Sada je: čet mar 28, 2024 4:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Atlas profilax terapija
PostPostano: ned okt 26, 2008 2:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Jeste li upoznati sa ovom tehnikom? Ima li netko iskustva s njom?

Link: http://www.atlasprofilax.ch/cr/reactions.php


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Atlas
PostPostano: čet dec 04, 2008 1:02 am 
Za koji dan ću ja otić pa javim kako je bilo.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: čet mar 05, 2009 1:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 02, 2009 1:33 pm
Postovi: 1
Lokacija: zagreb
MOONLIGHT je napisao/la:
Jeste li upoznati sa ovom tehnikom? Ima li netko iskustva s njom?

Link: http://www.atlasprofilax.ch/cr/reactions.php


U proljece 2008, petoro nas odlazi u Varazdin na korekciju atlasa kod g. Tomljenovica. Nakon pregleda slijedi prilicno neugodno i bolno ispravljanje atlasa sa nekom vrstom „pneumatskog pistolja“. Nakon 2-3 dana se ide na kontrolu, i dobijes masazu ledja sa nekakvom masinom na struju, preporuku da vjezbas i masiras vrat. Na kontroli sam dobio jos par udaraca na desnoj strani, ali ovaj put rucno, s nekom drugom spravom. I to je to. Od nas petoro jedino ja nisam imao nikakve reakcije, ostali su dan-dva nakon tretmana osjetili vrtoglavicu (kao da im se ljulja pod), ali to je trajalo 5-10 min. I nije se vise ponovilo.
Ja sam nedugo nakon toga poceo osijecati napetost u vratnim misicima, s obje strane, i blage glavobolje. Neki put bi glavobolja prosla nakon sto bi izmasirao vrat i „razbio“ napetost, (kao oteklina velicine kovanice od 5 kn), a neki put bi morao popiti aspirin. To mi se periodicno ponavlja 3-4 puta mjesecno, tako da ti sa sigurnoscu mogu reci da cetvoro nas nije zadovoljno s tretmanom, a za petog cu provjerit kad se cujem s njim.
Medjutim, prije oko mjesec dana sam sreo frienda koji je takodjer bio na korekciji i koji je dobio od frenda rucno namjestanje atlasa (palcem), buduci da mu nije bio sasvim ispravljen.
Danas sam se raspitao i dobio informaciju da je jos nekolicina ljudi nakon pola do godinu dana nakon tretmana ponovo isla na kontrolu kod gospodina Tomljenovica, i da je svima ponovo radio ispravak. To znaci da namjestanje na 1. tretmanu nije precizno, ili da se atlas ponovo dislocira. Gospodin Tomljenovic reklamira proceduru kao trajnu.
Prije tjedan dana sam i ja bio na rucnoj korekciji , i trebalo je raditi na obje strane. Kad mi je radio desnu stranu (konstantan pritisak palcem), nakon 10-tak sekundi osjetio sam jako strujanje energije i topline kroz vrat do tjemena (krunske cakre). Kad je radio na lijevoj strani, osjetio sam strujanje energije do stopala. I jednu i drugu senzaciju sam intenzivnije osjetio s lijeve strane, tako da ni neznam sa sigurnoscu da li je nesto islo i s desne str. Odmah sam primjeto da imam veci radijus kod okretanja glave u lijevu i desnu stranu.
Iz svega ovoga mislim da si zakljucio da ti preporucam tretman kod gosp.Tomljenovica u krajnjoj nuzdi, i ako imas viska para, jer mislim da je 270E too much. Mislim da je pametnije da nadjes nekoga tko to radi rucno, makar ni to nije bezbolno, ali barem odmah osjetis!
:lol:

_________________
zulu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: ned aug 29, 2010 7:38 pm 
Evo prošlo je dosta vremena pa bi bilo vrijeme da napišem svoja iskustva u vezi sa atlasom.
Nisam imao nikakvih loših iskustava ni zdravstveno ni duhovno.Iz nekih drugih izvora rečeno mi je da je odličan način za ulazak iz fizičkog u duhovno.Da odmah komentiram to duhovno traženje djeluje polako ali djeluje.Tek kada prođe određeno razdoblje vidiš pomake i rezultate.Šta se tiče fizičkoga mislim da i tu utjecaja od bolova u leđima do viška energije i samopouzdanja.Napominjem da je to bilo prvo od niza stvari koje sam napravio ali je nekako krenilo na bolje.Kad se opustiš i uđeš u rutinu vrlo brzo te nešto uzdrma i pokaže ti nedostatke.
Dakle ukratko:fizički se dosta bolje osjećam lagano ali konstantan rast energije ,neke viroze ili bilo koja druga bolest ne traje duže od 36 sati da bi opet bio u top formi(tu ima i način prehrane koloidno, nigari ,sun gazing,ormus,vitamini.........).Šta se tiče duhovnoga također pozitivni rezultati .Želim da to ide malo brže ali idenekim svojim ritmom prevladavajuči svoja ograničenja i nedostatke.Ja i prijatelj smo bili zajedno ni on nije imao nikakvih negativnih iskustava.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pet maj 20, 2011 5:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Evo i ja sam išao na korekciju atlasa kod jedne gospođe iz atlasprofilaks škole.
Namještala mi je sa strojem ili vibrtorom, nekakvih drastičnih promjena i nema osim što malo više mogu zarotirati vrat u desnu stranu, namještala mi je atlas i sa lijeve i sa desne strane mada je sa desne trajalo znatno kraće.
Bilo je pomalo bolno, inače sam znao imati povremene glavobolje ( kojih se nadam više neće biti) a i skoliozu kičme zbog čega mi je desna noga zbog rotacije zdjelice kraća za oko jedan centimetar, da ne zaboravim prije tri sam godine imao prolaps L5 diska gdje sam nekoliko tjedana bio prikovan za krevet, gadna situacija.
Za dva tjedna idem na kontrolu i masažu pa ću vidjeti reakciju.

Nastavlja se.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Atlas - iščašen kod rođenja djeteta
PostPostano: čet maj 26, 2011 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Ovo je nesto najbolje sto sam do sada spoznao.

Citat:
TEORIJA ZAVJERE ROĐENJA
http://igor-kostelac.com/2011/05/26/teo ... e-rodenja/

Da li ste se ikada zapitali što je to zavjera , a što je to teorija zavjere. Kad se dvoje ljudi dogovori (udruži) da izvrše tajne postupke i radnje usmjerene protiv trećeg čovjeka, da bi pri tome oni iz toga sebi izvuli nekakvu korist ili prednost ili samo nanjeli štetu trećemu, a da se to ne vidi ili ne sazna i nedokazivo je – to bi bila zavjera. Teorija zavjere bila bi kad netko raskrinka sve segmente neke prevare, koje su bile uperene protiv trećeg lica i kad se to javno objavi verbalno ili pismeno. Znači netko se je pozabavio istražujuži tajne postupke dvoje udruženih lica ili grupa protiv treće osobe ili grupe.
Iza toga stoji mukotrpan i opasan rad i ljudi, koji to raskrinkavaju i koji moraju biti, mnogo pametniji od samih učesnika ili organizatora takve radnje – koja je još i tajna. Iza zavjera stoje, najčešće tajna društva. Kakva su to tajna društva? – vjerujte mi na riječ, to nitko ne zna, zato se i zovu tajna društva.
Kad netko kaže za moj blog da se bavi teorijama zavjere – ja popizdim. Najme, ja nikad nisam ništa istraživao, osim događaja oko Riječke rock scene, ali za to ne treba biti jako pametan, jer su sudionici bili glupi , pa nisu organizatori prevare trebali imati previše mozga da ih prevare – a da to ovi još i dan danas nisu shvatili ili ne žele shvatiti. Istina je da sam objavljivao neke riješene zavjere o kojima ste čitali ili moja razmišljanja o njima, ali realno gledajući, ja nisam istraživao ništa, tako da se ja ne bavim teorijama zavjere, ali se zato bavim paranormalnim pojavama i istraživanjem istih i to najviše kroz sebe samog, ali i kod drugih ljudi kojima jemoja pomoć potrebna.
Možemo se opravdano pitati, kada počinje zavjera protiv čovjeka, koji se rađa na zemlji? Ima li tu uopće ikakve zavjere? Čemu ona služi i koliko ona već traje? Može li joj se ući u trag i postoji li momenat kada ona to postaje -zavjera…
Jeste li kada gledali porod čovjeka? Jeste li gledajući taj porod ikad vidjeli ili ustanovili nešto neobično, što vam je zapelo za oko…nešto pri čemu ste rekli, čekaj ,..ne tako…joj grozno isčupat će mu glavu…
Postoje tri vrste poroda. Jedan je porod kad dijete iz žene izlazi na glavu, drugi je kad izlazi na noge (i taj je vrlo opasan kažu), a treći je carskim rezom, (to je kada dijete izvade ženi iz trbuha – tako da joj prerežu trbuh, i izvade dijete van).
E vidite tu počinje zavjera, protiv čovjeka,..pri samom porodu.
Odmah čim djete pomoli glavu, nad njim se vrši zahvat zavjere, a da onaj koji to radi – nije toga ni svjestan da je njen izvršitelj. savršeno.
Tko se je toga dosjetio ?
Svakako netko tko jako dobro poznaje anatomiju čovjeka.
A tko poznaje dobro anatomiju čovjeka? To ću ostaviti vama na razmatranje, jer upravo tu i počinje ova zavjera,… dogovor između nekoga koji zna
Nekad su se djeca rađala kod kuće, nije bilo rodilišta, medicinskih sestara, babica. Nerijetko su se žene porađale same ili uz pomoć starijih žena , ili članova obitelji, a u selima su postojale i žene koje su bile specijalizirane za to. Ali onda nije bilo slikanja kralježnjaka i sličnih stvari, pa se opravdano pitam da li je toga bilo u to vrijeme jer kao je tko je i od kada stajao iza toga?
Oduvijek sam mislio da zavjera počinje u vrtiću ili u školi, ali prevario sam se! Zavjera počinje, hvatanjem djeteta za glavu pri porodu. Za to danas postoji edukacija, no nekad je to išlo sa koljena na koljeno, ili po babljim pričama, ali netko je to morao reći nekome prvi…Tko je to bio?
Kad babica ili medicinska sestra uhvati dijete za glavu istog momenta mu iz ležišta izbaci ATLAS ili tkz. prvi kralježnjak. Atlas ili prvi kralježnjak drži glavu na ramenima – što bi se reklo, ali ja to do prije neki dan nisam ni znao, nisam ni znao da ljudi žive sa izvučenim (isčašenim prvim kralježnjakom) koji može i pravi takve probleme čovjeku, da si to ni ne možete zamisliti u vašoj glavi. Ljudi hodaju i žive, kreću se rastu, a da ni ne znaju da imaju isčašen prvi kralježnjak- i to čitav život, od rođenja i koji im radi strahovite probleme – kako psihičke tako i fizičke.
Ali nažalost isčašeni atlas, je samo jedan od vrlo vješto složenih djelova obmane, u koje je uhvaćen čovjek – a da ni ne zna. Pitanje je koliko još ima stvari na ljudskom tjelu, koje ne stoje u poziciji kako bi trebale stajati i zbog kojih je naše tjelo i naš mozak zaključan i zbog kojeg trpimo svakakve probleme zbog kojih je naša priroda sputana.
Evo samo nekoliko stvari koje izaziva iščašeni prvi kralježnjak ili držač glave- ATLAS.
Je li Vam poznato da je najviši vratni kralježak – ATLAS – kod skoro svih ljudi rotiran ili iščašen ? Ovakvo stanje dovodi do velikog broja tjelesnih i psihičkih smetnji i bolesti, a ono se može u potpunosti obrnuti! Trajni pritisak na kralježničnu moždinu i moždane živce, krvne žile i limfne kanale, uzrokuje teške tjelesne i psihičke smetnje, poteškoće, bolesti i ovisnosti poteškoće u koncetraciji, nemir, agresivnost, nervozu i eksplozivne reakcije. S obzirom da atlas ne nosi samo lubanju, već je odgovoran za OVJES, RAVNOTEŽU I UPRAVLJANJE kralježnicom i ljudskim kosturom, kada je rotiran ili iščašen on uzrokuje teške smetnje i promjene u držanju vašeg tjela.
Posljedica toga su simptomatske poteškoće i bolesti, npr. glavobolja i bolovi u zatiljku, ukrućen vrat, migrene, bolovi u leđima, nevoljkost, neinventivnost, oštećenja diskova, skolioza, pogrbljenost, ukliješteni moždani i kralježnični živci, različita dužina nogu uzrokovana kosom zdjelicom, bolovi u kukovima, koljenima, spuštena stopala, itd. Rotiran i iščašen atlas uzrokuje rotaciju zdjelice i nepravilno držanje tijela.
Sve vam je to netko servirao ni krivom ni dužnom pri porodu. Vi ste u startu sjebani i psihički i fizički, ali ne slučajno, netko se je za to brinuo.
Dok sam gledao dokumentarnu emisiju na rubu znanosti, odmah mi je sinula ona moja strepnja pri izvlačenju djeteta iz rodnice (kako sam samo pristojan nisam napisao iz pičke) da to potezanje za glavu djeteta nikako ne može biti dobro i da je dijete preslabo za takav zahvat.Posebno sam primjetio da se glava nakreće na jednu stanu ri potezanju na van što ima kobnu posljedicu po atlas.
Snimku rađanja sa glavom na van i njezinim potezanjen pogledajte na ovom linku : http://www.medicalvideos.us/videos/1294/







_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pet maj 27, 2011 6:19 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 12, 2011 8:02 am
Postovi: 8
ja sam isto bila na namještanju atlasa kod atlasprofilax prije dva tijedna..nije me previše bolilo. od tada se osjećam budnije.
čudi me da na ovom forumu tako malo ljudi ide namjestiti atlas, mislim da ne dajete tome pažnju koju zaslužuje. i mislim da bi nekome ko želi napredovati "duhovno" to trebala bit prva stvar koju treba ispravit. osim ako spaja kraj s krajem pa ne može skupit novce, ostali koji nemaju većih financijskih problema neznam šta čekate.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pet maj 27, 2011 10:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Trebali bi napraviti group-buy: skupiti se određeni broj ljudi i otići kod stručnjaka da to namijesti i naravno uz neki popust na količinu

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pet maj 27, 2011 3:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Na podrucju Hrvatske

Lovre Antišin
Elizabete Kotromanić 3
23000 Zadar
Zadarska
Croatia


Goran Dušanić
Stjepana Majora 9
10000 Zagreb
Grad Zagreb
Croatia


Ines Gornik
Lobmayerove stube 2
10000 Zagreb
Grad Zagreb
Croatia

Jasna Karakaš
Lobmayerove stube 2
10000 Zagreb
Grad Zagreb
Croatia


Dalibor Prusac
Zrinski Frankopana 97A
20350 Metković
Dubrovačko-neretvanska
Croatia


Dr. med. Kata Sarvas-Lekić
R. Boškovića 4
31207 Tenja
Osječko-baranjska
Croatia

Ljubica Stanojević
Golobreška 6
10257 Brezovica
Zagreb
Croatia


Dr. nat. Vlado Tomljenović
R. Boškovića 4
31207 Tenja
Osječko-baranjska
Croatia


Vladimir Tomljenović
Zagrebačka 35a
21000 Split
Splitsko-dalmatinska
Croatia

Ljubo Tomljenović
V. Nazora 7
52440 Poreč
Istarska županija
Croatia

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: ned maj 29, 2011 11:37 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 26, 2011 10:09 pm
Postovi: 10
Mike20 je napisao/la:
Trebali bi napraviti group-buy: skupiti se određeni broj ljudi i otići kod stručnjaka da to namijesti i naravno uz neki popust na količinu


Osobno poznajem dvoje ljudi na ovom gornjem popisu i jedan mi je na moje pitanje o popustu odgovorio da njihov učitelj iz Švicarske kod kojeg su učili i dobili aparatić, strogo pazi da cjena bude tolika koju je on odredio. :rofl

Isto tako poznam petero ljudi koji su namjestili Atlas prije godinu dana i nema vidljivih promjena u zdravstvenom stanju. Doduše riječ je o bolestima koje imaju od rođenja, pa je vjerojatno i to otežavajuća okolnost. Možda je potrebno više vremena da bi se nihova biomehanika promjenila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: ned maj 29, 2011 5:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
boo je napisao/la:
ja sam isto bila na namještanju atlasa kod atlasprofilax prije dva tijedna..nije me previše bolilo. od tada se osjećam budnije.
čudi me da na ovom forumu tako malo ljudi ide namjestiti atlas, mislim da ne dajete tome pažnju koju zaslužuje. i mislim da bi nekome ko želi napredovati "duhovno" to trebala bit prva stvar koju treba ispravit. osim ako spaja kraj s krajem pa ne može skupit novce, ostali koji nemaju većih financijskih problema neznam šta čekate.


A mene cudi da ima toliko ljudi koji misle da ce im namestanje necega na telu pomoci direktno u duhovnom smislu.

Covek je i duhovno i materijalno bice. Namestanje necega materijalnog ne moze (naglasavam) direktno pomoci duhovnom razvoju. Moze mu olaksati fizicke patnje i tako ga osloboditi bola, pa ce imati vise snage i volje za duhovni razvitak. Ali to je sve, cudesna formula i eliksir mladosti ne postoje.


Bas bi to bilo lepo, odes, platis, doktor ti nesto namesti i odma bolje vidis, budes "budniji" jel? Da, da, da, oce to tako kako da ne :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: ned maj 29, 2011 8:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Citat:
Bas bi to bilo lepo, odes, platis, doktor ti nesto namesti i odma bolje vidis, budes "budniji" jel? Da, da, da, oce to tako kako da ne :mrgreen:



Ne komentiraj nešto a da o tome nemaš direktno iskustvo, to se zove narodnim žargonom laprdanje.
Poboljšanja su kod mene osjetna, riješio sam se migrene koje su bile učestale te nije išlo bez analgina i nekoliko kafetina, osjećam bolju cirkulaciju krvi kroz glavu i nestale su napetosti u vratnom dijelu kralježnice, psihički sam smireniji nego prije a i vid mi se za nijansu popravio.
Zbilja je drugačiji osjećaj, kod hodanja osjećam kao da mi se istežu mišići sa lijeve strane kičmenog stupa na što sam bio i upozoren.
Ide na bolje i za ovaj postupak je potrebno vrijeme za rehabilitaciju, o daljnjim promjenama pisat ću redovito.
Eto tko voli nek izvoli, jer 180 eura nije mala svota ali nije ni velika kada se radi o našem tijelu i njegovom zdravstvenom stanju.
Koliko smo bacili novca na gluposti, pijaču, mobitele itd. a kad trebamo uložiti u sebe to nam je na zadnjem mjestu, važnije su potrebe i zadovoljavanje ega od nas samih.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon maj 30, 2011 1:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Kartikeya

Sve je to u redu sto si rekao i sve je to tacno tako.

Ali objasni mi molim te kakve to veze ima sa onime sto sam ja napisao, npr ovim:

Citat:
Covek je i duhovno i materijalno bice. Namestanje necega materijalnog ne moze (naglasavam) direktno pomoci duhovnom razvoju.



Ili sa ovom recenicom koju sam ja ustvari kritikovao:

Citat:
čudi me da na ovom forumu tako malo ljudi ide namjestiti atlas, mislim da ne dajete tome pažnju koju zaslužuje. i mislim da bi nekome ko želi napredovati "duhovno" to trebala bit prva stvar koju treba ispravit.


Pa pitam opet: kakve veze ima "atlas" sa duhovnim, i zasto se kroz to "atlasiranje" (cak i na televiziji) provlaci nekakva duhovnost i slicno? To je kao da kazes; "popi aspirin i prosiri svoju percepciju".

Verujem da pomaze i u tome, ali veoma posredno, jer kao sto rekoh, verujem da nekim ljudima u razmisljanjima i shvatanjima pomaze odsustvo bola, i bolja fizicka spremnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon maj 30, 2011 7:06 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 12, 2011 8:02 am
Postovi: 8
pa u prvom redu zato što iskrivljeni atlas smanjuje protok svega od glave prema tijelu a tako i energetske tokove, ovisno koliko je rotiran.
Citat:
Namestanje necega materijalnog

to nije bilo šta to je prvi vratni kralježak na kojem stoji jebena glava, i ako je tijelo kako kažu "savršen stroj" to mu je veliki nedostatak koji je nastao tko zna kad i zašto.
al ne vidim razlog zašto živjeti s iskrivljenim atlasom ako imamo priliku izravnati ga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon maj 30, 2011 8:07 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 26, 2011 10:09 pm
Postovi: 10
Teorija po kojoj Atlas treba ispraviti govori da iskrivljenjem vrata dolazi do nepravilnog držanja tijela. Automatski se mišići i kosti poslože kompenzirajući to iskrivljenje. Znači na jednoj strani tijela su mišići skraćeni a na drugoj istegnuti, da sad ne ulazim u detalje... Isto tako smatraju da namještanjem Atlasa pomažemo Energiji da nesmetano kola našim tijelom i dovede ga u ravnotežu.

Ja sam osobno pobornik teorije po kojoj se cijela biomehanika zasniva na položaju zdjelice i njenim osima, te da za ravnotežu tijela i optimalnu posturu trebamo korigirati zdjelicu. O Energiji ne znam dovoljno da bi diskutirala. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon maj 30, 2011 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
boo je napisao/la:
pa u prvom redu zato što iskrivljeni atlas smanjuje protok svega od glave prema tijelu a tako i energetske tokove, ovisno koliko je rotiran.
Citat:
Namestanje necega materijalnog

to nije bilo šta to je prvi vratni kralježak na kojem stoji jebena glava, i ako je tijelo kako kažu "savršen stroj" to mu je veliki nedostatak koji je nastao tko zna kad i zašto.
al ne vidim razlog zašto živjeti s iskrivljenim atlasom ako imamo priliku izravnati ga.


Ni aspirin nije bilo sta vec jebena acetilsalicilna kiselina!

Pa opet, kakve veze ispravljeni energetski tokovi imaju veze sa duhovnoscu, pomocu koje se sve to reklamira.

Sve je energija, i ta krv koja bolje pristize do glave je energija, ali gde je tu ta potencirana duhovnost?

Slazem se inace da je to zdravo uraditi i da treba biti zdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pet jun 08, 2012 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Vidim da već godinu nema novih postova ali ipak , ako neko naleti.

Sumerski svećenici su svojim najboljim učenicima namještali atlas u svrhu otvaranja trećeg oka.

Atlas je u ovom normalnom--a ustvari nenormalnom, dislociranom položaju -- kočnica duhovnom razvoju. Namještanje nije turbo stanje, nego se vraća energetski tok na normalu. Default.

A dalje je na tebi.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto sep 04, 2012 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
I šta bi sa nameštanjem atlasa? Jel ima nekih novih iskustava?

Razmišljao sam da dam kintu za to, ali mi se prema dosad pročitanom cela priča oko atlasa čini kao prevara.

Da postoji tako nešto kao iskrivljenje atlasa od rođenja niko ne bi mogao da dubi na glavi, zatim dovoljno je samo mali pritisak na arteriju da se zaustavi dotok krvi u mozak, o nervnim signalima da ne pričam, a ovde se spominje potpuno iščaščenje prvog pršljena koji drži glavu. Ne znam, još nisam siguran u ovo, a 270€ je ipak previše za kockanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto sep 04, 2012 10:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
270€ je ipak previše za kockanje

ne samo previse , vec opasno :angel4:



Problem je u tome, sto ovo nije sigurno, jer ovi prakticari koji to rade zavrse jedan seminar i namjestaju atlas #-o , nemaju nikakve medicinske kvalifikacije, kako sam citala desavaju se i nesrece da ljudi ostaju nakon toga invalidi ](*,) . Razgovarala sam sa mojim fizioterapeutom koji ima svoju praksu, terapira skolskom medicinom, ali se je jos privatno usavrsio u kineskoj medicini, putovao u kinu na seminare, kaze: zasto da radim po skolskoj medicini kada ima slabi efekat, a ovako bolan nacin na koji se taj atlas namjesta ne moze si zamisliti. Ima metoda koje u 1 sekundi ispravljaju kicmu zajedno sa atlasom "Duhovno ispravljanje kicme"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto sep 04, 2012 10:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Bila je priča o atlasu nedavno na -nekoj drugoj temi- ubij me sad ako znam gdje. :oops:

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz