Sada je: čet mar 28, 2024 9:34 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned aug 07, 2011 9:17 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Žuč se stegne da istisne žući u tanko crijevo kad se detektira da treba probaviti masnoću i pritom istisne možda i nešto kamenčića ako su još mali i mogu proći.
Kroz bubreg prolazi samo krv iz koje izdvaja toksine sa nešto tekućine što dalje ide preme mjehuru.
Riješiti sitnije kamenčiće iz bubrega iz tih cijevi može riješiti malo jači protok mokraće, znači piti nešto od čeg ćeš mnogo pišati a da ti ne naškodi. Neki svakodnevno zbog prevencije bubrežnog kamenca piju gajbu pive. :)

Dobro, dalje o MMS-u.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned aug 14, 2011 8:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Citat:
Uhapšen direktor izdavačke kuće Ezoterija


Policija je uhapsila direktora izdavačkog preduzeća Ezoterija Vladimira M. (1967), osumnjičenog da je uzeo 2,4 miliona dinara prodajom sredstva za dezinfekciju vode kao "čudesnog mineralnog dodatka" koji leči najteže bolesti, poput side, raka i depresije, saopštio je danas MUP.

Vladimir M. je osumnjičen za krivično delo proizvodnja i stavljanje u promet škodljivih proizvoda, navodi se u saopštenju.

Direktor Ezoterije je osumnjičen da je organizovao proizvodnju i pakovanje 1.200 kompleta sredstva za dezinfekciju vode i drugih pića, koje je zatim kao preparat "MMS - čudesni mineralni dodatak" prodavao prodavnicima zdrave hrane na teritoriji Srbije po ceni od 2.000 dinara za komplet, čime je sebi pribavio korist od 2,4 miliona dinara.

"Preparat je nazvao 'Master mineral suplementnamerit', reklamirajući ga putem internet sajta svog preduzeća kao čudesni mineralni dodatak koji uspešno leči najteža oboljenja", piše u saopštenju.

Izdavačka kuća Ezoterija poznata je po izdanjima satanističkih autora, poput Alistera Kroulija.


Stigla ga farmaceutska mafioza.
O hrpi gluposti iznetih u ovom tekstu, komentar ne vredi ni ostavljati. Neki mediji u zadnjem pasusu umesto "satanistički", stavili su "okultni".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned aug 14, 2011 8:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 12, 2010 8:19 pm
Postovi: 39
HAL je napisao/la:
Stigla ga farmaceutska mafioza.
O hrpi gluposti iznetih u ovom tekstu, komentar ne vredi ni ostavljati. Neki mediji u zadnjem pasusu umesto "satanistički", stavili su "okultni".

Literatura koju objavljuje ova kuća i jeste uglavnom okultnog sadržaja ili ti satanističkog. Imam neki primerak iz njihove kuće, mislim da sam knjigu dobio u vezi neke nagradne igre. Elem, u vezi MMSa, čovek se stvarno prešao u proceni kad je pokušao da "zavrne" sistem. Mislim da je bilo bolje da je samo tiho prodavao MMS kao i do sad. Ovako je samo naneo štetu najviše sebi, a zatim i nama kojima treba isti taj MMS i koji znamo da je sva ta hajka čista bljuvotina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned aug 14, 2011 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
Problem je što jasno piše da leči sve bolesti, i na sajtu i u uputstvu. Da toga nema, i da ga je prodavao kao čistač za vodu pod tim imenom, ne bi bilo problema.

Zakonom je kažnjivo davati takve izjave, a koje nisu ispitane naučnim putem (od strane odgovarajućih institucija).

Ali mislim da ovo neće bitno uticati na položaj MMS u Srbiji, jer ga nema! Onaj ko zna o njemu, zna da deluje i preporučivaće ga dalje. Ko ne zna, mogao je pukim slučajem da sazna o njemu, i to teško, jer se ne reklamira.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned aug 14, 2011 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Problem je što jasno piše da leči sve bolesti, i na sajtu i u uputstvu. Da toga nema, i da ga je prodavao kao čistač za vodu pod tim imenom, ne bi bilo problema.


Da je to pisalo, zaglavio bi i gore. Odnosno bilo bi jos vece "dovodjenje u zabludu" (sto sve oko mms-a i jeste)


Nego, video i ja vest. Uhapsise vam ovog beogradskog varikina prevaranta. Suska se i da ce bosanski da zaklavira do kraja nedelje :D

Izgleda neka secanja na drzavu i "pravni sistem" ipak postoje :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: ned aug 14, 2011 10:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Izgleda neka secanja na drzavu i "pravni sistem" ipak postoje :D


Izgleda. :lol:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon aug 15, 2011 1:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
"Vladimir M. je osumnjičen za krivično delo proizvodnja i stavljanje u promet škodljivih proizvoda, navodi se u saopštenju."

Doduše, sad bi država trebala dokazati da je nastala šteta stavljanjem u promet "škodljivog proizvoda" pa da vidimo koliko je štetan MMS!

To me podsjeća na hajku na Dragu Plečka kad je izašao iz HDZ-a pa su mu namjestili trovanje nekog djeteta a na zavodu za sudsku medicinu se utvrdilo da dijete ima tek par uobičajenih za tu dob masnica i ogrebotina...

No, ako ništa drugo, ovo je barem dobra lekcija da svi vidimo kako ne trebamo tražiti neke posebne zavjere u farmaceutskim ili pravnim krugovima već da vidimo koliko je ljudski rod mentalno ograničen, pa makar bio i akademski obrazovan.

PS: Zamolio bih modove i vlasnika, obzirom da nam se vratio Arbitrium Liberum sa svojim komentarima, da ne zatvaraju temu kad uspije nekome dići živac svojim trolanjem, već da usmjere svoje administracijske ovlasti i alate prema dotičnome članu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon aug 15, 2011 7:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
Okac73 je napisao/la:
HAL je napisao/la:
Stigla ga farmaceutska mafioza.
O hrpi gluposti iznetih u ovom tekstu, komentar ne vredi ni ostavljati. Neki mediji u zadnjem pasusu umesto "satanistički", stavili su "okultni".

Literatura koju objavljuje ova kuća i jeste uglavnom okultnog sadržaja ili ti satanističkog. Imam neki primerak iz njihove kuće, mislim da sam knjigu dobio u vezi neke nagradne igre. Elem, u vezi MMSa, čovek se stvarno prešao u proceni kad je pokušao da "zavrne" sistem. Mislim da je bilo bolje da je samo tiho prodavao MMS kao i do sad. Ovako je samo naneo štetu najviše sebi, a zatim i nama kojima treba isti taj MMS i koji znamo da je sva ta hajka čista bljuvotina.


Ova izdavaćka kuća izdaje veoma veliki broj knjiga, ima tu svega...ali ono što je sada aktuelno jest blaćenje kompletno svega čime se dosad bavila.
http://www.esotheria.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon aug 15, 2011 7:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
osho, joga, zdrava hrana, ciscenje organizma, sungejzing,......sve teski sotonizam i znanje antikrista, jebote pa svi smo bar dijelom sotonisti na forumu, jao si ga nama :blob: izgoricemo u paklu :angel4:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon aug 15, 2011 10:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
segrt je napisao/la:
Ova izdavaćka kuća izdaje veoma veliki broj knjiga, ima tu svega...ali ono što je sada aktuelno jest blaćenje kompletno svega čime se dosad bavila.
http://www.esotheria.com/

Zaista se ponekad začudim kada vidim pojedine objavljene knjige. Ne znam da li je Vladimir jedini urednik, ali ako nije to može biti prvo objašnjenje, zašto pored tako dobrih naslova, stoji takvo nju ejdž smeće, čiji kvalitet se prepozna na prvim stranicama.
Druga stvar može biti komercijalna, obrtanje više novca, koji bi se pametno iskoristio. Barem se ja tako nadam. No i pored svega, zahvalan sam im na postojanju, i nadam se da će biti još dobrih knjiga u kvalitetnom prevodu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon aug 15, 2011 11:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
HAL je napisao/la:
segrt je napisao/la:
Ova izdavaćka kuća izdaje veoma veliki broj knjiga, ima tu svega...ali ono što je sada aktuelno jest blaćenje kompletno svega čime se dosad bavila.
http://www.esotheria.com/

Zaista se ponekad začudim kada vidim pojedine objavljene knjige. Ne znam da li je Vladimir jedini urednik, ali ako nije to može biti prvo objašnjenje, zašto pored tako dobrih naslova, stoji takvo nju ejdž smeće, čiji kvalitet se prepozna na prvim stranicama.
Druga stvar može biti komercijalna, obrtanje više novca, koji bi se pametno iskoristio. Barem se ja tako nadam. No i pored svega, zahvalan sam im na postojanju, i nadam se da će biti još dobrih knjiga u kvalitetnom prevodu.


On mora da izdaje komercijalne stvari da bi imao neku zaradu i održavao posao.
Vrlo je teško raditi sa knjigama danas jer ljudi sve manje čitaju i kupuju knjige.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub aug 20, 2011 6:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Ova srpska vlast izgleda da je spremna na sve samo da osujeti jeftini MMS:

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/hron ... -ezoterije

Citat:
Optužba i pritvor za vlasnika "Ezoterije"

slika

BEOGRAD- Prvo osnovno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužni predlog protiv vlasnika i direktora izdavačke kuće „Ezoterija" Vladimira Madića zbog sumnje da je dezinfekciono sredstvo „The Master Mineral Solution" (MMS) prodavao kao lek za najteža oboljenja - sidu, karcinom, i depresiju.

Nakon podizanja optužnog predloga zbog krivičnog dela proizvođa i stavljanje u promet škodljivih prozvoda Madiću je krivično vanpretresno veće Prvog osnovnog suda u Beogradu produžilo pritvor za mesec dana, izjavila je portparol i sudija tog suda Ivana Ramić.

Pritvor mu je produžen zbog opasnosti da bi mogao da ponovi krivično delo, dodala je Ramić.

Madić je uhapšen pre osam dana zbog sumnje da je u toku 2011. godine u prostorijama svog preduzeća organizovao proizvodnju i pakovanje oko 1.200 kompleta sredstva za dezinfekciju vode i drugih pića, koje je zatim kao „MMS - čudesni mineralni dodatak" prodavao prodavnicama zdrave hrane u Srbiji.

Preparat je prodavan po ceni od 2.000 dinara, a sumnja se da je na taj način pribavio sebi korist u iznosu od 2,4 miliona dinara.

Za ovo krivično delo za koje se tereti zaprećena je kazna zatvora do tri godine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: pet aug 26, 2011 1:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet aug 26, 2011 1:36 pm
Postovi: 2
mmsDoc je napisao/la:
boki je napisao/la:
Mene zanima za Hrvatsku, da li je jedini nacin iz Austrije

http://www.mineral-mms.eu/

ili netko prodaje MMS u Hrvatskoj?


pogledaj ima u Bosni

http://www.mms-aktivator.com


U Hrvatskoj ovdje:
mms kapi nabava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon okt 24, 2011 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 16, 2010 10:38 pm
Postovi: 204
Vicke_bg je napisao/la:
Problem je što jasno piše da leči sve bolesti, i na sajtu i u uputstvu. Da toga nema, i da ga je prodavao kao čistač za vodu pod tim imenom, ne bi bilo problema.

Zakonom je kažnjivo davati takve izjave, a koje nisu ispitane naučnim putem (od strane odgovarajućih institucija).

Ali mislim da ovo neće bitno uticati na položaj MMS u Srbiji, jer ga nema! Onaj ko zna o njemu, zna da deluje i preporučivaće ga dalje. Ko ne zna, mogao je pukim slučajem da sazna o njemu, i to teško, jer se ne reklamira.


a kako ga prodaju u Nemackoj, Austriji? pod kojim opisom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon okt 24, 2011 11:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ovako ga prodaju u Njemackoj i Austriji - Evropi

http://www.ebay.de/itm/MMS-Natriumchlorit-28-ig-Salzsaure-4-je-100-ml-/150620418708?pt=Nahrungserg%C3%A4nzungen_Wellness&hash=item2311ad3294

http://www.ebay.de/itm/Original-MMS-28-Natriumchlorit-Zitronensaure-/170714486084?pt=Nahrungserg%C3%A4nzungen_Wellness&hash=item27bf605544


Klordioksid je u njemackoj samo kao dezinfekciono sredstvo oficijalno dozvoljeno, za kemijsko ciscenje vode i za dezinfekciju bazena. Tako mora da pise svaki trgovac koji prodaje MMS, nedaj boze da napise da se to pije. Takodjer svi biljni preparati se prodaju , kao "mogu" da pevecaju imunitet, ni slucajno da nesto lijece, jer to treba dokazati.

Ja sam ga jos prije 2,5 godine koristila 2-3 mjeseca sa pauzama, dok nisam nahebala. MMS skida naslage na arterijama, ali i uzrokuje da Arterije gube elasticnost i onda mogu da pucaju, i onda da se taj plag odvaja i slijede mozdani udari TIA.

Sada ga upotrebljavam samo na kratko 3 kapi npr. ako grlo ili sinusi pocnu da zezaju, ili na kozu ili za ispiranje usta, ni slucajno cjele kure.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet nov 18, 2011 2:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 18, 2011 1:59 am
Postovi: 1
Da li mi mozete reci kako naruziti MMS kapi u Crnoj Gori? 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub dec 03, 2011 4:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub dec 03, 2011 4:18 pm
Postovi: 1
Nasao sam dobar servis za slanje robe iz Amerike.
Naime kupujes preko e-bay ili Amazon i navodis adresu koju dobijes od servisa a oni ti robu salju u Srbiju.
http://www.viaddress.com/
Na ovoj strani imate video klip pa pogledajte za vise informacija.

Ovo mi je posebno interesantno jer sam mnogo puta naisao na extra jeftinu tehnicku robu ali nesalju je van Amerike
Jeftiniji su od konkurencije a salju i USPS-om
Srecna kupovina


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri feb 29, 2012 5:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 29, 2012 5:07 pm
Postovi: 14
drustvo, moze li mi neko reci da li je uspeo da ga naruci u Srbiji? Ili bar iz neke zemlje a da je stigao sigurno u Srbiju.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon apr 23, 2012 11:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Jel ima neka druga adresa za zagreb, gdje bi se mogao nabaviti MMS. Prilicno je hitno..

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri aug 22, 2012 10:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 29, 2008 9:19 pm
Postovi: 132
http://shop.omegalan.info/proizvodi/soli


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz