Sada je: sub apr 27, 2024 11:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 953 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sub jul 02, 2011 11:22 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
TV Pink Nacionalni dnevnik 01.07.2011. - Solarna Joga



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: uto jul 05, 2011 7:46 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
Link emisije u kojoj je MIkan učestvovao i koji je upravo postavio na facebook



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri jul 06, 2011 7:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
Napred sungazing



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: čet jul 07, 2011 9:46 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
Iskustvo jednog sangejzera iz Subotice



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: ned jul 10, 2011 4:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
Sungazing (sangejzing) iskustvo- Željko Banja Luka 10.07.2011.



Go sungazing go


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: ned jul 10, 2011 6:06 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Kampanja ko za Kozmodisk! :)
Samo raspali!

:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: ned jul 10, 2011 6:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Mogo bi si i ja nabaviti ovakav jedan prizemljivač da se napajam pranom :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: pet jul 29, 2011 6:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Konacno je otkriveno cemu kristali u uzemljivacu, pardon prizemljivacu sluze.

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: čet aug 18, 2011 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Otišo kolega za Srbiju pa sam naručio jedan. :love3:

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: pon aug 29, 2011 12:17 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
Sangejzing- Miroslav Kiš- RTS- Državna televizija Srbije, 25.08.2011.



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: pon aug 29, 2011 8:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Miki, al si uporan... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri sep 07, 2011 7:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 07, 2011 3:13 pm
Postovi: 5
promatrač je napisao/la:
Kampanja ko za Kozmodisk! :)
Samo raspali!

:angel4:

:mrgreen: :lol:

ok ovo bi kao trebao biti moj prvi post i malo mi je neugodno uletit na forum nakon svih ovih vid uradaka ali eto htjela sam razmjenit iskustva i nakon procitanih x stranica na ovu temu na kojima vam svima iskreno zahvaljujem dolazim do zakljucka koji sam imala i prije citanja a to je da svako od nas ima svoj vlastiti put u svemu pa tako i zurenju u sunce. meni osobno je prvo gledanje od 10 sekunda prijalo i imala sam osjecaj da sam oci oprala iznutra nekom toplinom koja se zadrzala jos dugo nakon gledanja, osjetila sam da mi je to bas trebalo i nastavila sam po 10 sec vise svaki dan.( samo da napomenem da sam pocela gledati sunce nakon misakove emisije u reprizi ).

sad sam na 10:50 upravo sam se vratila sa vrha zgrade jer je to jedino mjesto na koje mogu gledati sunce na zalasku i jos se gore moram dovijat i penjat na vrh vrha jer je sunce promjenilo putanju pa nestaje iza okolnih zgrada.... na izlasku ga ne mogu gledat jer izade jedno 35 min nakon pravog izlaska zbog planine koja gordo stoji na istoku i prebljestavo je ... do sad sam imala samo extremno pozitivna iskustva sta se tice zdravlja ( mucim se nekim problemima zadnjih par godina koje su n e s t a l e kao da ih nikad nije ni bilo oko pete minute su nestale, nadala sam se da ce mi sungazing pomoci ali nikako nisam ocekivala ovako brzo i u ovakvom omjeru, ovo je miracle) i ne nisam bila depresivna, navikla sam na sunce, ima ga ovde, hvala, ali zurenje u njega je nesto sasvim drugo od pukog izlezavanja po zalu.

kad idem gledati sunce i kad bacim samo pogled na njega bude prebljestavo i rekla bih, ne mogu ga gledati, ali onda namjestim timer i krenem i nakon 3-4 sec sunce postane zuti disk okuzen duginim bojama i cini mi se da bih mogla geldati i gledati i gledati hehe ...
skinula sam 6 kilograma od kad sam pocela gledati, nisam na nikakvoj djeti osim one normalne odnosno ja sam na bilju odavnina ali eto sad mi se sve vise opet jede samo voce i samo socno sirovo osvjezavajuce.. s obzirom koje su temperature nije ni cudo ... :lol:
puno vam hvala svima koji ste se ukljucili u ovu temu i prosirili mi bar malo vidike jer ja ne znam nista o kundalini o svijetlosnoj energiji o bilo cemu, ... nikad ne bih mogla napisati ozbiljan post kao sto to vi mozete, zao mi je sto je su otisla sa foruma bilo je zanimljivo citati ono sto je pisala.


zurenje u sunce bih preporucila svima ali nikome ga ne bih nametala :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri sep 07, 2011 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
9 minuta.

Gledam isključivo bos na zemljanoj ili kamenitoj površini. Pri gledanju osjećam se opušteno a poslije imam više energije po nekoliko sati. Poređenja radi, već na 40 sekundi osjećao sam se kao poslije pola sata sunčanja. Glavobolje koje su me ranije godinama mučile sada se pojave rijetko i kratko traju.

n e w e r a je napisao/la:
puno vam hvala svima koji ste se ukljucili u ovu temu i prosirili mi bar malo vidike jer ja ne znam nista o kundalini o svijetlosnoj energiji o bilo cemu, ... nikad ne bih mogla napisati ozbiljan post kao sto to vi mozete, zao mi je sto je su otisla sa foruma bilo je zanimljivo citati ono sto je pisala.


Zdravo n e w e r a i dobrodošla na forum! :occasion5:
Napisala si post koji je u istoj mjeri ozbiljan kao postovi drugih članova. :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: pet sep 30, 2011 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Ovo je ljeto u Niskozemskoj nazalost bilo stvarno nepovoljno za nas, ali nikuda ne zurimo tj. ne žurimo. :toothy2:

Ako je sunce jos/vec prebljestavo mozda bi gaza preko glave pomogla? Mi smo znali koristiti krosnju drveca. Samo mala pokrivenost znacajno doprinosi gledljivosti.

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: pon okt 03, 2011 3:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 21, 2011 2:54 pm
Postovi: 18
Lokacija: Time And Relative Dimension In Space
Meni nije jasno zasto taj mikan i dalje koristi naocare ako sunce leci sve defekte ( od vida do side : :lol: ) , uvek je iste kilaze , mada tvrdi da retko sta stavi u usta itd itd ...
Lepo taj sungazing zvuci , ali veliki je i ulog u pitanju . Sta ako neko izgubi vid zbog par internet budala koji oce da prodaju svoj "uzemljivac" i jos kvazi proizvoda ?
Treba to potanko ispitati , na test subjectima . Odnosno treba uzeti coveka , napraviti mu analizu krvi , vida , kilaze ovo ono , pa ga staviti na tretman sungazinga i pratiti promene .
Ova tumacenja da su ljudi puni energije , da su im neke bolesti nestale se mogu vrlo lako pripisati placebo efektu :?
Mozda gresim dusu ..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: čet okt 06, 2011 8:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Pa covjeka su maltene na aparatima drzali 300tinjak dana, gomila doktora, sto indijskih, sto americkih...

U tome i je poanta da Mikan ne mrsavi vise (nije li dovoljno skinuo) jer ne gladuje, vec se suncem hrani. Pusti taj uzemljivac. To je novi proizvod koji i ima i nema veze sa suncanom jogom.

Nemoj mene sad uzet za njegovog advokata. Meni se to svidjelo i kad sam prvi puta cuo za to, a Mikanova pojava me samo ponukala da konacno i ja krenem.

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sub okt 08, 2011 8:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
Još jedan novi video o sangejzingu!



Uživajte


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sub nov 19, 2011 2:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
Solar Yoga- Sungazing- Reactions and experiences of people in Novi Sad, Serbia with english sub.mp4



:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: pon nov 21, 2011 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri mar 07, 2007 11:54 am
Postovi: 47
Lokacija: Split Croatia
pozz... nisam "dugo" bia na forumu...pa ovom prilikom pozdravljam sve članove. :)

gleda sam onog 'jogija' kad je bia na tv-u kad su ga držali u sobi, i kad je izdrža bez hrane itd...

zanima me sledeće; glede samog gledanja u sunce!
tj;kad se gleda u sunce..dali se gleda TOČNO U SAMO SUNCE( znači u sam centar) :?:
i sami znamo kako to zna nekad bit "zeznuto" ono kao "slučajno pogledamo na tren" pa kasnije "nemožemo doć sebi pola sata!!! :D imamo crvenu točku di god da pogledamo..znate na šta mislim..

kako se osijećate (vi koji to prakticirate) nakon kolko vremena od gledanja vam se vrati vid u normalno stanje?!


:edit:
ok ok ...kolko sam shvatia potrebno je nakont gledanja...jedno vreme zatvorit oči.....
to baš nije toliko naglašeno u razno raznim prilozima(i uputama).. :thumbup:


Ali ...SVEJEDNO NAKON KOLIKO VAM JE VID "ČIST"?
koloko dugo držite zatvorene oči nakon gledanja?
dali imate pojavu te mrlje nakon gledanja??? :-k

_________________
>>lako je tuđim qurcem gloginje mlatit<<

http://gloginjarr.blog.hr/
http://www.bikepics.com/members/gloginjar/
http://www.panoramio.com/user/1002238


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri nov 23, 2011 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Pa uspio sam pročitat tvoje pitanje :D

Treba pokrit oči dok nestanu boje, odnosno, dok se sve vrati u normalu. Meni treba par minuta, nekad manje, nekad više. Ako se ustaneš na vrijeme, vidjet ćeš da sunce i nije uvjek tako jako. Počni gledat čim izađe i - pamet u glavu. Ništa na silu. Prvi dan ne gledat više od deset sekundi. Ako gledaš manje, Sunce se neće ništa ljutit. Najmanje što možeš dobiti gejzanjem je lijep prizor ujutro.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 953 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 97 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz