Sada je: sub apr 27, 2024 9:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri mar 16, 2011 3:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 9:43 am
Postovi: 6

Evo ja konačno nabavio MMS i počeo sa primjenom pa evo mojih dojmova za početak!

Budući da se inače hranim sirovom hranom cca 2 godine smatram se donekle očišćenim te sam krenuo prema naputcima iz Humbleove knjige ali ne od par kapi već od 6 i stigao sam do 11 bez ikakvih nuspojava osim možda ponekad podrigivanja nakon primjene i u par navrata mi se učinilo da osjećam laganu mučninu(ili mi se to samo čini jer su mi poznate nuspojave.)
Ono što me malo buni je sama procedura i nisam uspio ponovno naći u knjizi je to da li se doza pije jednom ili dva puta dnevno i u kojem razmaku ako je više puta?
Počeli smo svi četkati zube i dojmovi su odlični,desni i zubi mi tako dobro nisu izgledali već godinama,a radim to samo par dana.
Kad ja odradim kompletnu turu kreće i ostatak obitelji!
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri mar 16, 2011 9:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jun 20, 2007 8:29 pm
Postovi: 17
sirovi je napisao/la:

Evo ja konačno nabavio MMS i počeo sa primjenom pa evo mojih dojmova za početak!

Budući da se inače hranim sirovom hranom cca 2 godine smatram se donekle očišćenim te sam krenuo prema naputcima iz Humbleove knjige ali ne od par kapi već od 6 i stigao sam do 11 bez ikakvih nuspojava osim možda ponekad podrigivanja nakon primjene i u par navrata mi se učinilo da osjećam laganu mučninu(ili mi se to samo čini jer su mi poznate nuspojave.)
Ono što me malo buni je sama procedura i nisam uspio ponovno naći u knjizi je to da li se doza pije jednom ili dva puta dnevno i u kojem razmaku ako je više puta?
Počeli smo svi četkati zube i dojmovi su odlični,desni i zubi mi tako dobro nisu izgledali već godinama,a radim to samo par dana.
Kad ja odradim kompletnu turu kreće i ostatak obitelji!
Pozdrav!

Po meni, posto se plin iz MMS-a oslobadja u tijelu do 12 sati, najbolje je uzeti dvije ili vise doza dnevno. Radije manje kapi, ali vise puta. I nikad na prazan zeludac, vec najbolje 15 minuta poslije jela.

_________________
Sve što ne povređuje mene ili bilo što u univerzumu, dobro je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri mar 16, 2011 9:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 12, 2010 8:19 pm
Postovi: 39
Citat:
Ono što me malo buni je sama procedura i nisam uspio ponovno naći u knjizi je to da li se doza pije jednom ili dva puta dnevno i u kojem razmaku ako je više puta?


Po prvobitnom protokolu ga je trebalo piti tri puta dnevno dok se ne dostigne količina od 15 kapljica (aktiviranih) po uzimanju bez mučnine i proliva. Znači 45 kapi dnevno i tako uzimati 10 dana dok se telo potpuno ne očisti. Kasnije se može uzimati 1-2 puta nedeljno po 6 kapi radi održavanja čistoće.
Po novom protokolu se uzima 1-2 ili 3 kapi na svakih sat vremena i tako osam puta dnevno, znači što češće ali po manje kapi da bi se izbegla herxheimerova reakcija. Tvrdi se da je ovaj način uzimanja efikasniji jer se duže vreme održava blaga koncentracija ClO2, koji inače iščezava iz tela nakon 2h od poslednjeg uzimanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet mar 17, 2011 8:25 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 9:43 am
Postovi: 6
hvala na odgovoru!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet mar 25, 2011 5:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Toda je napisao/la:
Žao mi je, moram na ovo ukazati zbog budućih čitaoca:

Sa stranica http://humblemiraclemineral.com/

Jim Humble MMS is not chlorine dioxide; Miracle Mineral Supplement – MMS is sodium chlorite (NaClO2) 28%. Combining with acid briefly produces chlorous acid (HClO2), which in sequential steps oxidizes ambient chlorite (ClO2-) to create chlorine dioxide (ClO2).

Dakle, MMS (takođe i MMS2 – umjesto natrija je kalcij) sadrži hlor. Bez obzira u kojem spoju – hlor je postojan kao element i dalje je - hlor.

...

Pošto smo na forumu, neka bude izloženo različitih mišljenja. Moje je mišljenje da ova tema zaslužuje mjesto u Manipulacija ljudskih bića.


ClO2 oksidacijom gubi svoju nabijenost elektronskim ljuskama koje privlači i pritom se spaja u nove spojeve: NaCl (obična kuhinjska sol) i kisik.

Dalje...
NaCl je, kao što znamo, obična kuhinjska sol pa se nadam da nitko nema nekih posebnih problema i pitanja, obzirom da ju jedemo svaki dan (u puno puno većim količinama nego što je nusprodukt upotrebe MMS-a).

Kisik je električki nenabijen i kao takav ne može se više spojiti u ništa osim u CO2 (ugljikov dioksid) ili u H2O (voda).

Da rezimiram: sav klor (iz ClO2) prelazi u novi spoj: NaCl. To je, nadam se, dovoljno jasan, precizan, koncizan i obrazložen odgovor ZAŠTO KLOR NIJE ŠTETAN.

Pitaj dalje ako te što zanima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub mar 26, 2011 9:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
sinke je napisao/la:
ClO2 oksidacijom gubi svoju nabijenost elektronskim ljuskama koje privlači i pritom se spaja u nove spojeve: NaCl (obična kuhinjska sol) i kisik.


Ispade da natrij trči za ClO2 i dere se «čekaj me, moram reagovati baš sa tobom i samo sa tobom». Šta se dešava kad taj isti natrij naleti na vodu ili bilo koju drugu materiju? Reagovat će pod određenim uslovima drage volje i zaboraviti na navodnu «vjernost» prema ClO2. A i ClO2 će reagovati sa drugim materijama. Ovo ne znači da se od svih reakcija neće desiti i spajanje natrija i hlora u kuhinjsku so po određenim uslovima u organizmu. Isti taj hlor kao i natrij će "dooobro da razmisle» sa kime će se vezati radi pokušaja da postignu stabilnu konfiguraciju. To sa stvaranjem soli je samo jedna od većeg broja reakcija zavisno od uslova i okolnih tvari.

Ovo što je Sinke ovako napisao može vrijediti samo u izolovanom, zatvorenom sistemu bez prisustva drugih materija. Ljudsko tijelo nije takav sistem. Metabolizam (kod različitih ljudi) je daleko kompleksniji nego ovo što si se potrudio da objasniš vezano za ClO2. Šta će biti sa ostalim ClO2 koji dalje reaguje sa drugim tvarima?

Na osnovu tvojeg opisa čitavo gradivo biohemije bi stalo u jednu sveskicu.


sinke je napisao/la:
Dalje...
NaCl je, kao što znamo, obična kuhinjska sol pa se nadam da nitko nema nekih posebnih problema i pitanja, obzirom da ju jedemo svaki dan (u puno puno većim količinama nego što je nusprodukt upotrebe MMS-a).


Ovo što pišem o soli nema više direktno veze sa onim što je napisao Simke. U pitanju su činjenice (kako ih ja vidim) vezane za kuhinjsku so.
Ista ta obična kuhinjska so utiče na bubrege svih ljudi (bez obzira na razlike u njihovom metabolizmu) i na krvni pritisak (što je priča za sebe jer utiče na stanje čovjeka). Ukoliko se kuhinjska so nanese na površinsku ranu obavit će dezinfekciju ali će uništiti i zdravo tkivo. Ostanu ožiljci. A ukoliko ne griješim, u organizmu nastaju ranice na služokoži (npr. komadić hrane na svom putu izazove oštećenje tkiva). Toliko o običnoj kuhinjskoj soli koja takođe polako truje čovjeka.

sinke je napisao/la:
Kisik je električki nenabijen i kao takav ne može se više spojiti u ništa osim u CO2 (ugljikov dioksid) ili u H2O (voda).


Na osnovu svega što si napisao i pisao o pojedinim (eventualnim) reakcijama u organizmu (a ima ih puno) - postavlja se jedno pitanje: Ako (po tebi) nastaju kuhinjska so i kisik koji «se ne može spojiti u ništa osim u CO2 ili u H2O» – ko je onda zadužen za «liječenje»? Kuhinjska so i/ili kisik? Ako je tako onda je bolje, lakše i jeftinije da se pije otopina kuhinjske soli u vodi i/ili ubrzano diše...


Ponovo, po navodima sa stranice koju sam ranije spomenuo:
MMS is not chlorine dioxide; Miracle Mineral Supplement – MMS is sodium chlorite (NaClO2) 28%. Combining with acid briefly produces chlorous acid (HClO2), which in sequential steps oxidizes ambient chlorite (ClO2-) to create chlorine dioxide (ClO2).


Po ovoj stranici izgleda da je ClO2 taj koji «liječi». ClO2 je gas koji se oslobađa i izuzetno je reaktivan. I neće samo sa natrijem ponovo reagovati kako ti navodiš.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chlorine_dioxide
This yellowish-green gas crystallizes as orange crystals at −59 °C. As one of several oxides of chlorine, it is a potent and useful oxidizing agent used in water treatment and in bleaching.

Koliko sam pročitao na ovoj temi, dosta ljudi je osjetilo upravo taj oslobođeni gas koji definitivno nije «miris kuhinjske soli».

sinke je napisao/la:
Da rezimiram: sav klor (iz ClO2) prelazi u novi spoj: NaCl. To je, nadam se, dovoljno jasan, precizan, koncizan i obrazložen odgovor ZAŠTO KLOR NIJE ŠTETAN.


Nije tačno. Ovo je nepotpun i neprecizan odgovor a obrazloženje je proizvoljno i čini mi se da bi trebalo da odvede vodu na tvoj mlin...

sinke je napisao/la:
Pitaj dalje ako te što zanima.



Nemam novih pitanja jer je jedno konkretno pitanje postavljeno ranije na ovoj temi i još nisi odgovorio i obrazložio svoju izjavu:

sinke je napisao/la:
Klor dioksid proizvodi i naše tijelo, doduše u sićušnoj količini.


Izvor?
Pod kojim uslovima, kako se stvara i tačno koliko se stvara, bez obzira što kažeš «sićušnu količinu»?
Šta se u organizmu dalje dešava sa tim ClO2 koji se stvorio?

Molim konkretan i činjenicama potkrijepljen odgovor na ovih 5 pitanja.

Zatim si već pisao:
sinke je napisao/la:
Šta mi znači da ti pokažem ikakvu studiju o ClO2 kad je ti 1. nećeš biti u stanju pročitati, 2. nećeš razumjeti?!!


Molim te pokaži meni jednu studiju o ClO2. Pročitat ću je i pokušati razumjeti.

...

Od kako sam postavio link vezano za MMS napisano je, a čini se da je vezano za moje postove:
1. Nema hlora u MMS-u
Netačno!

2. Paranoja i baljezgarenje.
Možda jesam paranoičan ali smatram da to u slučaju mojeg pisanja na ovoj temi nije bitno jer ne pišem o Jim Humble-u i njegovim (eventualnim) prašumskim dogodovštinama nego o hloru.

Nego, neka se opovrgne tačnost onoga što sam pisao. Kad i ako se to desi – tek onda moje pisanje može postati baljezgarenje. Do tada je moje «baljezgarenje» za nekoga nepoželjno povezano za njegov wishful thinking.

3. Ko nije probao MMS ne može «suditi» o tome.

Kontrapitanje, čisto za razmišljanje:
Ukoliko se neko pojavi sa proizvodom koji konkretno sadrži otrov kao npr. arsen, živu ili slično (i to još naglasi u sastavu), hoćete li ga probati pa da date «sud»?

4. Sinketov post
O ovom postu sam upravo pisao.

Po meni poenta je u poznavanju i prepoznavanju karakteristika nekog spoja i njegovih komponenti. Ponovo tvrdim da unošenje niti jednog (meni poznatog) spoja koji sadrži hlor nije dobro za čovjeka, pogotovo dugoročno.

Mislim da vrijedi pročitati viewtopic.php?p=75766#p75766 o drugim mogućim uticajima na čovjeka.

Izvinjavam se zbog dužine posta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned mar 27, 2011 1:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Toda je napisao/la:

Ispade da natrij trči za ClO2 i dere se «čekaj me, moram reagovati baš sa tobom i samo sa tobom». Šta se dešava kad taj isti natrij naleti na vodu ili bilo koju drugu materiju? Reagovat će pod određenim uslovima drage volje i zaboraviti na navodnu «vjernost» prema ClO2. A i ClO2 će reagovati sa drugim materijama. Ovo ne znači da se od svih reakcija neće desiti i spajanje natrija i hlora u kuhinjsku so po određenim uslovima u organizmu. Isti taj hlor kao i natrij će "dooobro da razmisle» sa kime će se vezati radi pokušaja da postignu stabilnu konfiguraciju. To sa stvaranjem soli je samo jedna od većeg broja reakcija zavisno od uslova i okolnih tvari.

Ovo što je Sinke ovako napisao može vrijediti samo u izolovanom, zatvorenom sistemu bez prisustva drugih materija. Ljudsko tijelo nije takav sistem. Metabolizam (kod različitih ljudi) je daleko kompleksniji nego ovo što si se potrudio da objasniš vezano za ClO2. Šta će biti sa ostalim ClO2 koji dalje reaguje sa drugim tvarima?

Na osnovu tvojeg opisa čitavo gradivo biohemije bi stalo u jednu sveskicu.



Klor dioksid (ClO2) tek nakon oksidacije može se spojiti u nove spojeve (CO2, H2O, NaCl).


Citat:
Ovo što pišem o soli nema više direktno veze sa onim što je napisao Simke. U pitanju su činjenice (kako ih ja vidim) vezane za kuhinjsku so.
Ista ta obična kuhinjska so utiče na bubrege svih ljudi (bez obzira na razlike u njihovom metabolizmu) i na krvni pritisak (što je priča za sebe jer utiče na stanje čovjeka). Ukoliko se kuhinjska so nanese na površinsku ranu obavit će dezinfekciju ali će uništiti i zdravo tkivo. Ostanu ožiljci. A ukoliko ne griješim, u organizmu nastaju ranice na služokoži (npr. komadić hrane na svom putu izazove oštećenje tkiva). Toliko o običnoj kuhinjskoj soli koja takođe polako truje čovjeka.


Sol je organizmu neophodna pa čitavu daljnju priču oko implicirane potencijalne opasnosti oko soli možemo zanemariti u daljnjoj raspravi.


Citat:
Na osnovu svega što si napisao i pisao o pojedinim (eventualnim) reakcijama u organizmu (a ima ih puno) - postavlja se jedno pitanje: Ako (po tebi) nastaju kuhinjska so i kisik koji «se ne može spojiti u ništa osim u CO2 ili u H2O» – ko je onda zadužen za «liječenje»? Kuhinjska so i/ili kisik? Ako je tako onda je bolje, lakše i jeftinije da se pije otopina kuhinjske soli u vodi i/ili ubrzano diše...


Zaslužan je Ion klor dioksida (djelatna tvar).

Citat:
Ponovo, po navodima sa stranice koju sam ranije spomenuo:
MMS is not chlorine dioxide; Miracle Mineral Supplement – MMS is sodium chlorite (NaClO2) 28%. Combining with acid briefly produces chlorous acid (HClO2), which in sequential steps oxidizes ambient chlorite (ClO2-) to create chlorine dioxide (ClO2).


Po ovoj stranici izgleda da je ClO2 taj koji «liječi». ClO2 je gas koji se oslobađa i izuzetno je reaktivan. I neće samo sa natrijem ponovo reagovati kako ti navodiš.
http://en.wikipedia.org/wiki/Chlorine_dioxide
This yellowish-green gas crystallizes as orange crystals at −59 °C. As one of several oxides of chlorine, it is a potent and useful oxidizing agent used in water treatment and in bleaching.

Koliko sam pročitao na ovoj temi, dosta ljudi je osjetilo upravo taj oslobođeni gas koji definitivno nije «miris kuhinjske soli».


Istina, klor dioksid neće reagirati sa natrijem. Dapače, neće uopće reagirati sa natrijem, prije nego oksidira.

Sorry, nemam vremena više, drugi put dalje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri mar 30, 2011 2:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Toda je napisao/la:
Od kako sam postavio link vezano za MMS napisano je, a čini se da je vezano za moje postove:
1. Nema hlora u MMS-u
Netačno!


Ima klora u MMS-u. Isto kao i u običnoj kuhinjskoj soli. Je li to razlog da svi prestanemo koristiti sol ili je to razlog da promislimo zašto klor u NaCl nije opasan po zdravlje?

Citat:
2. Paranoja i baljezgarenje.
Možda jesam paranoičan ali smatram da to u slučaju mojeg pisanja na ovoj temi nije bitno jer ne pišem o Jim Humble-u i njegovim (eventualnim) prašumskim dogodovštinama nego o hloru.


Klor je tijelu neophodan za normalno funkcioniranje ali u obliku minerala.

Citat:
Nego, neka se opovrgne tačnost onoga što sam pisao. Kad i ako se to desi – tek onda moje pisanje može postati baljezgarenje. Do tada je moje «baljezgarenje» za nekoga nepoželjno povezano za njegov wishful thinking.

3. Ko nije probao MMS ne može «suditi» o tome.

Kontrapitanje, čisto za razmišljanje:
Ukoliko se neko pojavi sa proizvodom koji konkretno sadrži otrov kao npr. arsen, živu ili slično (i to još naglasi u sastavu), hoćete li ga probati pa da date «sud»?


Nadam se da smo razjasnili razliku između elementa koji je esencijalno potreban ljudskom organizmu i u kojem obliku taj element mora biti da bi bio tijelu iskoristiv i neštetan i elemenata koji a) tijelu nisu potrebni i b) koji su toksični.

Citat:
4. Sinketov post
O ovom postu sam upravo pisao.

Po meni poenta je u poznavanju i prepoznavanju karakteristika nekog spoja i njegovih komponenti. Ponovo tvrdim da unošenje niti jednog (meni poznatog) spoja koji sadrži hlor nije dobro za čovjeka, pogotovo dugoročno.


Kao što smo utvrdili: NaCl sadrži klor pa nitko normalan ne dovodi u pitanje unos kuhinjske soli u organizam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri mar 30, 2011 7:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
sinke je napisao/la:
Ima klora u MMS-u. Isto kao i u običnoj kuhinjskoj soli. Je li to razlog da svi prestanemo koristiti sol ili je to razlog da promislimo zašto klor u NaCl nije opasan po zdravlje?
...

Klor je tijelu neophodan za normalno funkcioniranje ali u obliku minerala.


... i sasvim ga dovoljno unosimo zdravom ishranom baš u obliku minerala iz same hrane, nije korisno dodatno soliti hranu nego je štetno (to što ljudi «vole» kuhinjsku so je priča za sebe).
Jedna po meni korisna informacija (iz mnoštva sa interneta) http://moforaja.com/thread.php?goto=nex ... 0000000001

Nikakvi viškovi a pogotovo hlor i njegovi spojevi u gasovitom obliku nisu potrebni ni korisni nego štetni.

sinke je napisao/la:
Nadam se da smo razjasnili razliku između elementa koji je esencijalno potreban ljudskom organizmu i u kojem obliku taj element mora biti da bi bio tijelu iskoristiv i neštetan i elemenata koji a) tijelu nisu potrebni i b) koji su toksični.


Mislim da ponovo vrijedi tekst iznad ovog citata. Pogotovo boldirana rečenica vezano za «b)» iz citata.

sinke je napisao/la:
Kao što smo utvrdili: NaCl sadrži klor pa nitko normalan ne dovodi u pitanje unos kuhinjske soli u organizam.


Dovodim u pitanje dodatni unos kuhinjske soli (kao soljenje) u organizam. Ovo si proizvoljno utvrdio (zanemarujući štetnost dodatne kuhinjske soli kao viška za organizam) i potenciraš da je sav hlor iz MMS-a prešao u «običnu kuhinjsku so» a nije i neće (nemam namjeru ponavljati se o tome).
Gas koji korisnici MMS-a osjete nije «obična kuhinjska so» nego hemikalija koja se zbog svojih osobina koristi kao izbjeljivač.

Ponavljam, jako sam zainteresovan za odgovor na 5 pitanja iz mojeg prošlog posta kao i za studiju o ClO2. Nadam se da ćeš naći vremena za te odgovore i studiju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri mar 30, 2011 9:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Toda je napisao/la:
Nikakvi viškovi a pogotovo hlor i njegovi spojevi u gasovitom obliku nisu potrebni ni korisni nego štetni.


"Čega je previše nije ni s kruhom dobro." I voda je otrovna, u prevelikoj količini. To ne znači da trebamo prestati piti vodu,

Citat:
Mislim da ponovo vrijedi tekst iznad ovog citata. Pogotovo boldirana rečenica vezano za «b)» iz citata.


Kad raspravljamo o unosu soli i MMS-u...
Dnevne potrebe za soli su 5-6 grama. Pijenjem MMS-a (pune doze) unosimo u sebe klor dioksid koji se nakon oksidacije raspada i spaja u sol i vodu. Količina soli koja se tako stvori je mjerena u miligramima (10-20 mg). Mislim da je neozbiljno govoriti o povećanom unosu soli putem MMS-a u organizam.

Citat:
Dovodim u pitanje dodatni unos kuhinjske soli (kao soljenje) u organizam. Ovo si proizvoljno utvrdio (zanemarujući štetnost dodatne kuhinjske soli kao viška za organizam) i potenciraš da je sav hlor iz MMS-a prešao u «običnu kuhinjsku so» a nije i neće (nemam namjeru ponavljati se o tome).


O kojim povećanim unosima se radi, pojasnio sam u citatu prije.

Citat:
Gas koji korisnici MMS-a osjete nije «obična kuhinjska so» nego hemikalija koja se zbog svojih osobina koristi kao izbjeljivač.


Naravno! Pogodio si!

Citat:
Ponavljam, jako sam zainteresovan za odgovor na 5 pitanja iz mojeg prošlog posta kao i za studiju o ClO2. Nadam se da ćeš naći vremena za te odgovore i studiju.


Valjda budem...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto apr 05, 2011 10:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 10:10 pm
Postovi: 1
Ispade da natrij trči za ClO2 i dere se «čekaj me, moram reagovati baš sa tobom i samo sa tobom». Šta se dešava kad taj isti natrij naleti na vodu ili bilo koju drugu materiju? Reagovat će pod određenim uslovima drage volje i zaboraviti na navodnu «vjernost» prema ClO2. A i ClO2 će reagovati sa drugim materijama. Ovo ne znači da se od svih reakcija neće desiti i spajanje natrija i hlora u kuhinjsku so po određenim uslovima u organizmu. Isti taj hlor kao i natrij će "dooobro da razmisle» sa kime će se vezati radi pokušaja da postignu stabilnu konfiguraciju. To sa stvaranjem soli je samo jedna od većeg broja reakcija zavisno od uslova i okolnih tvari.

Ovo što je Sinke ovako napisao može vrijediti samo u izolovanom, zatvorenom sistemu bez prisustva drugih materija. Ljudsko tijelo nije takav sistem. Metabolizam (kod različitih ljudi) je daleko kompleksniji nego ovo što si se potrudio da objasniš vezano za ClO2. Šta će biti sa ostalim ClO2 koji dalje reaguje sa drugim tvarima?

Na osnovu tvojeg opisa čitavo gradivo biohemije bi stalo u jednu sveskicu.
Sve ovo što pokušavaš da umanjiš ili poništiš pozitivno djelovanje MMS-A JE GLUPOST.
zAŠTO GLUPOST,PITAŠ SE TI?
pA ZATO ŠTO SAM JA I JOŠ KO ZNA KOJI BROJ LJUDI NA SVIJETU ISKUSIO POZITIVNO DJELOVANJE MMS-a.
Iskreno se nadam da nećeš doći u priliku da ga moraš koristiti,jer ti je onda stvarno zapelo.
A i ako ti zapne slobodno ga upotrijebi jer će ti pomoći.
Na stranici www.proizvodicorokota.com.ba možete naći da ga ljudi dijele čak besplatno
pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto apr 05, 2011 10:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
izlijecise je napisao/la:
Na osnovu tvojeg opisa čitavo gradivo biohemije bi stalo u jednu sveskicu.
Sve ovo što pokušavaš da umanjiš ili poništiš pozitivno djelovanje MMS-A JE GLUPOST.
zAŠTO GLUPOST,PITAŠ SE TI?
pA ZATO ŠTO SAM JA I JOŠ KO ZNA KOJI BROJ LJUDI NA SVIJETU ISKUSIO POZITIVNO DJELOVANJE MMS-a.
Iskreno se nadam da nećeš doći u priliku da ga moraš koristiti,jer ti je onda stvarno zapelo.
A i ako ti zapne slobodno ga upotrijebi jer će ti pomoći.
Na stranici http://www.proizvodicorokota.com.ba možete naći da ga ljudi dijele čak besplatno
pozz

A gde na gore pomenutom sajtu piše da dele besplatno MMS?

http://www.proizvodicorokota.com.ba/about.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri apr 06, 2011 1:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
E decki ovako,novi sam na vasem forumu reg.to jest vec 2 god.tu i tamo svratim ma ovaj forum da neato procitam ili slicno i naletim na ovu temu i totalno sam odusevljen.Citao sam od pocetka pa tamo do negdje 10 stranice i skuzio sam o cemu se radi i shvatio sam da je meni i mojoj obitelji ovo jako potrebno.
Radi se o tome da sam se izgubio tamo kod distributera iz bosne pa sve do kupovine u zagrebu na kg za 260 kn pa ovo ono.Stoga bih zamolio Alana ili onog drugog decka sto kaze da je u Zg nasao u nekoj firmi za 260 kn kg te susptance da mi pomognu da jednostavno dodjem do te otopine za 4 ero ljudi za koristenje.Vidim da tamo pise da dheluje kod nesanice,seboreje,i koje kakvih drugih stvari ,a to mi je trenutno majbitnije.Ja sam u zadnjih 5 god.navukao teske nesanice,nemir,razdrazljivost,paranoji,paniku,seboreju,perutavost,zubi su mi u roku 1 god ono skoro skroz propali,dobro jucer sam bio kod zubara i spasit cu skoro sve sa nekim popravcima,ali kvaliteta zuba mi ke nikakva ,od bijelih su presli u zuckaste bezobzira na higijenu itd.Blijed sam,stalno umoran,zeljezo u krvi mi ke stalno 2 -3 ,a normalno je ono ne znam valjda 15,nakon heferola zeljezo se malo poboljsa ali ubrzo opet padne.Stalno imam kao nekakve prehlade,bronhitis po par puta na god.alergije 2 puta godisnje po 3 tjedna da bih poludio od kasljaja,kihanja,suzenja i sta god da uzimam ne pomaze.Mogao bih nabrajati do preksutra i za ostale ukicane i sebe ali necu zamarat nikoga.Nego da se vratim na ono bitno,zamolio bih nekoga znaci Alana recimo ,ako bi bio ljubazam da mi slozi tu otopinu za 4 ljudi ,a ja bih naravno to sve platio,ili kupio susptance sta god treba ili da mi se barem javi netko od njih na mail da samo malo prodiskutiramo ,ako imaju vremena.Inace sam iz Virovitice.
Moj mail je :magistar0@gmail.com
U biti sad sam krenuo citat od 37 starnive prema naprijed i vidim da se u nekim postovima proziva denzaca za nekakav profit i da nista ne zna ovo ono.Sad kad sve zbrojim tu ste nadrobili svega i sad covjek vise ne zna sta da vjeruje ili kome da se obrati.Sad se pojavio i mms 2 pa nekakav u prahu pa sam prah te kiseline uopce ,mislim sta je tu sad ustvari ispravno a sta ne.? !

I da li mi mozr netko reci da li sa ove stranice se isplati kupit taj mms ili je i to neka patka ili je to to samo sto je preko diatributera?I da li oni mogu poslat u Hrvatsku?
http://www.proizvodicorokota.com.ba/about.html

E da i jos nesto.Od mog prijatelja tata je neki dan dobii jako teske dg.po pitanju karcinoma ,i koliko sam akuzio ima primarni na jetri i na plucima ocito jedan i valjda metastaze u kosti i jod negdje.Da li netko ovdje moze objasniti da li bi se njemu mozda isplatilo probat s tim mms om pa barem da si olaksa nesti ako se moze.Mislim da su mu dali izmedju 6 i 12 mjeseci.


Hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 07, 2011 7:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
magistar0 je napisao/la:
...
Od mog prijatelja tata je neki dan dobii jako teske dg.po pitanju karcinoma ,i koliko sam akuzio ima primarni na jetri i na plucima ocito jedan i valjda metastaze u kosti i jod negdje.Da li netko ovdje moze objasniti da li bi se njemu mozda isplatilo probat s tim mms om pa barem da si olaksa nesti ako se moze.Mislim da su mu dali izmedju 6 i 12 mjeseci.
...

Hvala unaprijed


Ovako... Veliko je pitanje da li će tata od tvog frenda uopće htjeti (dosljedno) piti MMS. Iz iskustva ti mogu reći da u slučajevima kad netko pita za nekog drugog, šanse su obično slabe. Ali to nema veze sa samim MMS-om već sa dotičnom osobom koja je obično neinformirana i nemotivirana za nešto za što prvi put čuje. Ali svejedno, uvijek postoji šansa sa osoba ima "sluha" a pritom je najvažnije da bude uporna i dosljedna u uzimanju.

Sama dijagnoza (bez obzira što se radi o terminalnom slučaju) ne mora ništa značiti. Poznajem ženu koja je imala dijagnosticiran karcinom pluća i prognozu 2 mjeseca života. Evo je danas žive i zdrave, nakon 2,5 godine od dijagnoze. Usput da spomenem, na zakazanu kemoterapiju nije nikad otišla.

Ako hoćeš, javi mi se na PM da razmijenimo mailove i brojeve telefona, dogovorimo se za kavu i da ti poklonim MMS za tatu od frenda (ako će htjeti).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 07, 2011 9:15 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mislim da je bitno naglasiti i taktiku sa prehranom kad se piju veće doze MMS-a.
Kiselije stvari (sarma, juha od rajčice.... .... .... kiselo voće) ne dolaze u obzir sa MMS terapijom jer se skoro sve odmah aktivira i eto proljeva bespotrebno.
Treba birati donekle uravnoteženu hranu što se tiće kiselosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 07, 2011 9:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Ma oni ce se pridrzavat svega kako im se kaze.Covjek i njegov sin su razumni ,ono shvacaju da nemaju sta izgubit ,a covjek ima ono 55 god.Ajde recimo relativno je mlad,nije bio alkoholicar,pusit je prestao valjda prije 10 ili vise godina,branitelj ,ali nije u vojnoj penziji nego je nastavio radit,mislim sve u svemu ono nije neki los covhek bio ili kreten.I ono bas neki dan kao kaze pa kud bas meni i to bas sad ,tak da se covjek i zapita zasto,ali dobro to je ono vjecno pitanje kud bas ja i zasto bas ja.Uglavnom zele isprobat i nisu jedni od onih koji ocekuju cuda mislim ono svjestan je od cega boluje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto apr 12, 2011 6:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
promatrač je napisao/la:
Mislim da je bitno naglasiti i taktiku sa prehranom kad se piju veće doze MMS-a.
Kiselije stvari (sarma, juha od rajčice.... .... .... kiselo voće) ne dolaze u obzir sa MMS terapijom jer se skoro sve odmah aktivira i eto proljeva bespotrebno.
Treba birati donekle uravnoteženu hranu što se tiće kiselosti.


MA to je potpuno nebitna stvar. Hrana se brzo apsorbira kroz želučanu stijenku a MMS se može uzimati već pola sata-sat nakon jela. Tijelu korisni sastojci hrane putem krvotoka dalje se prenose tijelom pa kisela hrana time gubi svoje svojstvo.
Puno važnije je uzimati probiotike ako netko ima previše proljeva od MMS-a jer u tom slučaju riskra gubitak dobrih bakterija učestalim proljevima. No to s gubitkom obrih bakterija ionako je slučaj svaki put kad uzimamo i obične antibiotike ali ljudi najčešće ne obraćaju pozornost na to.
Kod uzimanja MMS-a jedino je kontraproduktivno uzimati narandže jer one sprječavaju aktivaciju MMS-a pa se u tom slučaju događa da gubimo vrijeme pijući MMS jer se ništa ne događa. Nije štetno ali MMS čini neučinkovitim, daklem čisti gubitak vremena.
Što se sve ostale hrane tiče, može se jesti apsolutno sve što i inače netko jede.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto apr 12, 2011 8:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 12, 2010 3:40 pm
Postovi: 7
Pozdrav za sve ! Mojoj majci koja je 1952 godiste su pronasli kancer na zeludcu u gornjoj zoni. Smrsala je preko 20 kg i cekamo sledece poteze lekara.Zanima me da li bi MMS mogao vise pomoci od bilo cega, i da li zavisi u kom je stadijumu bolest. Plasim se ako bih joj dao MMS da bih pogorsao situaciju.Ne mogu da budem pametan sta da radim.Molim vas da pisete ko je imao iskustva sa MMS i ovom bolesti mnogo bi mi znacilo.Gore u postovima sam procitao neka iskustva ali meni treba jos vise informacija . Clan WORMY je na strani 31 zadnji post pisao kako je izlecio kancer na kozi.I on i ALAN_SP tvrde da se kancer moze pobediti. A da najvise bih voleo da se konsultuje sa nekim telefonom . Unapred hvala !!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto apr 12, 2011 9:40 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
sinke je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Mislim da je bitno naglasiti i taktiku sa prehranom kad se piju veće doze MMS-a.
Kiselije stvari (sarma, juha od rajčice.... .... .... kiselo voće) ne dolaze u obzir sa MMS terapijom jer se skoro sve odmah aktivira i eto proljeva bespotrebno.
Treba birati donekle uravnoteženu hranu što se tiće kiselosti.


MA to je potpuno nebitna stvar. Hrana se brzo apsorbira kroz želučanu stijenku a MMS se može uzimati već pola sata-sat nakon jela. Tijelu korisni sastojci hrane putem krvotoka dalje se prenose tijelom pa kisela hrana time gubi svoje svojstvo.

Ne znam, meni je bilo bitno što jedem kad sam imao kuru MMS-a jer mi je o tome jako ovisilo da li ću se sav presrati ili ne.
Možda sam ja freak što se tiće brzine probave, a nekom drugom je to nebitno...
Hrana se koliko znam ne apsorbira kroz želučanu stjenku, nego valjda u tankom crijevu, no to je sad nebitno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri apr 13, 2011 5:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Moguće da si tako reagirao... Koliko iskustava imam s drugim ljudima, bilo je tu i čudnih reakcija, osim onih cca 70% uobičajenih. Znam čovjeka koji je gotovo od početka imao proljeve i nakon cca 2 mjeseca uzimanja MMS-a je odustao. U čemu je točno bila stvar - ne znam ali jedino što sam kod njega zamijetio je da je bio izuzetno mršav (naravno, i prije MMS-a). Znam rijetke sretnike koji gotovo da i nisu imali reakcije na MMS. Neki su bili čak i teško bolesni. Tako da, generalno gledajući, reakcije su različite.
Ipak želim naglasiti to da hrana nema neki utjecaj na MMS. MMS je oksidans i ništa više. Oksidirati će sve što može a pritom je moguće da ljudi različito reagiraju pa tako i, kao što se u tvom slučju pokazalo, da različito reagiraju ovisno od hrane koju uzimaju.

PS. Točna ti je ispravka za želučanu stijenku, blebnuo sam glupost jer sam razmišljao o apsorpciji klor dioksida.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 97 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz