Sada je: sub apr 27, 2024 6:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 5:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
nat, kužim, ali to sam samo navela kao primjer. Ne moraš se hvatati za svaku moju riječ. #-o

''ja josh uvek mogu samo da sanjam razinu svesti koje su obe moje babe postigle i zivele u toj svesti po devedesetak godina ''
--> koju?


Pantelija, nisam sigurna da ću opet pokušavati popiti urin. Nisu me na povraćanje natjerale asocijacije na wc, već okus javnog wca u ustima.
Mislila sam napraviti neku spravu odnosno šlauf koji bi ugurala u grlo i samo lijevala. Moglo bi se i intravenozno premda efekat ne bi bio isti.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 6:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
tamna_shuma je napisao/la:
nat, kužim, ali to sam samo navela kao primjer. Ne moraš se hvatati za svaku moju riječ. #-o

takodje :)
kao shto si lepo navela da je to primer,i ja sam isto naveo primer iz mog iskustva
Citat:
Već samim time što planiram probat pišalinu ti govori o mojoj razini svijesti.Jer na primjer, moja baka to nebi ni pomislila popiti.

i ne hvatam se,vec chitam ono shto rechi nose iza,tako si kratko i jasno rekla kako to percepirash iz tvog ugla da se nema shta hvatat chak i da postoji namera :)

pricha o mojim babama shamankama od kojih je jedna bila i ZmijoLovac i josh poneshto, je predugachka za tvoj ispitni rok,
evo za pochetak tek toliko da sam preko babe-ZmijoLovke upoznat sa urinoterapijom otkad znam za sebe,nisam josh ni znao da chitam i pishem,nisam ni znao da mravi,kao i ljudi,zive i umiru lako,a vec sam bio sauchesnik u urinoterapiji :D
od one druge babe-shamanke sam takodje nauchio mnogo toga,ali vezano za ovu temu bi bilo to kako voda radi i da je i chasha vode- lek
postavila si nekoliko postova sa pitanjima na koja si mogla naci odgovor na linku koji je Pantelija stavio,tamo ima i skraceno uputstvo od dvadesetak strana(ako vec nemash vremena da prochitash knjigu od Malahova-URINOTERAPIJA)
dvadeset strana nije mnogo,a i znala bi zashto je veoma bitan stav i odnos,osveshcenost onoga shto chinimo,dakle ne samo ispishati se u chashu i popiti technost kao da je koka-kola,i zashto je to bitno,kako ce se voda u urinu informisati,struktuirati,
pogledaj i ovo,\Emoto :
http://www.galaksija.com/voda.htm
i kako ce izlechiti ne samo fizichko vec i ostala tela,iz kojih u principu bolest uvek i pochinje,bolest fizichkog tela je samo poslednja faza,manifestacija bolesti na vidljivoj razini,kada je shto bi se reklo noz vec stigao do koske :)
tu bi nashla josh gomilu praktichnih saveta,
kako pristupiti urinoterapiji,
kao i to za koju svrhu koji je nachin tretiranja najpogodniji,
i koji je urin najpogodniji za shta,
kao i zashto je kod zena 2 i 4 nedelja ciklusa najbolja za urinoterapiju,
zashto je veoma bitno da gutljaje ne odvajamo,
i zashto broj gutljaja treba biti neparan da se vibracija ne narushi,
i josh mnogo mnogo toga..... :D
kad sve to prochitash nece ti se ni gaditi,chak cesh uzivati,
bar je meni tako,
od petog dana,a sada je osmi,jedva se uzdrzavam da ne povecam gutljaje,toliko mi prija,da sam,iako sam svashta probao u zivotu,efektima urinoterapije fasciniran poprilichno

takodje,u vezi mirisa/ukusa/gadjenja
obrati paznju shta si sve jela/pila/unosila u sebe zadnjih dana i uopshte kako se hranish
to itekako utiche na ukus/miris i svaka promena je primetljiva

NaZdravje :occasion5:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 8:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Coca-Cola je stoput gora. I ko zna kakav joj je stvaran ukus da nema sredstvo za blokiranje ukusa u jeziku :mrgreen:

Ne vredi Nat, ona je izgleda već unapred odlučila da je to gadno. Ispijanjem ko zna kakve pišaćke samo je sebi dokazala ono što je želela da dokaže.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 8:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
mrzim citate na forumu.

gledala sam već davno te slike vode kako reagira na različite riječi i osjećaje. Ako nisam dugo na forumu ne znači da sam debil koji ne zna ama baš ništa. Ili ako kažem pišalina a ne urin da nisam svijesna, a čini mi se da ti to tako doživljavaš. Moram se ubuduće propitati što svaka moja riječ znači i da li sam je napisala na pravi način u pravom kontekstu i u pravo vrijeme. Ja samo napišem ono što pomislim u trenutku i to postam, barem sam iskrena. Ne prepravljam izjavu 392875 puta da bi ispala što pametnija i učenija. Ako mi želiš sve dobro, zašto imam osjećaj da me pokušavaš poniziti i pomoći mi ako to uvjetuje to da ti ispadneš pametan, načitan i učen.
Ako je i čaša vode ljekovita onda je to sve placebo efekt.

''obrati paznju shta si sve jela/pila/unosila u sebe zadnjih dana i uopshte kako se hranish'' --->

meso ne jedem samoinicijativno od 8. razreda jer mi je jedenje životinje isto ko i da jedem čovjeka, ne pijem mlijeko jer se od njega ne osjećam dobro a ne zato jer sam čula da ga nije dobro piti, u zadnje vrijeme ne jedem slatko jer se od slatkiša osjećam odvratno, sokove ne pijem jer su mi odvratni, pijem samo vodu. Hranim se što kvalitetnije mogu.

život je apsurd. idem se klanjat pajo patku.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 8:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
''Ne vredi Nat, ona je izgleda već unapred odlučila da je to gadno. Ispijanjem ko zna kakve pišaćke samo je sebi dokazala ono što je želela da dokaže.''

Da sam unaprijed odlučila ne bi ni probala. KO ZNA KAKVE PIŠAĆKE. Krasno. Upravo sam dobila potvrdu o tome što mislim o ljudima. Mislila sam da ću na forumu nać istomišljenike i simpatične ljude, ali ne. Vidi na što sam naišla.

VI PROSVJEĆENI LJUDI. AKO NISTE ZNALI DA JE LJUBAV TEMELJ SVEGA I TI PANTELIJO LIJEPU ENERGIJU ŠIRIŠ. DOPRINOSIŠ OPADANJU SVIJESTI SA TAKVIM RETARDIRANIM IZJAVAMA.

KAO DOBRODOŠLA NA FORUM, OVO ONO, ALI ČIM SAM NEŠTO NAPISALA KŠTO NE ODGOVARA VAŠOJ JEZIČNOJ IGRI, ODMA BUM! BIT ĆEMO PROTIV TEBE. ISTI STE KO POPOVI - GLUME DA SU SPREMNI ZA FUNKCIJU DUHOVNOG ČOVJEKA DOK U ISTO VRIJEME RASPRAVLJAJU DA LI SVEČENIK SMIJE BITI HOMOSEKSUALAC. VI GLUMITE NEKE DUHOVNE NAČITANE LJUDE KOJI PLANIRAJU PROMIJENITI OVAJ SVIJET DOK STE U ISTO VRIJEME NEPRIJATELJSKI NASTROJENI PREMA LJUDIMA. I ONDA JE MOJA RAZINA SVIJESTI NISKA. BUDITE ISKRENI PREMA SEBI.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 9:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Zavidna je količina istine u tvom postu tamna_shuma.

=D>

Ali takva rasprava ( O tome da li neki smatraju da su bolji ili pametniji od "ostatka" svijeta ) možda nije za ovaj topic. Početi je uvijek teško jer članovi s više postova imaju veći kredibilitet od onih koji imaju manje. Neznam zašto je tako. Na svakom forumu na kojemu sam do sad bio je situacija ista, a ponekad su takvi pojedinci s više postova nerazumljivi i samo te bombardiraju blesavim komentarima.

I da opet netko nešto krivo ne shvati, ja ne napadam nikoga. Dapače. Samo iznosim svoje mišljenje.

No dobro. Kako ja stalno govorim... bude boljih dana :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 11:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ajd se malo smirite... pa nastavite sa iskustvima, a ne prepucavanja... ona ne služe baš nekom pozitivnom napretku...

:ontopic:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 01, 2008 11:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
tamna_shuma je napisao/la:
''Ne vredi Nat, ona je izgleda već unapred odlučila da je to gadno. Ispijanjem ko zna kakve pišaćke samo je sebi dokazala ono što je želela da dokaže.''
Da sam unaprijed odlučila ne bi ni probala. KO ZNA KAKVE PIŠAĆKE. Krasno. Upravo sam dobila potvrdu o tome što mislim o ljudima. Mislila sam da ću na forumu nać istomišljenike i simpatične ljude, ali ne. Vidi na što sam naišla.
VI PROSVJEĆENI LJUDI. AKO NISTE ZNALI DA JE LJUBAV TEMELJ SVEGA I TI PANTELIJO LIJEPU ENERGIJU ŠIRIŠ. DOPRINOSIŠ OPADANJU SVIJESTI SA TAKVIM RETARDIRANIM IZJAVAMA.
KAO DOBRODOŠLA NA FORUM, OVO ONO, ALI ČIM SAM NEŠTO NAPISALA KŠTO NE ODGOVARA VAŠOJ JEZIČNOJ IGRI, ODMA BUM! BIT ĆEMO PROTIV TEBE. ISTI STE KO POPOVI - GLUME DA SU SPREMNI ZA FUNKCIJU DUHOVNOG ČOVJEKA DOK U ISTO VRIJEME RASPRAVLJAJU DA LI SVEČENIK SMIJE BITI HOMOSEKSUALAC. VI GLUMITE NEKE DUHOVNE NAČITANE LJUDE KOJI PLANIRAJU PROMIJENITI OVAJ SVIJET DOK STE U ISTO VRIJEME NEPRIJATELJSKI NASTROJENI PREMA LJUDIMA. I ONDA JE MOJA RAZINA SVIJESTI NISKA. BUDITE ISKRENI PREMA SEBI.


Ti zaista nemaš iskustva sa dijalozima na forumima. To nema veze sa iskrenošću nego što tačnijim izrazom, kao i da osetiš ton nečijeg izražavanja, kada se zeza, kad je ironičan... Kao prvo moraš da otvoriš oči i pažljivo pročitaš šta neko piše.
Rekao sam 'ko zna kakve pišaćke' misleći na to da nisi uzela pravilno, jutarnju, od srednjeg dela mlaza, kako se to pravilno radi, ili prokuvanu. Takođe i ostalo sam ti lepo objasnio, kao i Nat, i to pokazuje da smo bili sasvim dobronamerni prema tebi sa ciljem da ispravimo tvoj pogrešan pristup urinoterapiji, a ti odmah skočila da braniš svoj ego na osnovu svojih asocijacija i površnog čitanja, čime si samo potvrdila šta sam zadnje rekao.

Za kraj, pročitaj neku dobru knjigu o urinoterapiji pre nego što pokušaš da je primeniš.
I da si toliko upućena u znanje, ne bi rekla da je lečenje vodom placebo efekat. To dokazuje da ne znaš mnogo o vodi.

Budi pozdravljena, manje se nerviraj zbog svog asocijativnog mišljenja i više uči.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 10:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
''I da si toliko upućena u znanje, ne bi rekla da je lečenje vodom placebo efekat. To dokazuje da ne znaš mnogo o vodi.

Budi pozdravljena, manje se nerviraj zbog svog asocijativnog mišljenja i više uči.''

Ne bih rekla mnogo toga da sam Isus Krist ili Pajo Patak. Ne bih rekla mnogo toga niti da sam ti.

Zamolila bih administratora da izbriše moj nick na ovom forumu. Povlačim se, hvala administratoru.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 1:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Uriniranje na ranu u nedostatku drugog antiseptika je notorno poznata stvar u menidicini, tako da korištenje urina u svezi akni ili psorijaze ima svoju logiku...

S druge strane, što se tiće konzumacije bez obzira na sve navode tu se ipak nebih složio, iako je naravno moguće da nisam u pravu.

Gađenje nije problem jer mi se gade i sirove školjke kamenice pa ih svejedno s užitkom onako sirove s limunim spustim niz grlo ....a da ne govorimo o sushiju tj. sashimiju....

Mišljenja sam da postoji logićan razlog antiseptičkih svojstava urina, naime izlučevine u urinu sadrže bakterije i toksične tvari pa bi u nedostatku antiseptičkih svojstava sama izlučevina predstavljala problem tijelu u vidu izvora infekcije... možda se zato preporuča kuhanje urina da se ubiju bakterije i ostalo toksično u uirnu....

Ali najveći problem mi ipak predstavlja analogni primjer, naime ako je urin ljekovit onda su to po tom istom principu i ostale fekalije a teško mi je povjerovati da izraz "Jedi govna" u biti predstavlja želju za zdravljem :lol:

sa zanimanjem pratim nat-ov dnevnik pijenja ali mi je promaklo shvatit koja je to konkretna prigoda/razlog za konzumaciju i koji se cilj/rezultat očekuje....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 2:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
''Ali najveći problem mi ipak predstavlja analogni primjer, naime ako je urin ljekovit onda su to po tom istom principu i ostale fekalije a teško mi je povjerovati da izraz "Jedi govna" u biti predstavlja želju za zdravljem''

Ma ne, čovjek ti je kao sokovnik... Kroz guzicu izbaci zgnječene i prerađene namirnice, a naprijed izađe fini, zdravi procijeđeni sok \:D/

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 3:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
metuzalem je napisao/la:
sa zanimanjem pratim nat-ov dnevnik pijenja ali mi je promaklo shvatit koja je to konkretna prigoda/razlog za konzumaciju i koji se cilj/rezultat očekuje....


A da nešto sam saznaš čitajući dostupnu literaturu - nemaš nameru #-o
Lakše ti je i lepše da ovde iznosiš svoje WC asocijacije umesto da saznaš o čemu se radi.

Jedno zapažanje: sperma prolazi kroz iste kanale i organe kao i urin. Ona je najvažniji proizvod tela i od nje zavisi opstanak vrste, pa priroda, koja je inače uvek svrhovita i logična, ne bi to tako uredila da urin nije čist i da nije fekalija.

Nauči nešto osnovno o telu, šta rade bubrezi, a šta jetra i debelo crevo. Pokazuješ prilično neznanja kada ne znaš ni šta je fekalija, a šta nije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 4:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Pantelija, ti konstantno ne dopuštaš ljudima da iznose svoje osobno mišljenje i logičke zaključke. Daj se malo saberi i ne nameći ljudima svoje osobno mišljenje. Zato postoji forum da svi nešto svoje kažu, ali ne da ih ti (uključujući mene) svaki put omalovažavao, ponizio, popljuvao i suptilno izvrijeđao. <da bi se raspravljalo o nekoj temi, ne mora se pročitati svo štivo vezano uz tu temu. A i da se pročita, to opet ne znači da je to što si pročitao istina.
PS. Jučer mi se cijeli dan želudac okretao od isparavanja pišaline iz usta. Rigala sam usred noći i bilo mi je zlo.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 4:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Suzdrži se od svojih izmišljotina da sam ja nekoga ovde 'omalovažavao, ponizio, popljuvao i suptilno izvrijeđao'. Svakome je dovoljno da pročita šta je napisano pa da vidi da to nigde ne stoji. Upravo ti to radiš i to bez razloga. Tako se ne ponaša na forumu.

Pokušao sam da ti ukažem da grešiš i uputio te na informacije, to je sve.

Vaše osobno mišljenje i logični zaključci o urinoterapiji su subjektivne izmišljotine, a ja ne namećem svoje mišljenje već nešto što je dokazano hiljadama godina i postoji ozbiljna literatura o tome.
Pokušaj bar neke činjenice sa se držiš.

Tebi se toliko gadi, a milionima ljudi koji su isto probali ne. Svakako, samo si ti u pravu.
Očigledno to nije za tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 5:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
prema mome riječniku stranih riječi:
fekalije (mn. ž. roda) lat. (faex,2 faecis -talog, ostaci, smeće) izmetina iz tijela), ekskrementi...
a ekskrementi dolazi od:
ekskret (mn. m. roda) lat. (excernere -izlučiti, odjeliti) tvari koje tijelo izlučuje prirodnim putem.

toliko o stranim riječima i njihovom značenju.

Natrag ne temu.

To što je nešto napisano u nekoj knjizi ne znači da je to "sveto pismo" odnosno apsolutna istina.

Kao što napisah slažem se o svrsishodnosti vanjske upotrebe urinoterapije dok mi je konzumacija problematična.

Možda bi bilo razumno pogledati problem s druge strane;
industrija šampona npr. protiv prhuti, raznih kremica protiv akni ili ljekova za psorijazu okreće milione dolara godišnje... o tome se valjda slažemo.
Ukoliko bi se ljudi okrenuli urinoterapiji nastao bi gubitak profita... valjda se i o tome slažemo.

Jedini način da se utjeće na ljude da ne koriste urinoterapiju za ono što bi mogla pomoći ljudima je "smear tactic" tj. ajmo je ismijati i ogaditil ljudima.

Večina ljudi će na konzumaciju urina , odmahnuti glavom, složiti gadljivu facu i neće im pasti na pamet da koriste urin za ono što bi mogao efikasno pomoći, npr. prhut,akne, psorijaza... a proft ostaje multinacionalkama.

Eto zato ja imam zadršku jer šnjofam COINTELPRO, pa što god pisalo u knjigama.

Osobno iz svog iskustva mogu potvrditi da urinoterapija funkcionira za akne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 5:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ti si urin povezao sa izmetom i moja primedba je bila o tome, da to ne može da se upoređuje. Urin nije fekalija, ma šta u rečniku pisalo, već je nusproizvod tela, trenutni višak, zna se dobro njegov sastav.

Nije o tome napisano 'u nekoj knjizi' nego od svetski priznatog autora. A to potvrđuju mnogi koji su se izlečili od najtežih bolesti konzumacijom urina.
Ja sam se dvaput izlečio od lakše bolesti konzumacijom vrlo male količine urina i tvoje 'mišljenje' da konzumacija nije dobra, prema (ne samo mom) iskustvu da jeste izuzetno efikasna, ne vredi ništa.

Inače sve ovo za COINTELPRO je tačno, to se sistematski skriva i ismeva.
Zato što deluje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Gleć, i "sveto pismo" odnosno Biblija je od svjetski priznatog autora tj. Boga pa mnogi i na ovom sajtu imaju svoje dvojbe oko istog :D

U biti mi se slažemo u svezi urinoterapije i to u 50% a i to je teška hereza za mnoge.

Zahvaljujem ti što si mi rekao da ti moje "mišljenje" ne vrijedi ništa, ja na nemam takav stav prema tebi i tvojim navodima već samo sljedim Anštajnovu misao "propitkuj sve".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 7:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa i "stari" su uvijek govorili ako se porežemo - da se samo popišamo na ranu... da će se dezinficirati i brže zacijeliti.

A otvorena rana je itekako direktan ulazak mokraće u tijelo, a i samo mazanje po koži čini da se ista ( baš kao i sve kreme za mazanje protiv opeklina od sunca ili bilo što čime mažeš kožu ) direktno kroz kožu upijaju u tijelo i krvotok.

Skoro isto ti je da li popiješ istu ili se samo namažeš po koži... razlika je ta što nećeš osjetiti okus ako to činiš preko kože.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 8:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
hm, Jack987 ima dobru osnovu za argumente koje iznosi ali konzumacijom se u tijelu zadržava apsolutno sav urin, što dok se to ne dešava kod uriniranja po rani.

Uriniranjem po rani, u biti se najviše vrši mehaničko ispiranje rane od nečistoća/mikroorganizama koji su ušli u ranu + kao što prije napisah, notorno i nesporno evidentno blago antiseptičko svojstvo urina.

Kolokvijalno, urin je tekućina kojom se iz organizma izlučuju otpadni produkti metabolizma i strane štetne tvari.... ako netko ima sazanje o možda drugčijioj funkciji urina neka isto i navede.

Da ima korisnih svojstava u urinu, u usko specifičnim okolnostima je nesporno, ( akne, posrijaza, prhut) ali ziher nema magična/čudotvorna svojstva te ne "skida uroke"..

I u znoju ima korisnih tvari, npr. soli, ali to ne znači da ćemo skupljati znoj i soliti juhu, zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 02, 2008 8:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ovde mnogi imaju problema sa čitanjem šta je napisano :roll:

Rekao sam da tvoje mišljenje ne vredi pred iskustvom, što i ja znam po sebi, koliko sam puta imao 'mišljenje' o nečemu dok se nisam iskustvom uverio u suprotno.

Znam za slučaj teških komplikacija zbog uriniranja po rani. To se ne radi tako. Za to je najbolji prokuvani urin.
Ali takođe znam da kao od šale uklanja psorijazu, ekcem i bore sa lica, kao i akne.

Ako urin uporediš sa sadržajem vakcina koje se daju deci, naježio bi se kada bi video kakav otrov se vodi kao lek, i video bi da je u poređenju s tim urin eliksir života.

Na kraju, pročitaj konačno ovde
http://www.ivantic.net/Ostale_knjige/Zd ... rapija.htm
u čemu je stvar sa urinoterapijiom i videćeš da nije stvar u hemijskom sastavu, nego u informacijama koje se urinom ponovo unose u telo i time snažno podstiče imunološki sistem. Ponovno unošenje informacije ima ulogu dodatnog impulsa da se telo osvesti u pogledu onoga od čega treba da se izleči. Neka vrsta biofidbeka za telo.
Ovu stranu sam preuzeo odavde, ali sam je proširio i dodao literaturu.


Zadnja izmjena: Pantelija; sri jul 02, 2008 9:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz