Sada je: sub apr 27, 2024 9:51 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: sub aug 26, 2023 11:40 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.



MEDICINE: THE KILLING FIELDS BY DR. SAM BAILEY


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: ned dec 17, 2023 8:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63


Ne znam koja je pozadina ovog govora , ali prvi put vidim i čujem da se neko ( od divljih Balkanaca ) ovako obraća bogovima EU .

Ono što mi je fascinantno je izraz lica ove žene.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: sub dec 30, 2023 9:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Pitala sam zašto su mnogi obrazovani članovi odustali od ovog foruma. Obrazovani u smislu obrazovanja o metafizici, okultizmu, gnostici, itd...Sad mi je jasno,
Zbog ovakvih stvari
Šteta.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: sri jan 17, 2024 5:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63


Ne znam gde bi mogla ovo da smestim. Ali ovaj doktor je nekad praktikovao klasičnu medicinu dok mu nije postalo jasno ko je stvarni iscelitelj i kako se do isceljenja stiže , tj do restartovanja sistema i podešavanja na izvorne postavke ljudskog bića. U ovom videu govori na razne teme, ali sve je srodno ...od prekomernog zagađenja zemlje i vazduha glifosatima pa do lekova ...

Zak Buš nije prekomerno na youtube , i nema zasićenja u njegovim pričama. Retko se viđa da neko muško ljudsko biće dozvoli sebi da ga preuzmu emocije kad priča o lepoti božanskog stvaranja i stvorenja. ( a i ovaj Andre ima fine goste ,prijatne za slušanje ... i čak je moguće osetiti duboko rezoniranje sa ponekim pričama )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: pet jan 19, 2024 10:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
Polako ili brzo, sve brže se zalaufava priča o novoj pandemiji.

Alex Jones , najpoznatiji američki teoretičar zavere je obelodanio da se sprema nova pandemija bolesti X . Rasel Brand je razvijao njegovu teoriju , i onaj čičica što je pričao o covid virusu ima milionske preglede ...i on uveliko besedi o novom virusu X.

Ista priča se ponavlja kao i kod korona virusa, virus proizveden u laboratoriji distribuira se po svetu u političke i finansijske svrhe. Zvanični mediji još uvek nisu ubacili ni u prvu brzinu, ali lavina se može uskoro očekivati. Kažu da je novi virus pet puta opasniji od virusa korone.

To su početne strofe u recitaciji koju ćemo u bliskoj budućnosti sve više slušati. U ovom slučaju PONAVLJANJE nije majka mudrosti i učenja, nego takvim klesanjem u umove čovečanstva se učvršćuje slika nove katastrofe koja će se neminovno desiti.

Ništa nismo naučili za ovih dvadesetak godina koliko se popularisao zakon privlačnosti. Širenje straha je počelo, a on je osnovna potka svakog nakaradnog ćilima koji svi zajedno tkamo.

Ispada da smo saučesnici u stvaranju nove pandemije, plandemije, novih stradanja i još većeg porobljavanja. Spremaju se novi zakoni u ime zaštite našeg zdravlja, koji će oboaljiti ionko skresane slobode i prava.

Proročanstva su uvek izazivala velika interesovanja kod naroda. Ja nisam neki fan , ali slušala sam Teal Swan kad je gostovala kod Roberta ... (zaboravila sam prezime, aktuelni matematičar koji se bavi prosvetljenjem) Grant mozda ... kad je pitao šta misli o budućnosti na osnovu svojih astralnih izleta ... ona je rekla da će biti još gore nego što jeste, jer ljudi ne razmišljaju čemu doprinose svojim prepuštanjem strahovanju i stresom. I da će uskoro prvi biti na udaru oni ljudi koji su se nekako izborili da žive van sistema - off greed . ( da žive bez novca, sami uzgajaju svoju hranu i nisu priključeni na struju,vodu i nemaju račune ) to će biti proglašeno protivzakonitim i proganjaće ih kao i beskućnike koji okupiraju javne površine. Neće biti mogućnosti da se utekne totalnoj kontroli koja se sve više pojačava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: sub jan 20, 2024 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
arwen dor je napisao/la:
Pitala sam zašto su mnogi obrazovani članovi odustali od ovog foruma. Obrazovani u smislu obrazovanja o metafizici, okultizmu, gnostici, itd...Sad mi je jasno,
Zbog ovakvih stvari
Šteta.


Ne znam na sta se odnosi tvoj komentar , na temu ili nesto drugo?
Ako je na temu , onda obrazovanje u nekim disciplinama , mada ne znam ni sta to znachi obrazovanje ? ne znachi da ti donosi dobru pronicljivost u vezi moderne medicine.
Moderna medicina jos nikoga nije izlijechila sem u sluchajevima nesreca kad nekome spasu zivot, neku drugu svrhu nemaju.
Sto se tiche ostalih bolesti, radije su marketing farmaceutskoj industriji ili i u njihovom servisu da prodaju lijekove.
Smijesno mi je vise slusati o tome kako eto jos nisu pronasli lijek za rak , tj traze ga pa eksperimentisu.
Moderna medicina je javno pokazala svoje pravo lice tokom ove zadnje plandemije da vrijedja i prosjechnu inteligenciju da ikome mogu vise biti autoritet.
Ako chovjek ne preduzme sam korake da postane sam svoj doktor i ne obrazuje se sam u vezi kako nastaju bolesti i kako se lijece bolesti, moze samo postati stalna musterija otrovnih supstanci koje ga tu kao nesto malo odrzavaju , dok ga u isto vrijeme dobro truju a pogotovo mentalno i unistavaju mu moc rasudjivanja svaki dan pomalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: ned jan 21, 2024 10:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
hahaha, i ja bih volela da znam ( tj da razumem na šta se odnosi komentar) zašto su "obrazovani" ljudi odustali od foruma.

Obrazovanje je sistemsko , kao i medicina ... nakaradno , naopako i prosto rečeno biznis, sam za sebe. Negde sam čula da su američki koledži puni ko brodovi , da imaju milijarde dolara fondova, koji bi mogli da finansiraju besplatno školovanje narednih petsto godina a da se ti fondovi ne okrnje, ali zašto bi to radili kad ovako zadržavaju sve za sebe i svoje vlasnike a proizvode , obično doživotne dužnike ,prosečno četvrt miliona studentskih dugova, iz kojih se ljudi jedva iskobeljaju ako slede utabanu putanju - studiranje, dugovanje, interšip, volontiranje radi sticanja iskustva, zaposlenje, kupovina kuće, penzioni plan i zdravstveno osiguranje....

Kod nas nije bolji slučaj , samo što mi imamo i prodaju lažnih diploma što dodanto komplikuje sudbinu običnog čoveka.



Sa nekog duhovnog aspekta izlečenje (ili isceljenje) je objašnjeno u ovom videu.

https://www.youtube.com/watch?v=uBg1OViwiY0

Čovek je od malena programiran da se po zdravlje ide kod ljudi u belim mantilima. Kad se razboliš odeš na šalter , saviješ kičmu da bi rekao šta te muči kroz malo prozorče. Onda te stave da čekaš, na ulazak kod vrača u belom, da bi ti pokazali koliko si mali i nebitan, sa svojim problemom koji te trenutno muči. Uđeš i sedneš na malu okruglu vrtešku, koja te tretira kao objekat i pričaš o svom gorućem problemu i bolovima nezainteresovanoj osobi koja gleda u papire dok ti pričaš, ( ili u kompjuter sada) i onda ti nažvrlja recept za ozdravljenje. U tom postupku si izmaltretiran, omalovažen, uvređen i ponižen, ali to je jedini priznat i cenjen postupak koji ti je dostupan. Sve ostalo je izvrgnuto ruglu - kao nadrilekari i sl.
Onda sa tim obećavajućim papirom ( vradzbinom, bajalicom) odeš u apoteku , gde iza pulta stoji drugi šaman u belom koji te isto strogo gleda i po deseti put proverava tvoj papir i knjižicu, dal nisi slučajno nešto za.jebo sistem, ( verovatno si sam kriv što si bolestan) i prekorno ti daje tablete i na kutiji ispisuje ritual po kome ćeš da ih piješ.

Ti ne znaš šta je u tim tabletama. Veruješ da će ti pomoći - i obično ti pomognu.
Nus pojave i neželjena dejstva niko ni ne čita, ili prećutno pristaje da ga te iste tablete i truju istovremeno, ali se uzda u mističnu sposobnost svog tela da će se ono izboriti sa otrovom i da će da se odvija samo željeno dejstvo .

Doktori su postali trgovci. Arogantni su oduvek bili.

Ja sam slučajno saznala da mi je jedan test na koronu prepravljen u domu zdravlja. Jednom sam imala koronu, a drugi test sam radila zbog puta u inostranstvo i oba testa se vode kao pozitivni!!! Ko i zašto frizira te statistike??

Doktori obično rade kao skretničari - u državnim ambulantama skupljaju pacijente za svoju privatnu praksu ili ih šalju u privatne ordinacije ako nemaju svoju, za procenat.

Realno mi nije jasno zašto uopšte idu u Nemačku da stvarno rade, kad ovde žive ko bubrezi u loju.



Naravno da nisu svi doktori takvi i da ima pravih entuzijasta koji rade po bolnicama i koji zaista pomažu ljudima. Imamo odlične hirurge i specijaliste , ali njhov broj je mali u odnosu na ove koje sam opisala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: sub jan 27, 2024 5:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Matrona je napisao/la:
hahaha, i ja bih volela da znam ( tj da razumem na šta se odnosi komentar) zašto su "obrazovani" ljudi odustali od foruma.

Obrazovanje je sistemsko , kao i medicina ... nakaradno , naopako i prosto rečeno biznis, sam za sebe. Negde sam čula da su američki koledži puni ko brodovi , da imaju milijarde dolara fondova, koji bi mogli da finansiraju besplatno školovanje narednih petsto godina a da se ti fondovi ne okrnje, ali zašto bi to radili kad ovako zadržavaju sve za sebe i svoje vlasnike a proizvode , obično doživotne dužnike ,prosečno četvrt miliona studentskih dugova, iz kojih se ljudi jedva iskobeljaju ako slede utabanu putanju - studiranje, dugovanje, interšip, volontiranje radi sticanja iskustva, zaposlenje, kupovina kuće, penzioni plan i zdravstveno osiguranje....

Kod nas nije bolji slučaj , samo što mi imamo i prodaju lažnih diploma što dodanto komplikuje sudbinu običnog čoveka.



Sa nekog duhovnog aspekta izlečenje (ili isceljenje) je objašnjeno u ovom videu.

https://www.youtube.com/watch?v=uBg1OViwiY0

Čovek je od malena programiran da se po zdravlje ide kod ljudi u belim mantilima. Kad se razboliš odeš na šalter , saviješ kičmu da bi rekao šta te muči kroz malo prozorče. Onda te stave da čekaš, na ulazak kod vrača u belom, da bi ti pokazali koliko si mali i nebitan, sa svojim problemom koji te trenutno muči. Uđeš i sedneš na malu okruglu vrtešku, koja te tretira kao objekat i pričaš o svom gorućem problemu i bolovima nezainteresovanoj osobi koja gleda u papire dok ti pričaš, ( ili u kompjuter sada) i onda ti nažvrlja recept za ozdravljenje. U tom postupku si izmaltretiran, omalovažen, uvređen i ponižen, ali to je jedini priznat i cenjen postupak koji ti je dostupan. Sve ostalo je izvrgnuto ruglu - kao nadrilekari i sl.
Onda sa tim obećavajućim papirom ( vradzbinom, bajalicom) odeš u apoteku , gde iza pulta stoji drugi šaman u belom koji te isto strogo gleda i po deseti put proverava tvoj papir i knjižicu, dal nisi slučajno nešto za.jebo sistem, ( verovatno si sam kriv što si bolestan) i prekorno ti daje tablete i na kutiji ispisuje ritual po kome ćeš da ih piješ.

Ti ne znaš šta je u tim tabletama. Veruješ da će ti pomoći - i obično ti pomognu.
Nus pojave i neželjena dejstva niko ni ne čita, ili prećutno pristaje da ga te iste tablete i truju istovremeno, ali se uzda u mističnu sposobnost svog tela da će se ono izboriti sa otrovom i da će da se odvija samo željeno dejstvo .

Doktori su postali trgovci. Arogantni su oduvek bili.

Ja sam slučajno saznala da mi je jedan test na koronu prepravljen u domu zdravlja. Jednom sam imala koronu, a drugi test sam radila zbog puta u inostranstvo i oba testa se vode kao pozitivni!!! Ko i zašto frizira te statistike??

Doktori obično rade kao skretničari - u državnim ambulantama skupljaju pacijente za svoju privatnu praksu ili ih šalju u privatne ordinacije ako nemaju svoju, za procenat.

Realno mi nije jasno zašto uopšte idu u Nemačku da stvarno rade, kad ovde žive ko bubrezi u loju.



Naravno da nisu svi doktori takvi i da ima pravih entuzijasta koji rade po bolnicama i koji zaista pomažu ljudima. Imamo odlične hirurge i specijaliste , ali njhov broj je mali u odnosu na ove koje sam opisala.


Matrona, 100% se slazem sa svim sto si napisala. Ja zivim u Kanadi i zdravstveni sistem je jedna tragikomedija. I posto ovdje ima doktora koji dolaze iz raznih dijelova svijeta, vidish da su potpuno na isti nachin programirani. Ako im nedaj Boze kazes svoje misljenje ili postavish konkretno pitanje odmah se uznemire i predju na aroganciju. Ne znam da li znas za Sladjanu Velkov i Spomenku Mujovic, ona su sve fantastichno objasnila u vezi modernog zdravstva. Ja doktore bilo koje specijalnosti lichno ne uzimam za ozbiljno uopce, chast izuzecima koji u biti i moraju izaci iz tog sistema jer nece moci nista ni raditi sto nije u skladu sa upustvima sa medicinskog vrha. Sto se tiche univerziteta u US a i u Kanadi , pa i na svjetskom nivou , njihov rang se ne rachuna po kvalitetu predavanja i slichno nego koliko ko ima para za istrazivanja koja su sva kontrolisana od sistema i takozvane elite. Studenti na magistraskim i doktorskim studijima praktichno besplatno rade na tim istrazivanjima a poslije nemaju pojma sta je sa tim bilo i u sta se primjenilo i gdje. To znam iz prve ruke. Jedan doktor im je rekao da im praktichno farmaceutska industrija diktira koji ce lijek prepisiviati. Pojavi se recimo novi lijek i svi ko papagaji pripisuju taj lijek i tako ljudi su pokusni kunici a da ne znaju. Ovjde postoji udruzenje koje prati sve ljekare i zna sta prepisuju , koga salju kod specijaliste i zasto, gore nego novinari su kontrolisani. Svakome bih preporuchila da se obrazuje u vezi svog tijela i psihe i da istrazi sve dobro prije nego sto se podvrgne bilo kojoj medicinskoj proceduri. Pozdrav i sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Smrtonosna moderna medicina
PostPostano: sub jan 27, 2024 8:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
Hvala Sophia :)

U Kanadi imaš doktora Gabor Mate-a koji ima divne knjige i često je na youtube . Priča o uticaju traume na ljudsko zdravlje .

The myth of normal,
When the body says no, Hold on to your kids, In the realm of a hungry ghosts ...


Zak Bush ,bivši doktor sad leči na drugi način. Priča o mikrobiomu , o mitohondriji , o LEPOTI kao cigli od koje je napravljen univerzum - prvenstveno Zemlja. itd ..baš je entuzijastičan .

Kely Brogan -ima interesantne stavove ( psihijatar ) ali više ne prepisuje lekove...

I već legendarni Dispenza koji je poznat kao doktor Džo - ali je on kiripraktičar . Ipak morao je da napravi most između nauke i alternative pa je potencirao to dr ispred svog imena. Ima neverovatne rezultate sa svojom tehnikom meditacije i na ritritima koji se održavaju svakog meseca na egzotičnim lokacijama ..povremeno dođe i u Evropu. Cena ritrita je oko 2000 dolara i još toliko za letove i smeštaj, što je smešno malo u poređenju sa astronomskim troškovima lečenja u Americi . Kod nas bi ga smatrali šarlatanom. Posle gostovanja u Zagrebu, izjavio da više neće da dolazi u naše područje.


( Mene je od korone , koju sam imala u drugom talasu i trajala je tri mučne nedelje, spasio zečiji loj , sve je izvuklo iz mog grudnog koša i prestale su tegobe i glavobolja za nedelju dana. a dotle sam popila gomilu lekova i užasni pronizon od koga mi je bilo najteže ) Uvek sam za alternativu i svesna sam da je jedini uspešni iscelitelj , čovek sam sebi , samo je pitanje kako je um programiran. Telo se uvek samo vraća na originalni bluprint , a mi treba da mu pomognemo u tome, ili da mu ne odmažemo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 91 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz