Sada je: sub apr 27, 2024 11:06 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Shum u uhu
PostPostano: čet apr 29, 2010 12:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
Pozdrav svima!!

Eto imam jedan problem, na koji sam se vec i naucio ali da pitam ako ima netko nekakav savjet.

Uglavnom imam šum u desnom uhu, iso sam na sve moguce preglede, pio tablete i nista.
Uglavnom cujem perfektno bez obzira na taj šum. Nitko mi ništa ne zna rec.
Tokom dana se tolko i ne cuje radi opce buke, ali navecer dok idem spavat se čuje stvarno dosta jako. POnekad jace šumi pa se postupno stišava..
Eto i tako već 8-9 god..

Pa evo ako ima ko kakav savjet puno bi pomogo.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: čet apr 29, 2010 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Hm, rjesenje je jako jednostavno reci, ali je jedno od tezih za provesti u djelo. Zove se "detoksikacija" tijela, ciscenje, mrsavljenje, tjeranje otpada van. Onog otpada koji se godinama nakupljao u tijelu uz unos umjetne, preradjene i mrtve hrane. Najlakse se je rijesiti otpada-sala-debljine na tijelu, najgore je ono sto se nakupi u sinusima i kanalima oko usiju i ociju tj.u glavi. metode su promjena prehrane na biljnu i sto vise sirovu, gladovanje, klistiranje, ciscenje jetre, tjelovjezba, urinoterapija odnosno to sve zajedno s vremenom.

Osobno sam imao sum u uhu kojeg sam opisao pod temom "Urinoterapija" i nestao je nakon 2 godine sirove hrane, klistiranja, urinoterapije, ciscenja jetre, par puta gladovanja i odredjenih duhovnih vjezbi.......moj prelazak na zdraviji nacin zivota je bio uzrokovan sa 2 teze alergije, a o tome mozes procitati u temi "Ishrana sirovom hranom".......mozda sam te uplasio ovim postom, s velicinom onoga sto mozes i li trebas raditi, ali tako je bilo kod mene, kod drugoga to ne mora uopce biti isto :hello2:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: čet apr 29, 2010 1:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
dzabaludin je napisao/la:
Hm, rjesenje je jako jednostavno reci, ali je jedno od tezih za provesti u djelo. Zove se "detoksikacija" tijela, ciscenje, mrsavljenje, tjeranje otpada van. Onog otpada koji se godinama nakupljao u tijelu uz unos umjetne, preradjene i mrtve hrane. Najlakse se je rijesiti otpada-sala-debljine na tijelu, najgore je ono sto se nakupi u sinusima i kanalima oko usiju i ociju tj.u glavi. metode su promjena prehrane na biljnu i sto vise sirovu, gladovanje, klistiranje, ciscenje jetre, tjelovjezba, urinoterapija odnosno to sve zajedno s vremenom.

Osobno sam imao sum u uhu kojeg sam opisao pod temom "Urinoterapija" i nestao je nakon 2 godine sirove hrane, klistiranja, urinoterapije, ciscenja jetre, par puta gladovanja i odredjenih duhovnih vjezbi.......moj prelazak na zdraviji nacin zivota je bio uzrokovan sa 2 teze alergije, a o tome mozes procitati u temi "Ishrana sirovom hranom".......mozda sam te uplasio ovim postom, s velicinom onoga sto mozes i li trebas raditi, ali tako je bilo kod mene, kod drugoga to ne mora uopce biti isto :hello2:


Tenks za odgovor, samo sto nemam problema sa debljinom dapace trebao bi bar 3-5 kg, mogu pojest ko vol, a nis se ne prima. Istina volim jest cilanu hranu, ali ne hranu tipa mcdonalds i sl...
Samo neznam kak da jedem sirovo, mala masnoća na mesu i ja ju precizno režem odmah ko kirurg :mrgreen:
Mislim da bi moglo imat veze sa duhovnim vježbanjem ili općenito nekakvim vježbanjem, ali i to sam radio pa ništa...

Uglavnom Hvala za odgovor...
Budem procito tu temu.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: čet apr 29, 2010 5:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 47
sector57 je napisao/la:
Samo neznam kak da jedem sirovo, mala masnoća na mesu i ja ju precizno režem odmah ko kirurg :mrgreen:
.

:rofl :rofl ista sam, ne mogu podnjeti masno :king:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: čet apr 29, 2010 5:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
sector57 je napisao/la:
Tenks za odgovor, samo sto nemam problema sa debljinom dapace trebao bi bar 3-5 kg, mogu pojest ko vol, a nis se ne prima. Istina volim jest cilanu hranu, ali ne hranu tipa mcdonalds i sl...


Uopce debljina nije bitna, zatrovanost je ista kod debelih ili mrsavih ljudi, samo sto se kod debelog ocito vidi razlog zbog cega ima probleme. Ti si kao vec mrsav u puno gorem polozaju nego netko deblji, jer kao sto kazes hrana se ne prima, a jedete npr. isto.


sector57 je napisao/la:
ali i to sam radio pa ništa...

Ovaj odgovor sam cuo puno puta od ljudi koji se pravdaju kako su sve pokusali i nista im nije uspjelo, od raznih dijeta i postupaka popravljanja zdravlja. Ovo o cemu ti ja pricam ti nije nesto sto hvata i radi preko noci, ovdje pokusaji traju mjesecima, pa cak i godinu-dvije dana kao kod mene. Sada da ja nekome kazem kako nakon 2+ godine sirove hrane i ostalih tehnika da sam pokusao, onda bi to bilo tocno. Jer upravo to sam i napravio, odbacio sluzbenu medicinu i njihove lijekove, i savjete i pokusao sa sirovom hranom i ostalim metodama. I sada nakon 2 + godine mogu reci da sam zdrav, nemam vise nijedam problem sto sam prije imao, ali znam da moze biti jos bolje. To je pokusaj i uspjeh, a sumnjam da si ti nesto dublje i duze radio. Ove stvari na kratko ne rade, to nisu tablete koje bi trebale popraviti covjeka preko noci, a ostaviti 100 drugih nuspojava i problema. Ovo je priroda koja sve radi polako, ali temeljito :love3:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: ned maj 02, 2010 5:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
iso sam na sve moguce preglede, pio tablete i nista.


Heh, ovo zvuči poznato...

Nažalost, nikakva "kemija", bilo u obliku tableta ili prirodne hrane ne može odstraniti implante, pogotovo one eteričke prirode... ( nisu materijalni, pa ih ni ne možeš izvaditi materijalnim putem ). Ima tu tema o implantima u manipulacijama,

viewtopic.php?f=5&t=141

pa bi dobro bilo i to proučiti radi postizanja veće svijesti o svemu tome. Uglavnom, može biti "monitor" ili "predajnik" negativnih energija... koje IPAK možemo ostaviti "bez benzina", pa tako i postići stanje da ne budu djelotvorni ( onima koji su to postavili ).

Ako nije implant, možda imaš neki protok energije u dijelu živaca koji "proizvode" zvuk... nešto što je možda izazvala nekakva genetska promjena.

Kako bilo, ja sam se odavno već presao obazirati na zujanje u uhu koje se ponekad zna pojaviti.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: ned maj 02, 2010 9:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
code je napisao/la:
sector57 je napisao/la:
Samo neznam kak da jedem sirovo, mala masnoća na mesu i ja ju precizno režem odmah ko kirurg :mrgreen:
.

:rofl :rofl ista sam, ne mogu podnjeti masno :king:


:thumbup: :rofl



sector57 je napisao/la:
ali i to sam radio pa ništa...

Ovaj odgovor sam cuo puno puta od ljudi koji se pravdaju kako su sve pokusali i nista im nije uspjelo, od raznih dijeta i postupaka popravljanja zdravlja. Ovo o cemu ti ja pricam ti nije nesto sto hvata i radi preko noci, ovdje pokusaji traju mjesecima, pa cak i godinu-dvije dana kao kod mene. Sada da ja nekome kazem kako nakon 2+ godine sirove hrane i ostalih tehnika da sam pokusao, onda bi to bilo tocno. Jer upravo to sam i napravio, odbacio sluzbenu medicinu i njihove lijekove, i savjete i pokusao sa sirovom hranom i ostalim metodama. I sada nakon 2 + godine mogu reci da sam zdrav, nemam vise nijedam problem sto sam prije imao, ali znam da moze biti jos bolje. To je pokusaj i uspjeh, a sumnjam da si ti nesto dublje i duze radio. Ove stvari na kratko ne rade, to nisu tablete koje bi trebale popraviti covjeka preko noci, a ostaviti 100 drugih nuspojava i problema. Ovo je priroda koja sve radi polako, ali temeljito :love3:[/quote]

Stvarno sam pokušavo vjezbanjem, naj se ljutit na mene :occasion5:


Jack987 je napisao/la:
Citat:
iso sam na sve moguce preglede, pio tablete i nista.


Heh, ovo zvuči poznato...

Nažalost, nikakva "kemija", bilo u obliku tableta ili prirodne hrane ne može odstraniti implante, pogotovo one eteričke prirode... ( nisu materijalni, pa ih ni ne možeš izvaditi materijalnim putem ). Ima tu tema o implantima u manipulacijama,

viewtopic.php?f=5&t=141

pa bi dobro bilo i to proučiti radi postizanja veće svijesti o svemu tome. Uglavnom, može biti "monitor" ili "predajnik" negativnih energija... koje IPAK možemo ostaviti "bez benzina", pa tako i postići stanje da ne budu djelotvorni ( onima koji su to postavili ).

Ako nije implant, možda imaš neki protok energije u dijelu živaca koji "proizvode" zvuk... nešto što je možda izazvala nekakva genetska promjena.

Kako bilo, ja sam se odavno već presao obazirati na zujanje u uhu koje se ponekad zna pojaviti.

:mrgreen: :wink:



Ajoj, bas citam o tome sada i vrlo mi je zanimljivo, stvarno odlichan forum i dok pisem ovo shumi ko blesavo...

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: sri maj 12, 2010 4:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 23, 2008 12:56 pm
Postovi: 57
Po tradicionalnoj kineskoj medicini problem sa ušima upućuje na uzorke problema koji leži u bubrezima.

Dakle zujanje u uhu bi bio znak jače vibracije bubrega na toj strani tijela, energetski gledano.
Probaj maksimalno smanjiti unos tekućina, pogotovo alkohola, urediti spavanje, jesti više korjenastog povrća, i azuki graha. Češće kretanje u prirodi bi isto tako bilo korisno.

Bubreg se inače najjače odmara cca od 23h-3h iz jutra, a inače služi kao akumulator energije cijelog tijela.

Sretno!

P.S.
Za detaljniju i cjelovitiju analizu posjeti nekog holističara, preporuka iskusnim shiatsu praktičarima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: uto jan 18, 2011 10:30 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2010 7:29 pm
Postovi: 6
ima 3 varijante shto se tichu tinitusa /zujanja u uhu po tradicionalnoj kineskoj medicini.

pored gore navedenog sa bubrezima tu je i neispravna jetra/ liver.
ako su simptomi vrtoglavica, visok tlak/ pritisak i glavobolje onda je ta varijanta.

malo vishe o tome ovde:
http://www.drshen.com/chinesemedicine_tinnitus.htm

sretno!

_________________
27


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: sri feb 02, 2011 9:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 31, 2011 12:00 pm
Postovi: 32
sector57 je napisao/la:
Pozdrav svima!!

Eto imam jedan problem, na koji sam se vec i naucio ali da pitam ako ima netko nekakav savjet.

Uglavnom imam šum u desnom uhu, iso sam na sve moguce preglede, pio tablete i nista.
Uglavnom cujem perfektno bez obzira na taj šum. Nitko mi ništa ne zna rec.
Tokom dana se tolko i ne cuje radi opce buke, ali navecer dok idem spavat se čuje stvarno dosta jako. POnekad jace šumi pa se postupno stišava..
Eto i tako već 8-9 god..

Pa evo ako ima ko kakav savjet puno bi pomogo.

postoji jedan benigni tumor slusnog nerva - neurinom, koji izaziva sum u uhu, vrtoglavicu, slabljenje sluha itd... sporo se razvija i cesto prestaje da raste pa ga treba pratiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shum u uhu
PostPostano: uto apr 03, 2012 10:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 17, 2011 10:17 pm
Postovi: 15
Provaj sa švedskom grenčicom. To je nevjerojatna biljna mješavina (rastopljena u alkoholu). Uklanja razne tegobe pa navodno i šum u uhu (tip koji ju je izmislija živija je 104. g.).

Pogledaj detaljno kako se koristi i javi kako je djelovala...

Oslim ako sa guštericom neigraš karte, onda te neće ništa pomoći. :) :tongue:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 78 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz