Sada je: sub apr 27, 2024 6:31 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri apr 13, 2011 6:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
stepa je napisao/la:
Pozdrav za sve ! Mojoj majci koja je 1952 godiste su pronasli kancer na zeludcu u gornjoj zoni. Smrsala je preko 20 kg i cekamo sledece poteze lekara.Zanima me da li bi MMS mogao vise pomoci od bilo cega, i da li zavisi u kom je stadijumu bolest. Plasim se ako bih joj dao MMS da bih pogorsao situaciju.Ne mogu da budem pametan sta da radim.Molim vas da pisete ko je imao iskustva sa MMS i ovom bolesti mnogo bi mi znacilo.Gore u postovima sam procitao neka iskustva ali meni treba jos vise informacija . Clan WORMY je na strani 31 zadnji post pisao kako je izlecio kancer na kozi.I on i ALAN_SP tvrde da se kancer moze pobediti. A da najvise bih voleo da se konsultuje sa nekim telefonom . Unapred hvala !!!



http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/rak.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri apr 13, 2011 8:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 12, 2010 3:40 pm
Postovi: 7
Uh Pantelija brate mili pa tamo je 100 nacina lecenja. Koji je najbolji ? ili treba ukljuciti sto vise tih navedenih. O MMS sam samo citao na forumima kako uspesno pobedjuje rak , al da mi je upoznati makar jednu osobu kojoj je to uspelo da mi usmeno kaze metode i uopste da mi da savet. Jer onaj ko je prosao tu golgotu samo on zna kako mu je bilo i njemu se da najvise verovati jer iskustvo je iskustvo !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 14, 2011 6:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Pogledaj u temu "Lijecenje raka", ima dosta korisnih stvari za procitati :hello2:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 14, 2011 9:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
http://www.mms-mineral.blogspot.com/

Ovdje sam nasao drukciji nacin uzimanja pa nek netko tko se kuzi ako ima vremena samo objasni zasto se ovdje uzima 1 kap mms sa 5 kapi aktivatora ,a postoji drugi nacin da se krece s 2 kapi mms i 2 kapi aktiv.pa navecer 3:3 itd.
U cemu je razilika i sta je ispravno ili ke sve ispravno na kraju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 14, 2011 10:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Omjer 1:5 (jedna kap MMS-a i 5 kapi limunske kiseline) se koristi ako je limunska kiselina 10%-tna otopina. Aktivacija traje 3-10 minuta.

Omjer 1:1 (jedna kap MMS-a i 5 kapi limunske kiseline) se koristi ako je limunska kiselina 50%-tna otopina. Aktivacija traje 15-20 sekundi.

Omjer 1:1 također je po protokolu Jima Humblea i objavljen je u jednom od njegovih newslettera i puno je praktičniji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 14, 2011 10:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
stepa je napisao/la:
Pozdrav za sve ! Mojoj majci koja je 1952 godiste su pronasli kancer na zeludcu u gornjoj zoni. Smrsala je preko 20 kg i cekamo sledece poteze lekara.Zanima me da li bi MMS mogao vise pomoci od bilo cega, i da li zavisi u kom je stadijumu bolest. Plasim se ako bih joj dao MMS da bih pogorsao situaciju.Ne mogu da budem pametan sta da radim.Molim vas da pisete ko je imao iskustva sa MMS i ovom bolesti mnogo bi mi znacilo.Gore u postovima sam procitao neka iskustva ali meni treba jos vise informacija . Clan WORMY je na strani 31 zadnji post pisao kako je izlecio kancer na kozi.I on i ALAN_SP tvrde da se kancer moze pobediti. A da najvise bih voleo da se konsultuje sa nekim telefonom . Unapred hvala !!!


Rak se može pobijediti, to nema sumnje. Ali ga, nažalost ne može svatko pobijediti. Isto tako niti MMS ne može svima pomoći. Ali da pomaže u ogromnom postotku - pomaže! I to nevjerojatno pomaže.
Evo, mojoj teti su prije 1-2 tjedna dijagnosticirali rak kože (na glavi) i poslao sam joj MMS i MMS2 i čuti ću se sa njom za cca 2 tjedna, nakon što prođe to vrijeme od početka uzimanja, da čujem prve rezultate. Nadam se najboljem!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 14, 2011 6:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 12, 2010 3:40 pm
Postovi: 7
Kazes da u velikom procentu pomaze a da ima i onih kojima nije pomogao.Citao sam opet na forumima da su uspeli da pobede i onaj koji je metastazirao, pa to je velika pobeda i cudi me sto nekima nije uspelo.Pa sad do cega je to ? I jos jedno pitanje da li se u kombinaciji sme koristiti koloidno srebro,ulje od konoplje, vitamin B17 ( laetril ) i naravno MMS ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 14, 2011 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
sinke je napisao/la:
Omjer 1:5 (jedna kap MMS-a i 5 kapi limunske kiseline) se koristi ako je limunska kiselina 10%-tna otopina. Aktivacija traje 3-10 minuta.

Omjer 1:1 (jedna kap MMS-a i 5 kapi limunske kiseline) se koristi ako je limunska kiselina 50%-tna otopina. Aktivacija traje 15-20 sekundi.

Omjer 1:1 također je po protokolu Jima Humblea i objavljen je u jednom od njegovih newslettera i puno je praktičniji.


Ok.Ja uzimam 4 kapi mms i 4 kapi lim.kiseline.Pa tako dalje 5:5 itd.
Mislim onako kako pise u uputstvima
Koja sam dobio.To je ok jel tako?

Kupio sam od fructala sok od borovnice i mialim da je to dobro.Pise vitamin c 0% .evo i slika dolje i neka netko odg.kad bude mogaoslika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet apr 15, 2011 2:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
magistar0 je napisao/la:
Ok.Ja uzimam 4 kapi mms i 4 kapi lim.kiseline.Pa tako dalje 5:5 itd.
Mislim onako kako pise u uputstvima
Koja sam dobio.To je ok jel tako?


To je ok!
Savjet: MMS uzimaj što češće puta na dan ALI manji broj kapi. Puno je lakše!
Sliku soka koji si stavio ne vidim :( Kažu neki da je za prekrivanje okusa najbolji sok od ananasa.

stepa je napisao/la:
Kazes da u velikom procentu pomaze a da ima i onih kojima nije pomogao.Citao sam opet na forumima da su uspeli da pobede i onaj koji je metastazirao, pa to je velika pobeda i cudi me sto nekima nije uspelo.Pa sad do cega je to ? I jos jedno pitanje da li se u kombinaciji sme koristiti koloidno srebro,ulje od konoplje, vitamin B17 ( laetril ) i naravno MMS ?


Surađujem s jednim bioenergetičarom (čovjek ne naplaćuje niti prima "poklone"!) i on kaže ovako nekako: "svatko ima svoj put i na tom putu bira pravce po kojima će ići. Ali kad netko odluči skrenuti lijevo ili desno - nema nazad"
Kad je prvi put primio MMS u ruke i ispitao ga viskom, nevjerojatno se oduševio. Pitao sam ga: "ako je MMS toliko učinkovit, zašto onda ne pomaže svima ili bar gotovo svima?" Objasnio mi je to da će nekom pomoći MMS, nekom srebro a nekom nešto treće.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet apr 15, 2011 10:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Htio bih evo izvijestiti da sam sad uzeo 6 kapi mms-a
Sto se tice okusa i mirisa evo do 5 kapi je podnosljivo ,a cak i 6 je ok proslo,ali vidim da cu morat stvarno pocet sa sokom pravit jer vjerojatno poslije 9 kapi postaje jako grdo.Sto se tice djelovanja,mogu reci da sam se danas ujutro ustao i nisam imao nikakvih problema s disanje kao ni cijeli dan.Radi se o tome da ss ja vec 3 god.budim svaki dan sa osjecajem da mi konj sjedi na prsima i nemogucnosti disanja.Bronhitis imam stalno a cini mi se i mozda neki pocetni emfizem pluca s obzirom da jako puno pusim,ali kazem od danas ujutro tih problema nisam imao kao ni cijeli dan.Iznad sam napisao da sam se ujutro ustao,e eto vidite u time je jos jedna stvar,ja ss nikad ujutro ne ustajem osim ako ne radim ujutro a danas nisam radio.A kad kazem da se ne ustajem ujutro nije to zato sto mi se ne da nego jednostavno ne mogu.U zadnjih 2 god.patim od takvog umora ,konstantnog i odurnog da spavam po cijele dane i nikako se nemogu odmoriti sta god pokusavao ili radio.
Mogao bih jos pisati ,ali ostavit cu za neki drugi put ili kad dodjem do 15 kapi.
Sinke :evo nista mi nije,ne boli me ni trbuh niti imam mucnine(barem jos)a i kemije se sve manje bojim.
Cujemo se decki.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub apr 16, 2011 4:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
magistar0 je napisao/la:
Radi se o tome da ss ja vec 3 god.budim svaki dan sa osjecajem da mi konj sjedi na prsima i nemogucnosti disanja.Bronhitis imam stalno a cini mi se i mozda neki pocetni emfizem pluca s obzirom da jako puno pusim,ali kazem od danas ujutro tih problema nisam imao kao ni cijeli dan.

Nije samo pušenje uzrok bronhitisu već i veštački margarin tj. hidrogenizovane trans-masti (one tzv. posne margarine za mazanje hleba i ne znam gde sve ima). Otkako sam se odrekao viršli, kobasica, salami, mesa, margarina,...... u zadnje vreme mnogo lakše dišem i ne pamtim kad sam zadnji put imao gušenja.

I ja sam imao znatan deo života gušenja u plućima i ne pušim uopšte i niti sam ikad, a i trpeo sam sebični teror svih pušača oko sebe u zatvorenoj prostoriji.

magistar0 je napisao/la:
U zadnjih 2 god.patim od takvog umora ,konstantnog i odurnog da spavam po cijele dane i nikako se nemogu odmoriti sta god pokusavao ili radio.

Konstantan umor može biti rezultat sve više nagomilanih otrova u organizmu usled nezdrave ishrane. Može biti i od jakih elektromagnetnih zračenja. Posmatraj sebe i svoje navike, a i osvrni se malo oko sebe da li ima u blizini dalekovod, trafostanica, da li spavaš baš na čvornoj tački geopategonih zračenja,....... :D

http://www.zracenja.info/?tag=elektrosmog

http://www.zracenja.info/?cat=8

http://www.zracenja.info/?tag=stetna-zracenja

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/zrace ... _id=164349


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet maj 05, 2011 2:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Hitno molim usere iz Splita koji su upoznati sa MMS -om, mogu ga nabaviti i imaju volje pomoc jednom covjeku, nek se jave na PP (ja placam troskove)!

Radi se o prijatelju sa jednog drugog foruma, koji se javio da ima rak koze i u losem je stanju!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet maj 06, 2011 12:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Javljam se, spreman sam pomoći!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet maj 06, 2011 5:23 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Koliko kužim, samo treba napraviti hitnu pošiljku i malko voditi čovjeka kako da to uzima da učinak bude najbolji što može.

Puno sreće želim!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet maj 06, 2011 11:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Točno tako. Mada, u praksi se MMS2 pokazao odličan kod raka kože. Moja teta nedavno je oboljela od raka kože i poslao sam joj i MMS i MMS2 no ne želi ih koristiti. Sve sam više uvjeren da se nekim ljudima jednostavno ne može pomoći :(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon maj 23, 2011 10:10 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2011 10:04 pm
Postovi: 16
http://endimion17.blog.hr/2009/06/16264 ... ement.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon maj 23, 2011 1:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Blackey je napisao/la:
http://endimion17.blog.hr/2009/06/1626403391/pseudoznanost-6-ignis-per-os-2-miracle-mineral-supplement.html

Ovaj se stvarno potrudio da napiše sve negativno što je mogao smisliti.
Kaže da je MMS novčano iskorištavanje, dok naravno skupi lijekovi i terapije to uopšte nisu, uopšte, ma kakvi, njet. #-o
Kaže da su homeopatski pripravci također trovanje.
Toliko propagira alopatsku medicinu da je smiješno, zaista jedan slijepac koji, siguran sam da misli da radi najbolje, ali očigledno mu promiču one stvari koje izjavljuju oni koji su se izliječili alternativnim metodama.
Nije bitno kako se zove i ko pravi lijek! Bitno je da djeluje.
Ja sam trebao dati pet hiljada Evra na soli zlata da bi mi "ublažile" reumatski artritis, koja sam ja budala što sam dao dvadeset pet dolara i riješio se tog stanja!
Brainwashed.
=D>

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon maj 23, 2011 1:51 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mogao bi ja isprobati MMS2 da počistim nešto otpada u sebi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon maj 23, 2011 10:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2011 10:04 pm
Postovi: 16
bajs je napisao/la:
Blackey je napisao/la:
http://endimion17.blog.hr/2009/06/1626403391/pseudoznanost-6-ignis-per-os-2-miracle-mineral-supplement.html

Ovaj se stvarno potrudio da napiše sve negativno što je mogao smisliti.
Kaže da je MMS novčano iskorištavanje, dok naravno skupi lijekovi i terapije to uopšte nisu, uopšte, ma kakvi, njet. #-o
Kaže da su homeopatski pripravci također trovanje.
Toliko propagira alopatsku medicinu da je smiješno, zaista jedan slijepac koji, siguran sam da misli da radi najbolje, ali očigledno mu promiču one stvari koje izjavljuju oni koji su se izliječili alternativnim metodama.
Nije bitno kako se zove i ko pravi lijek! Bitno je da djeluje.
Ja sam trebao dati pet hiljada Evra na soli zlata da bi mi "ublažile" reumatski artritis, koja sam ja budala što sam dao dvadeset pet dolara i riješio se tog stanja!
Brainwashed.
=D>



od cijelog članka ti si to zaključio,
čovjek je inače kemičar i moderator prirodnih znanosti na forum.hr
i zna jako puno o ovome i kemiji, njegova raspravljanja o novčanom iskorištavanju
su sasvim ne bitna,
poanta je da je mms otrov koji nije dobar za organizam i djelovanja koja su opissana
od ljudi nisu nikakvi očajni refleksi zlih tvari/energija da ostanu u tijelu, već
loša reakcija tijela na taj otrov, koj vam je uvaljen od ljudi koji o kemiji nemaju pojma

prema tome prestani bit glup i zadrt a ispričavam se na izrazu i ovo je za tvoje najbolje
i pročitaj još jednom šta piše, i koje kemijske formule iznosi i šta dokazuje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto maj 24, 2011 8:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Blackey je napisao/la:
čovjek je inače kemičar i moderator prirodnih znanosti na forum.hr
i zna jako puno o ovome i kemiji

Kako zgodno.
Upravo takvi "eksperti" i jesu ključni u svemu.
Njihov motiv bi trebao biti zdravlje ljudi. A je li?
Kao dijete sam izgubio mnogo vremena po bolnicama na raznim "terapijama", a sad kad sam prestao sa svim tim "hemijama" osjećam se bolje nego ikad.
Od kako sam prestao ići ljekaru nisam ni šmrcavicu zaradio.
Porodični ljekar, inače star čova, lično mi je rekao da je cijela ta medicinska priča totalno njesra, a kada je bio onaj period vakcinacija savjetovao je da se nipošto ne vakcinišemo.


Citat:
njegova raspravljanja o novčanom iskorištavanju
su sasvim ne bitna,

Jako su bitna drugar, a uz to pljuje po homeopatskoj medicini a sama Svjetsla Zdravstvena organizacija svrstava alopatsku medicinu na četvrto mjesto, odmah iza kineske tradicionalne, HOMEOPATSKE i fitoterapije.
To dovoljno govori o motivu.
Dok se rak liječi alternativama, ovi bombarduju ljude zračenjem i tako uništavaju svaku nadu, a da ne kažem koliko košta hemoterapija... Jedan ciklus oko 2000 Evra! ](*,) =D>

Za kraj jedna dobra: >>Medicina je danas toliko napredovala da više nema zdravih ljudi<<
:rofl

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 96 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz