Sada je: pon maj 13, 2024 6:01 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 273 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća

Da li (ne) jedete meso?
Jedem meso 57%  57%  [ 69 ]
Vegetarijanac sam 43%  43%  [ 52 ]
Ukupno glasova : 121
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri sep 10, 2008 10:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
sjemenka je napisao/la:
ja vecinom jedem povrce, a meso kad mi zatrazi tjelo. Inace ne volim meso jer mi nije ukusno jos od djetinstva. U zadnje vrijeme mi se gadi piletina pa ju izbjegavam u sirokom luku.

:-k
neki kazu ne treba jesti meso jer to ziva bica, no i to je jedna vrsta diskriminacije, jer i bilja su ziva bica, da nisu ziva nebi rasla, jel imaju svjest ili ne to je upitno a i nedokazivo trenutno.. svi zivimo u simbioznom odnosu jedno drugo jedemo a i nas ce jednog dana jesti crvi, ono sto je neprirodno bi recimo bio ljudisku uzgoj zivih bica za svrhu prehranjivanja, ono sto bi bilo prirodnije je da izadjes van uhvatis zeca i pojedes ga pri tome naidje lav dok ti cucis iza drveta i skoci na tebe i tebe pojede :mrgreen: e to je vec zivot u skladu sa prirodom...


...da definitivno se slazem sama sa sobom :mrgreen:


ne vjerujem da bi to bila prava priroda. to je matrix priroda, kako kaže icke.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 10, 2008 10:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 03, 2008 2:44 pm
Postovi: 51
Lokacija: Zagreb
Počeo sam kao makrobiotičar i onda sam jako smršavio pa su me ljudi pitali jesi bolestan. Bdw u to vrijeme sam brijao na budizam i znaš te sve šeme.
Kasnije sam to sve odbacio jer je to zabluda (matrix).ali nisam jeo meso i dalje težina uvijek ista (opći dojam premšav 71kg). Onda sam počeo jesti ribu u manjem obimu i onda sam došao na idealno (po meni 1.80 cm 77kg) i sada se nešto mislim u zadnje vrijeme da izbacim ribu al me frka da nebi opet otišlo previše nisko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 10, 2008 11:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
riba je dobra , budi sretan što je uopće možeš jest


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 10, 2008 11:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
tamna_shuma je napisao/la:
sjemenka je napisao/la:
ja vecinom jedem povrce, a meso kad mi zatrazi tjelo. Inace ne volim meso jer mi nije ukusno jos od djetinstva. U zadnje vrijeme mi se gadi piletina pa ju izbjegavam u sirokom luku.

:-k
neki kazu ne treba jesti meso jer to ziva bica, no i to je jedna vrsta diskriminacije, jer i bilja su ziva bica, da nisu ziva nebi rasla, jel imaju svjest ili ne to je upitno a i nedokazivo trenutno.. svi zivimo u simbioznom odnosu jedno drugo jedemo a i nas ce jednog dana jesti crvi, ono sto je neprirodno bi recimo bio ljudisku uzgoj zivih bica za svrhu prehranjivanja, ono sto bi bilo prirodnije je da izadjes van uhvatis zeca i pojedes ga pri tome naidje lav dok ti cucis iza drveta i skoci na tebe i tebe pojede :mrgreen: e to je vec zivot u skladu sa prirodom...


...da definitivno se slazem sama sa sobom :mrgreen:


ne vjerujem da bi to bila prava priroda. to je matrix priroda, kako kaže icke.


Icke je americki proizvod kao kokakola - znas ta kokakola kaze "always coca cola" - nek amerika zadrzi svoj otrov kod sebe na kontinetu.
Icke je americka verzija J. K. Rowling, samo puno losije pise i krade ideje bazirajuci se na mitove iz proslosi. No dobra mu je ideja da odglumi Castanedu - "SVE JE TO ISTINA" jeah right. A kad u povijesti amerika nije imala NEVIDLJIVOG NEPRIJATELJA!? Prouci malo povijest - indijanci, vjestice, komunisti, rusi, muslimani, vijetnam, irak, iran, bla bla... mislim da im je nestalo naroda kojeg ce napast - e pa da imamo ideju kaze jedan amer neprijatelji su nam VANZEMALJCI, idemo se boriti protiv cijelog svijeta svih skupa (mocnika) jer su oni svi vanzemaljci i upravljaju sa nama stavljajuci nam chipove u glavu i slujuci nas kao djecu u svojim ritualima di puno muskaraca svrsava po djeci i tako nam umecu programe - WTF koji BOLESNI mozak moze tako nesto smisliti?! Icke i njemu slicni su za mene oni istinske sotonjare u srcu. Kako nekome na um moze uopce pasti tako nesto - tko to moze uopce "popusiti"?! heloooooou...
E da... i za kraj jedna od ICKE - "beskrajna ljubav je jedina istina" - kaze naslov knjige puna mrznje =D>

NHF ali kao sto vidis... ja nisam bas ljubitelj ICKEa :D (IKE uragan -hahahah- koja paralela)

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 10, 2008 11:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
sjemenka je napisao/la:
E da... i za kraj jedna od ICKE - "beskrajna ljubav je jedina istina" - kaze naslov knjige puna mrznje =D>


nekako mi je taj dio s mržnjom promakao, da li bi mogla mozda malo elaborirati; koji citat ili sl...
jer meni je upravo suprotno doživljavam taj uradak tako njonji-njojnji, ono okreni drugi obraz, bez fajta....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 10, 2008 11:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
metuzalem je napisao/la:
sjemenka je napisao/la:
E da... i za kraj jedna od ICKE - "beskrajna ljubav je jedina istina" - kaze naslov knjige puna mrznje =D>


nekako mi je taj dio s mržnjom promakao, da li bi mogla mozda malo elaborirati; koji citat ili sl...
jer meni je upravo suprotno doživljavam taj uradak tako njonji-njojnji, ono okreni drugi obraz, bez fajta....



nemam pojma, nisam ga ja procitala... pitaj moju frendicu :mrgreen:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Njam
PostPostano: sri sep 10, 2008 11:36 pm 
Vegetarijanac.
Kao šta su već neki napisali tako je krenilo i kod mene. Loše sam se osjećao,fizički umor tromost,problemi s probavom i želudcom,mršavost i da dalje ne nabrajam.Nakon šta sam presta jest meso i ribu dobija san višak energije a da ne govorim kako sam sada jako rijetko bolestan(koloidno hehe).
Sad mi je u planu pribacit težnju na svježu neprerađenu hranu jer sam osjetija da se jako dobro osjećam nakon šta je jedem.Da udeblja sam se 10 kila i krenija u teretanu jer sada imam snage i energije.Neću lagat pa reći da ne dobijem želju(rijetko) da maznem jedan šnicel ali kako dođe tako i prođe slično kad prestaneš pušit.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 10, 2008 11:37 pm 
A posla sam jedan te isti post više puta p primite iskrenu ispriku. :oops:


Zadnja izmjena: Jure; pet sep 12, 2008 11:21 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
  
 
 Naslov: Njam
PostPostano: sri sep 10, 2008 11:39 pm 
ups


Zadnja izmjena: Jure; pet sep 12, 2008 11:20 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
sjemenka ja mislim da nisi u pravu. Čovjek je pametan i sve što kaže stoji na mjestu. Ne možeš govoriti tako o njemu ako nisi ništa njegovo pročitala.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
sjemenka je napisao/la:
tamna_shuma je napisao/la:
sjemenka je napisao/la:
ja

Icke je americki proizvod kao kokakola - znas ta kokakola kaze "always coca cola" - nek amerika zadrzi svoj otrov kod sebe na kontinetu.
Icke je americka verzija J. K. Rowling, samo puno losije pise i krade ideje bazirajuci se na mitove iz proslosi. No dobra mu je ideja da odglumi Castanedu - "SVE JE TO ISTINA" jeah right. A kad u povijesti amerika nije imala NEVIDLJIVOG NEPRIJATELJA!? Prouci malo povijest - indijanci, vjestice, komunisti, rusi, muslimani, vijetnam, irak, iran, bla bla... mislim da im je nestalo naroda kojeg ce napast - e pa da imamo ideju kaze jedan amer neprijatelji su nam VANZEMALJCI, idemo se boriti protiv cijelog svijeta svih skupa (mocnika) jer su oni svi vanzemaljci i upravljaju sa nama stavljajuci nam chipove u glavu i slujuci nas kao djecu u svojim ritualima di puno muskaraca svrsava po djeci i tako nam umecu programe - WTF koji BOLESNI mozak moze tako nesto smisliti?! Icke i njemu slicni su za mene oni istinske sotonjare u srcu. Kako nekome na um moze uopce pasti tako nesto - tko to moze uopce "popusiti"?! heloooooou...
E da... i za kraj jedna od ICKE - "beskrajna ljubav je jedina istina" - kaze naslov knjige puna mrznje =D>

NHF ali kao sto vidis... ja nisam bas ljubitelj ICKEa :D (IKE uragan -hahahah- koja paralela)


A sada, ako nisi citala nemozes ni suditi o knjizi, a bome ni Icke-u, jer vidim da ne znas osnovno, on je englez, a ne amerikanac. Ovo sto si napisala kao ostali komentar zvuci kao komentar pretplatnika Glasa koncila.......zato, malo informacija ti ne bi skodilo, prvo ovdje na forumu, a mozda da i Icke-a pricitas ? :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 2:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
ma nemoj mogu reci sta mislim :mrgreen: ovo je slobodna zemlja. :lol:
osim toga ako moj alter kaze da je tako ja cu ga sigurno poslusat :mrgreen:

osim toga zar vjerujete svemu sto pise :mrgreen:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
sjemenka je napisao/la:
ma nemoj mogu reci sta mislim :mrgreen: ovo je slobodna zemlja. :lol:
osim toga ako moj alter kaze da je tako ja cu ga sigurno poslusat :mrgreen:

osim toga zar vjerujete svemu sto pise :mrgreen:


bože isuuse, ajde sada o hrani ovdje, odite raspravljat o ickeu u njegov folder.
(glumim administratora) -> :ontopic:

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
da je pvo prirodni svijet ja bi ICKEa pojela :mrgreen:

jel sad ontopic? :mrgreen:

ajd daj malo veselja... premorbidno je pricat samo u urotama

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 10, 2008 9:41 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 3:49 am
Postovi: 4
veđetarijanka :mrgreen:
pet godina...
ne fali mi meso,al ga sanjam tu i tamo hehe :lol:
razmišljam da počnem jesti ribu, zbog zdravstvenih probljema...

_________________
*The important thing is not to stop questioning, curiosity has its own reason for existing.*


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 12, 2008 9:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 02, 2008 7:53 pm
Postovi: 9
Lokacija: Bar-Beograd
Ja sam skorije posto vegeterijanac -od Maja.Jedino sto mi je falilo i fali jeste nesto poput hljeba(u prva dva mjeseca sam znao uzet i nazdrat se hljeba ko lud).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 06, 2009 2:45 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Devet godina ne jedem ništa što je hodalo i imalo roditelje.
Jedem još uvijek ponešto što je plivalo (i imalo roditelje).
Moram priznati da se sve svodi na probuđenu empatiju prema životinjama, uzrokovanu početkom rada na duhovnom preobražaju, a s rezultatom smirivanja mentalnih i emocionalnih napetosti.
Nisam sklon etiketiranju bilo koje vrste, ali za potrebe ove teme evo zovite me vegetarijancem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 07, 2009 12:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
vjetar je napisao/la:
Devet godina ne jedem ništa što je hodalo i imalo roditelje.
Jedem još uvijek ponešto što je plivalo (i imalo roditelje).
Moram priznati da se sve svodi na probuđenu empatiju prema životinjama, uzrokovanu početkom rada na duhovnom preobražaju, a s rezultatom smirivanja mentalnih i emocionalnih napetosti.
Nisam sklon etiketiranju bilo koje vrste, ali za potrebe ove teme evo zovite me vegetarijancem.


lipo receno. i ja takodjer povremeno pojedem nesto sto je plivalo i to je sve od mesa. super mi je... :wink:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 22, 2009 12:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 16, 2009 11:52 am
Postovi: 46
Lokacija: Srbija
Dugo sam zainteresovana za zdravu hranu,a vegetarijanac sam postala pre tri godine.Mislim da je knjiga Dragise Milovanovica ''Pomiriti se sa sobom''uticala na to da ozbiljno razmislim o novom nacinu ishrane.
''Biti ili ne biti vegetarijanac''je definitivno presudila.Mnogo volim zivotinje i to mi je bio glavni motiv. Mnogo bolje zdravstveno stanje,podnosenje vrucine i sl.je takodje prijatna propratna pojava :lol: .Ja malo oduzila,he,he!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 22, 2009 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
cisti sam vegan s naginjanjem na raw food.

btw nadam se da ovaj topic nije pokrenut kako bi se netk os nekim svadjao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 273 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz