Sada je: sub apr 27, 2024 10:10 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: čet jun 04, 2009 8:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 04, 2009 7:56 pm
Postovi: 3
Metabolicka terapija, postoji nesto vise od 15g. Tvorac terapije je Dr.Docenko.Postigao je veoma dobre rezultate kod lecenja mnogih teskih dijagnoza kao sto su M.S.,Cerebralna.P.,Daunov. sindrom,Autizam itd.Terapija se sastoji od 29 preparata u vidu kapsula,ulja,cepica I gela.Preparati su na bazi amino kiselina.Svi se pitaju kako dr. bez analiza zna koja mi amino kiselina nedostaje ali savka dijagnoza ima svoju pricu I ukazuje na nedostatak odredjene amino kiseline.Kao sto je poznato njima se ne moze predozirati I totalno su neskodljive I nemaju nikakvih kontraindikacija.Terapija traje 60 dana ,sprovodi se ambulantno.Kako bi prosto narodski bilo receno amino kiseline "odu tamo gde je pokvareno i poprave".Ne postoji nacin da svi problemi nestanu preko noci!Kod tih dijagnoza veliki napredak je I 5-10% poboljsanja. Inace u Moskvi je th. Priznata kao zvanicna medicinska terapija a kod nas kao dodatak ishrani.Moramo svi biti svesni da se ove dijagnoze ne lece,sto se tice dece rezultati su bolji ukoliko je dete mladje.Sto se tice odraslih isto zavisi od stepena oboljenja ali definitivno poboljsanja ima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: sri jul 22, 2009 3:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 21, 2009 8:37 pm
Postovi: 3
Planiram svoje dijete voditi na aminokiseline. Koliko ja znam terapija se određuje potpuno individualno, na osnovi EEG snimke. Znaš li za neka dobra iskustva na našim prostorima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: ned aug 02, 2009 8:35 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 04, 2009 7:56 pm
Postovi: 3
ema je napisao/la:
Planiram svoje dijete voditi na aminokiseline. Koliko ja znam terapija se određuje potpuno individualno, na osnovi EEG snimke. Znaš li za neka dobra iskustva na našim prostorima?

Znam ih dosta,kod tezih dijagnoza mali pomak ka boljem je veliki napredak.U zavisnosti od dijagnoze i stepena oboljenja zavisi i stepen poboljsanja.Morate biti svesni da metabolicka terapija nije carobni stapic da izleci oboljenje od kojeg je medicina davno digla ruke ali za razliku od klasicne medicine i njenih lekova ovde poboljsanja definitivno ima!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: ned aug 02, 2009 8:37 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 04, 2009 7:56 pm
Postovi: 3
ema je napisao/la:
Planiram svoje dijete voditi na aminokiseline. Koliko ja znam terapija se određuje potpuno individualno, na osnovi EEG snimke. Znaš li za neka dobra iskustva na našim prostorima?

Napisite mi nesto vise,koja dijagnoza,koliko je dete staro i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: sri nov 21, 2012 3:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 21, 2012 3:21 pm
Postovi: 3
Ovako citam mnogo po internetu za metabolicke terapije i ima raznih iskustava ljudi pa me interesuje ovo: imam cerku 1.5 god rodjena je s dijagnozom Sy.Down da li mi molim vas mozete nesto vise reci za to lecenje amnio kiselinama u nasem slucaju i koliko je to efikasno mislim niko nezna koliko moze da bude efikasno ali mozda imate poznate i slicne primere ovim mojim i interesuje me koliko kosta ta terapija i u koliko navrata se izvodi.unapred sam vam zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: pet nov 23, 2012 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 10:05 am
Postovi: 46
Lokacija: južno..južno..
moja iskustva sa aminokiselinama su odlična. inače se liječim po principima GNM-a a aminokiseline bih preporučila svima.
:hello2:

_________________
Ne shvaćajte život preozbiljno. Nikad se nećete iz njega izvući živi.
-Elbert Hubbard


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: uto dec 11, 2012 3:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 21, 2012 3:21 pm
Postovi: 3
postovana interesuje me kako dolazite do amino kiselina tj.kako ih i odakle nabavljate i koliko kosta terapija sa njima unapred zahvalna :*


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: sri jan 02, 2013 10:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 10:05 am
Postovi: 46
Lokacija: južno..južno..
[quote="ljilja87"]postovana interesuje me kako dolazite do amino kiselina tj.kako ih i odakle nabavljate i koliko kosta terapija sa njima unapred zahvalna :*[/quote

ja ih nabavljam preko mog dr. GNM-a.ne znam kako bi uopće sama došla do njih.nezahvalno je govoriti o cijeni,ali čini mi se dosta prihvatljiva, oko 70 eura po terapiji.
srdačan pozz :hello2:

_________________
Ne shvaćajte život preozbiljno. Nikad se nećete iz njega izvući živi.
-Elbert Hubbard


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Metabolicka terapija(amino kiseline)NOVO a staro!
PostPostano: pet jan 04, 2013 11:25 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 21, 2012 3:21 pm
Postovi: 3
lola je napisao/la:
ljilja87 je napisao/la:
postovana interesuje me kako dolazite do amino kiselina tj.kako ih i odakle nabavljate i koliko kosta terapija sa njima unapred zahvalna :*[/quote

ja ih nabavljam preko mog dr. GNM-a.ne znam kako bi uopće sama došla do njih.nezahvalno je govoriti o cijeni,ali čini mi se dosta prihvatljiva, oko 70 eura po terapiji.
srdačan pozz :hello2:



e ta cena koju ste mi rekli je jako prihvatljiva i bila bih prezadovoljna da toliko kosta terapija mojoj devojcici vodila sam je na pregled i odredjena joj je terapija amino kiselinama 5 redovnih terapija od kojih jedna traje 60 dana i kosta verovali ili ne 1500 eura :( a gde su ostale 4 nama bi trebalo 7500e za to lecenje.citala sam po internetu da mogu da se nabave u rusiji odakle je i bio doktor koji je uradio privatan pregled ali dzaba da nabavim terapiju kada nece da mi daju raspored tj redosled kako se piju .to je jedan od uslova da se kiseline kupuju od njih i na taj nacin mi izaziva sumnju kod lekara posto nije registrovan u srbiji.
mnogo sam razocarana jer nemogu da priustim toliki iznos da imam auto da prodan ali nemam nazalost :( hvala vam pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 103 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz