Sada je: sub apr 27, 2024 9:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon nov 17, 2008 1:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
nisi me shvatio ali probati cu pojasniti,ako su ti prstenovi za vjecnost onda mi objasni jednu cinjenicu sta ce ti to ako te netko ubije,nemoze te vratiti u zivot.


Citat:
1. Za vrijeme vježbanja ne smiješ nikada dovesti tijelo u stanje žeđi.
To znači da ti je raspored vježbanja loše konstruiran odnosno short break za vodu nije dobro raspoređen.

gle krivo si me shvatio,ja sam pio vodu i tokom treninga kao i na kraju samo sto vise popijes i naravno da si zedniji


Citat:
2. Vodu nakon treninga si probao piti i ustanovio kako odlično djeluje na tebe. To si kompetentan komentirati.
Jesi li to isto učinio i sa prstenovima? Odnosno jesi li ih nosio pa da uvažimo tvoj komentar za njih (kao i za vodu) ?



Voda čini 50 do 70% tjelesne mase čovjeka (vise manje ovisno o pojedincu),a prsten je vazniji od vode,bez vode nemozes,a bez prstena mozes,,to sto pomaze kod spavanja primjer ne znaci da ces zivjeti vjecno,a ako se ne varam na web stranici pise "ALEX CHIU'S IMMORTALITY DEVICE".Jedino sto zelim reci je to da je glupost to sto tvrdi da je otkrio formulu za besmrtnost i da ti to prsten osigurava,vec bi on bio ubijen i radovi bi mu biili oduzeti,sta mislis da bi elita dopustila tako sta,njihov cilj je 250-300 milijuna ljudi.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 17, 2008 2:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
Daco, tvoj komentar potvrđuje da sam ipak sve dobro shvatio.
Nije mi bila namjera te diskreditirati nego sam ti samo postavio trivijalno i konkretno pitanje.

Rekapitulirajući sve - stoji:

1. Mene osobno NE zanima besmrtnost. (Što zbog dužine plaćanja poreza a što zbog inih stvari, hehe)

2. Tumačenje "besmrtnosti" je malo nezgrapno tumačenje/prijevod (zbog duha jezika) i može aludirati na razno-razne stvari.
Mislim da bi više odgovaralo "forever young" (mada je i to diskutabilno). No, niti to me ne zanima.
Više bi me zanimalo "forever health".

3. Tvoja komparacija besmrtnosti i onoga o čemu je riječ je malo u raskoraku, jer bi se u t(v)om slučaju radilo o
neprobojnoj zračnoj kapsuli oko čovjeka. Mislim da se ovdje ipak mislilo na drugu vrstu besmrtnosti.

4. Osobno mislilm kako je taj čovjek skratio "muke o Mateju" i minimizirao akupunkturu na nekoliko točaka koje
pod utjecajem magneta i pritiska na njih djeluju tako da čine to što čine.

5. Mene je osobno zanimalo da li se koriste istovremeno na obje ruke ili samo na jednoj, jer akupunkturne točke su
na čovjeku smještene - zrcalno.

6. Opet tvrdoglavo tupim da za vrijeme treninga - NE smiješ osjetiti žeđ. Voda razrjeđuje krv kao i
razne tjelesne tekućine izlučene pod utjecajem fizičkog napora te detoxira organizam.
Kada se pojavi žeđ, to znači da bubrezi & Company već "vrište".
Stoga takvo stanje treba prevenirati samo jednom metodom - još češće piti ali u manjim količinama.
Osnovna greška je ekipe što zanemare taj faktor pa se u pol treninga nalije vodom da su jedva sposobni nastaviti dalje.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 17, 2008 6:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
Citat:
Jedino sto zelim reci je to da je glupost to sto tvrdi da je otkrio formulu za besmrtnost i da ti to prsten osigurava,vec bi on bio ubijen i radovi bi mu biili oduzeti,sta mislis da bi elita dopustila tako sta,njihov cilj je 250-300 milijuna ljudi.


99% ljudi koji onako nalete na njegov sajt pucaju od :lol: , nikome od njih ne pada na pamet da ne misle da je rjec o prevari. Svi koji su do sada kupili prstenove su to uradili po preporuci. Ja ne bih vjerovao da nisam vidio da ih preporucuje Kevin Trudeau...
Inace ja vjerujem da prstenovi uveliko pomazu da se postigne besmrtnost, ili da dozivite bar 150 - 200 godina.
Ovaj covjek ima 70 godina, a pogedajte kako izgleda http://www.youtube.com/watch?v=0bGjYAL2Jds

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 17, 2008 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
miodragm, imam 2 pitanja:

1. Da li se prsten(ovi) nose na obje ruke ili samo na jednoj?

2. Koji čovjek na tvom datom linku ima 70 godina? Kevin Trudeau? On je rođen 1963.
Drugog na tome linku nisam vidio.

Thanx


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 17, 2008 10:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Naravno da je glupo pricati o nekakvoj fizickoj besmrtnosti i jos gluplje je smatrati da ce te nekakvi magnetni prstenovi ucinit besmrtnim.

Magnetni prstenovi su primjer magnetoterapije i to je to, o magnetoterapiji smo vec dosta pisali na forumu.

Jedan prsten ide na mali prst lijeve ruke a drugi prsten ide na mali prst desne ruke.

Znam neke starije ljude koji si stave obicnu magnetnu ogrlicu oko vrata kad imaju glavobolju i ista brzo prode.

Detaljno prouciti: http://www.alexchiu.com/eternallife/makerin2.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 18, 2008 12:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Pozdrav.
Imam par komentara i pitanja u vezi ove teme, pa me zanimaju vasa misljenja. Prvo, smjesan je naziv samog prstena "Immortality Device", koji po meni u ovoj prici sluzi za nista drugo, nego za privlacenje potencijalnih kupaca koji ce pasti na naziv. No "jeftina" stranica doticnog Alexa (koju na netu nazivaju "Amateur joke") je jos smjesnija od tog naziva i na prvi pogled te stranice koja, Alex bez uvrede, izgleda kao najjeftinije smece koje dolazi u spam porukama sa scam i slicnim sadrzajem kod vecine iskusnih ljudi, "Immortality Device" ce pasti u vodu. Najsmjesnije mi je od svega lihvarska cijena od 28,30 USD za dva prstena. Za 28,30 USD se moze kupiti vise od 500 ( http://shop.ebay.com/items/?_nkw=neodym ... &_osacat=0 ) magneta bilo kojeg
oblika (okrugao ili kockasti) i napraviti 250 komada prstena.

No posto posjedujem narukvicu sa magnetima, koju je moj tata dobio od svoje mame koja ju je nosila godinama (znaci moze biti starija od 50 godina, dok ovaj Alex nije bio ni u lijevom jajetu svojeg tate, pa si moze svoj patent gurnuti...) a i vecu kolicinu slicnih magneta, pokusao sam prouciti ovu temu i napraviti prsten.

Imam jedan problem sa odredjivanjem polova magneta. Imam jake okrugle i kockaste magnetice. Kad stavim par okruglih u nizu na glatku povrsinu ili kockaste na nit, magneti se okrenu u smjeru sjever - jug (stavicu slike kasnije) isto kao i kompas. Logicki bi bilo da je vrh magneta koji je okrenut prema sjeveru, juzno polariziran, a vrh koji je okrenut prema jugu, sjeverno polariziran. No kompas ne pokazuje tako, nego vrh magneta koji se okrenuo prema sjeveru (trebao bi biti juzno polariziran) privlaci juzno polariziranu (sjevernu) stranu igle na kompasu i obrnuto.

Citat sa Alexsove "web stranice" "Attention. So many people has emailed me telling me that this compass diagram is wrong. No it is not wrong. The north needle of compass does point to south pole of magnet. In another word, south pole of earth is actually a giant north pole of a magnet. The north of earth is actually the south of a magnet. Don't ask me why. This is just the way how it is written in text books."

Pitanje: dali je ovaj dijagram sa kompasom tocan ili nije i ima li jos koji nacin za odredjivanje polova magneta?

Inace, nosim dva dana ovo prstenje po nacrtu i nisam primjetio za sad nista!

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 18, 2008 4:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
Citat:
2. Koji čovjek na tvom datom linku ima 70 godina? Kevin Trudeau? On je rodjen 1963


Ako pise u wikipediji da je rodjen tada, to ne znaci da je to tacno. Pitanje da li mu je to pravo ime uopste. U svojoj knjizi `natural cures Revealed` ovaj covjek otkriva da je godinama bio clan tajnog drustva, tj mason, da ima 70 godina i ostale zanimljive stvari. Koga zanima neka procita knjegove knjige pa nek sam zakljuci da li je to tacno ili ne.

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 18, 2008 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
miodragm2 je napisao/la:
Citat:
2. Koji čovjek na tvom datom linku ima 70 godina? Kevin Trudeau? On je rodjen 1963


Ako pise u wikipediji da je rodjen tada, to ne znaci da je to tacno. Pitanje da li mu je to pravo ime uopste. U svojoj knjizi `natural cures Revealed` ovaj covjek otkriva da je godinama bio clan tajnog drustva, tj mason, da ima 70 godina i ostale zanimljive stvari. Koga zanima neka procita knjegove knjige pa nek sam zakljuci da li je to tacno ili ne.


Cemu gibit vrijeme kojeg i onako nemamo. Možda se bavit necime boljim... recimo.. riješavanjem vlastitih egoisticnih poriva. :-)

Knowing thy self!

Sve ostalo... je bullshit!

PLUR

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 21, 2008 3:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
miodragm2 je napisao/la:
...
Ps. od sada koristite ovaj link za prstenje http://www.alexchiu.com/intelliscript/in.cgi?id=1225854704
Pozdrav!
reptili zderu vecinu ljudi, a da oni to neznaju.......ja znam da me zderu.......makni ovo iz potpisa i iz posta molim te, a ako nisi zaradio besplatne primjerke prstenja, ja cu ti poslati gratis 4 magneta da si slozis svoje.......nevolim kad vidim da neko nekog iskoristava, a da on nije svjestan toga

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 21, 2008 3:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
gordan .... =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 22, 2008 10:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
imate tisuću sajtova za sve moguće lijekove za stvari koje se još navodno ne može izliječiti. osobno mislim da je sve to teži šajt zato jer sam i sam pogledao gro tih stranica i na nijednoj nisam našao principe na kojima ti fantastični lijekovi djeluju, čak ti ni sastojke ne žele reći. a i čuo sam priče ljudi koji su to naručili i teže se prevarili. prema tome, barem po meni, je to sve teži scam. ako se želite izliječiti od nečega ili nešto poboljšati, vizualizacija i meditacija, zajebite ove "čudesne" lijekove, moć je u vama...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 23, 2008 1:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
zelim foot braces, kostaju oko 70-80$.

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 23, 2008 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
miodragm2 je napisao/la:
zelim foot braces, kostaju oko 70-80$.
Ima dosta ovaca koji ce ti to i pribaviti, samo nevidim zbog cega te admini i moderatori jos uvijek drze na forumu!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 23, 2008 7:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
pusti Gordan, možda čovjek nema 100 kn koliko koštaju magneti za obje noge a želi (p)ostati mlad i lijep, pa se
eto snalazi na najbolji moguć način. (vidiš da nam je Sanader stegnuo remen hehe)

Nego ima li koga sa ikakvim (pozitivnim ili negativnim) iskustvima vezanih uz nošenje ovih magneta?
Mislim da se Sjemenčica magnetizirala.
Sjemenko, jesi već u fazi mijenjanja osobne karte ili ... ?
Ajde nabaci koje slovo iskustva.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 16, 2009 4:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Grunfer je napisao/la:
Prijatelji i ja smo izradili nekoliko pari tih prstenova.
Ugradili smo neodimijske magnete od cca 12.000 gausa.
Za usporedbu, na povrsini nase planete intenzite magnetskog polja je oko 1 gaus.


12000G? Bila sam na tom sajtu ali tamo nigde ne pise kolike jacine da su magneti, pise samo dimenzije, da li jacina zavisi od dimenzija?
Evo ovde kaze da su dozvoljene granice za stimulaciju humanog materijala 300-400 gausa. http://www.imp.bg.ac.yu/SR/AboutUs/Organization/Piezo/magnetni%20materijali.htm

Dalje, nazvala sam ih (institut M.Pupin) da ih pitam jel imaju neodimijske i koja je cena i krenuli su sa pricom kako su svi magneti radioaktivni itd :roll:

ps Da ne zna neko koje su jacine neodimijski magneti u slusalicama-bubicama? Ne pise na njihovim deklaracijama nista, samo vrsta magneta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 16, 2009 11:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
12000 gaussa? Znaci 1.2 Tesla :-)

recimo...
"1.25 T - strength of a modern neodymium-iron-boron (Nd2Fe14B) rare earth magnet. A coin-sized neodymium magnet can lift more than 9 kg, and can pinch skin and erase credit cards."

Imaš takvih u hard diskovima :-)
Oprezno s njima.

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 15, 2009 1:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
miodragm2 je napisao/la:
Ako pise u wikipediji da je rodjen tada, to ne znaci da je to tacno. Pitanje da li mu je to pravo ime uopste. U svojoj knjizi `natural cures Revealed` ovaj covjek otkriva da je godinama bio clan tajnog drustva, tj mason, da ima 70 godina i ostale zanimljive stvari. Koga zanima neka procita knjegove knjige pa nek sam zakljuci da li je to tacno ili ne.


Javi ako ti treba prevesti....

Citat:
After serving time for criminal activity in the early 1990s, Trudeau partnered with his former cellmate, and they joined Nutrition for Life, a multi-level marketing firm, where they were very successful. However, he and his partner were sued by the Illinois Attorney General for running a pyramid scheme. Trudeau and his company entered into a settlement with Illinois and seven other states for $185,000.[9][10][11][12]



Citat:
In 1990, Trudeau posed as a doctor in order to deposit $80,000 in false checks, and in 1991 he pleaded guilty to larceny. Trudeau had used the credit cards of eleven customers of a mega memory product to fraudulently charge approximately $122,735.68.[13] He spent two years in federal prison because of this conviction (Choi, 2005). Later, in his book Natural Cures, Trudeau claimed that he has since learned from his experience, and is now motivated to help people rather than merely make money for himself.[9]


A ti mu mozes vjerovati sta god da zelis... :mrgreen:

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 5:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
a i ti možeš vjerovati wikipediji kojoj je interes $$$ a ne istina

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 11:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto mar 24, 2009 12:19 pm
Postovi: 49
miodragm2 je napisao/la:
a i ti možeš vjerovati wikipediji kojoj je interes $$$ a ne istina


A ti koji svugde stavljas affiliate linkove si bas nasao ovo da kazes ;)


Mislim da bi trebalo zabraniti postavljanje affiliate linkova na forumu.
Tako je bar na vecini ostalih foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 1:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
dekibg je napisao/la:
Mislim da bi trebalo zabraniti postavljanje affiliate linkova na forumu.
Tako je bar na vecini ostalih foruma.


Potpisujem



miodragm2 je napisao/la:
a i ti možeš vjerovati wikipediji kojoj je interes $$$ a ne istina

70 godina velis?! I nista pametnije da radi nego da izdaje knjige u kojima nam pokazuje sve sto oni ne zele da mi znamo?!

Evo jos materijala...

http://www.thesmokinggun.com/archive/08 ... deau1.html

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 94 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz