Sada je: čet mar 28, 2024 10:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 406 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sri mar 14, 2012 7:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 14, 2012 7:07 pm
Postovi: 10
arvin je napisao/la:
hvala puno na odgovoru,da li je nekako moguce ovaj program za ciscenje od parazita nabaviti u Srbiji jer ga ovde ne mogu naci?

Pozdrav, ako se nevaram, mozes ga ovde kupiti: http://bilje.ifastnet.com/travar.php?id=61
Mada, moje misljenje je da sam antiparazit program ti nece pomoci ako ne promenis svoj nacin zivota.
Jednostavno, izbaci rafinisanu hranu, beli hleb, secer, skrob, pivo itd. tj. izbaci sve sto vole paraziti.
Predji na sirovu ishranu vocem, povrcem, orasastim plodovima, svezim sokovima, salatama itd... Ocisti creva (klistir), a i vlakna iz voca i povrca to rade...

Procitaj knjige (ukucaj na googlu pa ih skini):
Norman W.Walker - Zdrava probava bez zacepljenja
G.P.Malahov - Ciscenje organizma
Victoria Boutenko - Zeleno za zdravlje
Ernst Gunther - Ziveti bez bolesti

Taj antiparazit program sto hoces da kupis se sastoji od (crnog) oraha, pelina i klincica.
Klincic mozes da kupis u bilo kojoj prodavnici, zeleni orah koji raste kod nas sakupi dok je zelen, a pelin ti raste kao korov (napomena, pelin koristiti u jaako malim kolicinama). Bezveze da dajes pare na nesto cega ima u izobilju...

Edit: naravno, iz ishrane obavezno izbaci meso, mleko, jaja...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: čet mar 15, 2012 7:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 29, 2012 5:07 pm
Postovi: 14
hvala na odgovoru, ja inace ne jedem belo brasno, secer, so, meso ne jedem mozda ponekad, jednom godisnje pojedem 10tak cevapa, ne koristim rafinisana ulja ni przenu hranu, jaja pomalo konzumiram a od mlecnih proizvoda jedino kiselo mleko, kefir prirodan koji ja sam pravim.

Uglavnom jedem integralni hleb koji sam pravim od 4 vrste inegralnog brasna, sa sodom bikarbonom i maslinovim uljem hladno cedjenim, voce i povrce dosta volim, pecurke, alkohol nikakav osim zimi malo domaceg slatkog vina, ribu jedem itd...dakle zivim dosta zdravo, ali sam imao problem sa gripom koji otisao na pluca pa me kljukali dosta sa oralnim antibioticima, oko 1 mesec pa naravno da mi poremetili crevnu floru pa sad moram to da vratim sve u normalu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: uto mar 27, 2012 5:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
ljudi aj neko ako se razumije malo bolje pomagaj.

u dm sam naso Maple sirup, pise A cat. vjerojatno je žnj, al nema veze.
drugo, SIVA SOL? gdje to ima, ako netko ima link prodavnice nek prosljedi jer posto sam u mostaru, ovo je, neznam, izolirani otok po pitanju svega sto je van neke kolotecine tako da nema apsolutno ništa, a i sirupa sam vidio samo 2 flašice.
nije bitno jel hrv, srb, slo samo da je 100% ima.

drugo:
1. MED sa prvonavedenom djetom od limuna, kajan paprike, maplea itd.? strogo zabranjeno, ili je ipak netko probao?
2. šećer u čaju ili kavi, dali je isto zabranjen ili je toleriran?
3. u Dmu sam uzeo ALNATURA morsku sol, pise da je nerafinirana, al opet je bjela ko brašno.
da li je upotrebljiva?
4. da li klistir ima isti efekt ko i oralno uzimanje te iste soli?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: uto mar 27, 2012 8:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 11, 2011 1:00 pm
Postovi: 9
Judziin je napisao/la:
ljudi aj neko ako se razumije malo bolje pomagaj.

u dm sam naso Maple sirup, pise A cat. vjerojatno je žnj, al nema veze.
drugo, SIVA SOL? gdje to ima, ako netko ima link prodavnice nek prosljedi jer posto sam u mostaru, ovo je, neznam, izolirani otok po pitanju svega sto je van neke kolotecine tako da nema apsolutno ništa, a i sirupa sam vidio samo 2 flašice.
nije bitno jel hrv, srb, slo samo da je 100% ima.

drugo:
1. MED sa prvonavedenom djetom od limuna, kajan paprike, maplea itd.? strogo zabranjeno, ili je ipak netko probao?
2. šećer u čaju ili kavi, dali je isto zabranjen ili je toleriran?
3. u Dmu sam uzeo ALNATURA morsku sol, pise da je nerafinirana, al opet je bjela ko brašno.
da li je upotrebljiva?
4. da li klistir ima isti efekt ko i oralno uzimanje te iste soli?


Pozdrav!!
Himalajsku krupnu sol imaš u Sarajevu u makroviti možda imaju i maple sirup nisam siguran
http://makrovita.ba/bs/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: uto mar 27, 2012 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
:love6: :hug: :occasion5: nije bitno jel hrv, srb, slo samo da je 100% ima. zeks care :glasses7: =D>

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet mar 30, 2012 12:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
zeks zahvaljujem!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet mar 30, 2012 3:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
dakle med otopljen ne nako na usta kosto ga najvise volim :D
samo me zanim otopina soli, kolko kasika ide u otopinu od pola litre odnosno litar svejedno, iii kojih, isto kao i koja kasika u sipanju meda ili maple sirupa?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sub apr 07, 2012 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Je li tko od vas forumaša isprobao hidrokolon terapiju? Kakvi su dojmovi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet apr 13, 2012 7:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 13, 2012 7:31 pm
Postovi: 4
Imam samo jedno pitanje, koje će možda zvučati smešno, ali ja nemam problem sa strahom od gladim, jer sam već 3 meseca na programu zdrave ishrane i odlično se osećam, ali sam pušač.
Koliko ima smisla čistiti organizam, ako se ne odičem cigareta?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet apr 13, 2012 9:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
LaVittaEBella je napisao/la:
Imam samo jedno pitanje, koje će možda zvučati smešno, ali ja nemam problem sa strahom od gladim, jer sam već 3 meseca na programu zdrave ishrane i odlično se osećam, ali sam pušač.
Koliko ima smisla čistiti organizam, ako se ne odičem cigareta?


Pa valjda ima nekog smisla ako se osjećaš dobro. Ali ipak se ti rpobaj odreći pušenja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sub apr 14, 2012 5:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 13, 2012 7:31 pm
Postovi: 4
Hvala na odgovoru.
Danas sam u Bio ducanu videla da imaju vec pripremljen Nera sirup svajcarske proizvodnje. Jedna doza je za 10 dana. Da li ga je neko koristio? I koji caj za ciscenje je najbolji? Ja vec pijem zeleni caj, banca caj i caj od semenki lana. I da li je ovsena kafa dozvoljena u toku gladovanja?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sub apr 14, 2012 5:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 13, 2012 7:31 pm
Postovi: 4
\:D/ Samo da se ispraviom, nije u pitanj ovsena, vec INKA jecmena kafa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned apr 15, 2012 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 31, 2011 12:03 pm
Postovi: 94
piskavac je napisao/la:
Je li tko od vas forumaša isprobao hidrokolon terapiju? Kakvi su dojmovi?



ja sam odradila dva ciscenja u dva tjedna, znaci jednom tjedno. preporucaju inace oko 3 tretmana u tri tjedna, kao standard. ja sam nakon drugog puta osjetila da je dosta. i uzela sam u obzir da posto cisto jedem i na sirovom sam, nemam protrebe forsirat crijeva. za razliku od klistira kolonhidroterapija je dosta zestoka i cisti vise. sto je s jedne strane dobro. ali nemozes je koristiri previse - naravno.
u vecini slucajeva, po mom skromnom misljenju, bolje ju je napravit nego - ne napravit.
sam proces je jako jednostavan (imas primjere na netu da ne idem u detalje). dali ce biti vise nelagodnosti ili manje ovisi o pojedincu, o stanju u crijevima i prehrani.
da si olaksas terapiju (ako odlucis ic) ubaci vocku ujutro, mono obroke kroz dan i pij dovoljno tekucine. cini to barem tjedan dana prije no sto odes na prvo ciscenje.
kad kazu da prvi put ne ide sve iz crijeva je istina. nekima vecinsko "smece" ide drugi puta.
dali ces ic dva ili tri puta, to najbolje sam odluci.
ja sam jako zadovoljna, i ako bi to radila, radila bi to samo jednom godisnje. mozda dva puta.
to je vise kao pomoc nakon lose ishrane da se crijevima olaksa. nije dugotrajni fix.

_________________
“What a great thing for leaders that men do not think.”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon apr 16, 2012 1:33 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 13, 2012 7:31 pm
Postovi: 4
Obzirom da sam na vašem sajtu pročitala i naučila mnogo toga korisnog osećam potrebu da sa vama podelim par stvari koje znam o detoxikaciji.
Što se tiče hidrokolona, koliko god zdravo i primamljivo zvučalo, mnogi doktori ga ne preporučuju, što zbog nuspojava, što zbog neprirodnog "akata" na organizam. Tako da sam ja odustala od te metode i našla nešto prirodnije. :)
Shenemil je srpski brend, ne znam da li se može naći van zemlje. Proizvodi su 100% prirodni, i pored gline za detoxikaciju (koju trenutno koristim) imaju celu paletu izuzetno interesantnih proizvoda. Njihovu glinu za detox sam počela da koristim na preporuku prijateljice, a u međuvremenu sam upoznala mnoge zdravstvene radnike, koji pored toga što je rado preporučuju, je i sami koriste.
Više možete videti na www.shenemil.rs

Pozdrav i SREĆNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: uto apr 17, 2012 11:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Za ostavljanje pušenja toplo preporučujem kratko gladovanje na vodi do 5 dana u ekadaši dane u lunarnom kalendaru. Vrlo lako se ostavlja pušenje. Kriza se mnogo skraćuje.
A što se tiče čišćenja debelog creva ubedljivo je najbolji ukuvani urin na 1/4 svoje zapremine. Kuvanje se vrši u emajliranoj ili staklenoj posudi, može i glinenoj, ali nikako metalnoj. Urin se posle kuvanje ohladi, pa se pre unošenja u organizam podgreje. Probajte sa tim da se klistirate, pa sami procenite.

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: uto apr 17, 2012 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
LavitaeBella i Propanostor, puno vam hvala na savjetima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sub feb 02, 2013 10:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Da li ste culi da se koristi nekakva glina, ili tako nesto, za ciscenje crijeva?

Ima netko iskustva sa tim?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sub feb 02, 2013 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
boki je napisao/la:
Da li ste culi da se koristi nekakva glina, ili tako nesto, za ciscenje crijeva?

Ima netko iskustva sa tim?


Ne znam za čišćenje, ali koristi se u liječenju. glina se zove klinoptilolit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sub feb 02, 2013 10:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 8:55 pm
Postovi: 32
Ja koristim zeolit vec par meseci i bolje se osecam od njega,cini mi se da ga nazivaju i klinoptilolit ili nesto tako slicno,nisam najsigurniji................

_________________
Ko u cuda veruje,taj cuda i stvara


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned feb 03, 2013 10:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
aleksa75 je napisao/la:
Ja koristim zeolit vec par meseci i bolje se osecam od njega,cini mi se da ga nazivaju i klinoptilolit ili nesto tako slicno,nisam najsigurniji................


Pa klinoptilolit je jedna podvrsta zeolita.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 406 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz