Sada je: sub apr 27, 2024 5:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto apr 03, 2007 11:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
kokal je napisao/la:
Arnica!

Kad su u pitanju bilo kakve povrede - Arnica
Za dobre krvne sudove - Arnica
Kad vam je ostalo malo vremena za san-Arnica ce vas spasiti da se probudite odmorni 8)


Ali isto tako nije zgorega spomenuti da cete vjerovatno zavrsiti sa jakom glavoboljom ako arniku uzmete za nesto tako neozbiljno kao sto je glavobolja

ja ipak preporucujem cuvati arniku za ozbiljne traume

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 04, 2007 1:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
E tu me Vitez od Nevera potsetio da napomenem sto je Homeopatska reakcija: Kad damo neki homeopatski remedi a simptome se povecaju to je reakcuja koja nam kaze da lek deluje i tada prestanemo davati i cekamo .
Najcesce ukoliko je to bila hom.reakcija -dolazi do poboljshanja te.organizam je reagirao na lek i da je doslo do samoizlecenja,shto je cilj kad lecimo akutne probleme...
Vitez od Nevera ce da kaze da to nije izlecenje medjutim je to vazno kad pacient pati.Uostalom medicina samo to i radi-bori se sa simptomima -to isto moze da se radi i homeopatijom .

A svakako da to ne znaci izlecenje hronicne bolesti-za to nam treba konstitucionalni pristup,al je ipak bolje od alopatske metode koje imaju samo simptomatsku supresiju sto dovodi do povecanje bolesti...

Veoma cesto koristim simptomatsku terapiju kod novih pacijenata jer je vazno da oni uvide da homeopatija radi i da bih dobio u vremenu da ispitam dublje sto se desava kod pacijenta..ako ne osete poboljsanje oni pobegnu(navikli su da osjete poboljshanje odmah kao kod doktora medicine),kod zivotinja taj je problem (moze biti) manji ...

Sto kaze Vitez- Arnikom moze doci do male glavobolje kao rezultat homeopatske reakcije ali retko i kratko traje(meni se to jos nije desilo a na sebi eksperimentiram sa sve i svacime i ne bojim se niceg kad je homeopatija u pitanju)

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 06, 2007 1:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Kad kazemo Klasicni Homeopatski konstitucionalni pristup to znaci:

Remedi(lekovi)mogu biti polihresti (sa veoma velikim spektrom delovanja)- to su ujedno i konstitucionalni.Kad se slika simptome ovog remedija poklope sa slikom simptoma kod pacijenta (to je idealno i zove se "similimum"),a ako su ukupni simptomi(totalitet)slicni,tada je to "similar"..

Postoji homeopatska biblioteka-riznica koja je stvarana 200 god,i gde se nalaze zbir iskustava,te.sliku svakog ljeka(remedi).zove se Materia Medica.
I postoji sistemi "Reparatorium"koji pomaze da se utvrdi(sporede) simptome pacijenta sa slikom ljeka-gde se dolazi do poklapanje u procentima koji je remedi najslicniji sa simptome pacijenta.

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 07, 2007 1:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Kokal, secash se da sam ti pisala za jednu moju drugaricu koja je bolesna od Krona....

Odlucila je da bude strogo na Homeopatske lekove, i nakon 8 meseci, ona je sve gore i gore...Homeopatica joj kaze da je to put , kao da tako treba, ali ja se bojim za njen zivot, ne moze tako dugo to da se deshava, ona ima 38 kila vishe, i Svaki mesec sve goru krvnu sliku...

Ja sam htela da mi pishe imena ljekova koja uzima da bih ja tebe pitala dali su pravilne, a homeopatica je na to odgovorila da to ne ide tako, da nemoze reci za koje imaena se radi, jer je protiv pravila, i u homeopatiju ako jedan leci tebe nema potrebe od konsultacije... Isto tako joj je zabranila neke cajeve koje su krucijalne za njene simtome, kao shto je caj od kantariona, pa devojka sad se muci sa jako pojacani kron. U redu je da se simtomi pogorshaju na neki kratak period pa naglo da krenu na bolje, ali 8 meseci je previshe, trebalo bi do sada da se pojave neke rezultate..

Shto ti mislish, jel je stvarno ovako, ja mislim da je treba promeniti, i da to nisu bash pravila...Kontaktirala sam po mail onaj cenatr u Novi sad za homeopate, kao ona je clan tog centra, ali niko mi nije odgovorio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 07, 2007 5:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Meya _Chroon desise ili zapalenja na donjem delu crevaili ileitus i tako nesto...autoimuna bolest gde ne znaju jesu li virusi ili nesto drugo..ovako iz prve "Arsenicu Album 6c"3-4 puta na dan..ili Mercirius c6 3-4 puta...najbolje je konstitucionalni pristup..mozes joj dati tel:075 440784...samo me buni to sto se udebljela a ne smrshavila jer su simptomi grcevi sa proljevom jer nema tu apsorpcije hrane..tako da tu nesto ne stima..treba sokove od zelencuke bogate hlorofilom..Ja bih tu dao i Srebrenu vodu(iako je tesko stichi do creva)al imam iskustva da je pomoglo kod kolitisa ..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 08, 2007 3:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
ne ne ne, nisi me razumeo.. Ona ima sve na sve 38 kila,smrshala je...Za hranu jede kako treba, ali nishto od to se ne upija... Drugii veliki problem je anemija, strashno je anemicna i ima 3 gvozge...a treci po meni isto tako seriozan problem je trombociti- 1100, a sve shto je nad 900 je vishe opasno po zivot...

Ne verujuem da ce se javiti, jer jako veruje u njen homeopat, ali mene jako zanima dal je moguce da nakon 8 meseci stanje se samo pogorshava..I da je to kako homeopatka kaze normalni proces..?! jede onako domacu pretezno vegansku hranu, ali to shto ne konzumira cajeve to pogorshava, a ne konzumira jer homeopatka kaze da se ne slazu sa homeopatske lekove...

Kad znash da homeopatija u neki slucaj ne odgovara??Posle koje vreme, znash da HOmeopatija ne moze nishta uraditi i kazesh ludima da potraze drugi metod jer ovaj mnozda nije bash taj???Dal je stvarno moguce i je prirodni proces da se 8 meseci stanje pogorshava?? Recimo, da se stanje ne pogorshava nego ostaje isto, onda recimo da su to dobre rezultate, ali kad su sve gore i gore, onda tu neshto ne shtima.bar mi zdrava logika tako kaze.


Shto se tice srebro, homeopatka joj je rekla da njoj odgovara drugi element, zaboravila sam koji, cak joj je zabranila i kontakt, sa srebreni nakit, sudove, kao ne odgovra,.... Inace sredili smo da ona pocne da pije srebrenu vodu, ali poshto joj stvarno veruje, odlucila je da ide samo s homeopatijom..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 08, 2007 3:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Meya-oko toga si u pravu-8 meseci je dug period i ukoliko su na dobrom putu to bi odavno uvideli..mislim da bi bilo pametno potraziti pomoc Bugarskih Homeopata (moze i pozvati nekog),oni se bave time odavno iako se kod nas malo culo za to,i mislim da treba nagovoriti doktorku da potrazi i drugo mislenje oko iskustva(koje mi nemamo) sa ovakvih slucajeva..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 08, 2007 12:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kakve su MISLI te žene? Da li razmišlja pozitivno? Ako ne, džaba sve... #-o jer ako energiju lječenja okrene u neku svoju intimnu negativu - to još ubrza proces samouništenja.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 08, 2007 1:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Slazem se Jack ali u ovom slucaju ipak bih se pozabavio lekarkom nego pacijenticom te.kakve je naravi lekarka,sujetnost pre svega jer je to veliki problem kod lekare medicine.

U ovom slucaju moze biti da je ona dobro izucila homeopatiju ali sam siguran da ovakva iskustva nema i opet sam siguran da u Bugorskaj imaju ta iskustva,prema tome zasto da se ne iskoristi to(Skoplje je veoma blizu Sofije,ja osobno imam njihove knjige i vidim da imaju dugogodishno iskustvo i josh da su Homeopati tamo veoma kvalitetni i duhovni-kao shto je uostalom i sama nauka Homeopatija.).

Ne verujem da bi shkodilo josh jedno mishljenje-u pitanju je zivot jedne mlade osobe...

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 08, 2007 2:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
meya je napisao/la:
Kokal, secash se da sam ti pisala za jednu moju drugaricu koja je bolesna od Krona....

Odlucila je da bude strogo na Homeopatske lekove, i nakon 8 meseci, ona je sve gore i gore...Homeopatica joj kaze da je to put , kao da tako treba, ali ja se bojim za njen zivot, ne moze tako dugo to da se deshava, ona ima 38 kila vishe, i Svaki mesec sve goru krvnu sliku...

Ja sam htela da mi pishe imena ljekova koja uzima da bih ja tebe pitala dali su pravilne, a homeopatica je na to odgovorila da to ne ide tako, da nemoze reci za koje imaena se radi, jer je protiv pravila, i u homeopatiju ako jedan leci tebe nema potrebe od konsultacije... Isto tako joj je zabranila neke cajeve koje su krucijalne za njene simtome, kao shto je caj od kantariona, pa devojka sad se muci sa jako pojacani kron. U redu je da se simtomi pogorshaju na neki kratak period pa naglo da krenu na bolje, ali 8 meseci je previshe, trebalo bi do sada da se pojave neke rezultate..

Shto ti mislish, jel je stvarno ovako, ja mislim da je treba promeniti, i da to nisu bash pravila...Kontaktirala sam po mail onaj cenatr u Novi sad za homeopate, kao ona je clan tog centra, ali niko mi nije odgovorio.


Ovako Meya ja se ne bavim homeopatijom za ljude ali nekoliko stvari koje si ovdje napisala nema nikakvog smisla i potpuno se kosi sa svim principima homeopatije tako da bi se Haneman vjerovatno u grobu prevrnuo kad bi cuo tako nesto.
prvo u homeopatiji ako si uskladio remediju sa pacijentom na pravi nacin do poboljsanja treba doci odmah a najkasnije u roku od 7 dana

Kod kronicnih slucajeva kada skines jedan sloj pojavit ce se drugi problemi ali to nikako ne bi trebalo izgledati tako kako si opisala

drugo- pravilo da se remedije tajne ne postoji i zvuci kao cista izmisljotina iz tko zna kojih razloga

ako ti prijateljica ima problema naci kavlificiranog homeopata a dobro barata engleskim mogu ti dati kontakt za nekoliko homeopata koji rade online konsultacije

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 09, 2007 7:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Citat:
Kakve su MISLI te žene? Da li razmišlja pozitivno? Ako ne, džaba sve... d'oh! jer ako energiju lječenja okrene u neku svoju intimnu negativu - to još ubrza proces samouništenja.


Misli i stav je sktoz pozitivan, ne ponasha se uopshte ni bolesno, meditira, radi, cita dosta kniga za duhovno stanje... Ma sve je to ok, samo moje mishljenje je da ne dobija pravu terapiju, ili mozda da joj homepatija ne odgovara....

Ona nije iz makedonije, tako da bugarska joj malo ne odgovara, ali ja cu joj ispratiti sve vashe komentare pa nek ona odluci.. Ona veruje u tu osobu, i cak se ljuti kad ja kazem da mozda i nije to prava terapija....

8 meseci je stvarno predugacak period, a eto i vi koje se razumete u homeopatiju ste to potvrdili tako da , samo ta cinjenica da se rezultati pogorshaju od mesec na mesec, mozda ne drasticno, ali nisu bolji,govori da treba se preispitati sve i mozda potrazi neko novo reshenje...

Ali hvala u svaki slucaj, ja cu ispratiti vashe kometare, mozda deluju na to da se ona predomisli, ipak ona reshava za sve...

hvala josh jedan put


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 11, 2007 5:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Meya-onako za probu -mozes je pitati jeli dobijala "Aresenicum Album'c6,jer se to najceshce koristi u ovakvim situacijama..zatim anemicna je zato jer se stvara na crevima kao otvori koji krvare i hrana se ne apsorbuje-znaci da se izbacuje neupotrebljena i to je to...

I opet mislim da je to najbolji nacin da se ucini neshto..tu od medicine nema mnogo fajde..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 16, 2007 10:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Da abdejtujemo malo ovu temu da se bolje razumemo:
Imam utisak da sve price o bolestima ne sagledavamo na pravi nacin zato cu malo da opishem moj pristup..

Prvo shto uvek zelim da ispitam to su podzemne vode i shtetna mesta zivljenja(ponekad su to aparati u kuci nekad trafostanica pored zgrade ,hartmanovi cvorovi ,punjaci mobilnih su najcestiji u zadnje vreme)..

Ako to pronadjem onda postavim piramidu na takva mesta koja negativnu energiju prerade u pozitivnu(topljena plastika sa spiralom,metalnih strugotina,kristali)

Zatim prelazim na druge faktore kao traume (psihicke i povrede),kao i bolesti koje su imale a i nasledjene..

Veoma cesto predlozim srebrenu vodu dok ja resim koji homeopatski remedi da predlozim-prema simptomima ili konstitucionalni,zavisi jeli akutna ili hronicna tegoba u pitanju.

Tako da se zna- da pomocu interneta nije lako predloziti remedi koji ce uvek reshiti stvar bez shire konstatacije odakle dolazi problem..i to naravno nije sve jer su tu i drugi faktori kao zagadjenja vazduha u kuci i na poslu, pa hrana,pa stres faktor i t.d.

Znaci dok ne otkrijemo faktor nema uspesnog izlecenja pa bio ti i shaman i vrac..

Uostalom isto kao kod ljekara: pita te gde boli i prepishe ti ljek :mrgreen:

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 19, 2007 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Najdrazi su mi situacije kada se poboljshanja mogu videti a to su stanja na kozu te.na periferiji tela i medicina ih raznim hormonskim preparatima supresira u telo gde najcesce izbiju na pluca u vidu zaduha ili astme i sl.

Pre mesec dana sam dao prijatelju Thuja (ne znam koje potencije) i to samo jednom - zbog velike bradavice na ruci koje je na sve nacine probao da skine 10god. ali bez uspeha..nema veze kaze,ja u to ne verujem i znam da nece pomoci kad ne verujes u to...juce vishe nije bilo niceg..sama je kaze pala...e ok kazem.

Danas je doshao da trzi pomoc zbog bolove u grlu i naravno nismo pricali o verovanju :wink:

Hocu reci da je Homeopatija najbolja kad su ovakve male probleme u pitanju jer svako moze sam sebi da pomogne bez nekih nuspojava za razliku od alopatskih lekova koje ljudi bez kontrole sami uzimaju i prave zatim velike zdravstvene probleme..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 22, 2007 1:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
kokal je napisao/la:
Pcelice-imam utisak da bi ti radije da ne znas istinu jer ona negira (ova rijec nije najsretniji izbor reci)tvoje znanje kao disciplina za lecenje u medicini:

-Ima preko 10 miliona sajtova o homeopatuje na internetu(to su instituti,univerziteti,skole,klinike,iskustva bolesnika)

-Najbogatiji ljudi dobijaju i najbolji tretman-ko su oni: Rokfeler koji posedjuje 90%farmacijske industrije koristi homeopatiju

ENGLESKA KRALJEVA porodica(krlica je zivela preko105 god),,.politicari(Bush fam...Klinton i td....Opra..Tina Tarner...i ko jos ne)

Cela Indija I Pakistan 90%bolnice su Homeopatske(medicina je tamo opasna metoda lecenja)

A oko placeba:najbola primena homeopatije je u veterini a kod zivotinja ne znam ko ce da napravi placebo

Ja sam licno na sebi i mnogo ljudi video i napravio cuda(ovo ok,ne vazi)

Od strane Svetske Zdravstvene Organizacije-WHO je Homeopatija priznata kao paralelna komplimentarna medicina i to 15 maja 2005 god.i to zbog rezultate 400 puta bolje od rezultate medicine,sto je statisticki dokaz(e sad ne znam u koliko godina unazad).

ORG.PORTAL se zato verovatno ne upusta u diskusuju jer se radi o nauci vecoj po obemu od medicine(jer tu apsolvira i medicinu)vecinom homeopata su i doktori medicene koji su dalje jos4-5 godine studirale homeopatiju....sto znaci da je tema veoma,,VEOMA obemna u sustini...

I jos da napomenem da se o Homeopatiji kaze da je'' medicina buducnosti

Ja se licno bavim izucivanje 4 god i tek malo znam(al sam 200%)efikasniji od oca medicinara(i ovo ne vazi-to ka ja kad se rfustriram)..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 22, 2007 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Homeopatija je nauka koja u obzir uzima totalitet simptoma a ne jedan simptom. Svatko tko prepisuje remedije na osnovu samo jednog simptoma nije homeopat nego sarlatan i lijencina koji ne zeli unaprijediti svoje znanje a ovakvom praksom samo doprinosi ocrnjavanju homeopatije.


Dakle ajmo malo pricati o mijazmama. ..



kada je otac homeoppatije Hahneman objavio svoju teoriju mijazmi 1828 ona je docekana sa nevjericom, sokom pa cak i revoltom cijele medicinske zajednice. Cak su se i mnogi homeopati pridruzili i proglasili Hanemanove ideje suludim. Tada je bilo tesko vidjeti ono sto je vidio Haneman. Velika slika- i mehanizam mijazmi, koji su nam danas danas puno uocljiviji nakon skoro 200 godina neobroivih dokaza tada su izgledali kao nekakav strani jezik koji nitko nije razumio.



Teorija mijazmi objevljena je u Hanemanovoj knjizi Kronicne Bolesti koju je objavio otprilike u isto vrijeme kada je odlucio da kao standardnu dozu u homeopatiji postavi 30 c. Ova knjiga bila je rezultat mukotrpnog rada na najtezim klinickim slucajveima kronicnog karaktera u kombinaciji sa njeghovim istrazivanjem o historijskim bolestima ljudi. Ovaj rad trajao je 12 godina.

Rijec mijazma znaci oblak, magla unutar bica. ovo mozemo prosiriti i reci da je mijazma primarni defekt, korjenski uzrocnik, sjena, fragment ili interni ostatak bolesti koaj se prenosi genetskom linijom, defekt vakcinozni defekt, predispozicija ka predvidivom obliku odredjene bolesti, unutar familije, rase te ljudske vrste. mozem je oznaciti i kao defekt u vitalnoj snazi.


za one koji o mijazmama zele nauciti vise


http://homeoint.org/morrell/articles/miasms.htm

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 25, 2007 3:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Super Vitez od Nevera,samo da kazemo to da imamo situacije gde se radi o manjim povredama,ujeda,te akutna stanja a za to moramo dati remedi po simptomima a to nije tako teshko pronaci kao konstitucionalni remedi - znaci pricamo o prvoj pomoci i profilaktici i ponekad kada pacijenti pate i kad moramo skratiti stradanja i bol,opekotine i sl..recimo kad je ujed od komaraca ili pcele u pitanju onda Apis deluje veoma brzo,ja uzimam to kad znam da ce me komarci ubosti,a polihrest Phosphoricus koji je moj konstitucionalni remedi mi ne pomaze ..

Zbog toga je na netu puno sajtova koja sugerishu a ujedno i prodaju Homeopatske remedi,prema simptomima,medjutim ima doktora medicine koje se bave i Homeopatijom i sugeriraju remedi po simptomima i za hronicne bolesti shto je skroz pogreshno ali oni samo tako znaju..da se pacijenta reshe za dva minuta shto nije slucaj u Homeopatiji gde se uzimaju mnogo faktora u obzir a ne samo nekoliko simptoma i to deleci organizam na delove(cesto ne znajuci da je neki kolega vec dao ljekove za druge simptome pa moze doci do reakcije ljekova-KATASTROFA),ili kad su emocionalne shokove u pitanju ili druga psihicka stanja onda je u pitanju pravi KRIMINAL ,a najvishe je doktorskih disertacija i titula bash kod njih...(bash bih htio da sam u krivu u vezi ovoga )..

Shto se tice Mijazmi ima tu josh neceg a to su vakcine.A to je druga tema..Gde je sada Pticji grip ili Sars i druge bolesti koje ne bismo trebale dobiti jer smo ih kao vrsta prebrodili.Hahnemann nije imao Hemitrails u to vreme..(mozda i grijeshim).


Ima i dosta farmaceutskih kuca koji prodaju miksove sho je po mnogima apsolutno pogreshnoali oni to rade namerno ..''Weleda ''na primer iako imaju i super proizvode(ako im se moze verovati),kao na primer pastu za zube bez fluora...ili Iscador a to je ljek od Imele koji stimulira broj ""T'' kletke u krvi i pomaze kod nekih kancerogenih bolesti..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 27, 2007 10:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
E kokal, iam jedno pitanje u vezi akne...

Radi se o meni, imeno, pre 2 meseci eksperimentirala sam sa jednim lekom BIO BRAN(na 9 idem na kontrolu pa javicu rezultate od celi taj eksperiment), BIo bran je potpuno prirodni proizvod koji se prodaje kao dodatak ishrane, ali ima dejstvo kao Interferon.. Cak su i simtomi kad uzimash bio brana potpuno isti, to su mi potvrdili i ljudi koji su primali i BIo bran i interferon..

E sad, od kad sam pila to pre 2 meseci na lice su mi se pojavile akne.. Prvo normalno sam probala sa neutralnu kozmetiku, onda biljne tinkture, i nema nikakvo poboljshanje , cak je i gore...Interesantno je to shto nisu klasicne akne, jer ovi na moje lice su tako agresivni ali i brzo se umire. Traju po jedan dan, ali su agresivne...

Htela sam pitati dali mozda ima neki homeopatski ljek, jer s ovim imam problem da se prihvatim, pa mi ona komponenta koja dolazi od onaj duhovni mir malo nedostaje da bi lako reshila situaciju.. Neznam zashto al stvarno ovo cak i gore dozivljavam i od to kad sam bila bolesna... Mozda jer je fiziki vidlivo pa sve to mi dopunski vrshi pritisak...
Znam da nije izgovor to da ne mogu da prihvatim ovu novu promenu, jer sam prihvatilai gore situacije, al eto ovo me tako zamara i okupira mii svu energiju da neznam vishe shto raditi.

Hvala unapred
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 28, 2007 2:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Meya zdravo , bash sam u Skoplju
kao prvo mora se shvatiti to da je prirodna situacija organizma da se bude zdrav..dakle ako sve ono shto deluje negativno na nas isklucimo onda nam ostaje balans..dakle ako otklonish to shto shtetno deluje na nashe zdravlje onda su shanse velike da balans dodje sam po sebi. :wink:

To shto ti trazish da pojacash svoj imuni sistem a da prije toga nisi pronashla shta je to sto ti smanjuje tvoj imuni sistem nije dobar nacin razmishljanja..

Biobran je ocigledno nesto sto treba pojacati tvoj imuni sistem a da pre toga nisi pronasla sto je to sti ti negativno utice na tvoj optimum..prema tome morash prvo naci pricinu a ne ljek,ljek je sam po sebi a mozemo ga kasnije malo isprovocirati homeopatijom.. :wink:

Znaci idemo: :lol: prvo podzemne vode,hartmanovi cvorovi(znaci radiostezija-ako nemash takvog onda mi javi docicu kod tebe)

zatim elektromagneti(moze biti da u dvoristu imash trafostanicu-znaci zivis u polju koji ti slabi vitalnu silu ili aparati blizu tebi.

Zatim ako je sve to u redu onda mikroorganizmi koje unishtimo srebrenom vodom..

Moze biti trauma te:saobracajna nezgoda,gubitak drage osobe ili druga forma straha..

U medjuvremenu trazimo tvoj homeopatski konstitucionalni remedi koji ce da isprovocira tvoj unutrashni ljekar da pojaca vitalnu silu, t.e. imunitet..

U svakom slucaju ja ne verujem Biobranu prosto zato jer je u pitanju genetika te kontrola na planeti ista ona koja pomocu vakcine i GMO hranu vraca nas nekoliko koraka unatrag da bi od nas nacinili pacijnente,t.e da mi obolimo od viruse kao Sars,pticji grip i dr.bolesti koje smo mi nadmashili kao vrsta i ne bi smo mtrebali oboljevati..

E sad kad se Akne pojavilo to znaci da je tvoj organizam pobilo neshto i to sada ide na periferiju t.e.na kozu i ti sada nemoj da to presirash natrag u telo vec ga mozes srebrenom vodom ili pastom(fluor), malo pomalo dotuci..nikako kortizonom..pozdrav

_________________
kokal


Zadnja izmjena: kokal; uto feb 19, 2008 6:04 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 18, 2008 11:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Nova iskustva u medjuvremenu:Pre nekoliko meseci sam od prijatelja Gogo iz Skoplja dobio i Rife program pa
godinu dana naporedno radim Homeopatiju,Rife vibracije,Koloidnu vodu i rezultati su izvrsni ..kombinacija je stvarno strava.

Koristim i Orgon piramidu ,cajeve cishcenje organizma i dr.Zelim reci da su rezultati daleko bolji nego kad se radi samo jedna metoda lecenja makar to bila Homeopatija koja je stvarno magija..pozdrav svima

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz