Sada je: pet maj 03, 2024 4:17 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet nov 06, 2009 6:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Nisam gledala na kolicinu. Izvinjavam se.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub nov 07, 2009 1:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
vedrina je napisao/la:
Može li neko da nam kaže kakva su iskustva MMS-a sa novim gripom. To je sada mnogima veoma važno.


Ok, ajmo to reci vrlo jednostavno. Klor dioksid ubija viruse. Sve viruse. I tu nema problema, ako te zanima aspekt ubijanja virusa. Kako toga, tako i buduce viruse, koji se isto projektiraju u laboratoriju, klor dioksid ce ga ubiti.

Eventualno moze biti problema s nekim gljivicama, kao sto je recimo candida albicans, neke gljivice mogu proizvoditi antioksidanse... I onda krenes na reduktore. :) Recimo, srebro. :) I toliko o patogenima. Svima.

MMS je odlicno sredstvo za svaku gripu. Ovu sada, neku buducu, neku proslu (stvarno je uspjesna bila ona iz 1918...)...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub nov 07, 2009 7:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 06, 2009 11:10 am
Postovi: 3
Lokacija: Sombor
50% aktivator - Da li to znači da se može naprosto uzeti 50 g limunkske kiseline i 50 g vode? Te na jednu kap MMS-a ide jedna kap aktivatora?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub nov 07, 2009 10:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
vedrina je napisao/la:
50% aktivator - Da li to znači da se može naprosto uzeti 50 g limunkske kiseline i 50 g vode? Te na jednu kap MMS-a ide jedna kap aktivatora?


Da, to znaci upravo to, uzmes istu kolicinu limunske i vode i dobijes 50% limunsku otopinu. I da, prema tome bi ti trebao kapati isti kolicinu klorita i limunske, ako je ova zaista 5x kiselija...

No, mene muci sto ce biti s klor dioksidom, ako nece biti dosta vode da se otapa u njoj. Zbog zasicenosti otopine vode, moze se desiti da dio klor dioksida se ne otopi u vodi, da pobjegne van i samim tim ne ude u tijelo. Jasno, to bi trebalo testirati, vidjeti tocnu kolicinu klor dioksida u vodi pri jednom i pri drugom procesu aktivacije. Medu zadnjim postovima na forum.hr-u prijatelj i ja smo testirali koliko ima klor dioksida pri normalnom procesu aktivacije. Pa mozes tamo pogledati, a svakako da bih ja prije prelaska na 50% limunsku za stalno htio znati koliko klor dioksida zaista ostane u casi vode koja se popije na kraju price.

I naravno, gdje je toliki problem u aktivatoru? Voda je skoro besplatna, tocis ju iz pipe, hektolitar vode je relativno jeftin... I naravno, ja nisam nikada kapao limunsku, ja za to koristim spricu. A i o tome sam pisao... Bazdaris kapaljku kojom kapas klorit, onda vrlo lako izracunas koliko ti treba limunske da aktivirao tvoj broj kapi klorita... Ako koristis kapaljku koja odgovara Humblovoj specifikaciji (17 kapi je 1ml), onda je to dijeljenje s 3. 3 kapi klorita traze 1ml limunske... 1 kap 1/3ml limunske...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned nov 08, 2009 7:34 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 06, 2009 11:10 am
Postovi: 3
Lokacija: Sombor
Poručio sam MMS sa sajta http://www.vitalundfitmit100.de/epages/61507702.sf/en_US/?ViewObjectID=1183429 i to OneOneSet, 100ml MMS1 + 50% citric activator + E-Book on DVD. Zato me zanima da li je 50% aktivator uredu. Verujem da je to uredu jer se radi o sajtu koji se nalazi na zvaničnoj listi snabdevača MMS-om, pretpostavljam odobrenih od Jima Humblea.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon nov 09, 2009 12:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
vedrina je napisao/la:
Zato me zanima da li je 50% aktivator uredu.


Ja imam svoje razloge zasto uzimam 10%, a to je uglavnom zbog toga sto je Humble testirao s time, s tom kolicnom limunske, a bitna je i kolicina vode, jer se klor dioksid mora u necemu otapati, da ne bjezi odvise u atmosferu. To je moj razlog zasto sam na 10% otopini.

E sad, s druge strane, limunska kiselina je toliko jeftina, da to uopce nije cjenom problem. Do nje se dode u svakoj trgovini. Ili barem svakoj vecoj... I bagatelno je jeftina...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon nov 09, 2009 2:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 09, 2009 2:23 pm
Postovi: 1
Za početak pozdrav svima! :) (upravo sam postao član ovog foruma pa red je da vas pozdravim ;) )

MMS uzimam oko 20 dana s tim da sam zadnjih 5 dana počeo da ga koristim i spolja.
Želja mi je da se rešim gljivica na koži glave koje uzrokuju seboroični dermatitis.

Prvih 15 dana nisam primetio nikakve promene niti poboljšanja (jedino nokti mi sada izgledaju zdraviji ako to ima neke veze), iako sam nekoliko puta osetio mučninu i imao sam konstantu dijareju prvih par dana. Nakon četvrte kapi mi je bilo tako loše da sam povratio. Isto i nakon osme i 14-te. Uzimao sam ga 2x dnevno u razmeri 1:5 (28% rastvor 80%NaClO2 + 10% limunska kiselina). Sada sam smanjio uzimanje MMS-a na 1x dnevno, juče i danas uopšte nisam uzimao jedino sam nastavio da ga koristim spolja na vlasištu (10 aktiviranih kapi + 1/3 čaše vode, to umasiram u vlasište i ostavim da se osuši).
Iskreno imao sam veliku nadu kada sam krenuo sa uzimanjem ali sada postajem sve više skeptičan.
Ne primećujem nikakvo poboljšanje :S

Možda grešim negde u uzimanju? Koliko je vremena potrebno da bi se videla poboljšanja kada je reč o gljivičnom obolenju.

Takođe sam primetio da se koža iritira kada MMS umasiram u vlasište i kada umijem lice sa MMS-om. I to na mestima gde se pojavljuje seboroični dermatitis. Nije ništa strašno ali koža je suva, pocrveni i peruta se, što baš nije prijatno za videti.
Da li da nastavim sa spoljašnjom upotrebom iako mi se koža iritira?

Takođe me zanima da li neko ima iskustva sa upotrebom MMS-a na vlasištu. Nailazim na članke u kojima piše da MMS izbeljuje kosu a opet, sam Jim Humble je na nekoliko mesta napisao da ne izbeljuje i ne oštećuje kosu. Eto to me malo zbunjuje.

Koliko je vremena prošlo od kako ste vi primetili prve promene?

Hvala unapred na odgovoru :)
Pozdrav svima još jednom!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon nov 09, 2009 10:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
Evo slučajno sam naletio na ovu temu i pročitam tvoj post.
I sam bolujem od seboreje i pokušao sam sa MMSom i isto kao i kod tebe stanje se pogoršalo pa sam odustao. Čitao sam iskustva drugi i samo je nekim pomoglo ali na duži period uzimanja minimum 3 mj. Jedna je žena imala problem sa blagim perutanjem i pila je MMS i to 2x po 5 kapi na dan i nakon 3 mjeseca perut je nestala. Na dobrom si putu jer problem je unutra i tretiranje izvana i prikrivanje je samo kupovanje vremena. Teško je tu dati pametan savjet jer i sam neznam točan uzrok, probao svega i sve što sam uspio je držati ga pod kontrolom sve ostalo je imalo mali efekat na izlječenje. Ništa ako nisi isprobavao druge terapije, moj savjet je nastavi s MMSom barem još mjesec dana ali nemoj ga stavljat na kožu jer samo pogoršavaš stanje. Daj mu šansu od par mjeseci jer mjesec dana je malo za bilo šta i valjda će biti pomaka. Nemogu tvrdit da će djelovat jer seboreja je kod svakog različita i što vrijedi za neke ne vrijedi za druge zato kad si krenuo s njim šteta da odustaneš. Obavezno kupit neki mineralni suplement gdje imaš željezo, cink, selen i sve ostalo jer MMS "troši" njih a mi sa seborejom smo i ovako na minimumu što se tiče toga.

_________________
Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by the rulers as useful. ~Seneca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto nov 10, 2009 12:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
nemp je napisao/la:
Možda grešim negde u uzimanju? Koliko je vremena potrebno da bi se videla poboljšanja kada je reč o gljivičnom obolenju.


Ne znam gdje grijesis, osim u ocekivanju cuda... Mozda te zavarao naziv? Mislim da ono miracle zbuni covjeka... Ne, ne radi se o cudu... Radi se o osnovama kemije. I vrlo jednostavnim osnovama.

E sad, ajmo konkretno, da bi tebi MMS pomogao, moras znati kako djeluje. On makne patogene, sve. Dakle, ti moras maknuti sve patogene iz svog tijela. Pa tek onda se tijelo moze poceti popravljati. A tu sad idemo na onaj dio, kako maknuti sve patogene iz svog tijela. Prvo moras znati da je ovaj nacin kako uzimas stari nacin, koji se sada zamjenjuje superiorniji nacinom, koji je teze koristiti jer zahtijeva konstantno uzimanje (svaki sat po mogucnosti), ali opet, brze dodes do cilje, tj. to ubijanja svih patogena.

Jasno, tvoje je da odlucis da li to i zelis uraditi...

I da, jedna jako vazna napomena, MMS ne djeluje kao recimo tableta protiv bolova. Da ga uzimas, pa da te ne boli. On radi tako sto makne uzrocnika bolova (bolest, kojeg god problema), pa tebe zato vise ne boli. Kada se maknu patogeni, tijelu moze trebati vrijeme da se problemi saniraju. Recimo, ja uzimam duze od godinu i pol, a jos uvijek imam nekih fizickih ostecenja koje me muce. To je tako, MMS nije cudesan, to je samo ime... On djeluje onako kako djeluje. Efikasno, pouzdano, ali trazi vrijeme.

E da, ako kazes da imas iritaciju koze, koliko vode dodajes? Dodaj vise. I koristi za topicalno uzimanje srebro, kao i za oralno, to je puno bolje kombinirati, MMS i srebro...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto nov 10, 2009 2:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 10, 2009 8:46 am
Postovi: 10
Pozdrav svima na mom prvom postu i jedno pitanje vezanu uz MMS2 ili kalcij-hipoklorit...

Da li netko zna što se događa s kalcijem iz kalcij-hipoklorita koji kad se spoji s vodom daje hipokloritnu kiselinu ali i ione kalcija.
Što se u tijelu događa s tim kalcijem?

Da li to ovisi o količini kalcij-hipoklorita koju unosimo u organizam ili ...?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto nov 10, 2009 7:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:41 pm
Postovi: 8
Pitanje.
Dakle, kaže za životinje 3 kapi za svakih 12 kila. Recimo da pas ima 36 kg, to bi bilo 9 kapi. To je maksimalna dnevna doza, jel tak?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto nov 10, 2009 9:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
Emmet je napisao/la:
Pitanje.
Dakle, kaže za životinje 3 kapi za svakih 12 kila. Recimo da pas ima 36 kg, to bi bilo 9 kapi. To je maksimalna dnevna doza, jel tak?


To je maksimalna doza koja se moze dati zivotinju od jedanput. A tada se po toj recepturi uzima 2x dnevno. Onda bi to znacilo da ujutro dobije 9 kapi, a uvecer isto 9 kapi. I naravno, treba doci postepeno do toga.

A da se daje svaki sat, onda bi se davalo 3 kapi maksimalno. Ali to maksimalno, to znaci odjedanput 3 kapi, svaki sat (od oka).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto nov 10, 2009 9:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
gogoxxx je napisao/la:
Da li netko zna što se događa s kalcijem iz kalcij-hipoklorita koji kad se spoji s vodom daje hipokloritnu kiselinu ali i ione kalcija.
Što se u tijelu događa s tim kalcijem?


Sigurno da ulazi u tijelo. Kalcij kao takav ima svoju funkciju u tijelu. Treba uzimati magnezij, u slucaju velikih doza kalcija u tijelu, inace bude problema. A sto se tice ovog kalcija, iz kalcijevog hipoklorita, jedan kemicar mi je skrenuo paznju da u slucaju da se mijesa s vodom prije nego sto se popije, kalcij se moze hvatati na jezik. Nisam probao, ali ja mislim probati bez tableta, zato sto je to puno jednostavnije. Sama hipoklorna kiselina je slaba, ne bi trebala osteti organe na putu do zeluca.

No, kada cu nabaviti kalcijev hipoklorit, onda cu moci pricati vise o tome kako izgleda to uzimati...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub nov 14, 2009 7:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet nov 05, 2009 1:49 pm
Postovi: 9
Pozdrav svim forumasima. Novi sam korisnik mms-a i imam vrlo vazno pitanje:
Krenuo sam sa mms-om prateci drugi protokol, odnosno manje a cesce. Interesuje me ako prvog dana uzimam prvo 1x5 na svakih dva sata, vidim da nema reakcije, uzmem 2x5 i time dodjem do maksimuma da li narednog jutra krecem ponovo sa 1x5 ili nastavljam sa 2x5 na svaih dva sata?Ako mi je nakon nekog vremena 6x5 maksimum da li cu narednog jutra krenuti ponovo od npr 2x5 i postepeno povecavati ili cu krenuti od 6x5 od jutra?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned nov 15, 2009 1:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
acikast je napisao/la:
Pozdrav svim forumasima. Novi sam korisnik mms-a i imam vrlo vazno pitanje:
Krenuo sam sa mms-om prateci drugi protokol, odnosno manje a cesce. Interesuje me ako prvog dana uzimam prvo 1x5 na svakih dva sata, vidim da nema reakcije, uzmem 2x5 i time dodjem do maksimuma da li narednog jutra krecem ponovo sa 1x5 ili nastavljam sa 2x5 na svaih dva sata?Ako mi je nakon nekog vremena 6x5 maksimum da li cu narednog jutra krenuti ponovo od npr 2x5 i postepeno povecavati ili cu krenuti od 6x5 od jutra?


Ako sam ja tu nesto razumio... Cesce po manje metoda znaci da uzimas svaki sat (koliko mozes redovito). Dakle, oko 10-12x dnevno uzimas MMS. (inace, ako si budan 16h, onda bi to bilo 17x dnevno)

A pocinjes s 1 kapi. I ides do 6 kapi, ako si odrasla osoba.

Dakle, prvi dan svaki sat uzmes 1 kap. Drugi dan uzmes 2 kapi. Treci dan 3 kapi. I tu te vec (ako ne i drugi dan) obori herxheimer. I onda kontroliras herxheimera, nastojis dizat i cilj ti je doci do 6 kapi svaki sat u toku dana. Sto je jako tesko, vjeruj mi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri nov 18, 2009 8:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:41 pm
Postovi: 8
Evo da javim svoje iskustvo do sada. Pas kojem je dijagnosticirano kronično zatajenje bubrega, i nije imao dobre prognoze, nakon dva tjedna primjene MMS-a je još uvijek živ. :) Kakvi su mu nalazi, znat ću za nekih tjedan dana kad idemo na kontrolu. Sada mogu reći da se pas ponaša odlično, nakon tjedan i pol kojih je bio prilično loše sada je živnuo, ima apetita, jede, pije, ima normalnu stolicu i sve u svemu izgleda sve bolje. Ali najzanimljivije od svega je da sam pije MMS, ne moram mu ga štrcati špricom. To mi je zbilja nevjerojatno. Eto, u nadi da mu ovo doista pomaže, javim se nakon kontrole za kojih tjedan dana.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri nov 18, 2009 10:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 21, 2009 10:16 am
Postovi: 13
Emmet je napisao/la:
Ali najzanimljivije od svega je da sam pije MMS

Zivotinje znaju i uzimaju sto je njima potrebno. :)
Na pocetku ni meni nije smetao MMS a kasnije mi se ogadio. :)
Mozda tako i kod tvog psa bude isto,kad ozdravi nece vise htjeti piti. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet nov 19, 2009 1:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 31, 2009 2:29 am
Postovi: 174
Emmet je napisao/la:
Ali najzanimljivije od svega je da sam pije MMS, ne moram mu ga štrcati špricom. To mi je zbilja nevjerojatno. Eto, u nadi da mu ovo doista pomaže, javim se nakon kontrole za kojih tjedan dana.


Bas mi je drago zbog psa. A koliko sam cuo, bio je na veterini, nisu mu bas neku nadu davali... No, ono sto mene iznenaduje, da on to zeli popiti... Mozda zivotinje imaju bolji sistem pri izbacivanju leseva patogena, tj. ne muci ga toliko herxheimer? Tko bi znao. MMS se inace zgodi zbog asocijacije koja se razvije zbog mucnina, povracanja i proljeva, a ne da je okus sam po sebi los, neugodan, ili nesto slicno.

Sto se tice kontrole, ja se isto nadam da ce sve biti ok, ali obicno moze trebati malo vise vremena da se neki fizicki pokazatelji poprave. Dakle, budi uporan, vec to sto je psu bolje, sto hoce jesti, piti, to su sve znakovi zivota, volje za zivotom, a to je pak i najbolji pokazatelj. Ajde, daj javi kako je bilo. A i ako ti se da, daj malo pisi kako je on podnosio doziranja, s koliko si krenuo i opcenito, malo o tome kako mu dajes. Ja znam kako sam ja podnosio i kako podnose ljudi oko mene, ali je dobro znati kakva su iskustva s kucnim ljubimcima, mnoge bi to moglo zanimati, ako nista drugo, da se uvjere da je uzimati MMS sigurno. Joj, ja sada kao da prelazem testiranje na zivotinjama, sto radi Big Pharma... :( Ma, siguran je MMS, ali ljudi nekad u to ne vjeruju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: VIRUSI
PostPostano: sub nov 21, 2009 12:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 02, 2009 9:46 pm
Postovi: 4
SVINJSKA GRIPA
Testirao sam ClO2 na svinjskoj gripi i odmah mogu reći da preventivno pomaže, ali ako ste vec u težem stadiju oboljenja onda nećete odmah ozdraviti. Bitno je prepoznati prve simptome gripe i početi s jačim dozama tako da se virus zaustavi prije nego što se proširi na pluća. Cura je bila bolesna 2 tjedna, od toga 2-3 dana tempeature i lošeg stanja (bolovi u mišićima, temperatura), a ostatak dana kašljanje i bolovi u plućima. Greška je kod nje što se nije počela odmah liječiti, imala je simptome i jedan naporan dan gdje se iscripla i nije moga uzimati kapljice.
Ja se nisam razbolio, a bio sam nonstop bio uz nju thi 2 tjedna. Povremeno me znalo stezati u grlu, ali držao sam se svoje doze od 3x8kapi dnevno (ili 2x ovisi kak stignem).
Skužio sam da ClO2 vrlo efektivno liječi sinuse, nema začepljenog nosa (ni kod svinjske ni kod klasične viroze).

HEPATITIS-C
Puno sam tražio na netu svjedočanstava ljudi koji su testirali ClO2 na ovoj bolesti, našao sam nekoliko slučajeva da se liječe, ali ni jednu potvrdu izliječenja. Bez obzira na to, savjetovao sam frendu da počne uzimati ClO2 pa možda pomogne. Ima hepC već dugi niz godina. Pio je 3 tjedna 15x2 pa je imao pauzu mjesec dana, pa je prešao na 10x3 4 i pol tjedna. Bio je prošli tjedan na testirnju i nažalost, nije se izliječio, čak mu se povećao broj virusa od zadnjeg testianja :(. HepC je teažk virus, možda ClO2 ne može doći do svih dijelova tijela i pobiti skrivenu gamad, možda terapija treba biti agresivnija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: VIRUSI
PostPostano: sub nov 21, 2009 1:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 21, 2009 10:16 am
Postovi: 13
collector je napisao/la:
možda terapija treba biti agresivnija.

Prije bih rekao da treba biti ucestalija,nego agresivnija.
Bolje da se uzima vise puta dnevno po manje kapi,nego par puta po vise kapi.
Ako moze svaki sat uzimati po 6 kapi,recimo 8 sati,bilo bi puno efikasnije od 3x dnevno po 15 kapi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz