Sada je: čet mar 28, 2024 3:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: sri nov 25, 2015 3:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri nov 25, 2015 3:10 pm
Postovi: 6
Ozraceni smo. Svi. Pocevsi od zraka i elektromagnetskih zracenja (tv, radio, kompjuter, struja opcenito, wifi...), nuklearnog zracenja (nuklearke, testiranja atomskih bombi, nuklearno gorivo...), vode - ozracena riba, plodovi mora, voda za pice, kupanje, more; hrane - meso ozracenih zivotinja, ozraceno bilje...itd.

Najnovija istrazivanja znanstvenika iz moje guzice (doslovno , mikroorganizmi koji zive u meni + nanoboti) otkrila su da je pojam Aura i jacina aure idiotizam. Osobe s najjacom aurom su najvise ozracene. Jos jedna New Age glupost. Sveci da aureolama samo dokazuju teorije o starim civilizacijama s naprednom/nuklearnom tehnologijom. Sveci se ozracili i dobili vizije - schizu. Been there done that, never again.

Aura, koja glupost.
:twisted:

_________________
http://s21.postimg.org/sq7bdamg3/images.jpg

Ü


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: ned nov 12, 2017 2:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Haha krtvijebem.Oplako sam.Inace pocepo sam se onom postu o Opsu.Jebi ove balvane sa foruma.Nisam video vece retarde.Nece da jebu,da drkaju,da idu u izlaske,da uzivaju u zivotu a zasto?Jer su im to rekli svetleci pajseri Kaziopejci(kojima ovim putem jebem mater po sred picke).I sta je smisao te evolucije.Meditras ko oni Shaolin kanceri po 5 sati na dan i venes ko biljka.Jel to zivot?Jes al kurca malo.Osnovati porodicu,zajebavati se i druziti se sto vise.To je zivot i to su prave vrednosti.I ja sam jebeni muskarac ne zena nisam hemafrodit kao sto neki degenerici misle(Kaziopejci su rekli da su oni i musko i zensko).Puna podrska od mene i furaj svoj fazon.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: pon nov 13, 2017 6:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Dag...što je tebi? Zašto se tako agreisvno izražavaš? Pun si bijesa, čovječe. Što će ti to? Ne vidim ti auru, sve je očito iz tvojih riječi. A ono što ja čujem, čuju i drugi. Vjerojatno se boje da ti to kažu. Želiš zastrašiti ljude? Pa, ide ti to, tvoj rječnik zastašuje. Nemoj se samo poslije žaliti kad se svi oko tebe budu razbježali pa ne ostane nitko.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: pon nov 13, 2017 9:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
Zamjetil san da doticni Dag manifestira tipicno trigerirano ponasanje, nije on istinski ni probudjen ni svijestan…on je totalka identificiran sa licnoscu i odatle crpi svu svoju vrijednost…vjeruje da je on napredan muskarac ako opsti sa zenom i ima porodicu i druzi se sa ljudima…vjeruje sljepo da je tada zdrav…i kada mu neko kaze da je njegova licnost samo identifikacija, sa svim sto su mu mediji rekli da je vrijedno od prehrane i seksualnih aktivnosti, popularne psihologije i ostalih naucnih i religijskih programa, pa do toga tko je on..On ne kuzi da su to programirajuce tehnike.
No kada se ovde pise o tome da ti nisi i ne mozes biti licnost, i da ne mozes bit ono sa cim si se kroz sve te programe identificiral…I da je u biti, potpuno nebitan kao takva jedinka, sa takvim sustavom uvijerenja i vjerovanja, on postaje agresivan, kao i svi programirani na taj nacin…a opet i ljeni i bezvoljni da pogledaju taj opaki plan dualiteta u oci i da sami sebe reprogramiraju… i on je sada trigeriran, sve koji o tome pisu, koji su skuzili kako se energij prenosi, pocinje agresivno i histericno kuditi. Suma sumarum niti razumoje frekvencije, svijest niska u domenu ega, a ni suptilne vibracije ne kuzi, a kamoli tehnologiju koja radi i ispoljava se kroz iste. Niti prvi niti poosljednji koji tako reagira i brani svoj identifikacij.

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: uto nov 14, 2017 9:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
[quote="SignOfTheEndTimes"]Zamjetil san da doticni Dag manifestira tipicno trigerirano ponasanje, nije on istinski ni probudjen ni svijestan…on je totalka identificiran sa licnoscu i odatle crpi svu svoju vrijednost…vjeruje da je on napredan muskarac ako opsti sa zenom i ima porodicu i druzi se sa ljudima…vjeruje sljepo da je tada zdrav…i kada mu neko kaze da je njegova licnost samo identifikacija, sa svim sto su mu mediji rekli da je vrijedno od prehrane i seksualnih aktivnosti, popularne psihologije i ostalih naucnih i religijskih programa, pa do toga tko je on..On ne kuzi da su to programirajuce tehnike.
No kada se ovde pise o tome da ti nisi i ne mozes biti licnost, i da ne mozes bit ono sa cim si se kroz sve te programe identificiral…I da je u biti, potpuno nebitan kao takva jedinka, sa takvim sustavom uvijerenja i vjerovanja, on postaje agresivan, kao i svi programirani na taj nacin…a opet i ljeni i bezvoljni da pogledaju taj opaki plan dualiteta u oci i da sami sebe reprogramiraju… i on je sada trigeriran, sve koji o tome pisu, koji su skuzili kako se energij prenosi, pocinje agresivno i histericno kuditi. Suma sumarum niti razumoje frekvencije, svijest niska u domenu ega, a ni suptilne vibracije ne kuzi, a kamoli tehnologiju koja radi i ispoljava se kroz iste. Niti prvi niti poosljednji koji tako reagira i brani svoj identifikacij.[/quo

Ne,vi ste programirani ne ja.Ja sam nezavisni individualac koji radi sta hoce i to je moja sustina.Pre nego sto mislite da ste se probudili,razmislite kome sluzite.Jebenom Bogu koji bi vas odbacio samo da mu niste potrebni.Sve je ljubav?Ne,sve je pakao,sve je sranje.Bog nas je stvorio samo iz licne koristi a to je da bi prepoznao sam sebe jer samo sebe i voli.Rekoste ne postoji zlo na 6 denzitetu.A znate zasto?Pa zato sto niko ne moze nikom nauditi.Da kojim slucajem mogu da potcine jedni druge to bi bio pravi vatromet u kosmosu.Primer je Jahve koji je glumio Boga u nizim razinama a to bi isto cinio i u visim samo da moze.Zasto je uopste stvoren ovaj svet?Pa da bi se mucile duse.To je jedini cilj.Smrt ,destrukcija glad i nista vise ne postoji.Ali to je njima samo igra,sve je zajebancija.Duse su se inkarnirale da bi iskusile fizicka prostranstva a?Mislite da bi to radile da ne moraju?Ne bi.Reptili su unistili ljudsku rasu a ovi idioti svetleci nista ne preduzimaju mame im ga steram u picku.Samo baljezgaju.Vi ste razbijaci sistema,vi ste Bogovi ,vi ste svemri,vi ste kreatori,znanje vas stiti,znanjem protiv reptilcine od 5 metara.To to samo tako.Pa kad dodje ispred tebe a ti ko u transu.Nemos mi nista ja imam znanje.Da vidis znanja kad ti saspe jedan krose da te izuje iz opanaka.Bice ti znanje al na drugom svetu na kome ces se opet inkarnirati i zaboraviti ko si i tako sve u krug i tako vecno.Da je sve tako bajno nebi postojali OPSI.I to je neoboriva cinjenica.Ja da sluzim takvom Bogu necu nikad.Znaci nikad.I neka mi se nasisa kurca i on i svi ostali svetleci mentoli,arhadnjeli i jahaci vala(bolje da se zovu jahaci kurca za bolje i nisu).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: uto nov 14, 2017 9:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
A bice u buducnosti inzvazija vanzemaljaca.A ne mogu vam opisati kolko sam srecan zbog toga.Neka dodju ,neka nam jebu mater.Da vidimo kako ce vam znanje pomoci.Znaci jedva cekam.A voleo bih da u tom trenutku vidim izraze vasih pokislih faca.I ne ocekujte da cete proci kroz portal.Za vas nema visih dimenzija,zapamite.Umrecete ovde u ovoj vukojebini i opet zaboraviti ko ste.Glavu na panj smem staviti da ce tako da bude.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: uto nov 14, 2017 8:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
Neki jesu programirani neki nisu...…mi jesmo dizajnirali ovu igru…ali smo kroz sva identificiranja propali sto jeste cinjenica…pa te pitam onako bracki, da li istinski unutar sebe vidis da jesi ovo trenutacno humanoidno tijelo?

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: sri nov 15, 2017 11:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Ja sebe smatram kombinacijom tela i duha.I dozivljam sebe kao nekoga ko je trenutno svestan.Mogu se ja secati svojih predhodnih zivota i glumiti da sam ja bio oni.Medjutim nisam.A zasto?Pa zato sto sam trenutno svestan sebe a ne neke licnosti iz proslog zivota.Sve i da ja prebacim svest u naredni zivot.To opet necu biti ja vec ce neka druga individua nastaviti zapoceto i secace se mojih dozivljaja ali ja necu biti svestan vec ona.Ja te druze mogu matirati sa par recenica iliti pitanja.Evo reci mi ti,ako smo mi zapravo te duse sta onda bude sa novorodjencadima kad umru ili decom od 3 do 5 godina.Razmisli.Oni imaju suzenu svest.Nakon smrti nesto ce napustiti telo a to sigurno nece biti ta beba vec dusa koja je prebivala u njoj tako da ta licnost vise nece postojati niti biti svesna sebe.Dusa koja je bila visokosvesna napusta to telo a ne beba suzene svesti.Isto tako trebao bi da se zapitas zasto svi mi moramo da kontaktiramo svoje vise ja.Pa zato sto smo 2 razlicite individue.Da nije tako nebi mogao sam sebe da kontaktiram.Kada se spojimo sa tom dusom ona nam preuzima telo i reprogramira nas.Mi zapravo i nismo ta dusa.Veoma je jednostavno.Samo treba ukljuciti logiku.Opet kazem da je sve divno kako svetleca pajserijada tvrdi nebi postojali OPSI.Vi samo lizite guzicu i budite svetlosni radnici.Videcete da od toga nema leba.Niko nece proci jer nece ni biti tranzicije.A zasto?Pa zato sto je stanje u svetu u sve vecem kurcu a vibracija nije podignuta nimalo.I samim tim mi zemljani nismo ispunili normu za prelaz u vise nivoe postojanja.A pogresno me shvataju mnogi sa foruma.Ja ne zelim ljudima zlo,poprilicno mi je tesko kad vidim kako pate i nisam orijantisan samo prema sebi vec balansiram ali ste mi dokurcili svi vi koji se proseravate i ponavljate jednu te istu stvar kao u transu. Nikoga ne treba osudjivati,sve je ljubav,zlo je iluzija itd itd.Ne brate.Treba osudjivati i jebati one koji nas tlace,i nije sve ljubav,da je sve ljubav nebi bilo patnje i bola.Zlo iluzija?Ne bih rekao.Kao sto sam vec napomenuo ,da kojim slucajem mogu da jedni druge potlace i da jedni drugima naredjuju,svetleci pajseri ratovali bez prestanka,medjutim posto nista ne mogu da urade preostaje im da se prepuste zakonima jednog ili da glume Bogove u 3,4 i 5 dimenziji.Zivite u nekim bajkama kako ce sutra biti bolje,kako ce se planeta podici na visi nivo,kako cemo ziveti u harmoniji i ljubavi,mislite da ce vas znanje zastititi od invazije iz dubine svemira...Videcemo sta ce se u buducnosti dogoditi.Ali zapamtite.Nikako znanje vas nece zastititi od armije reptila,grejsa,sivih i nefila koji dolaze vamo u svemirskim brodovima.A ako kojim slucajem napustite ovo telo necete biti svesni sebe vec ce druga licnost zapoceti sve ispocetka ili kako bi ste vi rekli cekacete do narednog ciklusa tj za 26 000 godina.Toliko od mene,mislim da sam bio dovoljno jasan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: čet nov 16, 2017 9:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Treba osudjivati i jebati one koji nas tlace

A kako ti to radis?Daj neki konkretan savet tj.primer .Moze biti da ne znamo kako pa se krijemo iza "ljubavi" ,"znanja" i ostalih kako kazes "sranja"

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: AURA - pokazatelj kolicine radijacije
PostPostano: pet nov 17, 2017 9:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Jednostavno kada vanzemaljci budu izvrsili invaziju zelece da potlace svakoga na koga naidju.Nikakvo znanje tu nece pomoci i nikakva ljubav.Bez intervencije OPD-a mi smo propali.Ista se stvar dogodila u davnoj proslosti kada su nam sprzili DNA.Jos smo tada bili 4 i 5 dimenzija.Ako su nas tada satrali zamislite sta ce sada da se dogodi.Ne moze nikakvo znanje i um pomoci protiv gole sile i jos inteligentnijih reptilskih mozgova.A nisu tu reptili samo vec i druga bagra tj ostali orionci.Sve ovo moze jednostavno da se zavrsi.Neka se OPDi spuste i upozore planetu da ih jebeno svi vidimo da uvere ljude da postoje i da ih upozore na nadolazecu opasnost.Ja u tome ne vidim nikakvo mesanje u slobodnu volju.Nece da se pojave,drze nas u neizvesnosti stotinama hiljada godina i onda ocekuju da se covecanstvo probudi.E pa gospodo moja od toga nema leba,lepo sidjite vamo i ne serandajte preko kanaliziranih poruka kako ce sve biti dobro i kako smo mi razbijaci sistema.Pokazite se na delima a ostalo je na nama.Skepticizam je danas sve vise zastupljen,ljudi veruju da je bioloska evolucija jedina istina i ne veruju u paranormalno.Ratova,ubistava,gladi,kriminala i korupcije je sve vise.I vi ljudi mislite da planeta prelazi u visu vibraciju?Ne brukajte se vise sa tim glupostima.Jednostavno nismo ispunili normu za tranziciju i to je brutalna cinjenica.A videcete da se nista nece dogoditi ni posle 2017 godine.A ako ovi retardi nece da se spuste preostaje samo da uzmem sikiru sa dedinog tavana i docekam reptilske padavicare.Vise ce od toga imati koristi nego od tog jebenog kaziopejskog znanja(koji su toliko kontradiktorni u odnosu na ostale svetlece pajsere da to nije humano).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz