Sada je: sub apr 27, 2024 8:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: čet aug 13, 2009 3:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
Prije nešto manje od godine dana na post gospođice - mmirjana " Doktor Roso" - ustvrdio sam da dotični nije Doktor , niti ima veze sa bilo kakovim oblikom medicine,liječenja , bilo alternativnim,bilo klasičnim.Rasprava se povela u raznim smjerovima , dok ju admin. nije zaključio , sa komentarom namjenjenim meni,na što sam mu osobno odgovorio.
Cilj moga uključenja bio je savjet mmirjana-i , da ne gubi vrijeme i novac,dok joj otac umire na prevaranta.Također ,poruka ostalima bila je da pogledate oko sebe tko vrši manipulaciju,prevaru,laž...a ne samo ameri,tajne službe,reptili,kraljevine...jer malo ćete tu postići,a otkrivajuči takove, poput "DR.Rose" kokretno ćete utjecati na pozitivne promjene.
Vijest objavljena danas u HR kaže: Beograd : Beogradska policija uhitila je i odredila mjeru zadržavanja od 48 h Nenadu R. (56) državljaninu Hrvatske i njegovom vršnjaku iz Barajeva , osumnjičenima za nekoliko prevara.Oni su zakupljivali termine za više televizijskih kanala ,gdje se Nenad lažno prdstavljo kao liječnik alternativne medicine.Time su promovirali metodu liječenja električnim aparatom za koji nisu imali certifikate." Što če im još dopisati u optužnici, čuće se. Dotični je 1988.g. također boravio u OZ Bg,također zbog prevare. Zanimljivo da mu je u HR,odobren rad od organizacije HUPED, u kojoj ima svakakvih,možda i gorih , jer nikoga nije briga,niti provjeravaju znanje i rezultate-pošalje se novac , i "titula" je tu. Njegova "diploma" izrađena je u BG od tamošnjeg falcifikatora još prije 10 g. Za sada toliko.

"Istina če te osloboditi" ( a ponekad i "utarabiti"). 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: čet aug 13, 2009 7:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet apr 09, 2009 11:40 am
Postovi: 41
Lokacija: Nadolazece
Da,da...i ja bas razmisljam da nadjem te postove i gdje sam ja pitao da li je to bivsi bodybilder iz Brckog.....te vidjeh ovu temu.Nego,da potvrdimo informaciju,evo i linka:

http://www.pressonline.rs/page/stories/ ... ctionId=33

pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: čet aug 13, 2009 8:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
" blic" Beogradski , i većina novina u Hr,objavila su tužbu žene čiji je muž umro od raka , nakon njegovih igara. "Usput" joj je uzeo 1200 eu za rife-aparat,i za preparate i preglede oko ukupno 3000 eura. Prevarama se bavi cijeli život. Jedino ,ali ni to nije bilo pošteno,pošto se šopao nevjerovatnom količinom anabolika,bio srednje uspješan bodybilder. Pokušao sam upozoriti da je kvaran do srži, ali je to protumačeno kao "pakost" prema "njegovom liku i djelu". Neko vrijeme sam zaboravio na njega,a sada utipkaš u Google "nenad roso", a ono....... [-o< .....i u Bosnu je pustio pipke.Ima toliko podataka o njemu da je nevjerovatan stupanj bezobraštine kojom se služio ,da ljudima na samrti uzme sve,pa možda i život. Biti će zanimljivo vidjeti koliko će ostati u pritvoru, ili će biti "para vrti gdje burgija neće". Meni osobno je bitno da se istina saznala,ne zbog mene , nego zbog onih kojima je potrebna pomoć. Također "organizacija HUPED " u Hr , je suodgovorna jer su mu bez ikakove provjere dali certifikat i "titulu". :evil: Tužno i ružno. Ali ako izađe brzo ode on u crnu goru,makedoniju,afganista....nikada stati neće sa prevarama...bar ne dok je živ.
kopati kanale sigurno neće.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: čet aug 13, 2009 9:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
U Srbiji mozes "brezobrastinom" i cime god hoces da se bavis koliko god hoces, dok placas kome vec treba da placas (simulaciji od drzave, odnosno nekom lokalnom celniku ili ministarstvu). Verovatno je zato dosao u Srbiju.

Ipak, cudi me da je uhapsen, ili nije podmazivao ili je ubio nekog. Ali opet i to lako ide, moze da se podmaze i naknadno, izacice brzo verovatno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: čet aug 13, 2009 11:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
ne vjerujem da je plaćao dok je muljao,prebahat je i pohlepan da bi sa nekim dijelio više od mrvica.za bg ga veže bodybilding karijera još od poćetka 80-tih.ima i ženu i dijete tamo.i za rata u hr bio je tamo."valjao" preparate za mršavljenje ,pa se vratio pa u hr uzeo lovu,opet na istu foru.krajem 80-tih prodavao je hrpu proteina-lažnjak-po cijeloj sfry,ali najviše po srbiji-tamo je počela rana expanzija bb. takmičenja ,savez bb ,sve je bilo u bg.imao je tamo i teretanu. uvijek je govorio - b e z u v r j e d e-" da su srbi glup narod i da im sve možeš prodati." pola života je proveo u bg, i zato je nevjerovatno da ga prije nisu raskrinkali. u jadnim državama živimo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: sri sep 09, 2009 10:28 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 09, 2009 10:07 am
Postovi: 10
znaci ako je neko uhapsen automatski je kriv,ako neko ide u teretanu onda je budala.Roso je jedini da ja znam javno pricao sta se radi u zvanicnoj medicini,sta je zapravo hemoterapija i ostale stvari.

mnogima je pomogao a uhapsen je ne zato sto je varao ljude(jer onda bi svi doktori bili streljani na licu mesta) vec zato sto je ljudima pomagao i govorio je istinu.isti je slucaj i sa elmirom grubic a ima i drugih slucajeva.svi oni koji su uspesno lecili ljude su uklonjeni.


na rts gostovao je u emisiji(ne secam se kojoj jer retko gledam tv a rts skoro nikada) predstavnik policije i pricao o rosu i njegovom hapsenju.voditeljka ga u njenoj naivnosti pita:"znaci vi ste dobili nalog od nekoga da ga uhapsite?" on:"ne,ne mi smo gledali te emisije gde je on pricao svasta i odlucili da ga uhapsimo."?!!!!

policajac je izgleda shvatio na osnovu njegovog iskustva u lecenju ljudi(pendrekom) da rosova prica o hemoterapji o stetnosti soli,secera,brasna,masti itd. nije tacna i zato je odlucio da ga uhapsi-)

a svi vi koji svoje zakljucke o tome da je roso prevarant donosite na osnovu toga sto je covek bilder i sto ga mediji nazivaju prevarantom ili ste glupi ili se bavite trovanjem,sakacenjem i ubijanjem ljudi tj. zvanicnom medicinom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: sri sep 09, 2009 1:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Gledao sam prije par mjeseci tu emisiju na K3 i mogu reci da nisam nikada na TV-u vidio da netko prica o takvima stvarima. Sve sto je rekao je drzalo vodu i bilo istina. Jedina zamjerka je bila javna reklama i prodaja generatora uz malo vecu cijenu :)

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: sri sep 09, 2009 3:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 09, 2009 10:07 am
Postovi: 10
dzabaludin je napisao/la:
Gledao sam prije par mjeseci tu emisiju na K3 i mogu reci da nisam nikada na TV-u vidio da netko prica o takvima stvarima. Sve sto je rekao je drzalo vodu i bilo istina. Jedina zamjerka je bila javna reklama i prodaja generatora uz malo vecu cijenu :)



generatore je prodavao za "malo" vecu cenu ali i pored toga bolje je dati velike pare za nesto sto radi nego za ono sto te truje.
ali sama stvar sta je pricao o hrani i svemu vredi mnogo a on je to besplatno pricao,pre nego sto sam njega cuo nije mi ni padalo na pamet da je npr i so otrov.i koliko je znacajna sirova hrana.
svi doktori ga napadaju ali niko nije smeo da dodje u emisiju zajedno sa njim jer i sami su svesvi(ako imaju i malo mozga) sta rade ljudima sa njihovim nacinom "lecenja"
ali najgore je sto kada je uhapsen svi mediji pricaju o tome i kontatuju kako je kriv a niko cak ni da mu dozvoli da on nesto kaze.
naravno zakon je takav i ne treba se uzdati u njega vec uzeti zakon u svoje ruke.vreme je da covek prestane da bude povodljiva ovca koja zavisi od cobana da je zastiti i da je vodi celoga zivota a na kraju i na klanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: čet sep 17, 2009 12:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
svet nije crn... a nije ni beo... nekako je siv... mada... ceo u svet u zlu lezi :angel4:

roso je svojim komentarima i izlaganjima o raznim temama mnogima otvorio oci... i to je lepo :)
roso je svojim ponasanjem, nacinom reklamiranja, cenom za razne usluge i svojim EGOM ili kako se god to zove, mnogima zatvorio put ka onome sto zovemo ALTERNATIVA,a ustvari je sustina stvari o zdravlju... i to je ruzno :(

uzmite dobro, oprostite ali ne zaboravite lose i ne sudite...
meni je njega zao, nezavisno dal ce izaci sutra ili nikad...

cuo sam dosta vrednog od njega i ta informacija mi je vazna i vredna...
a roso... pa on nije bitan... ja nisam bitan... a niste ni vi bitni :angel4:
ja mislim da i on sada prolazi kroz neku skolu, mada nisam siguran da ce nauciti da je, osim ljubavi, sustina u davanju i pomaganju drugima... ali ne za 1000evra po satu...

trt :kiss:

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: čet sep 17, 2009 6:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
tu priču pričaj onima kojima je na samrti krao vrijeme i njihovim obiteljima. možda ,ako si u mogučnosti da tu priču Majke Tereze opjevaš na suđenju , ali pošto kažeš da si nebitan , pjesmica ti toliko i vrijedi. :mrgreen: "informacije" na koje se neki ovdje pozivaju -da ih je Nenad Brkić - rođen u Osijeku ,ne u Zagrebu - zvan "Dr. :twisted: " - govorio,mogu se pronaći na ovome web-u. a slično je dotični prevarant radio- čitao , printao i ponavljao ono što danas nitkome tko ima net,volju i želju da pronađe i nauči,neće promaći. :hello2:
ima onih koji vole da ih sljepci vode , jer sami su nitko i ništa - izgubljeni. ajde se ti lijepo pomoli [-o< za prevaranta,lažova i lopova,a možda i ubojicu, da on nešto nauči u istome zatvoru gdje je 1989. već bio,također zbog prevare :^o , možda neka demonstracija vas nekolicine ispred zatvora :help: DR. :twisted: - pa da se zabavite :occasion5: . ima ovih smajlija ludnica. što se tiče daljnje priče sa sljepcima - =; .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: čet sep 17, 2009 6:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
.s. njime sigurno upravljaju reptili , prilično mu se lice promjenilo , "ušiljilo" , kao kod guštera........pa da :!: nije on bio svjestan što radi :shock: oni su upravljali njime :-k
zato pohlepa za novcem :-s oni ne znaju cijenu novca :cry: umjesto 120 eura za rife - 1200. razgovor 20 eura, greškom 200. jadan. #-o hitno tražiti oslobađanje nevinog , dok se ne ustanovi da nije kriv. a jesu ti reptili pokvareni...užas! :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: " Doktor " Roso -part 2. istina na vidjelu.
PostPostano: pet jun 29, 2012 9:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
Evo,dotični se ponovo aktivirao...doktor naturopatije...
http://www.mandragora.hr/site/
http://www.valetudo-drroso.com/site/
video-
http://www.youtube.com/watch?v=X3xNfm-kjKk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 95 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz