Sada je: sub apr 27, 2024 11:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto aug 08, 2006 6:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
neko moze da neshto kaze i o "Isopatia",ili prevesti neki tekst,meni nije tastatura u redu

pozdrav svima

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 8:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 19, 2008 1:50 pm
Postovi: 128
Lokacija: Zagreb
Već neko vrijeme znam za urinoterapiju al nekako mi bio bed koristit ju. No unazad pet dana, počeo sam stopala ispirati vlastitom mokraćom, nakon toga pustim da se stopala osuše na zraku, bez brisanja ručnikom, obujem čarape i tenisice i to je to. Prvog dana kada sam se nakon cjelodnevnog saftanja izuo, očekivao sam smrad užeglog amonijaka, a kad ono – baš SUPROTNO!! Ni traga od uobičajenog smrada znojavih nogu!! Iako sam to započeo raditi zbog timie (koja se uredno gubi) ovo je zaista jedna pozitivna i ugodna nuspojava. Skužio sam ja taj prvi dan da su mi stopala cijelo vrijeme ugodno suha i to sam prepisao isušujućem efektu amonijaka.

Ohrabren, od prije tri dana kapam urin u oči a zbog dugogodišnje neugodne suhoće koju, srećom i zbog urođene averzije prema umjetnim tvarima, nisam 'liječio' nikakvim visine ili sličnim kapima. Rezultat je opet odličan i ugodan!

A jutros sam popio svoju prvu mini dozu urina, onako, za probu. Iako nemam neki poseban razlog da ju pijem, suguran sam da bi se našlo nešto za izliječiti i uravnotežiti. Pa u to ime – živjeli!

_________________
promjene prihvaćam lako, ali ne olako


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 10, 2008 2:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Probaj ukuvani urin. Ima dosta jaci efekat. U emajliranu ili staklenu posudu, nikako metalnu, sipas urin. Kuvas dok ne ispari do 1/4 zapremine. Znaci ako si sipao 400 grama, kuvas dok ne ostane 100. Onda ga pustis da se ohladi. Masaza takvim urinom je svojevrsna akupunkturna terapija. Mislim da ne postoji bolja stvar za ciscenje debelog creva. Moze se i piti, ali je za to potrebno smanjiti unos soli u organizam. I nemoj se cuditi sto ce ti posle konzumacije biti najverovatnije malo lose. To se desava zato jer vrlo jako cisti organizam a necistoce se izbacuju u krv, pa to stvara u pocetku malo losije samoosecanje. Pozdrav.

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 10, 2008 7:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 19, 2008 1:50 pm
Postovi: 128
Lokacija: Zagreb
OK, hvala, probat ću. To je sad slijedeći korak - prvo močenje, pa kapanje, pijenje, sada je ukuhavanje na redu. Što se tiče lošeg samoosjećaja već sada imam te simptome - nije to gađenje za vrijeme gutanja nego nakon nekoliko minuta osjećam kao lagane grčeve u stomaku. Znači da djeluje :) mada ne znam na što da obratim pažnju pošto sam to započeo a bez nekih određenih simptoma - ali ovako - čini mi se da mi se kvaliteta sna poboljšala; imam osjećaj da imam malo više energije; nekako kao da sam usredotočeniji; kao da mi je raspoloženje ujednačeno, bez padova... Oduševljava me jednostavnost, pristupačnost i jeftinoća ovog 'lijeka'! :D

_________________
promjene prihvaćam lako, ali ne olako


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 13, 2008 10:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Ma mi i ne mozemo da pretpostavimo koliko smo uistinu bolesni. Prevashodno zato sto nemamo mogucnost da vidimo sta zaista znaci biti zdrav. Organizmi su nam puni raznoraznih otrova. Zagadjenost je uzrok svih bolesti. Kad kazem zagadjenost mislim kako na fizicku, koja je rezultat zivljenja u civilizaciskim uslovima, ali prevashodno na zagadjenost iz koje izviru sve druge deformacije a to je gubitak veze sa silom stvaranja, i gubljenja svesti da smo tu da joj sluzimo. Silu stvaranja ja vidim kao ljubav, a sluzenje istoj kao stalno jacanje umetnosti voljenja .
Da ne duzim :D urin pocinje da izbacuje bolesti i koje ne sumnjamo da nosimo u sebi. Kod pijenja svezeg urina izbacivanje bolesti se manifestuje kratkim ali burnim, prozivljavanjem iste. Ako izdrzis sa urinoterapijom, spremi se na intresantnu voznju i obavezno nadji i procitaj knjigu - Urinoterapija, od Malahova.

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 16, 2008 7:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 19, 2008 1:50 pm
Postovi: 128
Lokacija: Zagreb
roganostor
Citat:
Silu stvaranja ja vidim kao ljubav, a sluzenje istoj kao stalno jacanje umetnosti voljenja .


Ova je odlična!! :D

_________________
promjene prihvaćam lako, ali ne olako


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 17, 2008 10:10 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 29, 2008 11:50 am
Postovi: 21
negdje sam pročitao da tibetanski lječnici koriste urinoterapiju već stotinama godina i da je maltene to izvor vitalnosti i dugovječnosti...
nebi bilo loše da napišete koja su vaša iskustva i koje se sve bolesti mogu lječiti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 26, 2008 12:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 19, 2008 1:50 pm
Postovi: 128
Lokacija: Zagreb
Nisam siguran, al ćini mi se da su se i bore smanjile, ha! :D

_________________
promjene prihvaćam lako, ali ne olako


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 28, 2008 4:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Shivambu Shastra
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
5-ti dan :occasion5:
ZIVELI braco i sestre :occasion5:
i nek' nam je UZdravlje :occasion5:

treskavica je napisao/la:
roganostor
Citat:
Silu stvaranja ja vidim kao ljubav, a sluzenje istoj kao stalno jacanje umetnosti voljenja .


Ova je odlična!! :D

=D> :thumbup:
i u to ime josh jednom
ZIVELIIIIIIIII/na eks :occasion5:
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 28, 2008 7:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
suncasin je napisao/la:
negdje sam pročitao da tibetanski lječnici koriste urinoterapiju već stotinama godina i da je maltene to izvor vitalnosti i dugovječnosti...
nebi bilo loše da napišete koja su vaša iskustva i koje se sve bolesti mogu lječiti...



Koristi se hiljadama godina u celom svetu.

http://www.ivantic.net/Ostale_knjige/Zd ... rapija.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 30, 2008 11:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
e pa ziveli :mrgreen:

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 30, 2008 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Sve je počelo kasno navečer kada mi se pišalo, a dopisivala sam se o reptilima. Bilo me strah otići do kupaone pa sam, vidjevši praznu kriglu na stolu, odlučila je iskoristiti za pišanje. Shvatila sam da ne smrdi, dapače. Potom sam namazala lice pišalinom misleći da će mi postati ljepše i nježnije.

Sada čekam rezultate i sljedeće pišanje.

Piti ću je također, MLJACCCC, samo me zanima kolika je dnevna doza preporučena, ili je se smije piti neograničeno (jeeee :D )?

:blob:

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 30, 2008 5:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
To ne služi za piće #-o :evil3: nego za lečenje i negu tela.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 30, 2008 5:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Ma daj Pantelija, nisam to znala. Hvala na obavijesti.
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Za ostale koji su mi voljni odgovoriti, a ne glumiti duhovite intelektualce, na koji način se pije pišalina, kolko je se smije odnosno mora popiti na dan?

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 30, 2008 8:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Tvoj pristup tome je nalik na sprdnju, a ne bi trebalo. To je jako ozbiljna stvar.
Na mom sajtu imaš sažeta i detaljna uputstva za upotrebu, kao i dve knjige o tome.
Po mom iskustvu, sve zavisi od svestii s kojom to radiš.
Ako si svesna celog procesa, onda ti je jedan gutljaj dnevno dovoljan za sve, i za preventivu i za lečenje od bilo čega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 30, 2008 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
sprdnja, sve zavisi kako gledaš na to. Ja to gledam kao na moj smisao za humor. To šta sam na ovom forumu ne znači da moram imati facu ko da ću svaki čas umrijet i ponašat se ko da imam 500 godina odnosno kao da sam 'odrasla' samo zato jer sam ''prosvjećena''. I da, znam da to ovisi o mojoj razini svijesti. Već samim time što planiram probat pišalinu ti govori o mojoj razini svijesti. Jer na primjer, moja baka to nebi ni pomislila popiti.
:offtopic:

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 30, 2008 11:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Da, slažem se da je tvoja razina svijesti vrlo visoka kad se spremaš da probaš svoju pišu, i ja volim tako da se zezam, ali nisam misliio na takvu svesnost, već na činjenicu da kada radiš sa tečnošću moraš znati da ona upija informacije i reaguje na tvoje stanje svesti.
U principu, i s običnom vodom bi mogla da pokupiš svaku bolest ako znaš kako da je osvestiš. Mislim da je Jogananda u svojoj 'Autobiografiji' to spominjao. Ili Svami Rama?
Pročitaj šta sam ti preporučio pa ćeš znati o čemu govorim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Evo, pročitat ću preko ljeta a i poslije ljeta, i čitav život koliko god mogu, samo dok riješim glupe ispite. Mrzim ispite.

Kad smo kod urinoterapije, danas sam upravo probala popiti svoj urin :D
Popila sam jedan gutljaj i mogu vam reć da takav ogavan intenzivan okus u ustima nikada u životu nisam imala. Išlo mi je na riganje, grčio mi se želudac dok se na kraju nisam zrigala. Iz ustima mi je smrdilo po javnom wcu i po smradu lokalnog pijanca iz kvarta kada uđe u bus. Bilo mi je užasno žao kad sam shvatila da nema šanse da popijem pišalinu a zaista vjerujem da je ljekovita i da pomaže u mnogočemu. Zašto lijek mora biti tako gorak?!
Možda mi je potrebna neka vježba da nadvladam svoj ego i uspijem popiti ''lijek''.
Zamolila bih one koji su to uspjeli popiti, da mi objasne kako su to uspjeli popiti?
Hvala na odgovoru. :queen:

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 4:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Shivambu Shastra
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
8 - mi dan :occasion5:


tamna_shuma je napisao/la:
Već samim time što planiram probat pišalinu ti govori o mojoj razini svijesti. Jer na primjer, moja baka to nebi ni pomislila popiti.
:offtopic:

pa ne bih se bash slozio da je tako,bar moja iskustva govore upravo suprotno,
nashe babe su neke stvari znale mnogo bolje od nas,
iako mozda i nepismene,a i kioska tada nije bilo da se znanje kupuje,o netu i popu Nathainelu i da ne prichamo,
neke su stvari prenoshene usmeno,sa kolena na koleno,hiljadama godina,fragmenti tog znanja su ostali i do danas sachuvani od kontaminacije,usmeno,naravno :D
tako da mi se chini da je razina svesti tada bila itekako kvalitetnija,i da su mnoge stvari tehnologizacijom i otudjivanjem od Prirode putem pogubljene i zatrpane svakakvim djubretom farmakomafije
tako da na ove stvari gledam ne kao napredak vec kao na povratak,vracanje onome shto smo nekad bili
a ne kao da ja dostizem razinu svesti koje su moje babe mogle samo sanjati
kako stvari stoje trenutno
ja josh uvek mogu samo da sanjam razinu svesti koje su obe moje babe postigle i zivele u toj svesti po devedesetak godina :love5: :love5:
:love3:

P.S.pogledati "Apokaliptiko"-Mel Gibsona(nema ni rechi na engleskom,ceo film je na dijalektu juznoamerichkih indijanaca :love5: :love3: )
vrlo je lepo prikazao shta je civilizovanje po reptilskom receptu unishtilo a i shta je donelo,ali ovo drugo se ionako vidi na svakom koraku dovoljno uochljivo :twisted:

NaZdravje :occasion5:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 5:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
tamna_shuma je napisao/la:
danas sam upravo probala popiti svoj urin :D
Popila sam jedan gutljaj i mogu vam reć da takav ogavan intenzivan okus u ustima nikada u životu nisam imala.


Nije uvek isti ukus, nekad je više slan, nekad potpuno neutralan, zavisi od ishrane i stanja organizma i doba dana, ali kod tebe su na takav tvoj ukus najviše delovale tvoje WC asocijacije. One su te i naterale da povratiš, sam urin to sigurno nije učinio.

Uzmi jutarnji urin, srednji deo mlaza, jedan mali gutljaj, ne vruć već malo ohlađen. Izbaci iz glave sve glupe asocijacije i videćeš da nije strašno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 121 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz