Sada je: ned apr 28, 2024 12:03 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tomislav Budak - iskustva ?
PostPostano: uto apr 12, 2011 2:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Super, sto veca konkurencija, bolji produkt. \:D/

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tomislav Budak - iskustva ?
PostPostano: čet maj 12, 2011 12:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 11, 2011 11:49 pm
Postovi: 1
Tomislav Budak je prije svega brutalno skup za ono sto nudi. Npr. njegove 'prezentacije' natalne karte su uvredljivo sture i uglavnom se svode na puko citanje iz knjige koju svaka budala moze skinuti s neta. Ukratko, Budak mi je veliko razocarenje i nikako ne idite k njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tomislav Budak - iskustva ?
PostPostano: čet maj 12, 2011 8:29 am 
Tomislav Budak u slučaju rada na traumatskim iskustvima je za red veličine jeftiniji nego bilo koji odlazak psihologu. U nekoliko sati (cijela je bila 250kn/sat) možeš napraviti više nego u par godina ležanja na Freudovskom kauču iz jednostavnog razloga jer se stvari odvijaju u promjenjenom stanju svijesti (npr. koristi nehipnotičku indukciju na način da Ekskaliburom rastvoriš sadržaje svjesnog uma kako bi sadržaji iz podsvjesti mogle početi izbijati na površinu što se u slučaju ležanja na kauču događa samo ako ti se posreći, odnosno ako teraput to uspije isprovocirati upad nekim od premosnika i zna dalje voditi klijenta u promijenjenom stanju svijesti).


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Tomislav Budak - iskustva ?
PostPostano: sub okt 08, 2011 7:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jul 20, 2009 1:15 pm
Postovi: 6
Tomislav Budak horoskope radi precizino i opširno, razgovor zna potrajati 2h.
Čita iz svoje bilježnice (vjerovatno namjerno) samo prvih 20tak minuta jer radi specifični horoskop (karmički) kod kojeg nema izmišljanja tople vode - stvari su egzaktne i odavno opisane u literaturi (što se pretpostavljam ne sviđa baš svakom individualistu koji misli da je poseban...).
Cijena uopće nije preskupa u odnosu na cijene na tržištu, a stvarno saznaš puno toga. Ja preporučujem horoskop kod njega jer znam kako i drugi rade a naplaćuju još više...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tomislav Budak - iskustva ?
PostPostano: sri nov 16, 2011 12:51 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 16, 2011 12:43 am
Postovi: 1
Imam pitanje u vezi Budaka ako mi netko može odgovoriti, jer ne znam ništa o njemu osim onoga na web stranici.
Prema mom mišljenju iscjelitelj ili duhovni učitelj, ako ljudima pomaže u radu na svojim partnerskim odnosima, najviše govori svojim vlastitim primjerom. Stoga me zanima je li on oženjen, tj. ima li skladno partnerstvo u svom životu - ako netko zna i može reći?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tomislav Budak - iskustva ?
PostPostano: sub mar 23, 2013 7:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
Gledao sam ga "Na rubu znanosti",čovjek ima smislenu priču.Ovo koliko on naplaćuje je po meni vrlo razumno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 125 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz