Sada je: ned maj 12, 2024 1:52 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Autoimune bolesti
PostPostano: sub aug 22, 2009 7:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
Nisam jos naisao na forumu o ovim bolestima, pa ako je netko upoznat kako se lijeci od bolesti koji dolaze kao posljedica pretjerane reakcije imunoloskog sustava volio bi da iznese svoja zapazanja.

Pod ovim dakle nalazimo razno razne alergije, upale, razne skleroze, upale zglobova, artritise.......


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: ned aug 23, 2009 4:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Njihov uzrok su vakcine:
http://www.galaksija.com/planeta/vakcine_genocid.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: čet aug 27, 2009 8:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Pantelija je napisao/la:

Oprosti Pantelija, ali zelim Te pitati dali si to napisao iz osobnog iskustva ili necijeg iskustva ili si to samo procitao ovdje. Naime, imam blisku osobu sa MPS i mogu ti reci da nije nimalo pobornik cijepljenja i dosta sam siguran, a i ona da je drugi razlog u pitanju. Citao sam da je MMS dosta uspjesan u lijecenju autoimunih bolesti, ali nemogu to potvrditi.

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: čet aug 27, 2009 8:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Zar nije na gornjem linku dovljno jasno objašnjeno da su vakcine uzrok autoimunih poremećaja?
Ako je dokazana stvar da vakcine ruše imuni sistem, šta bi drugo bilo uzork autoimunih bolesti?
Svakako, može se naći neki pojedinačni uzrok za neku bolest, ali narušavanje imunizacije organizma je osnova za sve pojedinačne poremećaje koji se mogu javiti.
Dakle, vakcine su generalni uzrok, nisam mislio na pojedinačne slučajeve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: sri sep 23, 2009 2:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 21, 2009 10:19 pm
Postovi: 15
Moja dijagnoza je encefalomelitis diseminata.
Oboleli od multipleks skleroze kazu da se to vodi kao isto.
Osećam slabost u levoj strani. Koristim štap.
Nisam preduzimao nikakvo oficijelno lečenje.
Ono što mi je najviše pomoglo je akupunktura, bolje pokrećem levo stopalo.
Najviše mi pomaze dobro raspolozenje, koje najčešće moram sam da proizveden.
Komunikacija sa drugima je isto tako vazna, ali nisam baš društvena osoba.
Nikako ne padati u očajanje.
Preporučio bih knjige S. N. Lazareva za čitanje, mozda nekom pomognu, a meni se jako sviđaju.
Trudim se da primenim to o čemu se u njima radi.

Do sledećeg čitanja, puno pozdrava od Miloša.

Forumaši o Lazarevu

viewtopic.php?f=7&t=2258&p=70026&hilit=+Lazarev+Dijagnostika+karme#p70026


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: sri sep 23, 2009 2:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Šomika je napisao/la:
Moja dijagnoza je encefalomelitis diseminata.
Oboleli od multipleks skleroze kazu da se to vodi kao isto.
Osećam slabost u levoj strani. Koristim štap.
Nisam preduzimao nikakvo oficijelno lečenje.
Ono što mi je najviše pomoglo je akupunktura, bolje pokrećem levo stopalo.
Najviše mi pomaze dobro raspolozenje, koje najčešće moram sam da proizveden.
Komunikacija sa drugima je isto tako vazna, ali nisam baš društvena osoba.
Nikako ne padati u očajanje.
Preporučio bih knjige S. N. Lazareva za čitanje, mozda nekom pomognu, a meni se jako sviđaju.
Trudim se da primenim to o čemu se u njima radi.

Do sledećeg čitanja, puno pozdrava od Miloša.

Forumaši o Lazarevu

viewtopic.php?f=7&t=2258&p=70026&hilit=+Lazarev+Dijagnostika+karme#p70026

drzi se milose. ima tu na forumu jako vrijednih informacija za citanje...
:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: pon nov 02, 2009 9:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
zanimljiva knjiga : dr. Deepak Chopra: Kvantno liječenje
povezuje um i tijelo u jedno na razumljiv i logičan način

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: ned dec 13, 2009 6:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 13, 2009 12:59 am
Postovi: 1
Gordan je napisao/la:
Citao sam da je MMS dosta uspjesan u lijecenju autoimunih bolesti, ali nemogu to potvrditi.


Imala sam velikih problema sa alergijama, dolazilo je do gusenja, zavrsila bih u bolnici...

Koristila sam MMS, i nakon ciscenja s njim, ja sam se preporodila! Nikada vise nisam imala problema s alergijama i to vec traje nesto manje od godinu dana. Istina je da je MMS jako gadan za uzimanje, ali ja sam prezadovoljna. :D

Ne znam sto je MMS sve "ubio" u meni, pretpostavljam da se organizam ocistio i profunkcionirao. MMS kod mene radi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: pon jan 11, 2010 6:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Nesto zanimljivo:

http://bacteriality.com/about-the-mp/

http://www.vimeo.com/1787405


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: pon mar 15, 2010 12:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 20, 2010 9:22 pm
Postovi: 21
beLIEve je napisao/la:
Nisam jos naisao na forumu o ovim bolestima, pa ako je netko upoznat kako se lijeci od bolesti koji dolaze kao posljedica pretjerane reakcije imunoloskog sustava volio bi da iznese svoja zapazanja.

Pod ovim dakle nalazimo razno razne alergije, upale, razne skleroze, upale zglobova, artritise.......

Vidim da ti niko nije dao konkretan odgovor.Ja imam problem vec nekoliko godina,sada je kao definitivno ustanovljeno da imam reumatoidni artritis i da treba da operisem kolena.Od terapije koju su mi dali bolela su me i creva i zeludac a kada mi je radjena gustina kostiju,receno mi je da bacim to sve jer tretiraju samo sadasnje stanje a ne uzrok i preporucen mi je preparat sa hijaluronom.glikosaminom,hondroitinom i msm-om koji se proizvodi samo u Kanadi.Koristila sam ga 3 meseca pa puza od mesec dana i opet 3 meseca,mogu ti reci da osecam promenu na bolje kod sitnijih zglobova ali sa nogama i kolenima teze ide.Medjutim treba promeniti i nacin ishrane,testirala sam sebe i pomaze.Meso svesti na minimum,suhomesnato uopste ne,mleko i mlecne proizvode izbegavati,slatko isto,kofein,jesti vise ribu,maslinovo ulje pomaze,lososovo ulje,tain(pasta od susama) i sto vise voca i povrca.Misljenja lekara su razlicita,jedan kaze da treba sto pre operisati kako ne bih postala invalid,drugi da je jos rano za operaciju i da treba jos sacekati,tako da sam ja resila da to uopste ne operisem vec da primenjujem taj preparat,promenu ishrane i da i dalje trazim uzroke nastanka te bolesti.Volela bih da cujem sta si ti u medjuvremenu uradio i na koji te nacin muci autoimuna bolest.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: pon mar 15, 2010 12:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 20, 2010 9:22 pm
Postovi: 21
neva je napisao/la:
Gordan je napisao/la:
Citao sam da je MMS dosta uspjesan u lijecenju autoimunih bolesti, ali nemogu to potvrditi.


Imala sam velikih problema sa alergijama, dolazilo je do gusenja, zavrsila bih u bolnici...

Koristila sam MMS, i nakon ciscenja s njim, ja sam se preporodila! Nikada vise nisam imala problema s alergijama i to vec traje nesto manje od godinu dana. Istina je da je MMS jako gadan za uzimanje, ali ja sam prezadovoljna. :D

Ne znam sto je MMS sve "ubio" u meni, pretpostavljam da se organizam ocistio i profunkcionirao. MMS kod mene radi!

Neva,sta je to MMS,gde se moze nabaviti i kako se koristi?Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: pon mar 15, 2010 1:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ovde su adrese za nabavku i upotrebu:
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/mms.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: pon mar 15, 2010 12:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 04, 2008 8:56 pm
Postovi: 63
Lokacija: zaseok nedaleko Zagreba
RADARADMILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slušaj me, evo ja imam LIČNO ISKUSTVO - NA VLASTITOJ KOŽI (MOJEGA MUŽA) koji je imao NEIZLJEČIVI AUTOIMUNI REUMATOIDNI ARTRITIS!!!!!!!!!!

I VIŠE NI TRAGA OD NJEGA!

Počeo mu je sa nekih 14 ili 16 godina, i nema lijekova koje nije isprobao, od čega su mu otišli bubrezi čak toliko da je i krv pišao... koljena su mu oticala da su bila kao 2 vruća balona, hladio ih je ledom kad ništa drugo nije pomagalo. Neću sad pisat kroz koje je sve muke prolazio - da "procijepljen" je kao beba i kasnije u školi, sve po redu - jer sve znaš. Pisala sam već o njemu na par foruma, nemoraš tražiti jer reći ću ti odmah jednu jedinu informaciju koja tebi treba - kad sam nabavila MMS (iz drugih razloga) dala sam mu da ga proba, a baš je imao napad reumatoidnog "autoimunog" artritisa. Uzeo ga je tek toliko da meni udovolji, i već negdje 5. dan njegov je reum.artritis NESTAO. Skroz i potpuno! I nikad se više nije vratio! On ponekad uzme MMS, kad mu ga ja smućkam, obično da prevenira ili izliječi gripu ili slično, tako da ga uzme par puta godišnje, ali od RA - ma ni traga!!!

RADORADMILO - nedaj se na operacije, uzmi MMS i prekini tu muku!

Koja sreća da sam "slučajno" došla na Galaksiju nakon preko godinu dana, i to ravno na ovu temu i nikamo drugamo!
Moram ti reći i to da je moj muž došao do IZlječenja MMS-om sa 42 godine, tako da nažalost njegova koljena nisu kao zdrava, jer je došlo do izobličenja zglobova, ali UZROK je nestao, kao i nove UPALE.
Nemam što drugo reći nego, da po MOM MIŠLJENJU I ISKUSTVU reumatoidni artristis nemože biti ništa drugo nego bolest čiji uzrok-uzročnik je neki recimo mikrob, neka mala gadarijica koja se nastani u zglobovima, a koju MMS pobije i NEMA IH VIŠE.
Vidim i po tome da reagira na vrstu hrane - neka paše tim mikrobima (bili oni bakterije, virusi ili nešto treće) ili im ne odgovara, ali nemoj se mučiti - pobij ih sve, onda pogledaj da li su recimo koljena toliko oštećena da ih treba operirati (iako sumnjam).

Ajde, trči po MMS!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: pon mar 15, 2010 10:32 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 20, 2010 9:22 pm
Postovi: 21
Tazika je napisao/la:
RADARADMILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slušaj me, evo ja imam LIČNO ISKUSTVO - NA VLASTITOJ KOŽI (MOJEGA MUŽA) koji je imao NEIZLJEČIVI AUTOIMUNI REUMATOIDNI ARTRITIS!!!!!!!!!!

I VIŠE NI TRAGA OD NJEGA!

Počeo mu je sa nekih 14 ili 16 godina, i nema lijekova koje nije isprobao, od čega su mu otišli bubrezi čak toliko da je i krv pišao... koljena su mu oticala da su bila kao 2 vruća balona, hladio ih je ledom kad ništa drugo nije pomagalo. Neću sad pisat kroz koje je sve muke prolazio - da "procijepljen" je kao beba i kasnije u školi, sve po redu - jer sve znaš. Pisala sam već o njemu na par foruma, nemoraš tražiti jer reći ću ti odmah jednu jedinu informaciju koja tebi treba - kad sam nabavila MMS (iz drugih razloga) dala sam mu da ga proba, a baš je imao napad reumatoidnog "autoimunog" artritisa. Uzeo ga je tek toliko da meni udovolji, i već negdje 5. dan njegov je reum.artritis NESTAO. Skroz i potpuno! I nikad se više nije vratio! On ponekad uzme MMS, kad mu ga ja smućkam, obično da prevenira ili izliječi gripu ili slično, tako da ga uzme par puta godišnje, ali od RA - ma ni traga!!!

RADORADMILO - nedaj se na operacije, uzmi MMS i prekini tu muku!

Koja sreća da sam "slučajno" došla na Galaksiju nakon preko godinu dana, i to ravno na ovu temu i nikamo drugamo!
Moram ti reći i to da je moj muž došao do IZlječenja MMS-om sa 42 godine, tako da nažalost njegova koljena nisu kao zdrava, jer je došlo do izobličenja zglobova, ali UZROK je nestao, kao i nove UPALE.
Nemam što drugo reći nego, da po MOM MIŠLJENJU I ISKUSTVU reumatoidni artristis nemože biti ništa drugo nego bolest čiji uzrok-uzročnik je neki recimo mikrob, neka mala gadarijica koja se nastani u zglobovima, a koju MMS pobije i NEMA IH VIŠE.
Vidim i po tome da reagira na vrstu hrane - neka paše tim mikrobima (bili oni bakterije, virusi ili nešto treće) ili im ne odgovara, ali nemoj se mučiti - pobij ih sve, onda pogledaj da li su recimo koljena toliko oštećena da ih treba operirati (iako sumnjam).

Ajde, trči po MMS!!!!

HVALA TI DO NEBA!!!!Sad samo da vidim kako da nabavim taj carobni MMS.Javicu se.Veeeeeliki pozdrav!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Autoimune bolesti
PostPostano: ned okt 10, 2010 10:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
@Tazika - Hvala ti mnogo! :thumbup:
Imam reumatski artritis i pokušaću sa ovim.
Puno pozdrava. :hello2:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz