Sada je: sri maj 08, 2024 7:37 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Žarenje glave i zglobovi kod poroda
PostPostano: čet aug 27, 2009 6:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ja bih molila ako neko zna zbog čega dolazi do tog - žarenje glave. Tražila sam po netu razna objašnjenja ali nisam ništa našla. To mi se pojavilo prije nekih tjedan -dva. Na vrhu tjemena - više desno - žari me glava. Ne vlasište - nego onako kao ispod. Nemam nikakvih problema s vlasištem, dapače - sve 5. Nije to neka bol - samo neugodno a i znatiželjna sam što bi to bilo. Nemam ni glavobolja skoro nikad - ako ih i imam tada to nije u stilu žarenja nego ona glupa tupa bol - ali stvarno rijetko, i kratko.
Sad me zanima nešto nevezano za žarenje - kod poroda - kad su bili najjači trudovi - zglobovi su me jako boljeli. Trudovi najjači me nisu toliko boljeli koliko zglobovi - svaki zglob na tijelu bih najradije bila pokidala i zdrobila. UF. Pitam se čisto zbog čega to dođe i kako i to izbjeći - jel to nedostatak nećega u tijelu, višak???? Kiselina, vitamini, minerali????

Uh-- ja ko da sam kod dr.! Inače sam zdrava i nikad ne idem dr. pa tako ni za ovo pa eto možda neko ovdje zna ili je čuo da se to događa isto nekome.
U svakom slučaju unaprijed zahvaljujem na odgovorima ili na samom čitanju. :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz