Sada je: sub apr 27, 2024 6:58 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Akne
PostPostano: ned mar 18, 2012 9:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
mikeš je napisao/la:
........................
To je bilo to, lampica se upalila, odmah naručio twinlab chromium fuel.........



Jel to isto ko i ovo:

http://www.polleosport.hr/?page_id=3&ca ... uct_id=594

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Uklanjanje oziljaka od akni
PostPostano: ned sep 23, 2012 11:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 22, 2012 1:16 am
Postovi: 1
promatrač je napisao/la:
Ako nisi maneken, pusti to, mislim da je "lijek" samo kirurgija, estetski zahvati... laser, ovo-ono.


ovo bi i moj tata toplo savjetovao :D :D dugo godina sam imala akne .. u pocetku su to bile samo bubuljice, a onda su presle u vulgaris fazu .. ono sto sam primjetila na sebi, da svaki put kada sam pod vecim stresom, kada se vise nerviram, iskacu kao lude .. pred menstruaciju na licu se pojavljuju modre akne, koje su jako bolne i grozno igledaju ..

u periodu dok drzim pod kontrolom sebe, nacin na koji se nosim sa stresom, odnosno nacin na koji prihvatam ljude oko sebe i svoju stvarnost, dotle nema akni .. jesam li pocela strahovati, osjecati griznju savjesti, ugadjati drugima u prekomjernoj kolicini, akne se vracaju .. aknama se ustvari izbacuje potisnuti bijes iz nas .. i dobro je dok izlazi vanka :D hahha

Bilo bi dobro da svi mi koji imamo akne, malo vise promatramo sta radimo u periodu dok akne izlaze na licu, da promatramo kako se osjecamo. Obicno kada nismo centrirani, kada smo rasuti na sve strane, kada ne znamo gdje bismo prije otisli, akne se pojavlju kao reakcija na nas odnos prema nama samima. U sustini samo se trebamo vratiti sebi i vidjeti sta u stvari zelimo i hocemo, sta nas cini sretnima i na kraju sta mozemo napraviti po tom pitanju.

vjerujte mi iskusila sam na sebi. kad rijesite pravi problem unutar sebe, mozete se mazati cim god hocete i svinjskom masti ako vam naleti :D, mozete jesti sta god hocete, cokolade na tone i tone, jer u sustini kreme i ishrana mozda mogu pomoci privremenom rijesavanju tog problema ali ne rijesavaju uzrok problema. Uzmite za primjer ljude koji su i mesozderi i alkoholicari i svasta nesto pa imaju cisto lice kao u bebe. Milion je jos primjera u svijetu. Zato lijepo okrenite se malo vise sebi, onom istinskom sebi i akne ce vam otici, bas kao sto su i moje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 118 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz