Sada je: sub apr 27, 2024 9:57 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Petrolej kao lijek
PostPostano: ned mar 08, 2009 12:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 07, 2009 11:50 pm
Postovi: 3
ima li tko kakvu informaciju o ljecenju nekih bolesti npr. raka pijenjem petroleja. unaprijed hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: pozdrav
PostPostano: ned mar 08, 2009 4:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
* Petrolej (vjerovali ili ne) - za zadnjih mjesec dana sam cula za nekoliko ljudi iz mog okruzenja koji su ga trosili - ljekarka koju sam vec pomenula, jedna zena iz maminog sela, brat od nase kucne prijateljice kojem su u maju prosle godine prognozirali 20 dana zivota (i dan danas je ziv), muz od knjigovodje iz susjedne organizacije (od kojeg sam dobila flasicu preciscenog petroleja). Ne znam kako petrolej djeluje na tumore, ali neko rece da "pucaju krvni sudovi tumora" (mozda od temepreture koja se razvije u organizmu?!?) Cak se i u Brojsovoj knjizi na jednom mjestu kaze da ukoliko tumor ne nestane posle posta, da se uzima po kafena kasicica petroleja. Ovdje je vazno precistiti petrolej. Nas narod to kaze "kroz 9 gaza", a brat nase prijateljice ga procijedi kroz krisku hljeba.


Ovdje se spominje na tome forumu,ali mora biti procisceni petrolej,jer moze bit svakakvog sranja u njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: pozdrav
PostPostano: uto maj 22, 2012 2:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
Evo skenirani članak iz Nexusa br.66 travanj/svibanj 2012. o liječenju petrolejem i terpentinom


http://imageshack.us/g/14/petrolejiterpentin1.jpg/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 96 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz