Sada je: čet mar 28, 2024 10:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 146 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: NOVA MEDICINA DR. HAMERA
PostPostano: pet maj 27, 2005 10:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
"Njemački liječnik Ryke Geerd Hamer (r. 1935.) imao je izuzetno visok postotak uspješnosti sa svojom terapijom liječenja raka – daleko veći od bilo koje terapije koju sam vidio. Prilikom jednog od nekoliko suđenja progonjenom dr. Hameru, javni tužitelj (u Wiener Neustadtu u Austriji) morao je priznati da je 6,000 od 6,500 pacijenata s pretežno uznapredovalim stadijima raka još bilo živo četiri do pet godina nakon tretmana dr. Hamera. To je uspješnost od 90% - gotovo potpun obrat rezultata koji se mogu očekivati nakon konvencionalnog liječenja uznapredovalog raka.

Dr. Hamer je dobio rak testisa nedugo nakon što je njegov sin ustrijeljen 1978, i pitao se da li je sinovljeva smrt bila uzrok njegovog raka. Ipak, tek je tri godine kasnije, radeći u bolnici za liječenje raka na Sveučilištu u Münchenu, dr. Hamer mogao započeti s ozbiljnijim istraživanjem raka. Nakon toga istražio je i dokumentirao 15,000 slučajeva raka, i otkrio je da su uvijek bile prisutne sljedeće karakteristike, koje je nazvao Željeznim pravilima raka." (Detaljnije...)

Pogledajte i Forum na tu temu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NOVA MEDICINA DR. HAMERA
PostPostano: čet jun 02, 2005 3:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 28, 2004 11:31 am
Postovi: 33
Lokacija: Zagreb
Sofija je napisao/la:
"Njemački liječnik Ryke Geerd Hamer (r. 1935.) imao je izuzetno visok postotak uspješnosti sa svojom terapijom liječenja raka – daleko veći od bilo koje terapije koju sam vidio. Prilikom jednog od nekoliko suđenja progonjenom dr. Hameru, javni tužitelj (u Wiener Neustadtu u Austriji) morao je priznati da je 6,000 od 6,500 pacijenata s pretežno uznapredovalim stadijima raka još bilo živo četiri do pet godina nakon tretmana dr. Hamera. To je uspješnost od 90% - gotovo potpun obrat rezultata koji se mogu očekivati nakon konvencionalnog liječenja uznapredovalog raka.


slika
Vjerojatno pogađate gdje je trenutno Dr. Hamer - u zatvoru u Francuskoj! Pogledajte ovdje i ovdje!
U 7. mjesecu 2004 u odsutnosti osuđen na 3 godine zbog ilegalnog liječenja oboljelih, a par mjeseci kasnije uhapšen u Španjolskoj i izručen Francuskoj. Da nema interneta, ne bi nitko ni znao što je s njim, jer vlasnici medijskih kuća o tome ne izvještavaju, valjda da ne bi "uznemirili javnost"!
( http://www.neue-medizin.com/drrykege.htm - možete se koristiti nekim online prevodiocem npr: http://www.online-translator.com/ )

Dakle, da se nije netko drznuo dirnuti u službenu medicinu!

Pazite još i ovo: svojevremeno je bio optužen za antisemitizam???
Pogledajte:
http://66.165.147.79/en/newsinfo.asp?id=5 i
http://www.agpf.de/Hamer.htm

Zanimljivo!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 08, 2005 2:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 08, 2005 2:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
ja kod lekara nisam bila oko sest godina, nisam uopce bolesna nemam nikakvih problema, niti prehlade, kihanja nista slicno..Ne gutam nikakve pilule, jednostavno slusam svoj organizam. osoba koja cuje sto treba i poslusa nikaga nece imati nikakvih problema, naculite usi, a sta je sa onioma koji ne cuju, nekaprovode vreme sa onima koi umeju da cuju, pa neka uce. Svaka persona je sama sebi svoj lekar...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 2:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Evo jedan novi tekst na temu alternativne medicine:


http://www.galaksija.com/planeta/dijabetes.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 3:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ja kod lekara nisam bila oko sest godina, nisam uopce bolesna nemam nikakvih problema, niti prehlade, kihanja nista slicno..Ne gutam nikakve pilule, jednostavno slusam svoj organizam. osoba koja cuje sto treba i poslusa nikaga nece imati nikakvih problema, naculite usi, a sta je sa onioma koji ne cuju, nekaprovode vreme sa onima koi umeju da cuju, pa neka uce. Svaka persona je sama sebi svoj lekar...


Ni ja !!! I duže... hehe. U potpunosti se slažem !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 6:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jack987 je napisao/la:
Citat:
ja kod lekara nisam bila oko sest godina, nisam uopce bolesna nemam nikakvih problema, niti prehlade, kihanja nista slicno..Ne gutam nikakve pilule, jednostavno slusam svoj organizam. osoba koja cuje sto treba i poslusa nikaga nece imati nikakvih problema, naculite usi, a sta je sa onioma koji ne cuju, nekaprovode vreme sa onima koi umeju da cuju, pa neka uce. Svaka persona je sama sebi svoj lekar...


Ni ja !!! I duže... hehe. U potpunosti se slažem !!!

:wink:


Al stvarno Jack, ne zezam se , mislim dode mi na suptilnjaku, e sada si bolesna, imas temperaturu, ali Bog me naucio kako da se obranim od tih demona i sada nema beda...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 10:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Al stvarno Jack, ne zezam se


Ni ja !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 25, 2005 4:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI

Zagreb- Vježbom očnih mišića te bez uporabe naočala ili leća, odnedavno je i Hrvatskoj moguće u potpunosti ukloniti dioptriju i poremećaje vida, a nestaje čak i glaukom.
Takvu prirodnu metodu liječenja vida, poznatu pod nazivom prirodna okulistika, kod nas primjenjuje jedino dr. Milan Pavić koji tvrdi da konvencionalna pomagala poput naočala štete vidu.
Naime, postupak prirodnog izlječenja vida i nestanka dioptrije sastoji se od jednostavnog čitanja pomoću specijalnih naočala sa alfa-kutem koje prisiljavaju oko da gleda u jednu točku. Duljina čitanja ovisi o dijagnozi, a u prosjeku se radi oko jedan sat dnevno. Postoje tri načina vježbanja koja se razlikuju o vrsti poremećaja, odnosno o tome jeli riječ o dalekovidnosti, kratkovidnosti ili mladenačkoj dalekovidnosti.
-Nema onoga tko se ne može izliječiti. Naši očni mišići rade kao i ostali mišići. Ako se ojačaju na pravilan način, očna jabučica vraća se u prirodni položaj. Pacijente naučim kako da pravilno vježbaju oko, a oni već prvi dan primijete popravak vida –objasnio je dr.Pavić. Dodao je da je izliječio tisuće pacijenata, ali povratak vida slijepim osobama ipak nije moguć ni tom metodom. Nakon dijagnoze većina Pavićevih pacijenata vježba samostalno kod kuće, a za nestajanje dioptrije -1.5 potrebno je samo 15-ak dana.
Vježbanjem očnih mišića dva sata dnevno tijekom mjesec dana svoju je dioptriju uklonila studentica R.Rukavina. ona je istaknula da je na taj način uspjela spasiti vid i na nulu svesti dioptriju koja je bila čak +4.50. dodala je da je nakon desetak dana vježbanja osjetila promjenu i poboljšanje vida.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 25, 2005 11:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobar članak o medicini ( na engleskom jeziku ):

http://www.val.hr/znanje/literatura/-EN-%20Medicine%20by%20Mike%20Adams.zip

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 26, 2005 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Grunfer je napisao/la:
NAKON DVA TJEDAN VJEŽBI ZDRAVE OČI

Zagreb- Vježbom očnih mišića te bez uporabe naočala ili leća, odnedavno je i Hrvatskoj moguće u potpunosti ukloniti dioptriju i poremećaje vida, a nestaje čak i glaukom.
Takvu prirodnu metodu liječenja vida, poznatu pod nazivom prirodna okulistika, kod nas primjenjuje jedino dr. Milan Pavić koji tvrdi da konvencionalna pomagala poput naočala štete vidu.
Naime, postupak prirodnog izlječenja vida i nestanka dioptrije sastoji se od jednostavnog čitanja pomoću specijalnih naočala sa alfa-kutem koje prisiljavaju oko da gleda u jednu točku. Duljina čitanja ovisi o dijagnozi, a u prosjeku se radi oko jedan sat dnevno. Postoje tri načina vježbanja koja se razlikuju o vrsti poremećaja, odnosno o tome jeli riječ o dalekovidnosti, kratkovidnosti ili mladenačkoj dalekovidnosti.
-Nema onoga tko se ne može izliječiti. Naši očni mišići rade kao i ostali mišići. Ako se ojačaju na pravilan način, očna jabučica vraća se u prirodni položaj. Pacijente naučim kako da pravilno vježbaju oko, a oni već prvi dan primijete popravak vida –objasnio je dr.Pavić. Dodao je da je izliječio tisuće pacijenata, ali povratak vida slijepim osobama ipak nije moguć ni tom metodom. Nakon dijagnoze većina Pavićevih pacijenata vježba samostalno kod kuće, a za nestajanje dioptrije -1.5 potrebno je samo 15-ak dana.
Vježbanjem očnih mišića dva sata dnevno tijekom mjesec dana svoju je dioptriju uklonila studentica R.Rukavina. ona je istaknula da je na taj način uspjela spasiti vid i na nulu svesti dioptriju koja je bila čak +4.50. dodala je da je nakon desetak dana vježbanja osjetila promjenu i poboljšanje vida.


Te naocale imam vec koju godinu pa ako nekog zanima kako izgledaju mogu ostaviti sliku doticnih.
Odlicna stvar.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 26, 2005 5:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Stavi, stavi.
Jesi li ti sam vjezbao ili si imao strucni nadzor?

Cuo sam od jednog covjeka da te naocale kostaju nekoliko tisuca kn, zar ne?
Kakva su tvoja iskustva s naocalama, evo Streamer ne vjeruje u te price?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 26, 2005 5:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Grunf neseri jebem ti tetku. Rekao sam da nemam tolko para za to.
I da netreba srljat kod onog covjeka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 27, 2005 6:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Organski portal osobno je napisao/la:
Te naocale imam vec koju godinu pa ako nekog zanima kako izgledaju mogu ostaviti sliku doticnih.
Odlicna stvar.


Da li su to one rupičaste naočale? Ovakve: http://www.inet.hr/ayurveda/proizvodi_vision.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 27, 2005 11:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Mimi je napisao/la:
Organski portal osobno je napisao/la:
Te naocale imam vec koju godinu pa ako nekog zanima kako izgledaju mogu ostaviti sliku doticnih.
Odlicna stvar.


Da li su to one rupičaste naočale? Ovakve: http://www.inet.hr/ayurveda/proizvodi_vision.htm



Yeah!!
Upravo te. Eto sad ne moram slikat nista.
Princip je da kad to stavis na oci ne vidis nista ako ne fokusiras sve kroz jednu tocku i time automatski vjezbas ocne misice da fokusiraju.

Ja inace nisam imao nikakvo strucno vodstvo. NAocale sam kupio prije dosta vremena jos kad sam bio student dakle nikako nisu mogle biti skupe :D .
Tad je bilo kojih 300 kuna ili neka slicna cijena.
Ponavljam te naocale su ODLICNA stvar!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 27, 2005 12:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Da, i interesantno je da kad ih nosiš par minuta, pa skineš, neko vrijeme i dalje dobro vidiš bez naočala. Tako da vjerujem da bi se dužim vježbanjem zbilja mogla skinuti veća dioptrija.

Sad im je cijena oko 190 kuna, nije uopće skupo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 07, 2005 11:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Obrezivanje djelotvornije od cjepiva za AIDS?
U studiji francuskih i južnoafričkih znanstvenika je utvrđeno da obrezani muškarci imaju 70% manji rizik za infekciju HIV-om putem spolnog odnosa.

Ta razina zaštite je mnogo bolja od one koja je postavljena za cilj budućih cjepiva protiv AIDS-a od kojih se očekuje da rizik za infekciju smanje za 30%.

Istraživanje koje se odvijalo u Južnoafričkoj republici je prekinuto prije roka - znanstvenici su zaključili da nije etično nastaviti nakon što se pokazalo da neobrezani muškarci imaju mnogo veći rizik da će se zaraziti.

Procjenjuje se da se svake godine HIV-om zarazi 5 milijuna ljudi, a znanstvenici vjeruju da bi se jednostavnom i jeftinom medicinskom intervencijom kojom se odstranjuje prepucij bogat bijelim krvnim zrncima, glavnom metom HIV-a, taj broj mogao znatno smanjiti.

Već su ranija istraživanja pokazala da je AIDS najprisutniji u dijelovima Afrike u kojima se ne prakticira obrezivanje muškaraca.

Tako je u Zimbabveu i Bocvani HIV-pozitivno više od 30% odraslih muškaraca, a u zemljama na zapadu Afrike manje od 5%.
Izvor...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 07, 2005 1:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
Pozdrav svima!

Može li mi netko nešto više reći o monoatomskom zlatu ili me uputiti na neki link. Gdje god nešto pročitam o tome nailazim na same pohvale(čak i na www.davidicke.com reklamiraju taj preparat),a netko je na ovom forumu spominjao monoat.zl. u neg. kontekstu,pa bih cijenila par informacija o tome.

(Nevezano uz ovo-gledanje u tzv. Mandale tokom opuštanja ,meditacija-ima li netko kakvu inf. da li bi i to mogao biti jedan oblik "ispiranja mozga"...možda zvučim prefobično,ali bolje provjeriti budući da imam nekoliko tih "slikica" kod kuće.)

Hvala.

_________________
petra


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 07, 2005 11:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav Petra,

Monoatomsko zlato donosi neke prednosti, ali pospješuje veću otvorenost prema utjecajima sa viših nivoa. Recimo Sivi i reptili ti lakše "govore" što da radiš ili lakše ti ispijaju negativnu energiju. Uglavnom, čine čovjeka lakšom metom za manipulacije.
Ako želiš nešto bolje i što nema ovakav utjecaj, probaj piti koloidno srebro, osobno ga koristim i mogu reći da je prava stvar. Vjerojatno i mnogi drugi sa foruma mogu potvrditi njegovu učinkovitost. Više o njemu u postovima o alternativnoj medicini. Koloidno srebro lječi preko 650 bolesti, uključujući i rak i aids.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 09, 2005 5:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
TAJNA U SJEMENCI GREJPA

Iako je ekstrakt sjemenke grejpa bio već poznat urođeničkim plemenima iz Australije - Aboridžinima kao univerzalni preparat, on nije sličan ni jednom do sada poznatom proizvodu. Zbog velikog broja polifenolnih spojeva, bioflavonoida (60 - 70%), pokazuje mnoge povoljne učinke. To je tzv. "novi" proizvod koji se pojavio kao pomoć svima nama za mnoge nedaće koje nastaju zbognašeg modernog načina života. Impresionirani raznovrsnim mogućnostima upotrebe "novog" ekstrakta, neki znanstvenici su već sada sigurni da se radi o najinteresantnijem biološkom prirodnom pripravku, kao i higijenskom sredstvu budućnosti.

ISTRAŽIVANJA POZNATIH INSTITUTA pokazala su da ekstrakt ima široke mogućnosti djelovanja koji pomaže kod cca 800 vrsta bakterija, mikroba i virusa i cca 100 vrsta gljivica. Osim primjene u medicini, s velikim uspjehom koristi se u proizvodnji higijenskih i kozmetičkih preparata kao fungicid (protiv gljivica) i paraziticid za biljke i životinje, te kao učinkovito univerzalno dezinfekcijsko sredstvo i kao dodatak prehrani.

http://www.biorama.hr/proizvodi_citrofit.htm


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 146 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz