Sada je: čet mar 28, 2024 2:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 953 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: pet jan 13, 2012 9:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
segrt je napisao/la:
Ma nema na čemu, hvala Milošu koji ga je preveo!

Priznajem da sam se malo upecao u vlastitim konceptima i razočarao kad sam video scenu sa HRM.
Nije stvar u jedenju nego u laganju...ne priliči matorom čoveku da tako laže kao poslednji šaner. Ali i to je lekcija.

HRM sam gledao jedini put kod Miška u emisiji, i u sećanju mi je da on nije izjavio kako ne jede uopšte, niti da praktikovanje sangejzinga podrazumeva ne uzimanje hrane. Možete li da navedete gde je tačno slagao, interesuje me. Veoma zanimljiv obrt.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: pet jan 13, 2012 11:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
HAL je napisao/la:
segrt je napisao/la:
Ma nema na čemu, hvala Milošu koji ga je preveo!

Priznajem da sam se malo upecao u vlastitim konceptima i razočarao kad sam video scenu sa HRM.
Nije stvar u jedenju nego u laganju...ne priliči matorom čoveku da tako laže kao poslednji šaner. Ali i to je lekcija.

HRM sam gledao jedini put kod Miška u emisiji, i u sećanju mi je da on nije izjavio kako ne jede uopšte, niti da praktikovanje sangejzinga podrazumeva ne uzimanje hrane. Možete li da navedete gde je tačno slagao, interesuje me. Veoma zanimljiv obrt.


Pogledaj film koji je ranije postavljen...
U jednom momentu Hiru nalaze u indijskom restoranu i lik ga fotka sve u stilu paparaca. Posle kad ga je pitao da li jeo, Hira mu kaže da je dobio 100 dolara da se slika sa hranom u tom restoranu i da nije jeo, ali ne može da nađe tih 100 dolara. Posle u pomenutom restoranu osoblje govori šta je sve jeo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri feb 01, 2012 4:20 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 14, 2011 10:43 pm
Postovi: 11
Upravo stiglo preko e-maila

Dokumentarni film "U početku beše svetlo"

Vi treba samo da vaše telo prilagodite ishrani sa Pranom a, to se najbolje i najlakše postiže sangejzingom po HRM-u. NEMA nikakvih odricanja, samo dozvolite da vaše telo samo odbacuje polako čvrstu hranu koju sad uzimate.


* Epohalni dokumentarni film koji će značajno izmeniti naučna saznanja koja danas poznajemo.

Moto ovog filma je "Ne možemo odbaciti stvari koje ne razumemo u potpunosti, samo zato što ih još ne razumemo"

U ovom filmu se takođe dokazuju moje tvrdnje koje će izmeniti čovečanstvo iz korena i naše navike koje poznajemo. Film je urađen kao realni prikaz dve strane, oni koji su protiv ovog načina ishrane jer ga ne razumeju kao deo naučne zajednice i onih koji su za ovaj način ishrane, a to je liberalniji deo naučne zajednice.

Pogledajte film i zaključak donesite sami ali ne na osnovu onoga što ste ranije učili nego na osnovu vaše intuicije i srca.

Za siguran postupak sangejzinga po Hira Ratan Manek metodi posetite naš zvaničan sajt na:

http://www.cybermikan-sungazing.org/

**** VAŽNA NAPOMENA ***

MI NE GLADUJEMO, MI SE NE MUČIMO NEJEDNJEM NITI NAGOVARAMO BILO KOGA DA PRESTANE DA UZIMA HRANU I PIĆE. MI SAMO KAŽEMO DA RADITE SANGEJZING PO HRM METODI, PRAKSU KOJA NAJPRE I NAJSIGURNIJE DOVODI DO OVAKVOG NAČINA ISHRANE I DOZVOLITE DA SAMO VAŠE TELO POLAKO ODBACIJU HRANU.

KADA STE GLADNI JEDITE I PIJATE A, KADA VAM TELO TO NE TRAŽI NEMOJTE. SAMI PROCENITE NISTE DECA!

Miroslav Kiš Cybermikan



Za razliku od filma "Eat the Sun" ovaj film je realističan i nepristrasan.

Uživajte.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri feb 01, 2012 7:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Hvala Mikane :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri feb 01, 2012 10:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 09, 2010 3:55 pm
Postovi: 5
Hvala ti Cybermikan :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: čet feb 02, 2012 11:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
taj 21 dan metod je JAKO OPASAN!!! 7 dana bez hrane i vode na pocetku?
dajte ljudi ako ocete da zavrsite u grobu onda primenite taj metod, a ako ocete zaiste da se resite hrane na siguran nacin primenite Sungazing.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: uto feb 07, 2012 1:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Prvo da se zahvalim Panteliji sto je odgovaro na pm(prijatelju hvala,ali sam odlucio da krenem uz sto bolju provedbu-posto je zima gledam zalazece sunce stajajuci na zemlji pokraj drveta,prakticiram meditaciju vec odredeno vrijeme mjesec-dva,znam da je to malo ali kreno sam i kontinuirano svaki dan min 15-20min ). Odlucio sam poceti gledanje prije 4 dana,znaci do 40sec sam doso. Mogu reci da nemam problema u vezi osjetljivosti(plave oci,svjetla put) godi mi i nesmeta mi zima,zbog vise svrhe. Jedini imam mali problem de mi recite kako si vi stopate vrijeme(mobitel mi nema sistem odbrojavanja,a kupio stopericu pa pojeo "govno" nema isto da mi moze odbrojavat il da namjestim na odredeno vrijeme,uglavnom nastojim sto preciznije da mjerim i da svaki puta povecam za 10sec). Eto volio bi cuti vasa iskustva. :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: uto feb 07, 2012 10:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
http://solarnayoga.info/sungazingtimer.html

Puno srece i uspeha i neposustaj.

:love3:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: uto feb 07, 2012 1:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
poporitopopone je napisao/la:
http://solarnayoga.info/sungazingtimer.html

Puno srece i uspeha i neposustaj.

:love3:


E hvala ti puno,al kak mi se cini morat cu traziti drugi mobitel(imam samsung omniu i900). Kad ga spojim sa usb-om izbaci mi normalno(kao removable disk,slobodno16gb,a kad udem imam samo folder od slika dcim) uzeo sam i kopiro timer i neocitava mi nist i ni ovaj samoinstalacijski ni ovaj sto se netreba instalirati. Skino sam sa samsungove stranice software(kies) ali nece mi nikak da se spoji na mob. Ja se ispricavam znam da nije vezano za ovu temu,al eto ako neko ima iskustva da me usmjeri. hvala. :glasses7:

Ispricavam se na spamu,uspio mi prijatelj rjesiti.

Evo htjeo bih postati tu jedan vidio,na eng je i zadnja trecina mi se veze poprilicno na sungazing(ne govori direktno ali vuce na tu "cestu" itekako"). I da taj sam link naso tu na situ tak da se nebi neko uvrijedio(moja isprika po tom pitanju,ja samo prosljedujem). :toothy2:
http://www.cultureunplugged.com/documen ... htened-Man


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: uto feb 14, 2012 10:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Sunyogi Umašankar u Beogradu od 11. – 13. maja 2012.godine


http://www.pogledi.net/2012/01/sunyogi- ... -beogradu/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri feb 15, 2012 12:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Pantelija je napisao/la:
Sunyogi Umašankar u Beogradu od 11. – 13. maja 2012.godine


http://www.pogledi.net/2012/01/sunyogi- ... -beogradu/


ovo je odlicno mada cena je zestoka :shock:

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri feb 15, 2012 9:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Sterop je napisao/la:
poporitopopone je napisao/la:
http://solarnayoga.info/sungazingtimer.html

Puno srece i uspeha i neposustaj.

:love3:


E hvala ti puno,al kak mi se cini morat cu traziti drugi mobitel(imam samsung omniu i900). Kad ga spojim sa usb-om izbaci mi normalno(kao removable disk,slobodno16gb,a kad udem imam samo folder od slika dcim) uzeo sam i kopiro timer i neocitava mi nist i ni ovaj samoinstalacijski ni ovaj sto se netreba instalirati. Skino sam sa samsungove stranice software(kies) ali nece mi nikak da se spoji na mob. Ja se ispricavam znam da nije vezano za ovu temu,al eto ako neko ima iskustva da me usmjeri. hvala. :glasses7:

Ispricavam se na spamu,uspio mi prijatelj rjesiti.

Evo htjeo bih postati tu jedan vidio,na eng je i zadnja trecina mi se veze poprilicno na sungazing(ne govori direktno ali vuce na tu "cestu" itekako"). I da taj sam link naso tu na situ tak da se nebi neko uvrijedio(moja isprika po tom pitanju,ja samo prosljedujem). :toothy2:
http://www.cultureunplugged.com/documen ... htened-Man


Preko telefona se povezi na net direktno preko provajdera i u pretrazivacu ukucaj onu web adresu.To je vrlo mala aplikacija i skine se brzo i instalira pravo na tf.Nema potrebe da se skida na komp.Na tf koji ja koristim je symbian os i na njemu radi.Ne znam za android ili nesto ranije verzije.Poz

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri feb 15, 2012 11:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Hvala Popori. nisam imo active sync. na laptopu(i nisam je mogo instalirati). Pa sam dao prijatelju pa mi je on bez problema preko svog prebacio i sve funkcionira. :thumbup:
Sad samo nastavljam sa disciplinom da nepreskacem i redovitost.
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: uto apr 03, 2012 10:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Evo ekipa sa val-znanja samo prosljedujem ovdje klip sa youtuba o sungazingu. Nemogu reci svoj dojam jer nisam jos pogledo,svako je odgovoran za svoj vlastiti napredak tako da moja misao dal je dobro ili lose i dalje samo subjektivno. Uzivajte :thumbup:
http://www.youtube.com/watch?v=Oz-6hsw6 ... r_embedded (ima prijevod,za one koji neznaju na traci ima dva slova CC pa to stisnite da aktivirate) .
:love6:



Moja isprika,nisam vidio da je klip vec postavljen od strane segrta,pa bi molio admine da uklone post da nespamam bez razloga. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri maj 02, 2012 4:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Ovo mi je zapelo za "oko". Dok sam čitao intervju od Nikole Tesle zamjetio sam ovaj dio sto cu prikazati zbog toga jer me asociro na sungazing(sad da li je on znao o tome ili nije,nisam adekvatno informiram da debatujem pa eto nek svako zakljuci kako hoce).

"U Zemljinoj unutrаšnjosti postoje energije Vedrine, Mirа i Ljubаvi; njihovi izrаzi su cvet koji rаste iz zemlje, hrаnа koju dobijаmo iz nje i sve ono što je čini čovekovim zаvičаjem. Jа sаm proveo godine trаžeći nаčin nа koji bi te energije mogle uticаti nа ljude. Lepotа i miris ruže mogu se uzimаti kаo lek,а sunčevi zrаci kаo hrаnа."

Evo link gdje se nalazi tekst za one koji hoce cjeli procitati ; http://www.val-znanje.com/index.php/tek ... a-intervju

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri maj 02, 2012 4:25 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Samo pažljivo!...

http://www.aktual.hr/clanak/svijet/3791 ... svjetloscu
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/319220/Ze ... o-od-sunca
http://www.slobodnadalmacija.hr/Scena/M ... fault.aspx

Ako to i radi, rijetki su oni koji imaju sve uvjete da tako žive.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: sri maj 02, 2012 7:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Shvaćam te da želiš upozoriti. Da nebi ispalo da sam neki fanatik il tak nesta(mislim da ima puno vise ljudi koji su prosli HRM metodu pa mogu bolje objasnit iskustva-opet to je sve subjektivno,ocekivanje itd.) Ja sam samo htjeo povezati tak neke stvari(nisam uopce ocekivo da cu tak sta naci u intervju,al eto..) I da uglavnom pocetnik sam u sungazingu stigo do 7min,sve po starom,ali imam osjecaj da sam mirniji.
Uglavnom hvala ti i to ne samo u moje ime nego i u ime drugih ljudi,jer svi se znamo zanjeti.

:thumbup: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: čet jun 07, 2012 8:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon mar 19, 2012 7:56 pm
Postovi: 51
Pozdrav svima! :hello2:
Posto sam prebukiran popravljanem ocena i skolom,nemam toliko vremena da procitam sve stranice ovog topica :oops: pa bih vas pitao kako je moguce da se neko ugoji ili smrsa pomocu sungazinga,posto sam to negde procitao :)
Da li za pocetak treba biti bosuh nogu na zemlji ili mogu odmah uzeti one prizemljivace?
Hvala svima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: čet jun 07, 2012 10:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
mimi95 je napisao/la:
Pozdrav svima! :hello2:
Posto sam prebukiran popravljanem ocena i skolom,nemam toliko vremena da procitam sve stranice ovog topica :oops: pa bih vas pitao kako je moguce da se neko ugoji ili smrsa pomocu sungazinga,posto sam to negde procitao :)
Da li za pocetak treba biti bosuh nogu na zemlji ili mogu odmah uzeti one prizemljivace?
Hvala svima!


.Sunce deluje tako sto smanjuje apetit(kod vecine ljudi.kod nekih ne).Meni se smanjio apetit i jeo sam 2x na dan i to nesto malo.Kilaza mi je konstanto padala i bio sam premrsav pa sam poco vise da jedem.Dzaba sto ces se hraniti "zdravo" ako ces imati 20 kila sa krevetom a tako nazalost izgledaju mnogi sungazeri koji su na ozbiljnijoj minutazi(osim onih koji su endomorfske gradje odnosno prirodno puniji.Bosonogo hodanje je odlicno ali posto vecina nas zivi u gradovima tesko je naci fino mesto za tako nesto,prizemljivaci su dobri ali naravno bolje je prirodno.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hranjenje Suncem - Sungazing
PostPostano: čet jun 07, 2012 11:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon mar 19, 2012 7:56 pm
Postovi: 51
Ihhh breee :/
Taman sam se ponadao da moze da goji :help:
Jer ja spadam u te,premrsave ](*,)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 953 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz