Sada je: ned apr 28, 2024 12:53 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Aura
PostPostano: pet okt 22, 2010 2:27 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 15, 2010 12:14 am
Postovi: 20
Lokacija: South of heaven
E ovako,zanima me gledanje aure,ima li ljudi na forumu koji to mogu,ja sam nasao neku knjigu koja objasnjava kako vidjeti,cini mi se dosta zanimljivom.
:angel4:

DL knjige ovdje pa pogledajte >>

http://www.google.ba/url?sa=t&source=we ... hg&cad=rja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aura
PostPostano: pet okt 29, 2010 9:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
n00b je napisao/la:
E ovako,zanima me gledanje aure,ima li ljudi na forumu koji to mogu,ja sam nasao neku knjigu koja objasnjava kako vidjeti,cini mi se dosta zanimljivom.
:angel4:

DL knjige ovdje pa pogledajte >>

http://www.google.ba/url?sa=t&source=we ... hg&cad=rja


Radio sam malo ove vežbe koncentracije, ali ovo danas što sam doživeo je zaista neviđeno.

Išao na trening i čekao voz, i bila je neka svetla tačka na zidu, udaljen sigurno 10-15 metara, koji je tamniji i ima neku teksturu. Fokusirao se na tu tačku i posle moža 45sekundi-minut, počelo je da se magli sve. To mi se i ranije dešavalo sa ovim vežbama, ali sada se odužilo. Posle možda još 10 sekundi, sve je imalo jasniju strukturu, tj ivicice struktura su bile podebljane crvenom i plavom bojom i cela ta struktura sa zida je počela nekako da me obavija. Ali onda sam se uplašio i počelo je da nestaje. Posle sam opet krenuo da se koncentrišem i posle nekih minut se opet sve to ponovilo, ali je duže malo trajalo. I koncentracija je popustila i sve je nestalo, ali tek kada sam skolnio pogled.

Posle toga, glava me zabolela, kao da sam učio 3 sata bez prestanka, ali u glavi mi je bilo stanje kao posle meditacije, koju sam zaista ranijih meseci kratko radio. Sve u svemu, čudno... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aura
PostPostano: ned okt 31, 2010 5:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 15, 2010 12:14 am
Postovi: 20
Lokacija: South of heaven
koliko ti dugo to vjeybas,ja sam neka 2 tjedna i uocavam kao male razlike u percepciji vidjenja...

prijatelj mi je govorio da je naso neke kao vjezbe za ceonu cakru,kako je stimulirat da bolje radi,pa kad saznam sta i kako javim \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aura
PostPostano: ned okt 31, 2010 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
n00b je napisao/la:
koliko ti dugo to vjeybas,ja sam neka 2 tjedna i uocavam kao male razlike u percepciji vidjenja...

prijatelj mi je govorio da je naso neke kao vjezbe za ceonu cakru,kako je stimulirat da bolje radi,pa kad saznam sta i kako javim \:D/


2-3 dana :S

Juče sam se vratio kući oko 2 ujutru, posle baš velikog naprezanja usled igranja nekog board game-a, i seo i skoncentrisao se na neku tačku koja je bila možda na 2 metra od mene, ali je niska, znatno niža u odnosu na moje oči. Posle max 15 sekundi je došlo do brzog zamaglenja i onda potpuni mrak, što me je uplašilo i ubrzo nestao. Takođe sam i danas malo gledao, ali izgleda da što sam se više napinjao, to je teže bilo proći to to zamaglenje.

Moram dodati i to da mućkam ulje već 2 nedelje, pazim na ishranu, ali i da posle ovih vežbi koncentracije, ili šta se meni već događa, osećam baš jaku energiju među rukama, mnogo jaču nego kada pokušavam da prakitkujem rekonekciju....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aura
PostPostano: uto nov 30, 2010 9:59 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon apr 13, 2009 10:43 pm
Postovi: 28
Imao sam slična iskustva.
Ispred ogledala bih se fokusirao na tačku između očiju, u svom odrazu.
Sve bi polako sivo postajalo, zatim mračno, dok ne bih izgubio čitavu svoju facu iz vida, a polako bi i sve nestajalo.

Nisam siguran da li to ima ikakve veze sa drugačijom percepcijom.
Možda je samo stvar naprezanja očiju...

Nek' se neko iskusniji javi.
Pozz!

_________________
Kakve su ti misli, takav ti je život!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aura
PostPostano: uto nov 30, 2010 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Paaaa...ne bih rekla da sam nesto iskusna sa viđenjem aure, no, citala sam dosta o tome da auru mogu vidjeti mnogi ljudi i to je kao normalno. Čitala sam i ispovijed jedne starije gospođe kojoj su tuđe aure toliko smetale jer su bljestale da je ona morala nositi naocare kad ide ulicama grada.

Znam da se aura mijenja kod ljudi ovisi od njihovih raspolozenja, zdravlja i slicno. Aura narkomana je jako mutna...aura bolesnog covjeka je mutna na onim dijelovima koji su oboljeli i sl.

Jedne prilike sam vjezbala da vidim svoju auru. Vidjela sam, ali samo fizicki sloj. Jednostavno je. Stavite ruku na bijelu podlogu, moze i na zid ako je bijeli. Gledate u stranu nekih 10 cm dalje od ruke....i nakon 10-15 minuta gledanja u neku zamisljenu tacku perifernim vidom vidjecete svoju auru...doduse ja sam vidjela samo fizicki sloj, ali i to je nesto. Boja mog fizickog sloja je plavo-zelena...ako neko zna sta to znaci molim neka napise...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aura
PostPostano: uto apr 05, 2011 2:20 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub apr 02, 2011 9:45 pm
Postovi: 5
Mogao sam videti aure ljudi dok sam bio mali,kasnije sam izgubio tu sposobnost.Secam se da sam jednom bio sa ocem u banji i on me je pitao da mu kazem kakva je aura jednog bolesnika koji se tu lecio.Rekao sam mu nesto otprilike da mu aura otice i da nece dugo ziveti.Ovo je bilo tacno covek je preminuo nakon par dana.
Mnoga deca pored ove imaju i druge sposobnosti,ima dosta zabelezenih slucajeva kako pricaju sa precima ili nekim nebeskim bicima.Pitam se da li ovo ima veze sa timusom grudnom zlezdom koja je aktivna do poburteta a kasnije atrofira.

_________________
*****


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aura
PostPostano: uto apr 05, 2011 4:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
nesto o bojama i sazrevanhju aure imate u ovoj knjizi
http://rapidshare.com/#!download|128l35 ... .pdf|46489

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 121 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz