete.

Marihuana ima mnogo upotreba i u medicinske svrhe. No ja te svrhe ne znam, i ne znam gdje nam trava pomaže u medicini. Znam da smo je do prije 150 godina koristili u tolikim količinama da i moji bake i djedovi pamte da su ju njihovi roditelji sadili i uzgajali. Nije to ista marihuana kakvu pušimo, no vrlo su zapravo slične, one koje su se uzgajale, bile su ajmo reć nekvalitetnije za pušenje.

Čitao sam tekstove kako su od najkorisnije biljke na svijetu napravili simbol zastrašivanja mladih, kako su je kriminalizirali, sve zbog profita.

Ali meni je super drago da mogu doći na jedan ovakav otvoreni forum gdje je mnogo ljudi koji će shvatiti kako su odluke o pušenju na meni samom, te kako zapravo možda niti sami ne znaju dovoljno o temi iz prve ruke da bi osudili takvu naviku. Super mi je ovako kad zapalim, i ovo pišem na forumu jer osječam da ovdje ima više ljudi koji će drugačije reagirati nego da pomisle i osude odmah drogeraš ili slično.

Uživam u sobi, razmišljam o 2-3 voladerosa pripijena na leđa, kad ću ih početi osječati, da me ojačaju novim iskustvom, ima ih ili nema nebitno je, jer nekako sa zadovoljstvom očekujem sva ta iskustva kakva god ona trebaju biti. Svaki sunčani dan mi je ugoda, svaka zraka kroz roletu u sobi, kiša kada pada, ili vjetar kada puše, uživam u tim energijama.

Marihuana nas ne zatupljuje, ne zaglupljuje. Sve su to laži i dezinformacije, i to da one vode prema težim drogama. Sve je to od čovjeka do čovjeka, no ono što sam ja primjetio, društvo koje uživa (samo) marihuanu nikada ne pravi incidente, dok alkohola ima posvuda a ljudi se na njemu hoće rukama podavit.

Mene nije sram toga što pušim travu, i skrivam se od zakona i sistema. Sistem je ionako trul i ne vjerujem mu niti cent, iako su ljudi dobri, jesu, pojedinci, no psihopati na vrhovnim pozicijama ćine nam ovaj planet nemogućim.

Hvala znanju što se više ne osječam izgubljeno ovdje. Znanje nam govori kako ovo jednostavno nije svijet kakvim bi ga ljudi željeli živjeti, tako da se zapravo moramo izboriti da ljudi shvate kako niti oni ne moraju pripadati tom sistemu. Mi smo neprijatelji sistema, a sistem su ljudi koji su nam braća.

Ima li među ovim korisnicima foruma još istomišljenika, uživatelja marihuane, možda sa nekim korisnim il negativnim iskustvima? :)

Nema da nešto raste u prirodi ili nam priroda sama daje, da nam je zabranjeno, razumijete li taj zakon?
evo i ja se pribiljezavam u ovu vasu grupu :D :D Istina..kao mladji sam to poceo pusiti samo zato jer je kao cool i jer su svi oko mene pusili...htjeo sam ispast FACA a bogami imao sam i vise samopouzdanja...pusio sam enormne kolicine marihuane ali u svrhu da se samo razvalim...sad je to druga prica..sad je pusim sa gustom i u svrhu upoznavanja samoga sebe,promjene percepcije razmisljanja..kad pusim imam lude ideje ali ne samo to..pomaze mi da neke stvari vidim realnije..da donesem pravu odluku...i fakat mi u tome pomaze..

Nazalost nemam ni ja uvjeta za posaditi,pa moram kupovati..na kvalitet se nemogu pozaliti jer ovdje kod nas je zbilja dobra roba...ali te predrasude prema marihuani su strasne...ljudi jednostavno neshvacaju da su recimo alkohol ili duhan mnogo stetniji..mene to jako ljuti i nekad sam toliko ljut da mi dodje da uzmem magnetofon i svima kazem pravo stanje stvari :D ai naravno odmah bi zavrsio u buksi pa se suzdrzavam :lol: Sve u svemu Marihuana je zakon ako je koristis u prave svrhe..a ako i ne..ako je koristis samo da bi se razvalio malo i opustio..opet je dobra :rotfl:

MARIHUANA =D> =D> :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 20, 2009 2:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
Jedan odlican tekst o ovoj preljepoj biljci

Marijuana and Spirituality
By Kevin Nelson

Kevin Nelson is 32 years old and works in the fields of Earth Education, wilderness leadership, environmentally responsible homebuilding, and ecological textiles. He lives in Washington state where he divides his free time between playing music and freelance writing. Using the herb as a catalyst for spiritual reflection, he remembers that at a moments notice, yet so frequently forgotten, we may be conscious of the "glorious beauty of the world."

Describing why I smoke marijuana presents an interesting challenge, like trying to articulate the content of a slippery dream in the morning light. There is an ineffable quality to this noble plant that has captivated my mind throughout life as it has captivated hundreds of millions of minds for the past 12,000 years of human history. It reminds me of a line by Robin Williamson - "Whatever you think, it's more than that." Nevertheless, I'm game for an attempt at describing why this plant has proven to be so personally beneficial.

Like most powerful experiences available to human beings, how we define our relationship to the experience is key to what we will get out of it. I had the great fortune of not trying cannabis for the first time until I was 18-years-old. My psyche had the opportunity to develop mostly unencumbered by chemical influences. My only experience with altered states prior to this time was with alcohol intoxication - a kind of numb, excitable giddiness that teenagers seem to find so appealing. Alcohol made me act less inhibited, somewhat reckless and, in retrospect, generally foolish. The high school I attended was influenced heavily by a focus on sports and fashion. In my final year there I began taking an interest in a group of friends with intellectual, questioning minds, with more fascinating and artistic interests than keg parties and pep rallies. Unsurprisingly, it turned out that many in this group smoked marijuana, albeit with a low-key discretion due to the generally negative attitudes about marijuana prevalent at the school.

This was my first curiosity - why would extraordinarily intelligent and creative people smoke cannabis when we were taught in health class that it was so dangerous, deleterious, and immoral? I couldn't resist knowing the answer. Just before graduation I tried marijuana for the first time, cooked into brownies - I ate four.

In retrospect I consumed a quantity of marijuana that potentiated its mild psychedelic qualities. What I discovered was astonishing. All the colors and sounds of that warm May day seemed more saturated. The present moment took on an extra dimension as my mind cascaded with thoughts that poured out in phrases and filled every moment with humor and insight. What was happening? I was basking in some kind of previously unknown but instantly likable euphoric glow, and I felt as though I was getting acquainted with myself and maybe my very existence for the first time. Or was it the second time? Had I ever considered my 'existence' before? It was hilarious and profound, exotic yet familiar, with a paradoxical but somehow obviously logical quality to it. The most shocking conclusion I drew from the experience was that despite general societal disapproval (and its harsh illegality)...I really liked it.

Being the disciplined, overly deliberate person that I am, I didn't try it again for another 4 months. I needed to consider what I'd learned from the first time. But upon trying it again, and enjoying it again, I found myself completing the transition from hanging out with an athletic drinking crowd to a more intellectual smoking crowd.

My circle of friends enjoyed marijuana as a creativity enhancer. We would get together and smoke, and go for hikes, as well as draw, paint, play music (I learned how to play a musical instrument during this time), discover philosophy, or just collapse in fits of hysterical laughter. It felt like an incredibly safe, fertile, adventurous, expansive time. It was as though I'd hit a switch that made life seem more tangible, real, precious. My association with marijuana was solidified then as being a catalyst for aesthetic and spiritual reflection. For example, though I'd always been fascinated by the night sky, looking at the stars while high filled me with a kind of awe I'd never experienced before - the wonder of a human being facing the present, eternal, dynamic cosmos. I wasn't seeing anything that wasn't there before, or seen before. On the contrary, it was this feeling of connection to the race of humanity that preceded me, looking up at the stars with similar awe, that brought such an indescribable warmth to this reverie. I was seeing and feeling reality through a greater bandwidth. Marijuana didn't filter the world; it unfiltered the world.

Artistic pursuits went from being perceived as an entertaining adjunct to culture, to being indivisible from the definition of culture. Suddenly art and music represented humanity's highest aspirations and deepest traumas. Everything became more profound, and everything became lighter at the same time.

I believed that if more people smoked marijuana and drank less alcohol (or no alcohol), the world would experience a kind of renaissance of peaceful artistic and philosophical pursuits.

In other words, typical idealistic tendencies that the media and politicians love to hate about the 1960s. The only difference was that this was the 1980s. My friends and I used to laugh about the self-righteous Baby Boomers who smoked marijuana like peaceful spirits in the Sixties, probably enjoying similar revelations, then grew up to become the most vicious drug warriors of all time, destroying the lives of millions of people the world over. I guess one thing that's changed is that no one laughs about that anymore. Well, that's the past, what about the present? How would I describe my current relationship to cannabis? After all, following the Boomers' example, shouldn't I confess my past use, profess an infinite contempt for the plant, and beg forgiveness? In a word, no.

These days, when I smoke a small amount of marijuana, my body feels both relaxed and enlivened, active and content. My mind and my body feel quenched inside a visionary moment with a warm glow of serenity. It feels like a kind of cerebral sexuality, like a sixth or seventh sense, suddenly come animate. I feel like a spiritual animal.

I often feel like exercising - hiking or biking - while high, and when I do I can feel my blood pumping, my lungs expanding, my muscles contracting and releasing. I feel the current state of my body's functioning and I am inspired to improve that state.

When I smoke and go for a long bike ride I often think in musical thoughts. I'll hear a dynamic, building rhythmic complexity as I'm climbing a hill, and an exultant vocal crescendo as I speed down the other side. It's as though the plant is narrating the experience of the moment. Hypnotic themes match the changing scenery and sometimes reprise when the course reaches full circle. The challenge and discipline, of course, is then to try to translate that ephemeral inspiration into a fully realized musical form. When playing guitar and writing music, marijuana reveals itself to be what I consider a 'creational' drug. A sudden sense of newness and musical unpredictability foster what I call 'the illusion of randomness' necessary to facilitate creativity. Chords and song structures beg to stretch out and reflect the dynamic quality of the world. On many occasions I've been able to apply sections of what I've 'heard' in these exercise sessions and build songs around them.

Listening to music while high can be an extremely pleasurable experience. Music simply sounds more profound in altered states in a way that is difficult to convey to people skeptical of transcendental experiences. A musical piece may sound both deconstructed into its primary instrumental components, yet synergized in a way that expresses its deepest meanings and flow. Lyrics may suddenly be revealed as inane and trite, or deeply expressive and pregnant with meaning.

Drug warriors revile the sense of time alteration brought on by cannabis and distort this characteristic in an attempt to frighten people. But upon smoking slightly larger amounts of the plant, this experience of time expansion feels wholly human.

Time slows down. First minutes, then seconds begin to expand, taking on a depth beyond common comprehension. Focusing on the subtle character of these moments as they unfold, the slippery origins of thoughts may reveal themselves within the dynamic flow of a continuous present. My mind shifts from micro-analyzing to macro-analyzing the wide range of emotions, feelings, considerations, and free imaginings.

These observations are available for our examination in every waking moment of every day, but we take them for granted like the air we breathe, like the glorious beauty of the world, like the fact that we're on a planet spinning through an infinite universe. It's unnoticed.

I realize that a lot of people smoke and do not hear music this way, nor are they inspired to exercise, philosophize, or aggrandize the world. This brings me to an important point. The quality of an individual's cannabis experience is dictated strongly, perhaps wholly, by one's surroundings, companions, and personal intentions - it is essential to be completely honest about your reasons for using this plant. And if you are going to smoke with others, it is important that you feel safe in the environment, and comfortable being yourself in their presence.

Secondary characteristics that certainly help the cause are having the highest-quality organically-grown cannabis flowers available and smoking through a water pipe which cools the smoke, filters extraneous particulate matter, and concentrates the experience. Potent marijuana allows you to smoke far less to achieve the desired effects - less smoke = less wear and tear on the body. Water-cooled pipes, as well, are easier on the lungs and better for the mind. Appropriate technology.

Ultimately, though, the key with marijuana, and with sexuality for that matter, is to approach the experience with mindfulness and an open heart. Our society both sells and denies sexuality at the same time because we are attracted to and repelled by that which cannot be controlled. Similarly, we glorify the great works of art and music inspired by marijuana and other psychedelics (ex. Beatles, Miles Davis, Louis Armstrong, Willie Nelson, ad infinitum...) while casting aspersions on the catalyst that helped inspire that art into existence. Opening the social dialogue regarding sacred plants could expand a much-needed sense of empathy among the human community. Marijuana prohibition has been one of the greatest frauds of the 20th Century. Let us hope that the new century ahead will see an end to this sad chapter in history. Because, for an adult, using marijuana with mindfulness seems to me as much a natural part of the human experience as thinking, feeling, breathing, music, sexuality, laughter, or other forms of prayer.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 11:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
http://www.youtube.com/watch?v=Ps3xjAyBbtI

prvi zvanicni test marihuane, uradjen tamo pocetkom 70-ih
ovaj video MORATE pogledati :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 21, 2009 11:57 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 18, 2009 1:11 pm
Postovi: 5
Evo pogledajte ovaj film (sa hrvatskim prijevodom) pa ćete shvatiti zašto kažnjavaju i pribijaju na stub srama sve one koji se usude uzgajat marihuanu. Prokleta lova!!!

1/7 http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7Uysg
2/7 http://www.youtube.com/watch?v=vmQB4riDj9M
3/7 http://www.youtube.com/watch?v=tk7U3qekHbg
4/7 http://www.youtube.com/watch?v=oum9y9EOO8I
5/7 http://www.youtube.com/watch?v=tuDDtMvJPQ0
6/7 http://www.youtube.com/watch?v=5suHOgP5wgA
7/7 http://www.youtube.com/watch?v=OzqkI7wbp9s
__________________


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 21, 2009 6:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ajde ako neko mozhe da indukuje neku paranormalnu sposobnost, neka se uduva pa onda proba. I neka stavi kameru da kasnije mozhe da vidi shta mu se dogadja.
Sve shto tje uspeti je da zaradi glavobolju...
Thc je jedna od supstanci na koju manipulatori primenjuju obrnutu psihologiju.. Posmatrajte sebe - na koji nachin usvajate informacije kad ste "high" i "sober".
Pitam se koliko li se tek dok ste "high" u vashu svest dublje urezhu mentalni programi?
Definitivno-mach sa 2 oshtrice.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 21, 2009 7:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
u Americi su pokusavali da uvedu zakon o smrtnoj kazni ako drugi put uvate nekoga sa travom. DEA hapsi ljude i u saveznim drzavama u kojima je konoplja legalna, ljude koji koriste biljku u zdravstvene svrhe. Isto je u vecini drugih drzava. Jasno je da zele potpuno zabraniti biljku, ko zna zbog cega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 21, 2009 7:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
kad si high onda vidiš svijet kakav zapravo jest.
živ, malo usporen, lijep, čudesan, apsurdan i prokleto smiješan.
in cannabis veritas :mrgreen:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 21, 2009 10:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Na mene trava ima efekat jedino da dobijem glavobolju ako pokusham da RAZMISLJAM, a ne da mi pomazhe da povezhem informacije. Mozak offline i upija sve shto mu kazhu... i dok se ostatak "duvachkog orkestra" valja od smeha i dobrog raspolozhenja redovno ostajem "mrtav ladan"

Mozhda na mene ima drugachiji efekat, ali znam da meni treba u svako doba dana i notji chista glava, bez ikakvih psihoaktivnih supstanci.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 22, 2009 2:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
nepusim travu..jesam jednom i nije mi se svidjelo ,pa nema smisla forsirat..al imam prijatelja koji svaki dan uredno par puta dnevno..i par jointova ...hehe on je hodajuca komedija...covjek je totalno izgubljen u vremenu i prostoru...milijardu prica ima o njemu ehehehe... :lol:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 22, 2009 10:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
Valjda? je napisao/la:
Na mene trava ima efekat jedino da dobijem glavobolju ako pokusham da RAZMISLJAM, a ne da mi pomazhe da povezhem informacije.

pa u tome je ljepota - da ne možeš razmišljati. da se brbljavac u glavi malo ugasi i da malo uživaš u tišini.

@ Dario
jednom je premalo, treba više puta probat :)

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 22, 2009 11:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Čuh večeras na vijestima da je Obama dozvolio slobodno sađenje i uzgajanje konoplje u medicinske svrhe. U SFRJ je konoplja bila industrijska biljka a vjerujem da se i danas poneđe sadi iz istih razloga.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 23, 2009 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
extranoize je napisao/la:
Valjda? je napisao/la:
Na mene trava ima efekat jedino da dobijem glavobolju ako pokusham da RAZMISLJAM, a ne da mi pomazhe da povezhem informacije.

pa u tome je ljepota - da ne možeš razmišljati. da se brbljavac u glavi malo ugasi i da malo uživaš u tišini.


Aj brate batali zavisnost na 1 sekund i prochitaj drugi deo mog posta. Mislim da ti se download mentalnih programa tada ubrzava bar za 200%. Samo upijas informacije na najpasivniji moguci nacin..teoretske sanse nema da se nechemu suprostavis i da to uspes da argumentujes. A kontas - zato shto ti je "lepo" da je i dobro...

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 23, 2009 8:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
nema tu nikakve zavisnosti. ovo za mentalne programe isto nema smisla, osim ako pod tim ne računaš gluposti koje valja napušena ekipa...al u tome nema ništa loše. ja ne upijam informacije, nego mi baš bježe ili krivo shvaćam ili sve gledam iz nekog drugog kuta.

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz