Sada je: pet apr 26, 2024 3:37 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto sep 04, 2012 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Da ovdje:
http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=59&p=131217#p131217


a ovo mu je sin Alexander na engleskom



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon jan 28, 2013 11:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Idemo??

http://www.kupime.hr/ponuda/namjestanje ... dium=email

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: ned feb 03, 2013 5:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 03, 2013 5:34 pm
Postovi: 10
osobno ovo nebi nikome preporucila!

meni su zeznuli kraljesnicu, cak mislim da je ovo muljaza.
razmislite prije nego odete


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: ned feb 03, 2013 8:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
velika_mala je napisao/la:
osobno ovo nebi nikome preporucila!

meni su zeznuli kraljesnicu, cak mislim da je ovo muljaza.
razmislite prije nego odete




pa to sam vec rekla, jer sam citala :read: "iskustva atlas profilaks" ima ih dosta sto im je bilo bolje, ali i gore, pa sad neka svako za sebe odluci.


Moj sin 17 godina ima vec par tjedana bolove da ne moze sjediti. Bili kod ortopeda skolioza kriva kicma. Prave mu se sada uloske za cipele, kuka mi cjele dane. Danas nadjoh ovaj video od prve na yotube.


Napravila sam to isto kao ovaj terapeut danas oko 14 sati, ali sam negdje pogrijesila i nije bilo efekta, tj. lijeva noga-duza noga za oko 1 cm nije se poravnala.
OK a onda sam sada maloprije opet sve ponovila pazuci da ne pravim greske i diferencija se povukla. Test i lijeva i desna noga su se izravnale u duzini. E sada dalje vidjet cemo, neznam jos nista kako ce se to odraziti, sin mi rec da osjeca neko olaksanje i da ce vec sutra ici opet na vjezbe, i ja mu rece ni slucajno 1-2 tjedna treba da se cuva, ali sto to vrijedi bit ce opet svadje :?: :?: :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 9:43 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 03, 2013 5:34 pm
Postovi: 10
ja cu vam ispricati moje iskustvo
bila sam i zenska me nakon mj dana narucila na kontrolu.
s obzirom da nisam mogla otici na kontrolu bez pratnje ( nakon namjestanja atlasa ) otkazala sam joj termin i pokusala zakazati novi, jer se kod nje trebalo naruciti 5 dana prije, a ne dan za danom

otisla sam na drugu lokaciju "kao na pregled" da vidim u kakvom je stanju moj atlas.
naravno ne spominjem nista da sam bila, sutim.
gospodja me pregleda i kaze vi trebate centriranje atlasa!
ma kad mi nije mrak na oci pao

e sad je u meni pitanje

dali oni govore svima da trebaju i ako ne trebaju!

oni imaju svoju strannicu i knjigu gostiju, pokusavala sam tamo nesto napisati i ne mogu. bas cudno da netko ne moze na sajtu u knjizi gostiju ostaviti svoj komentar.

meni je receno da dodjem da mi ga "centriraju" s obzirom da sam platila, vise ne placam.
iskreno: ne ide mi se nikud, jer je to bold da poludis, a i ovu bol koju sad trpim nebi nikome pozeljela.

ja sam ozisla zato sto su mi cetvoro ljudi rekli sve super vezano za ovo-ocigledno da sam ja netko tko "kvari statistiku"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 9:47 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 03, 2013 5:34 pm
Postovi: 10
MOONLIGHT je napisao/la:
Jeste li upoznati sa ovom tehnikom? Ima li netko iskustva s njom?

Link: http://www.atlasprofilax.ch/cr/reactions.php


probajte sad kliknuti na ovu stranicu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 10:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Iskustva ljudi koji su se podvrgli atlas profilaksi treba traziti po forumima a ne na stranicama ponudjivaca, jer oni normalno napisu sve super isto kao i ovi sa kojekakvim napitcima za mrsavljenje. Svi obecavaju. Prosla sam tu skolu jos prije 15 godina kada sam dala oko 300 DMaraka za neke jabucne pahuljice i kao 10-15 kg skidas mjesecno, kada se sjetim moram da se smijem. Meni je bilo dosta jednom, a ima ih sto redovno kupuju takve i slicne stvari, sto god novo dodje olaksaju si novcanik.

the show must go on :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 10:31 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 03, 2013 5:34 pm
Postovi: 10
evo i ja sam platila tu skolu i olaksala novcanik ](*,)

slusala sam ljude koji su pricali sve najbolje!

a sa...nema nikoga da ista kaze, svi sute ko pi...da ne kazem sta


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 10:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ok - skola je jos dobra ukoliko nas opali po novcaniku, nije vazno toliko za novac, vec ukoliko umjesto poboljsanja uslovi pogorsanje, onda je to stvarno kobno. Ljudi se podvrgavaju operacijama na kicmi i to strucnim kirurzima pa ih ima dosta kojima je nakon operacije jos gore ili zavrse ispod zemlje, a sto je sa onima koji se stavljaju na operacioni stol onima koji su napravili jedan tecaj od par dana.
Jesu li tebe velika_mala upozorili prije Atlas profilaxe sto se moze desiti, jesi li sto potpisala?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 11:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 03, 2013 5:34 pm
Postovi: 10
rekli su mi samo za reakcije, za ovo me nisu upozorili. da cu morati ponavljati, odnosno da cu biti neciji pokusni kunic za vjezbanje.

u mojoj glavi se sad svasta vrti.

sto je najgore u cijeloj prici, kad sam ja dosla drugi put, dosla je i neka zenska oko cca 50 god. vidjelo se njeno nezadovoljstvo, ona nije znala da sma ja bila na centriranju, vec je mislila da sam dosla centrirati. zena je izmedju redova govorila NEMOJTE!

vjerujem da ima jos takvih slucajeca, a oni imaju opravdanje da treba tijelu vremena.
kojeg vremena?
kad sam isla na masaze i na bilo sto drugo, nakon par dana se osjetilo poboljsanje. mislim da govore da treba vremena zbog sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Prije koliko vremena je bila atlas profilax i dali si svoju pricu ispricala maseru ili dr.ortopedu, eventualno sto su oni rekli?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 11:42 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 03, 2013 5:34 pm
Postovi: 10
prije mj. dana
ovih dana mislim otici kod doktora, nek me posalje specijalisti.

sad cu vidjeti sta ce mi oni reci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 12:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
ovo je njihova original strana iz Svicarske, mozda si vec bila na njoj:
http://www.atlasprofilax.ch/index.php?id=1&L=11


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: pon feb 04, 2013 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
evo jos malo iskustva onih koji su to prosli sa njemackog foruma sa losim google prevodom:

http://translate.google.de/translate?sl=de&tl=hr&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.patient-zu-patient.de%2Fforum%2Fftopic1300.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto feb 05, 2013 9:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
kak sad to, prvo je to namještanje bilo "must have", sad je banana.

Mislim stvarno.............

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto feb 05, 2013 10:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
Evo da napišem svoje iskustvo ukratko
tretman sam imao sa aparatom prije 4 mjeseca
- prije tretmana imao sam učestalo trnjenje desne ruke tokom zadnjih pet mjeseci
(provodim i po 10 sati na kompu)
- na desnoj strani leđa bol - pokušao sa ručnom masažom nekoliko puta (Imam i fotelju sa masažom)
-lijeva noga bol ispod ahilove pete na samoj kosti (to se pojavilo prije 2 godine) koji mi se javljao nakon igranja nogometa i to intenzivna bol koja bi me prošla nakon par dana tako da sam odustao od rekreacije (pretpostavljam živac išijas jer jedino on prolazi tuda)
nisam išao doktoru jer znam da bi rekli da je uzrok povećana težina, ali sam zato svašta pokušavao ali nisam uspio to riješiti

nakon tretmana ravnanja atlasa
- istog momenta prolazi mi trnjenje ruke koji sam imao i pri dolasku na tretman i otada nisam imao niti jedanput problem sa time
- izravnate su mi noge (desna je bila kraća za 1,5 cm)
- bol u leđima je nakon par mjeseci prošla i ne treba mi nikakva masaža
- bol u peti je nakon par mjeseci (recimo 95%) prošla i sada bez problema trčim i igram nogomet
- bolje spavam
- kako je pomicanje vrata u lijevu desnu stranu poboljšano sada bez problema mogu spavati i na trbuhu
što prije nisam mogao

prijatelj mi je išao mjesec dana kasnije i on je zadovoljan jer osim općeg dojma da se osjeća bolje do sada
mu se nije desilo da mu koljeno propadne i on padne iz čistog mira što se znalo desiti prije

dali mi se atlas izravnao ne znam (bio bih siguran da sam slikao prije i kasnije) ali meni je bolje
i ja sam zadovoljan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto feb 05, 2013 12:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Možda je mudro ne generalizirati, jer moguće je da ovisi o "majstoru", nije ni svaki automehaničar - dobar automehaničar - kao ni svaki liječnik dijagnostičar, ako je uopće.

Mene interesira, da li ste svi vi koji ste ga namještali, djeca normalno rođena, dakle s glavicom naprijed! Ili među vama ima i djece rođene na zadak, da vam je prvo išla guza, te da li tu postoje neke različitosti. Kao i različitosti kod poroda npr. carskim rezom.
Dobro je pitanje i da li je itko bio na namještanju i saznao da mu je atlas "uredan", te da mu nije potrebno namještanje. Ima li itko ovakvih saznanja? Jer o ovim pitanjima po forumima nema ni slova.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto feb 05, 2013 5:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 03, 2013 5:34 pm
Postovi: 10
mozda je i problem u "majstoru" alo ko se na vruce opece i na hladno puse

jer moji problemi su sad trostruko veci nego sto su bili, jaki bolovi, centar za ravnotezu-totalna banana, trnci i sl! sjedenje nad kopmpom. da moguce pola sata i ici se ispruziti na krevet-postaje neizdrzljiva bol.

mene je sad strah da se taj atlas nije jos vize zeznuo, jer ako je ova rekla da on nije centriran. onda moze biti i da je jos vise zeznut.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: uto feb 05, 2013 8:45 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Moj atlas tu i tamo sjedne ili se izmakne, sam od sebe ili zbog neke tenzije ili pokreta glave... moguće je da se tvoj olabavio sa prijašnjeg čvrstog položaja pa je sad sam sjeo nekako drugačije kako ne paše. Najbolje da ideš pitati da vidi što je (probaj da ti to uzme pod već plačeno).
Sjećam se da sam ko klinac nespretno pao i da se nešto izmaknulo na tom području i od onda moguće da nije fiksiran na mjestu. Tad sam imao par sati nezamislivih muka dok nije nešto popustilo samo od sebe i sjelo nazad.
Sve što sam napisao je sudeći po tome što osjećam i po području gdje to osjećam... nisam bio kod nikakvog majstora.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Atlas profilax terapija
PostPostano: sri feb 06, 2013 11:35 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 03, 2013 5:34 pm
Postovi: 10
ja im vise ne idem u ruke, sad mislim otici kod fizijatra da vidim sta mi je.

trazim da mi se vrati novac i tocka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz