Sada je: čet mar 28, 2024 8:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kako smanjiti bolove u nogama?
PostPostano: ned dec 27, 2015 2:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 2:50 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima, ja sam od onih trudnica koje ni malo ne miruju, pa sam mislila da je to sasvim u redu ako imate normalnu trudnoću. Zapravo, mislim da je idelano voditi računa o fizičkoj aktivnosti, međutim od skoro su baš počeli da me muče bolovi u nogama, ali i da mi otiču zglobovi baš baš kad se krećem i sve to me posebno nervira. Nisam se ja nešto naročito uplašila, jer sam čula od mnogo njih koje su već bile trudne da su imale muku sa ovim, a i uzevši u obzir da se nalazim u 29 - oj nedelji sasvim je za očekivati da imam tih neprijatnosti. Ali, vrag ne spava, to svi znamo, pa tako vršljajući po internetu da pronađem neki način da smanjim bolove i otok u nogama naišla sam na razne glupe tekstove koji su me samo dodatno opteretili, ali sam srećom naišla i na pojedine, za koje se može reći da su normalni i čak i korisni. Evo jedan takav ovde http://nedeljetrudnoce.com/29-nedelja-trudnoce/ Tu piše da je normalno sve ovo, ali ja i dalje ne verujem sto posto. Pa pitam vas, drage moje kakva su vaša iskustva sa ovim neprijatnostima? Šta je vama pomagalo kada ste imale bolove u nogama i otečenost zglobova?

Unapred se zahvaljujem na svim dobronamernim odgovorima i svima želim lepu i mirnu trudboću!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz