Sada je: ned apr 28, 2024 12:24 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Probavne smetnje, chemtrails?
PostPostano: sri jul 05, 2006 2:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jan 05, 2006 11:34 am
Postovi: 41
Lokacija: deep in your mind
Pozz svima od gamedevelopera, imam pitanje za sve one koji su ostali ovdje.
Ima li tko u zadnjih 3-6 mj čudan problem s probavom....naime dogodi mi se da mi se dođe povraćat bez nekog razloga iz čistog mira bez povoda ili sličnog....dobijen 2-3 udara nažimanja želuca i onda stane.
Ovo povezujem s ELF-om i chemtrailsima pa me zanima ima li još tko takav problem da mogu povezat neke stvari.
[/u]

_________________
it is nice to be important, but it is more important to be nice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Nemam trenutno takvih problema ali sto se tice bolova u zelucu i povracanja, od svega sto sam probao jedino mi pomaze caj od podubice.
Citat:
Ovo povezujem s ELF-om i chemtrailsima

Ili vizuelizacijama? :?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 8:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
GameDeveloper:

Od vizualizacije malo teže jer s njima pomažeš sam sebi i ostalima na kojima radiš....nešto što ovdje nažalost nitko ne zna primjeniti....izuzev par ljudi.

I više nemogu pristupit s prijateljevog nicka rexdeus na čudan način, kaže da nije točan nadimak ili password a jest pa mi se nekako čini da mi je zakinut od prijatelja login, a ako je to istina onda se tek vidi koja manipulacija vlada ovdje kad nemoš niti jednu poruku poslat s tuđeg logina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 10:42 pm 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
dragi moj GD,kako si?(osim ovih želučanih tegoba)
i misliš li napraviti pauzu glede vizualizacija(jedno tridesetak dana), pa sabrati dojmove?pozdrav i čuvaj se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 10:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Cuj, a da nisi jednostavno pokvario zeludac.
Post od kojih 7 dana bi sigurno tako nesto rijesio.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 1:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Od vizualizacije malo teže jer s njima pomažeš sam sebi i ostalima na kojima radiš....nešto što ovdje nažalost nitko ne zna primjeniti....izuzev par ljudi.

U cemu to mozes sebi da pomognes ako ne mozes da se izlecis od zeludacnih tegoba?
Probaj sada kao sto ti je Dado preporucio da ostavis vizuelizacije,meditacije i astralna putovanja na nekoliko dana i kreni da postis kao sto ti je OP predlozio ili pij caj od podubice.
Citat:
I više nemogu pristupit s prijateljevog nicka rexdeus na čudan način, kaže da nije točan nadimak ili password a jest pa mi se nekako čini da mi je zakinut od prijatelja login

Pazi kad i ja imam isti problem sa SZ. Mora da neki virus kruzi internetom i napada forume. :?
Citat:
a ako je to istina onda se tek vidi koja manipulacija vlada ovdje kad nemoš niti jednu poruku poslat s tuđeg logina.

Ali zar nije slanje poruka sa tudjeg logina jedna manipulacija moj Game?

A mozda ljudi samo ispunjavaju tvoju poslednju zelju:
Citat:
savjetovat ću im da se klone foruma

Kako mislis da ce neko da te poslusa ako i sam nisi dosledan svojim savetima?
Ili si sada opet promenio svoje misljenje?
Al dobro, obojica smo mladi i stavovi nam se brzo menjaju.
Steta sto i administratori ne mogu da se menjaju tako brzo kao i mi. :?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 5:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
I više nemogu pristupit s prijateljevog nicka rexdeus na čudan način, kaže da nije točan nadimak ili password a jest pa mi se nekako čini da mi je zakinut od prijatelja login, a ako je to istina onda se tek vidi koja manipulacija vlada ovdje kad nemoš niti jednu poruku poslat s tuđeg logina.


Pozdrav Game!

Možda ne možeš pristupiti kad je ovaj nick već aktivan, tj. logiran na forumu. Ne mogu dva kompa istovremeno biti logirana na isti nick. Ona opcija što pamti login... možda treba biti isključena. No, neznam detalje, pitaj admine... no... dobro, tu ću sad ja stati.

Nego, s obzirom da smo svi ljudska bića i nesavršeni, podložni raznim programiranjima i slično, svi imamo "loše" trenutke. Ne branim te niti napadam. Ostat ću u cijelom problemu oko onoga što je bilo - samo kao promatrač.

Hajde sada da probamo pomoći oko probavnih smetnji. Trebaš naći UZROK i otkloniti, ili ga bar ublažiti za početak. Neznam što je uzrok, možda su chemtrailsi, možda nisu. Obrati više pažnje na svoju prehranu ( uzmi više kalija, kalcija i magnezija - svježe povrće i zdrava prehrana ). Dalje i JAKO bitno - izbaci SVE negativnosti iz sebe ( sve poglede na bijedu, slabosti, nemogućnosti, korupcije, zavjere i ta sranja. To truje mozak. Dobro je ZNATI za njih, ali se ne treba previše pustiti "blizu srcu" jer te to izjeda iznutra ).
Kretati se dnevno bar 5 km ( ne u autu, već pješice ili na biciklu ), tako da NEPRESTANA kretnja izbaci većinu toksina iz tvog materijalnog tijela. Izbaciti premasnu i pretešku hranu sa menija. Ne prženo, ne pečeno - već kuhano. Bar sad po ljeti kad su vrućine jake. Jedi voće i pij dosta tekućine.

Hebiga - neznam što bi ti drugo predložio. Ovime ćeš bar postići BALANS kemikalija u svom tijelu, pa možda time i ukloniš UZROK ovim tvojim poteškoćama.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 122 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz