Sada je: uto apr 23, 2024 11:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub aug 24, 2013 5:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub aug 24, 2013 5:44 pm
Postovi: 2
Za kvalitenom ulje od Rick Simpsona, producte za pravljenje i znanstvene članke povezane sa efektima cannabinoida na stanice tumora, mozete pogledati na website http://www.mediccanna.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub aug 24, 2013 7:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Evo vijesti i na nealternativnim medijima:

http://danas.net.hr/promo/kiselost-orga ... ih-bolesti

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon aug 26, 2013 2:11 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub aug 24, 2013 5:53 pm
Postovi: 3
danijel_ravic je napisao/la:
Za kvalitenom ulje od Rick Simpsona, producte za pravljenje i znanstvene članke povezane sa efektima cannabinoida na stanice tumora, mozete pogledati na website http://www.mediccanna.com

Hvala .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon aug 26, 2013 2:15 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub aug 24, 2013 5:53 pm
Postovi: 3
boki je napisao/la:
sada mi se javio jedan iz juzne amerike (makrobioticar) koji kaze da je tajna u zelenoj prehrani zapravo klorofil

da je klorofil jako antikancerogen i pomaze tijelu da ubije viruse, bakterije, parazite i ostale nametnike u tijelu

klorofil ima visok pH tj luznat je i podize luznatost tijela, pa i tako djeluje

umjetna hrana i gmo zapravo da skoro i nemaju klorofila u sebi i tu je cijeli problem

takoder predlaze da ako je osoba bolesna i ne moze jesti da se uzima klorofil iz bocice

nikad cuo da se klorofil prodaje u bocicama tj da se moze tako izvaditi

vase misljenje o svemu ovome

: )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto aug 27, 2013 7:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Da li ima gdje za skinuti knjigu
dr. Mark Sircus "Soda bikarbona - liječenje raka za sve, bogate i siromašne" 2. izdanje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub sep 07, 2013 6:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
IZLIJEČIO RAK PŠENIČNOM TRAVOM: Prkoseći savjetu liječnika spasio svoj život!

http://www.novi-svjetski-poredak.com/20 ... voj-zivot/

B17. Izgleda da ga ima u zelenoj psenici. http://zelenisokodzita.rs/Zeleni_sok_od_zita "Zeleni sok od žita sadrži veliku količinu vitamina B17 koji, naučno je dokazano, uništava ćelije raka. Zahvaljujući tome daje jako dobre rezultate i u prevenciji ali i u lečenju malignih oboljenja."

Gledao sam u jednoj od knjiga ovdje (pdf), mislim da je o zelenoj hrani ili sirovoj hrani, na kraju knjige je bio tocan recept kako se pije.
Da li znate koja je to knjiga?
I da ima u jos kojoj knjizi?

Da li je to ovo http://www.bio-svijet.hr/index.php/hr/s ... nina-trava ?
165kn

Ili je jeftinije sam praviti?
Iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 17, 2013 3:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 29, 2010 11:55 pm
Postovi: 36
Lokacija: City of broken dreams..
Ocu mi je dijagnosticiran rak pluca, koji je metastazirao na obje nadbubrezne zljezde, tri mjesta na mozgu i na lubanju..

Zracenjem su mu sanirane metstaze u mozgu, odraido je tri ciklusa kemoterapije nakon koje je prekinuo tu vrstu mucenja. Trenutacno nema apetita i tesko jede.
Vec mjesec dana ga ljecimo sa uljem od kanabisa, 3x dnevno doza otprilike kao zrno leće, plus soda bikarbona na taste zamucena u vodi sa 500mg c vitamina..
Trenutacni problem je nedostatak apetita, za 24.9 mu je zakazano ponovni ct glave, prsa i stomka pa cemo viditi kakva je situacija...

Ako tkogod ima kakve savjete u vezi doziranja konopljinim uljem ili kakav drugi savjet, slusam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 17, 2013 9:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Ne mogu ništa savjetovati, možda bi nešto od ovoga moglo pomoći.

Kod ulja od kanabisa bitna je što veća količina thc. Industrijska konoplja ima jako malo thc.
Nekoliko postova viewtopic.php?p=117078#p117078

Ako se dobro sjećam, u vezi vitamina C kod pojedinih liječenja su dnevne količine premašivale sto grama (čini se kod narkomanske ovisnosti); ne znam na koliko dugo.
Po nekim izvorima jače dejstvo od mješavine sode bikarbone i vitamina C ima liposomal vitamin C. http://www.youtube.com/watch?v=SeU--wadrMY
Ne znam da li bi to tvoj otac mogao – smio koristiti.

Louise Hay (Kako očistiti duh i tijelo) i Malahov (Čišćenje organizma) su pisali o tome kako naše misli utiču na nas. A Gurđijev je govorio o utiscima i koliko su važni.

Boravak u prirodi, stajati bos na zemlji pola sata dnevno, sok od mješavine cvekle, jabuke i mrkve za jačanje krvi. Vitamin B za apetit. Urinoterapija.
Lugol (otopina joda i kalij jodida; za štitnu žljezdu). Normalna doza je dvije kapi dnevno za 5 % otopinu. U nedostatku ekstrakta crnog oraha pri čišćenju od parazita (Malahov – Hulda Clark) koristio sam Lugol 3 x 6 kapi dnevno, dvije nedelje. Sa dnevnom količinom Lugola se ne bi smjelo pretjerivati.
viewtopic.php?f=6&t=4320
Kako se pravi: http://www.youtube.com/watch?v=Znqej6FBxTA

Ovo su samo ideje. Ukoliko bi nešto od spomenutog moglo loše uticati, molim da napišete.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri sep 18, 2013 8:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 29, 2010 11:55 pm
Postovi: 36
Lokacija: City of broken dreams..
Hvala..

NE radi se o industrijskom kanabisu. Ulje je home made.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon sep 23, 2013 11:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
C.C2 je napisao/la:
Ocu mi je dijagnosticiran rak pluca, koji je metastazirao na obje nadbubrezne zljezde, tri mjesta na mozgu i na lubanju..

Zracenjem su mu sanirane metstaze u mozgu, odraido je tri ciklusa kemoterapije nakon koje je prekinuo tu vrstu mucenja. Trenutacno nema apetita i tesko jede.
Vec mjesec dana ga ljecimo sa uljem od kanabisa, 3x dnevno doza otprilike kao zrno leće, plus soda bikarbona na taste zamucena u vodi sa 500mg c vitamina..
Trenutacni problem je nedostatak apetita, za 24.9 mu je zakazano ponovni ct glave, prsa i stomka pa cemo viditi kakva je situacija...

Ako tkogod ima kakve savjete u vezi doziranja konopljinim uljem ili kakav drugi savjet, slusam.



-relaksacija, meditacija, smjeh i pozitivizam.
-čišćenje organizma - imaš temu limun-kajen-med-voda pripravak. cuda cini. nek pije toga po 5-6 litara dnevno, nadoknadit ce energiju i potrebne mikroelemente putem meda ili mozes dodat jos vise sirupa ako zelis manji gubitak tezine :D
-svakodnevni klistir magnezijevim solima, ili morska, ciscenje crijeva toksina, rasterecenje jetre i prestanak enterohepatickog kruzenja :D
-vitamin D dodatno, i povremeno pripravci Mg; nepretjeruj sa Vit C
-nek bleji u sunce /sungazin/ i seta bos po zemlji i travi
-kretanje sto vise, setnja, trcanje, planinarenje idealno :D nebi da objasnjavam, mogu do sutra
-moze prociscavat vodu i energizirat je; pomaze i samo + misljenje o njoj.
-taj kanaboid povecaj sto vise mozes, imaj jos i ulja od artičkoga i ta ja znam sve kakvog bilja ugl trazi sto jace antioksidanse.
-pripazi na soda bikarbonu zbog bubrega i balansa Na/K/Cl/, nezelis bas ni hiperalkalozu u organizmu :D
-ćajni pripravci - obicni zeleni, mlak s medom, stolisnik/ hajducka trava - e za ovaj caj moras muda imat
-uzivancija u vrucoj kadi s meditacijskom muzikom- opustanje, otvaranje pora i dodatni detox

-nebi koristio koloidno srebro, moguce da smanji otjedaj ostalog

ovo bombardiranje bi izvuklo nekog i da mu je ostalo tjedan dana naravno ako mu das razlog da se bori :D volja je uvjek presudna u svemu :D

sve navedeno neinterferira, nepreklapa niti antagonizira djelovanja jednih na druge, zahvaceni su svi meni poznati putevi s medicinske strane. jos ako oces ukljucivat jos bioenergije, reikije, akopunkture, masaže po Oshou.

ostajem otvoren za pitanja, pojasnjenja ili sl. premda glavno sve imas na forumu :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 24, 2013 5:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
evo ti pitanja za diskusiju

kako zapravo lijeci soda bikarbona?

jedna je teorija da se soda uz pomoc nekog secera ubaci u stanicu i tamo ubije rak

druga je da se dizanjem ph preko 8 na 2-3 tjedna tijelo samo izlijeci tj da patogeni ne mogu podnijeti alkalozu

mozda ima jos koja teorija, treca, cetvrta, ne znam, ali je pitanje i dalje kako to radi

nabavio sam knjigu soda bikarbona - lijecenja za sve, bogate i siromasene, i sam autor nije siguran sto je od ovoga tocno, ali tvrdi da to lijecenje radi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 24, 2013 10:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 29, 2010 11:55 pm
Postovi: 36
Lokacija: City of broken dreams..
Judziin je napisao/la:

ostajem otvoren za pitanja, pojasnjenja ili sl. premda glavno sve imas na forumu :D



Hvala puno na tvome postu!

Otkada smo ga skinuli sa kemoterapije dozivio je "procvat", doslovce.
Otkada je poceo uzimati konopljino ulje, smanjio je nervozu, psovanje i nestrpljivost opcenito sto su mu bile najocitije karakteristike tokom cijeloga zivota, moral je poprilicno visok i ima izrazeniji smisao za humor, sto prije i nije bio slucaj, a nije bilo ni za ocekivati u ovoj situaciji, pogotovo sto mu je zena prije dvije godine od raka umrla takodje.
Odje ne govorim o tipicnom "high" feelingu nakon dobrog jointa, da se razumjemo.
Uglavnom se "zaljeva" sa cajem od djumbira sa domacim medom, prije spavanja roiboos.
Ujutro na taste zlica sode bikarbone u 2dc vode i 500mg c vitamina, nista extra.
Vidit cu za tvoje prjedloge cajeva. Hvala jos jednom

Uglavnom, nakon sto je doktoru rekao da odbija daljno ljecene putem kemoterapije, doktor mu je otkazao Ct koji je vec bio narucen za 24.9 sa izrikom da mu to vise nije potrebno jer je odustao od lijecenja, plus posto strajkaju djelatnici ct-a da samo primaju njegove pacijente koji se lijece.. Interesantno.. ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 24, 2013 10:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 10:05 am
Postovi: 46
Lokacija: južno..južno..
danijel_ravic je napisao/la:
Za kvalitenom ulje od Rick Simpsona, producte za pravljenje i znanstvene članke povezane sa efektima cannabinoida na stanice tumora, mozete pogledati na website http://www.mediccanna.com


moze li se gdje kupiti ulje od medicinski uzgojene marihuane ili se sama moram upustiti u ,,avanturu,, uzgoja i pravljenja ulja :help:
:hello2:

_________________
Ne shvaćajte život preozbiljno. Nikad se nećete iz njega izvući živi.
-Elbert Hubbard


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 24, 2013 4:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 29, 2010 11:55 pm
Postovi: 36
Lokacija: City of broken dreams..
lola je napisao/la:
danijel_ravic je napisao/la:
Za kvalitenom ulje od Rick Simpsona, producte za pravljenje i znanstvene članke povezane sa efektima cannabinoida na stanice tumora, mozete pogledati na website http://www.mediccanna.com


moze li se gdje kupiti ulje od medicinski uzgojene marihuane ili se sama moram upustiti u ,,avanturu,, uzgoja i pravljenja ulja :help:
:hello2:



U hrvatskoj je kriminalno djelo posjedovanje, proizvodnja i prodavanje.
Ulja koja se komercijalno prodavaju i mogu se nabaviti kod nas (bar ova na koja sam ja nabasao) nisu ni blijeda slika konopljinog ulja koje ljeci, tj, koje dobijes proizvodnjom od indice..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 24, 2013 5:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
eh dragi moji, ima toliko metoda sto "lijece" rak, a koju izabrati kad covjek bas nema vremena za svaku da isproba par mjeseci, dosta sam ih prije 3 godine probala, ali nekako mi sve bilo ko kamilica, a sto je stvarno radilo, vec sam odavno iznjela na ovom forumu, a usput veliko hvala onima koji su mi pomogli pri ciscenju duse. :love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 24, 2013 9:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Baš smo sretni što imamo nekoga ovdje ko je pobijedio rak pijući vodu određene boje i bivajući zahvalan u tačno određeno doba dana.
:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 24, 2013 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 10:05 am
Postovi: 46
Lokacija: južno..južno..
svi smo mi dio prirode i zivotinjskog svijeta,svidjelo se to nekima ili ne. tisuće životinja preboli iste vrste raka od kojih boluju i ljudi.prebole lakse jer nemaju kemoterapiju i medicinsku pomoć. i mi to mozemo,zasto ne.

_________________
Ne shvaćajte život preozbiljno. Nikad se nećete iz njega izvući živi.
-Elbert Hubbard


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto sep 24, 2013 10:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 10:05 am
Postovi: 46
Lokacija: južno..južno..
C.C2 je napisao/la:
lola je napisao/la:
danijel_ravic je napisao/la:
Za kvalitenom ulje od Rick Simpsona, producte za pravljenje i znanstvene članke povezane sa efektima cannabinoida na stanice tumora, mozete pogledati na website http://www.mediccanna.com


moze li se gdje kupiti ulje od medicinski uzgojene marihuane ili se sama moram upustiti u ,,avanturu,, uzgoja i pravljenja ulja :help:
:hello2:



U hrvatskoj je kriminalno djelo posjedovanje, proizvodnja i prodavanje.
Ulja koja se komercijalno prodavaju i mogu se nabaviti kod nas (bar ova na koja sam ja nabasao) nisu ni blijeda slika konopljinog ulja koje ljeci, tj, koje dobijes proizvodnjom od indice..



znam da je kriminalno djelo.mozda se negdje moze kupiti kao sto se kupuju i ostale zabranjene stvari.
tu razliku izmadju obične i medicinske konoplje sam sama imala priliku vidjeti.prozvela bih ja sama ulje da sam fizički u mogućnosti,zato i pitam moze li se gdje kupiti. :thumbup:

_________________
Ne shvaćajte život preozbiljno. Nikad se nećete iz njega izvući živi.
-Elbert Hubbard


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri sep 25, 2013 7:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
autentika je napisao/la:
Baš smo sretni što imamo nekoga ovdje ko je pobijedio rak pijući vodu određene boje i bivajući zahvalan u tačno određeno doba dana.
:mrgreen:





l bas mi je zao da to tebi nije pomoglo autentika, sigurno zato sto vjerujes da pravi lijek mora da bude extremno skup :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri sep 25, 2013 9:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
HO_OPONOPONO je napisao/la:
autentika je napisao/la:
Baš smo sretni što imamo nekoga ovdje ko je pobijedio rak pijući vodu određene boje i bivajući zahvalan u tačno određeno doba dana.
:mrgreen:





l bas mi je zao da to tebi nije pomoglo autentika, sigurno zato sto vjerujes da pravi lijek mora da bude extremno skup :toothy2:
Živa mi bila, nemoj me ti žaliti, jer ima ko da me žali ako bude potrebno.
Do sada mi žaljenje nikada nije bilo potrebno u životu, jer sve uspješno rješavam: mene zovu noću, meni drage osobe, ako im je žaljenje potrebno.
Ne znam o kakvom lijeku govoriš jer nikad nisam imao tumor: ja sam zahvalan onim što imam i to je imanentno i latentno stanje: nema potrebe, opet ponavljam, da pijem vodu plavo-zelene boje i budem zahvalan u određeno doba dana: a najmanje da to fatalistički drugima internetski namećem.
:love12:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz